Activ Plătitor TVA

TECHNOCAD SA

CUI: 10445707
CIF: RO10445707
Reg. Com.: J1998000255249
CAEN: 7112
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 16 aprilie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:23

Despre TECHNOCAD SA

TECHNOCAD SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TECHNOCAD SA a raportat o cifra de afaceri de 3.018.056 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.0%). Profitul net inregistrat a fost de 17.881 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 25. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 2.063.757 RON in 2008 la 3.018.056 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.018.056 RON
Venituri totale
3.026.131 RON
Cheltuieli totale
3.007.265 RON
Profit brut
18.866 RON
Profit net
17.881 RON
Marja profit net
0,59%
Active imobilizate
484.146 RON
Active circulante
707.139 RON
Stocuri
68.816 RON
Creanțe
509.100 RON
Casa & conturi bănci
129.223 RON
Capital propriu
581.435 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Unirii nr. 16, 430232
Detalii adresaCAM.NR.1 ŞI CAM.NR.2
Telefon0262215156
Fax0262213629

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Unirii nr. 16, 430232
Cod poștal: 430232
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Unirii nr. 16, 430232
Detalii
CAM.NR.1 ŞI CAM.NR.2
Cod postal
430232
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.04.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.018.056 RON
Rezultat net
17.881 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.018.056 RON 2.285.878 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.026.131 RON 2.305.948 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.007.265 RON 2.471.291 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.866 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.881 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 165.343 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 165.343 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 484.146 RON 455.293 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 707.139 RON 737.398 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.191.285 RON 1.192.691 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 68.816 RON 203.196 RON
CreanțeSume de încasat 509.100 RON 489.628 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 129.223 RON 44.574 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 618.152 RON 662.981 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 581.435 RON 546.183 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 25 persoane 26 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.191.285RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.191.285 RON
Datorii totale618.152 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,5 %Profit net / active totale
ROE
3,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.018.056 +32,0% față de anul precedent 3.026.131 3.007.265 18.866 17.881 0 0
2023 2.285.878 -21,0% față de anul precedent 2.305.948 2.471.291 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 165.343 165.343
2022 2.892.364 +74,7% față de anul precedent 2.930.287 2.739.185 191.102 191.102 0 0
2021 1.655.842 -28,5% față de anul precedent 1.781.321 2.147.876 0 0 366.555 366.555
2020 2.314.104 -29,0% față de anul precedent 2.382.506 2.903.820 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 521.314 521.314
2019 3.257.847 -1,2% față de anul precedent 3.270.455 3.237.338 33.117 -35,2% față de anul precedent 28.227 +696,7% față de anul precedent 0 0
2018 3.296.694 -9,0% față de anul precedent 3.306.006 3.254.917 51.089 -85,6% față de anul precedent 3.543 -98,9% față de anul precedent 0 0
2017 3.622.688 +199,3% față de anul precedent 3.677.310 3.323.050 354.260 317.733 0 0
2013 1.210.568 -31,0% față de anul precedent 1.254.902 1.575.321 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 320.419 320.419
2012 1.753.815 +21,3% față de anul precedent 1.816.221 1.768.721 47.500 +3,9% față de anul precedent 39.882 +3,7% față de anul precedent 0 0
2011 1.446.178 -5,6% față de anul precedent 1.503.989 1.458.251 45.738 -12,4% față de anul precedent 38.459 -11,6% față de anul precedent 0 0
2010 1.531.206 +1,4% față de anul precedent 1.590.832 1.538.627 52.205 +236,4% față de anul precedent 43.524 +471,4% față de anul precedent 0 0
2009 1.509.926 -26,8% față de anul precedent 1.649.750 1.634.233 15.517 -78,0% față de anul precedent 7.617 -86,9% față de anul precedent 0 0
2008 2.063.757 2.188.208 2.117.683 70.525 58.125 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 484.146 707.139 1.191.285 68.816 509.100 129.223
2023 455.293 737.398 1.192.691 203.196 489.628 44.574
2022 472.933 950.856 1.423.789 203.196 532.104 215.556
2021 452.151 1.182.343 1.634.494 455.036 639.836 87.471
2020 443.623 1.212.389 1.656.012 288.499 795.485 128.405
2019 163.736 1.710.922 1.874.658 162.340 1.378.107 170.475
2018 311.751 1.613.627 1.925.378 1.971 1.412.535 199.121
2017 461.918 1.666.717 2.128.635 0 1.440.081 226.636
2013 70.622 692.223 762.845 0 686.438 5.785
2012 152.922 834.105 987.027 0 758.355 75.750
2011 229.853 820.821 1.050.674 0 787.927 32.894
2010 81.538 764.869 846.407 0 755.947 8.922
2009 138.771 570.796 709.567 0 550.653 20.143
2008 140.801 520.326 661.127 0 397.950 122.376

