Activ Plătitor TVAe‑Factură

LOGICOMP DATA SRL

CUI: 10145092
CIF: RO10145092
Reg. Com.: J33/43/1998
CAEN: 4741
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 ianuarie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:02

Despre LOGICOMP DATA SRL

LOGICOMP DATA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4741). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LOGICOMP DATA SRL a raportat o cifra de afaceri de 320.654 RON, in crestere fata de anul precedent (+27.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 100.794 RON in 2008 la 320.654 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
320.654 RON
Venituri totale
329.226 RON
Cheltuieli totale
339.832 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
274.428 RON
Active circulante
92.177 RON
Stocuri
61.651 RON
Creanțe
13.598 RON
Casa & conturi bănci
16.928 RON
Capital propriu
51.823 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Garoafelor nr. 2, 725400

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Garoafelor nr. 2, 725400
Cod poștal: 725400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Garoafelor nr. 2, 725400
Cod postal
725400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.1998
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
320.654 RON
Rezultat net
-10.606 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 320.654 RON 251.606 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 329.226 RON 252.174 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 339.832 RON 337.469 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.606 RON 85.295 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.606 RON 87.339 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 274.428 RON 290.291 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 92.177 RON 150.942 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 366.605 RON 441.233 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 61.651 RON 62.019 RON
CreanțeSume de încasat 13.598 RON 70.277 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.928 RON 18.646 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 314.782 RON 378.804 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.823 RON 62.429 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active366.605RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

85,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale366.605 RON
Datorii totale314.782 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
14,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 320.654 +27,4% față de anul precedent 329.226 339.832 0 0 10.606 10.606
2023 251.606 -19,7% față de anul precedent 252.174 337.469 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 85.295 87.339
2022 313.303 -10,5% față de anul precedent 321.053 317.345 3.708 -85,9% față de anul precedent 1.147 -95,1% față de anul precedent 0 0
2021 349.911 -14,5% față de anul precedent 352.461 326.088 26.373 -23,3% față de anul precedent 23.301 -23,6% față de anul precedent 0 0
2020 409.299 +21,7% față de anul precedent 409.914 375.543 34.371 30.505 0 0
2019 336.374 +4,7% față de anul precedent 339.486 350.521 0 0 11.035 14.430
2018 321.209 +5,9% față de anul precedent 325.482 342.863 0 0 17.381 20.626
2017 303.460 -1,7% față de anul precedent 305.411 320.648 0 0 15.237 18.291
2016 308.687 -23,3% față de anul precedent 312.784 316.891 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.107 5.265
2015 402.276 +23,9% față de anul precedent 403.811 394.731 9.080 -64,6% față de anul precedent 5.722 -71,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 324.590 +21,4% față de anul precedent 325.247 299.586 25.661 19.871 0 0
2013 267.282 +3,3% față de anul precedent 267.288 276.401 0 0 9.113 9.424
2012 258.796 -16,5% față de anul precedent 258.988 273.764 0 0 14.776 14.776
2011 309.780 -17,9% față de anul precedent 310.514 326.600 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.086 16.086
2010 377.405 +144,2% față de anul precedent 379.064 350.230 28.834 19.123 0 0
2009 154.554 +53,3% față de anul precedent 191.960 193.786 0 0 1.826 8.125
2008 100.794 100.796 107.196 0 0 6.400 8.920

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 274.428 92.177 366.605 61.651 13.598 16.928
2023 290.291 150.942 441.233 62.019 70.277 18.646
2022 298.914 169.362 468.276 89.391 65.288 14.683
2021 319.691 151.891 471.582 66.023 65.989 19.879
2020 311.588 164.348 475.936 65.523 69.985 28.840
2019 323.284 155.117 478.401 29.551 77.241 48.325
2018 329.471 139.374 468.845 36.968 64.290 38.116
2017 341.615 134.351 475.966 30.447 86.755 17.149
2016 355.774 141.848 497.622 37.844 57.866 46.138
2015 369.375 134.243 503.618 41.728 66.852 25.663
2014 383.170 115.241 498.411 65.356 36.199 13.686
2013 398.426 123.586 522.012 53.485 35.637 34.464
2012 416.126 83.820 499.946 43.987 21.815 18.018
2011 362.916 78.779 441.695 38.621 28.383 11.775
2010 367.597 64.843 432.440 30.613 23.956 10.274
2009 328.147 55.605 383.752 0 14.475 41.130
2008 273.421 17.776 291.197 0 14.842 2.934

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 314.782 -16,9% față de anul precedent 51.823 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 378.804 +18,9% față de anul precedent 62.429 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 318.508 +2,5% față de anul precedent 149.768 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 310.816 -7,6% față de anul precedent 160.766 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 336.540 -8,9% față de anul precedent 137.465 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 369.510 +6,4% față de anul precedent 106.960 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 347.325 +4,1% față de anul precedent 121.389 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 333.820 -1,0% față de anul precedent 142.015 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 337.185 -0,3% față de anul precedent 160.306 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2015 338.223 -0,1% față de anul precedent 165.571 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 338.562 -11,4% față de anul precedent 159.849 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 382.035 +9,0% față de anul precedent 139.977 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 350.545 +2,4% față de anul precedent 149.401 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 342.244 +6,2% față de anul precedent 99.451 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 322.400 +32,0% față de anul precedent 110.040 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 244.202 -3,7% față de anul precedent 139.550 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 253.459 37.738 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

