Activ Plătitor TVA

OLTLANDS SRL

CUI: 10046960
CIF: RO10046960
Reg. Com.: J1997002779139
CAEN: 4612
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 decembrie 1997 · 28 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:03

Despre OLTLANDS SRL

OLTLANDS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1997 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie" (cod CAEN 4612), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OLTLANDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.285.906 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.3%). Profitul net inregistrat a fost de 226.721 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.697.162 RON in 2008 la 1.285.906 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.285.906 RON
Venituri totale
1.309.772 RON
Cheltuieli totale
1.044.147 RON
Profit brut
265.625 RON
Profit net
226.721 RON
Marja profit net
17,63%
Active imobilizate
174.264 RON
Active circulante
404.040 RON
Stocuri
72.825 RON
Creanțe
200.890 RON
Casa & conturi bănci
130.325 RON
Capital propriu
286.265 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa
Detalii adresaINCINTA PORT FABRICA DE OXIGEN
Telefon0241603689

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa
Detalii
INCINTA PORT FABRICA DE OXIGEN
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.12.1997
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.285.906 RON
Rezultat net
226.721 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.285.906 RON 1.483.106 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.309.772 RON 1.494.227 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.044.147 RON 1.020.875 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 265.625 RON 473.352 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 226.721 RON 458.411 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 174.264 RON 119.294 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 404.040 RON 627.908 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 578.304 RON 747.202 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 72.825 RON 33.381 RON
CreanțeSume de încasat 200.890 RON 281.003 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 130.325 RON 313.524 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 292.039 RON 229.247 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 286.265 RON 517.955 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active578.304RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale578.304 RON
Datorii totale292.039 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
39,2 %Profit net / active totale
ROE
79,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.285.906 -13,3% față de anul precedent 1.309.772 1.044.147 265.625 -43,9% față de anul precedent 226.721 -50,5% față de anul precedent 0 0
2023 1.483.106 +28,8% față de anul precedent 1.494.227 1.020.875 473.352 +87,9% față de anul precedent 458.411 +90,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.151.664 -0,2% față de anul precedent 1.153.321 901.398 251.923 +160,5% față de anul precedent 240.623 +182,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.154.168 +19,1% față de anul precedent 1.154.549 1.057.826 96.723 -60,8% față de anul precedent 85.180 -64,2% față de anul precedent 0 0
2020 969.309 +5,9% față de anul precedent 974.316 727.527 246.789 +38,9% față de anul precedent 237.739 +41,1% față de anul precedent 0 0
2019 915.048 -0,2% față de anul precedent 915.210 737.575 177.635 +69,0% față de anul precedent 168.484 +75,6% față de anul precedent 0 0
2018 916.839 -47,9% față de anul precedent 916.940 811.807 105.133 -45,2% față de anul precedent 95.965 -45,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.760.905 -14,1% față de anul precedent 1.806.034 1.614.050 191.984 +10,5% față de anul precedent 174.842 +14,5% față de anul precedent 0 0
2016 2.049.078 +18,1% față de anul precedent 2.094.658 1.920.908 173.750 -11,1% față de anul precedent 152.712 -6,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.735.465 +8,0% față de anul precedent 1.736.324 1.540.944 195.380 -28,9% față de anul precedent 163.634 -28,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.606.405 -26,4% față de anul precedent 1.614.465 1.339.802 274.663 +38,3% față de anul precedent 229.751 +46,8% față de anul precedent 0 0
2013 2.183.090 +46,7% față de anul precedent 2.191.406 1.992.808 198.598 -38,9% față de anul precedent 156.489 -42,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.487.785 -16,6% față de anul precedent 1.491.871 1.167.073 324.798 -27,0% față de anul precedent 271.183 -26,7% față de anul precedent 0 0
2011 1.783.570 +28,8% față de anul precedent 1.788.361 1.343.278 445.083 +36,9% față de anul precedent 369.804 +36,1% față de anul precedent 0 0
2010 1.385.063 +12,4% față de anul precedent 1.389.066 1.063.961 325.105 +34,3% față de anul precedent 271.631 +35,2% față de anul precedent 0 0
2009 1.232.113 -27,4% față de anul precedent 1.238.345 996.269 242.076 -40,0% față de anul precedent 200.900 -40,7% față de anul precedent 0 0
2008 1.697.162 1.703.786 1.300.133 403.653 338.581 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 174.264 404.040 578.304 72.825 200.890 130.325
2023 119.294 627.908 747.202 33.381 281.003 313.524
2022 155.690 442.069 597.759 32.798 332.657 76.614
2021 134.183 354.500 488.683 34.478 185.089 134.933
2020 69.905 318.440 388.345 27.904 201.291 89.245
2019 71.657 228.866 300.523 38.324 105.285 85.257
2018 73.409 181.009 254.418 29.302 129.997 21.710
2017 79.694 268.399 348.093 45.681 130.533 92.185
2016 90.137 333.640 423.777 40.468 229.740 63.432
2015 102.915 303.954 406.869 44.097 186.012 73.845
2014 115.693 409.668 525.361 51.637 215.166 142.865
2013 121.803 431.408 553.211 69.992 217.994 143.422
2012 112.340 501.346 613.686 91.017 289.938 120.391
2011 128.389 438.130 566.519 55.477 255.355 127.298
2010 152.642 344.222 496.864 40.356 148.283 155.583
2009 184.513 300.541 485.054 43.964 160.279 96.298
2008 243.512 290.399 533.911 51.588 143.034 95.777