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 618.152 -6,8% față de anul precedent 581.435 Neraportat 25 -3,9% față de anul precedent
2023 662.981 -8,3% față de anul precedent 546.183 Neraportat 26 -3,7% față de anul precedent
2022 723.071 -21,2% față de anul precedent 716.013 Neraportat 27 -12,9% față de anul precedent
2021 917.845 +17,1% față de anul precedent 507.531 Neraportat 31 -3,1% față de anul precedent
2020 783.668 +68,5% față de anul precedent 874.086 Neraportat 32 -5,9% față de anul precedent
2019 465.081 -13,5% față de anul precedent 1.431.202 Neraportat 34 -10,5% față de anul precedent
2018 537.911 -21,6% față de anul precedent 1.438.777 Neraportat 38 -9,5% față de anul precedent
2017 686.146 +5,5% față de anul precedent 1.471.036 Neraportat 42 +55,6% față de anul precedent
2013 650.695 +17,7% față de anul precedent 124.015 Neraportat 27 +3,9% față de anul precedent
2012 553.084 -13,2% față de anul precedent 444.434 Neraportat 26 +13,0% față de anul precedent
2011 636.889 +35,0% față de anul precedent 424.790 Neraportat 23 -14,8% față de anul precedent
2010 471.788 +29,9% față de anul precedent 386.331 Neraportat 27 0,0% față de anul precedent
2009 363.154 +72,5% față de anul precedent 342.806 Neraportat 27 -30,8% față de anul precedent
2008 210.558 326.756 Neraportat 39

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NCNICOLAE- CORIOLAN DĂSCĂLESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28974/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din data: 16.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din data: 16.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.018.056 RON. Profit: 17.881 RON

Cifra de afaceri: 3.018.056 RON. Profit: 17.881 RON

Cifra de afaceri
3.018.056 RON +32.03% față de anul precedent
Profit net
17.881 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 -3.85% față de anul precedent
Datorii
618.152 RON -6.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.285.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.285.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.285.878 RON -20.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
165.343 RON
Angajati
26 -3.7% față de anul precedent
Datorii
662.981 RON -8.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.892.364 RON. Profit: 191.102 RON

Cifra de afaceri: 2.892.364 RON. Profit: 191.102 RON

Cifra de afaceri
2.892.364 RON +74.68% față de anul precedent
Profit net
191.102 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -12.9% față de anul precedent
Datorii
723.071 RON -21.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.655.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.655.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.655.842 RON -28.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
366.555 RON
Angajati
31 -3.12% față de anul precedent
Datorii
917.845 RON +17.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.314.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.314.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.314.104 RON -28.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
521.314 RON
Angajati
32 -5.88% față de anul precedent
Datorii
783.668 RON +68.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.257.847 RON. Profit: 28.227 RON

Cifra de afaceri: 3.257.847 RON. Profit: 28.227 RON

Cifra de afaceri
3.257.847 RON -1.18% față de anul precedent
Profit net
28.227 RON +696.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -10.53% față de anul precedent
Datorii
465.081 RON -13.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.296.694 RON. Profit: 3.543 RON

Cifra de afaceri: 3.296.694 RON. Profit: 3.543 RON

Cifra de afaceri
3.296.694 RON -9% față de anul precedent
Profit net
3.543 RON -98.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -9.52% față de anul precedent
Datorii
537.911 RON -21.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.622.688 RON. Profit: 317.733 RON

Cifra de afaceri: 3.622.688 RON. Profit: 317.733 RON

Cifra de afaceri
3.622.688 RON +199.26% față de anul precedent
Profit net
317.733 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +55.56% față de anul precedent
Datorii
686.146 RON +5.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.210.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.210.568 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.210.568 RON -30.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
320.419 RON
Angajati
27 +3.85% față de anul precedent
Datorii
650.695 RON +17.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.753.815 RON. Profit: 39.882 RON

Cifra de afaceri: 1.753.815 RON. Profit: 39.882 RON

Cifra de afaceri
1.753.815 RON +21.27% față de anul precedent
Profit net
39.882 RON +3.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 +13.04% față de anul precedent
Datorii
553.084 RON -13.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.446.178 RON. Profit: 38.459 RON

Cifra de afaceri: 1.446.178 RON. Profit: 38.459 RON

Cifra de afaceri
1.446.178 RON -5.55% față de anul precedent
Profit net
38.459 RON -11.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -14.81% față de anul precedent
Datorii
636.889 RON +34.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.531.206 RON. Profit: 43.524 RON

