Activ

SC BUSOSIN COM SRL

CUI: 10367501
CIF: 10367501
Reg. Com.: J29/334/1998
CAEN: 5210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 martie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:01

Despre SC BUSOSIN COM SRL

SC BUSOSIN COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Depozitări" (cod CAEN 5210), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SC BUSOSIN COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
9.173 RON
Active circulante
37.027 RON
Stocuri
37.027 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
3.747 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. Badea Cârţan nr. 21, 106100

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. Badea Cârţan nr. 21, 106100
Cod poștal: 106100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. Badea Cârţan nr. 21, 106100
Cod postal
106100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.03.1998
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.173 RON 9.173 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.027 RON 37.027 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.200 RON 46.200 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 37.027 RON 37.027 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.453 RON 42.453 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.747 RON 3.747 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.200RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

91,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.200 RON
Datorii totale42.453 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 2.292 0 0 2.292 2.292
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 31 573 0 0 Neraportat 542
2014 1.522 -90,0% față de anul precedent 1.843 6.615 0 0 4.772 4.827
2013 15.137 -48,1% față de anul precedent 15.137 25.643 0 0 10.506 10.944
2012 29.152 -20,6% față de anul precedent 29.152 38.245 0 0 9.093 9.093
2011 36.719 +10,2% față de anul precedent 36.719 41.848 0 0 5.129 5.129
2010 33.315 -58,5% față de anul precedent 33.315 43.071 0 0 9.756 12.981
2009 80.364 -39,7% față de anul precedent 80.459 89.552 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.093 11.960
2008 133.184 182.123 161.548 20.575 15.055 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.173 37.027 46.200 37.027 0 0
2023 9.173 37.027 46.200 37.027 0 0
2022 9.173 37.027 46.200 37.027 0 0
2021 9.173 37.027 46.200 37.027 0 0
2020 9.173 37.026 46.199 37.026 0 0
2019 9.173 37.026 46.199 37.026 0 0
2018 10.265 37.894 48.159 37.027 843 24
2017 10.265 37.894 48.159 37.027 843 24
2016 10.265 37.894 48.159 37.027 843 24
2015 10.265 37.894 48.159 37.027 843 24
2014 10.838 30.776 41.614 29.860 843 73
2013 11.412 57.731 69.143 37.755 19.045 931
2012 14.419 55.445 69.864 36.740 18.009 696
2011 23.320 55.539 78.859 36.918 18.330 291
2010 32.525 58.387 90.912 39.657 18.678 52
2009 41.739 64.621 106.360 40.643 320 23.658
2008 50.944 61.209 112.153 37.838 743 22.628

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 42.453 0,0% față de anul precedent 3.747 Neraportat 0
2023 42.453 0,0% față de anul precedent 3.747 Neraportat 0
2022 42.453 0,0% față de anul precedent 3.747 Neraportat 0
2021 42.453 0,0% față de anul precedent 3.747 Neraportat 0
2020 42.453 0,0% față de anul precedent 3.746 Neraportat 0
2019 42.453 +0,8% față de anul precedent 3.746 Neraportat 0
2018 42.121 0,0% față de anul precedent 6.038 Neraportat 0
2017 42.121 0,0% față de anul precedent 6.038 Neraportat 0
2016 42.121 0,0% față de anul precedent 6.038 Neraportat 0
2015 42.121 +20,2% față de anul precedent 6.038 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 35.034 -39,3% față de anul precedent 6.580 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 57.736 +21,5% față de anul precedent 11.407 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 47.513 +0,2% față de anul precedent 22.351 Neraportat 1
2011 47.413 -12,7% față de anul precedent 31.446 Neraportat 0
2010 54.337 -4,3% față de anul precedent 36.575 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 56.804 +24,5% față de anul precedent 49.556 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 45.638 66.515 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.292 RON
Angajati
0
Datorii
42.453 RON +0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.121 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.121 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.121 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
542 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
42.121 RON +20.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.522 RON -89.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.827 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.034 RON -39.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 15.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.137 RON -48.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.944 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.736 RON +21.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 29.152 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.152 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.152 RON -20.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.093 RON
Angajati
1
Datorii
47.513 RON +0.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 36.719 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.719 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.719 RON +10.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.129 RON
Angajati
0
Datorii
47.413 RON -12.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 33.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.315 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.315 RON -58.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.981 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
54.337 RON -4.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 80.364 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.364 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.364 RON -39.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.960 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
56.804 RON +24.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 133.184 RON. Profit: 15.055 RON

Cifra de afaceri: 133.184 RON. Profit: 15.055 RON

Cifra de afaceri
133.184 RON
Profit net
15.055 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
45.638 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1998 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSC BUSOSIN COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5210 in Orş. Sinaia (PRAHOVA)

SC BUSOSIN COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5210 in Orş. Sinaia (PRAHOVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5210, Prahova

BIDEVELOPMENT DEALU MARE S.R.L.
CUI: 8904999CAEN: 5210
Activ
PRAHOVA, Sat Arva Com. Valea Călugărească1996-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAVMANN SRL
CUI: 12629170CAEN: 5210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2000-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.540.043 RON
Profit
2.348.482 RON
Angajati
17
SIPEX SERVICES SRL
CUI: 15710219CAEN: 5210
Activ
PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani2003-09-01
fara e-Factura

Alte firme din Prahova

ADVENTURE FILM S.R.L.
CUI: 10367463CAEN: 5911
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1998-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.827 RON
Profit
15.206 RON
Angajati
0
EXPOTEHNICA SRL
CUI: 10379328CAEN: 4662
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi1998-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.704.478 RON
Profit
1.862.948 RON
Angajati
36
ASTON TEAM ELECTRIC S.R.L.
CUI: 10321369CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1998-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.815 RON
Profit
5.964 RON
Angajati
1
LAFORI COM S.R.L.
CUI: 10441853CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Orş. Urlaţi1998-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.635 RON
Profit
9.231 RON
Angajati
0
RINEFLO SERV SRL
CUI: 9920720CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1997-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KIKI SI DANI SRL
CUI: 11014451CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti1998-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.156 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EDYNIC COM SERV SRL
CUI: 6128352CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Vâlcăneşti Com. Vâlcăneşti1994-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.128 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANILASERV S.R.L.
CUI: 14896823CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-09-23
fara e-Factura
MOTORMANIA FLEET SOLUTION SRL
CUI: 36016130CAEN: 7711
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi2016-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.866 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SC BUSOSIN COM SRL?

CUI-ul SC BUSOSIN COM SRL este 10367501.

Unde este sediul SC BUSOSIN COM SRL?

SC BUSOSIN COM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Str. Badea Cârţan nr. 21, 106100, Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata SC BUSOSIN COM SRL?

SC BUSOSIN COM SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SC BUSOSIN COM SRL in 2024?

In 2024, SC BUSOSIN COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SC BUSOSIN COM SRL?

SC BUSOSIN COM SRL are codul CAEN principal 5210 (Depozitări).

Ce profit a inregistrat SC BUSOSIN COM SRL in 2024?

SC BUSOSIN COM SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.