68din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 320.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 320.654 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
320.654 RON +27.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.606 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
314.782 RON -16.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 251.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 251.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
251.606 RON -19.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.339 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
378.804 RON +18.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 313.303 RON. Profit: 1.147 RON

Cifra de afaceri: 313.303 RON. Profit: 1.147 RON

Cifra de afaceri
313.303 RON -10.46% față de anul precedent
Profit net
1.147 RON -95.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
318.508 RON +2.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 349.911 RON. Profit: 23.301 RON

Cifra de afaceri: 349.911 RON. Profit: 23.301 RON

Cifra de afaceri
349.911 RON -14.51% față de anul precedent
Profit net
23.301 RON -23.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
310.816 RON -7.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 409.299 RON. Profit: 30.505 RON

Cifra de afaceri: 409.299 RON. Profit: 30.505 RON

Cifra de afaceri
409.299 RON +21.68% față de anul precedent
Profit net
30.505 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
336.540 RON -8.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 336.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 336.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
336.374 RON +4.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.430 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
369.510 RON +6.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 321.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 321.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
321.209 RON +5.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.626 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
347.325 RON +4.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 303.460 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 303.460 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
303.460 RON -1.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.291 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
333.820 RON -1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 308.687 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 308.687 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
308.687 RON -23.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.265 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
337.185 RON -0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 402.276 RON. Profit: 5.722 RON

Cifra de afaceri: 402.276 RON. Profit: 5.722 RON

Cifra de afaceri
402.276 RON +23.93% față de anul precedent
Profit net
5.722 RON -71.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
338.223 RON -0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 324.590 RON. Profit: 19.871 RON

Cifra de afaceri: 324.590 RON. Profit: 19.871 RON

Cifra de afaceri
324.590 RON +21.44% față de anul precedent
Profit net
19.871 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
338.562 RON -11.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 267.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 267.282 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
267.282 RON +3.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.424 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
382.035 RON +8.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 258.796 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 258.796 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
258.796 RON -16.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.776 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
350.545 RON +2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 309.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 309.780 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
309.780 RON -17.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.086 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
342.244 RON +6.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 377.405 RON. Profit: 19.123 RON

Cifra de afaceri: 377.405 RON. Profit: 19.123 RON

Cifra de afaceri
377.405 RON +144.19% față de anul precedent
Profit net
19.123 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
322.400 RON +32.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 154.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.554 RON +53.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.125 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
244.202 RON -3.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 100.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.794 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.920 RON
Angajati
4
Datorii
253.459 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4741, Suceava

HARD POWER SERVICES SRL
CUI: 24840552CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2008-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
718.467 RON
Profit
80.685 RON
Angajati
2
DATA SERVICE SRL
CUI: 713691CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.388 RON
Profit
52.085 RON
Angajati
1
ANTONIANIS S.R.L.
CUI: 28840113CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2011-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.857 RON
Profit
8.979 RON
Angajati
3
DIMAX - IN SRL
CUI: 17898128CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.810 RON
Profit
76.701 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4741, Suceava

RYD PREST SRL
CUI: 3904084CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1993-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NITECH S.R.L.
CUI: 11705279CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1999-04-30
fara e-Factura
GENERAL TRADING COMPANY SRL
CUI: 13199771CAEN: 4741
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2000-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.469.013 RON
Profit
184.249 RON
Angajati
7

Alte firme din Suceava

ARDOS IMPEX SRL
CUI: 10123442CAEN: 4520
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1998-01-26
fara e-Factura
STUFOCONT S.R.L.
CUI: 10153168CAEN: 7111
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1998-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.895 RON
Profit
3.491 RON
Angajati
0
TOLPOST SRL
CUI: 10103860CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Liteni Orş. Liteni1998-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.882.543 RON
Profit
471.942 RON
Angajati
29
NEFTALIS S.R.L.
CUI: 10230651CAEN: 1520
Activ
SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus1998-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.034.640 RON
Profit
259.520 RON
Angajati
5
SEBIPET - AUTO SRL
CUI: 9561023CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi1997-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.533 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AMSTRAD TRANS SRL
CUI: 11085339CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret1998-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.035.583 RON
Profit
63.756 RON
Angajati
7
ANDIS CONSULTING SRL
CUI: 5595007CAEN: 7020
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1994-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACATI SRL
CUI: 15573375CAEN: 2042
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2003-07-09
fara e-Factura
PRO EPILASER S.R.L.
CUI: 40349140CAEN: 9602
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.717 RON
Profit
32.238 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOGICOMP DATA SRL?

CUI-ul LOGICOMP DATA SRL este 10145092.

Unde este sediul LOGICOMP DATA SRL?

LOGICOMP DATA SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Garoafelor nr. 2, 725400, Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata LOGICOMP DATA SRL?

LOGICOMP DATA SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LOGICOMP DATA SRL in 2024?

In 2024, LOGICOMP DATA SRL a raportat o cifra de afaceri de 320.654 RON.

Cati angajati are LOGICOMP DATA SRL?

LOGICOMP DATA SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are LOGICOMP DATA SRL?

LOGICOMP DATA SRL are codul CAEN principal 4741.

Ce profit a inregistrat LOGICOMP DATA SRL in 2024?

LOGICOMP DATA SRL a inregistrat o pierdere neta de 10.606 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.