Cifra de afaceri: 1.531.206 RON. Profit: 43.524 RON

Cifra de afaceri
1.531.206 RON +1.41% față de anul precedent
Profit net
43.524 RON +471.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 0% față de anul precedent
Datorii
471.788 RON +29.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.509.926 RON. Profit: 7.617 RON

Cifra de afaceri: 1.509.926 RON. Profit: 7.617 RON

Cifra de afaceri
1.509.926 RON -26.84% față de anul precedent
Profit net
7.617 RON -86.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -30.77% față de anul precedent
Datorii
363.154 RON +72.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.063.757 RON. Profit: 58.125 RON

Cifra de afaceri: 2.063.757 RON. Profit: 58.125 RON

Cifra de afaceri
2.063.757 RON
Profit net
58.125 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39
Datorii
210.558 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1998 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHNOCAD SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 7112 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

TECHNOCAD SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 7112 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.082026Mentiune · Buletin 28974/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din data: 16.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din data: 16.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
TECHNOCAD SA
CUI
10445707
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.08.2026
Registrul Comerțului
J1998000255249
EUID
ROONRC.J1998000255249
Sediu
Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, Bulevardul UNIRII, Nr. 16, CAM.NR.1 ŞI
Județ
Maramureş
Număr încheiere
610186
Data încheierii
31.07.2026
Număr dosar
2928146
Data dosarului
23.07.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Gabriela-Elena Andronache

Subiecte

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din data: 16.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Vezi Buletinul ONRC nr. 28974/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Maramureş

THE SIMONS PHILOSOPHY S.R.L.
CUI: 34449838CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2015-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.511.578 RON
Profit
13.543 RON
Angajati
1
CONSULT PRO INVEST S.R.L.
CUI: 48620953CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rona de Jos Com. Rona de Jos2023-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.987.950 RON
Profit
2.224.486 RON
Angajati
0
AIR TREND SERVICES SRL
CUI: 36259996CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.943.367 RON
Profit
378.818 RON
Angajati
14
MASTERCAD SURVEY S.R.L.
CUI: 43048487CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.481.309 RON
Profit
2.065.588 RON
Angajati
2
UNIVALNET SRL
CUI: 9820004CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Sat Recea Com. Recea1997-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.880.131 RON
Profit
657.882 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Maramureş

FOR@DRILL SA
CUI: 10095725CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1998-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
767.702 RON
Profit
55.989 RON
Angajati
7
ISAIA IMPEX SRL
CUI: 10846008CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârgău Com. Cicârlău1998-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.597 RON
Profit
161.625 RON
Angajati
0
NOBILA CASA SRL
CUI: 11355076CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1999-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
641.601 RON
Profit
507.424 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

TESORO TEAM 21 S.R.L.
CUI: 10445448CAEN: 1107
Activ
MARAMUREŞ, Sat Tisa Com. Bocicoiu Mare1998-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.683 RON
Profit
3.346 RON
Angajati
2
ACATERM SA
CUI: 10481211CAEN: 3600
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1998-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.281 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAFNANIC SERV S.R.L.
CUI: 10375172CAEN: 5510
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1998-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.000 RON
Profit
2.154 RON
Angajati
0
SAREPTA PROD SRL
CUI: 9739946CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satu Nou de Sus Orş. Baia Sprie1997-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.148.378 RON
Profit
79.392 RON
Angajati
33
ARRP SRL
CUI: 11696766CAEN: 2212
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1999-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
539.832 RON
Profit
130.468 RON
Angajati
2
R.CAS.T.V. SERVICE SRL
CUI: 4155652CAEN: 4779
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.613 RON
Profit
14.374 RON
Angajati
1
STEFTRANSCOM IMPEX SRL
CUI: 15813729CAEN: 4613
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2003-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.508 RON
Profit
3.590 RON
Angajati
0
DCR FINANCIAR S.R.L.
CUI: 41326820CAEN: 8210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.090 RON
Profit
19.360 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHNOCAD SA?

CUI-ul TECHNOCAD SA este 10445707.

Unde este sediul TECHNOCAD SA?

TECHNOCAD SA are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Unirii nr. 16, 430232, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata TECHNOCAD SA?

TECHNOCAD SA a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHNOCAD SA in 2024?

In 2024, TECHNOCAD SA a raportat o cifra de afaceri de 3.018.056 RON.

Cati angajati are TECHNOCAD SA?

TECHNOCAD SA a raportat un numar mediu de 25 salariati in 2024.

Ce activitate are TECHNOCAD SA?

TECHNOCAD SA are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat TECHNOCAD SA in 2024?

TECHNOCAD SA a inregistrat un profit net de 17.881 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.