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 292.039 +27,4% față de anul precedent 286.265 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2023 229.247 -23,0% față de anul precedent 517.955 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2022 297.592 -13,5% față de anul precedent 300.167 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2021 343.959 +277,7% față de anul precedent 144.724 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2020 91.062 +25,6% față de anul precedent 297.283 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 72.495 -26,7% față de anul precedent 228.028 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2018 98.909 -13,0% față de anul precedent 155.509 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2017 113.707 -46,2% față de anul precedent 234.386 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2016 211.521 +15,1% față de anul precedent 212.256 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2015 183.822 -22,5% față de anul precedent 223.178 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2014 237.317 -31,0% față de anul precedent 289.295 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2013 343.673 +19,9% față de anul precedent 212.250 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2012 286.742 +103,4% față de anul precedent 326.944 Neraportat 16 -5,9% față de anul precedent
2011 140.954 -23,6% față de anul precedent 425.565 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2010 184.408 -25,6% față de anul precedent 313.003 Neraportat 17 +6,3% față de anul precedent
2009 247.876 +50,0% față de anul precedent 242.272 Neraportat 16 -11,1% față de anul precedent
2008 165.263 379.953 Neraportat 18

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IDIOANA DANA MOLDOVEANUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24685/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.285.906 RON. Profit: 226.721 RON

Cifra de afaceri: 1.285.906 RON. Profit: 226.721 RON

Cifra de afaceri
1.285.906 RON -13.3% față de anul precedent
Profit net
226.721 RON -50.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
292.039 RON +27.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.483.106 RON. Profit: 458.411 RON

Cifra de afaceri: 1.483.106 RON. Profit: 458.411 RON

Cifra de afaceri
1.483.106 RON +28.78% față de anul precedent
Profit net
458.411 RON +90.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
229.247 RON -22.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.151.664 RON. Profit: 240.623 RON

Cifra de afaceri: 1.151.664 RON. Profit: 240.623 RON

Cifra de afaceri
1.151.664 RON -0.22% față de anul precedent
Profit net
240.623 RON +182.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
297.592 RON -13.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.154.168 RON. Profit: 85.180 RON

Cifra de afaceri: 1.154.168 RON. Profit: 85.180 RON

Cifra de afaceri
1.154.168 RON +19.07% față de anul precedent
Profit net
85.180 RON -64.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
343.959 RON +277.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 969.309 RON. Profit: 237.739 RON

Cifra de afaceri: 969.309 RON. Profit: 237.739 RON

Cifra de afaceri
969.309 RON +5.93% față de anul precedent
Profit net
237.739 RON +41.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
91.062 RON +25.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 915.048 RON. Profit: 168.484 RON

Cifra de afaceri: 915.048 RON. Profit: 168.484 RON

Cifra de afaceri
915.048 RON -0.2% față de anul precedent
Profit net
168.484 RON +75.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
72.495 RON -26.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 916.839 RON. Profit: 95.965 RON

Cifra de afaceri: 916.839 RON. Profit: 95.965 RON

Cifra de afaceri
916.839 RON -47.93% față de anul precedent
Profit net
95.965 RON -45.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
98.909 RON -13.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.760.905 RON. Profit: 174.842 RON

Cifra de afaceri: 1.760.905 RON. Profit: 174.842 RON

Cifra de afaceri
1.760.905 RON -14.06% față de anul precedent
Profit net
174.842 RON +14.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
113.707 RON -46.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.049.078 RON. Profit: 152.712 RON

Cifra de afaceri: 2.049.078 RON. Profit: 152.712 RON

Cifra de afaceri
2.049.078 RON +18.07% față de anul precedent
Profit net
152.712 RON -6.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
211.521 RON +15.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.735.465 RON. Profit: 163.634 RON

Cifra de afaceri: 1.735.465 RON. Profit: 163.634 RON

Cifra de afaceri
1.735.465 RON +8.03% față de anul precedent
Profit net
163.634 RON -28.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
183.822 RON -22.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.606.405 RON. Profit: 229.751 RON

