Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareDespre DARK SECURITY S.R.L.
DARK SECURITY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Luduş, judetul MUREŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8010). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DARK SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.100 RON. Profitul net inregistrat a fost de 69.006 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 94.100 RON
- Venituri totale
- 94.219 RON
- Cheltuieli totale
- 11.858 RON
- Profit brut
- 82.361 RON
- Profit net
- 69.006 RON
- Marja profit net
- 73,33%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 74.496 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 27.640 RON
- Casa & conturi bănci
- 46.856 RON
- Capital propriu
- 66.967 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Principală nr. 80, 545200
- Cod postal
- 545200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.10.2022
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2022 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 94.100 RON
- Rezultat net
- 69.006 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 94.100 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 94.219 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 11.858 RON | 460 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 82.361 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 69.006 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 460 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 460 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 74.496 RON | 361 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 74.496 RON | 361 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 27.640 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 46.856 RON | 361 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 7.529 RON | 2.400 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 66.967 RON | -2.039 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 92,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 103,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 9,89 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 89,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.100 | 94.219 | 11.858 | 82.361 | 69.006 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 460 | 0 | 0 | 460 | 460 |
| 2022 | 0 | 0 | 1.780 | 0 | 0 | 1.780 | 1.780 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 74.496 | 74.496 | 0 | 27.640 | 46.856 |
| 2023 | 0 | 361 | 361 | 0 | 0 | 361 |
| 2022 | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 20 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.529 +213,7% față de anul precedent | 66.967 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 2.400 +50,0% față de anul precedent | -2.039 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 1.600 | -1.580 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2022 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 94.100 RON. Profit: 69.006 RON
Cifra de afaceri: 94.100 RON. Profit: 69.006 RON
- Cifra de afaceri
- 94.100 RON
- Profit net
- 69.006 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 7.529 RON +213.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 460 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.400 RON +50% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16378/2023schimbare denumire firmă
schimbare denumire firmă
Deschide înregistrarea completă2022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.780 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.600 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDARK SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8010 in Orş. Luduş (MUREŞ)
DARK SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8010 in Orş. Luduş (MUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
19.052023Mentiune · Buletin 16378/2023schimbare denumire firmă
schimbare denumire firmă; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.05.2023, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității
- Companie
- DARK SAFE SECURITY S.R.L.
- CUI
- 46998252
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 19.05.2023
- Registrul Comerțului
- J26/1928/2022
- EUID
- ROONRC.J26/1928/2022
- Sediu
- Loc. Luduş, Oraş Luduş, Strada PRINCIPALĂ, Nr. 80, Judet Mureş
- Număr încheiere
- 6084
- Data încheierii
- 19.05.2023
- Număr dosar
- 18642
- Data dosarului
- 18.05.2023
- Tribunal
- Mureș
Subiecte
schimbare denumire firmă
Documente menționate
- Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 18642 din 18.05.2023
- Decizie asociat unic nr. 1 din 16.05.2023
- depunerea actului constitutiv actualizat
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8010, Mureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8010, Mureş
Alte firme din Mureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DARK SECURITY S.R.L.?
CUI-ul DARK SECURITY S.R.L. este 46998252.
Unde este sediul DARK SECURITY S.R.L.?
DARK SECURITY S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Principală nr. 80, 545200, Orş. Luduş, judetul MUREŞ.
Cand a fost infiintata DARK SECURITY S.R.L.?
DARK SECURITY S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DARK SECURITY S.R.L. in 2024?
In 2024, DARK SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 94.100 RON.
Cati angajati are DARK SECURITY S.R.L.?
DARK SECURITY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DARK SECURITY S.R.L.?
DARK SECURITY S.R.L. are codul CAEN principal 8010.
Ce profit a inregistrat DARK SECURITY S.R.L. in 2024?
DARK SECURITY S.R.L. a inregistrat un profit net de 69.006 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 25 februarie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 25 martie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.