Cifra de afaceri: 1.606.405 RON. Profit: 229.751 RON

Cifra de afaceri
1.606.405 RON -26.42% față de anul precedent
Profit net
229.751 RON +46.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
237.317 RON -30.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.183.090 RON. Profit: 156.489 RON

Cifra de afaceri: 2.183.090 RON. Profit: 156.489 RON

Cifra de afaceri
2.183.090 RON +46.73% față de anul precedent
Profit net
156.489 RON -42.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
343.673 RON +19.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.487.785 RON. Profit: 271.183 RON

Cifra de afaceri: 1.487.785 RON. Profit: 271.183 RON

Cifra de afaceri
1.487.785 RON -16.58% față de anul precedent
Profit net
271.183 RON -26.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -5.88% față de anul precedent
Datorii
286.742 RON +103.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.783.570 RON. Profit: 369.804 RON

Cifra de afaceri: 1.783.570 RON. Profit: 369.804 RON

Cifra de afaceri
1.783.570 RON +28.77% față de anul precedent
Profit net
369.804 RON +36.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
140.954 RON -23.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.385.063 RON. Profit: 271.631 RON

Cifra de afaceri: 1.385.063 RON. Profit: 271.631 RON

Cifra de afaceri
1.385.063 RON +12.41% față de anul precedent
Profit net
271.631 RON +35.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +6.25% față de anul precedent
Datorii
184.408 RON -25.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.232.113 RON. Profit: 200.900 RON

Cifra de afaceri: 1.232.113 RON. Profit: 200.900 RON

Cifra de afaceri
1.232.113 RON -27.4% față de anul precedent
Profit net
200.900 RON -40.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -11.11% față de anul precedent
Datorii
247.876 RON +49.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.697.162 RON. Profit: 338.581 RON

Cifra de afaceri: 1.697.162 RON. Profit: 338.581 RON

Cifra de afaceri
1.697.162 RON
Profit net
338.581 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18
Datorii
165.263 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1997 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLTLANDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4612 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

OLTLANDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4612 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.062026Mentiune · Buletin 24685/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
OLTLANDS SRL
CUI
10046960
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.06.2026
Registrul Comerțului
J13/2779/1997
EUID
ROONRC.J13/2779/1997
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, INCINTA PORT FABRICA DE OXIGEN
Județ
Constanţa
Număr încheiere
519093
Data încheierii
29.06.2026
Număr dosar
2459931
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 18.06.2026
  • Decizie asociat unic nr. 01 din 15.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24685/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4612, Constanţa

MMM VALAHA GRUP SRL
CUI: 15901316CAEN: 4612
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.118.827 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALPINO CARPATHIA S.R.L.
CUI: 47472913CAEN: 4612
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.091 RON
Profit
350.490 RON
Angajati
1
PMB FIRST CONSULTING S.R.L.
CUI: 48408234CAEN: 4612
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2023-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.875 RON
Profit
13.601 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4612, Constanţa

Alte firme din Constanţa

NACON INVEST SRL
CUI: 10035103CAEN: 2512
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.562.389 RON
Profit
2.183.400 RON
Angajati
31
SIROM IMPEX S.R.L.
CUI: 10050936CAEN: 4520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.207.412 RON
Profit
2.050.195 RON
Angajati
4
BLX EXPO CONSTRUCT SRL
CUI: 10000890CAEN: 4755
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.512 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DECOGRAF SRL
CUI: 10081177CAEN: 1812
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1998-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIGAROM SRL
CUI: 9683306CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea1997-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
INTERTHERM SRL
CUI: 10549937CAEN: 3600
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.547 RON
Profit
1.763 RON
Angajati
0
ECO FIRE SISTEMS SRL
CUI: 14356289CAEN: 3823
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2001-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.616.039 RON
Profit
4.898.876 RON
Angajati
103
EUROCONT ECONOMIC SRL
CUI: 33958728CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.529 RON
Profit
197.782 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLTLANDS SRL?

CUI-ul OLTLANDS SRL este 10046960.

Unde este sediul OLTLANDS SRL?

OLTLANDS SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata OLTLANDS SRL?

OLTLANDS SRL a fost infiintata in anul 1997 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OLTLANDS SRL in 2024?

In 2024, OLTLANDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.285.906 RON.

Cati angajati are OLTLANDS SRL?

OLTLANDS SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are OLTLANDS SRL?

OLTLANDS SRL are codul CAEN principal 4612 (Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie).

Ce profit a inregistrat OLTLANDS SRL in 2024?

OLTLANDS SRL a inregistrat un profit net de 226.721 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.