Activități ale agențiilor de publicitate
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 03:38
Despre SAM PRO-FOTO SRL
SAM PRO-FOTO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SAM PRO-FOTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 529.288 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.9%). Profitul net inregistrat a fost de 347.089 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.569 RON in 2008 la 529.288 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 529.288 RON
- Venituri totale
- 554.380 RON
- Cheltuieli totale
- 194.620 RON
- Profit brut
- 359.760 RON
- Profit net
- 347.089 RON
- Marja profit net
- 65,58%
- Active imobilizate
- 68.361 RON
- Active circulante
- 465.599 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 398.463 RON
- Casa & conturi bănci
- 67.136 RON
- Capital propriu
- 170.534 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Borsa nr. 1-3
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.07.1998
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 529.288 RON
- Rezultat net
- 347.089 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 529.288 RON | 464.543 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 554.380 RON | 471.325 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 194.620 RON | 202.542 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 359.760 RON | 268.783 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 347.089 RON | 264.163 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 68.361 RON | 70.105 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 465.599 RON | 255.145 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 533.960 RON | 325.250 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 398.463 RON | 218.559 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 67.136 RON | 36.586 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 363.426 RON | 154.716 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 170.534 RON | 170.534 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 65,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 203,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 31,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 529.288 +13,9% față de anul precedent | 554.380 | 194.620 | 359.760 +33,9% față de anul precedent | 347.089 +31,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 464.543 +13,5% față de anul precedent | 471.325 | 202.542 | 268.783 +36,0% față de anul precedent | 264.163 +36,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 409.394 +0,4% față de anul precedent | 415.036 | 217.326 | 197.710 -16,0% față de anul precedent | 193.650 -15,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 407.959 +249,8% față de anul precedent | 411.420 | 175.931 | 235.489 +592,5% față de anul precedent | 228.540 +627,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 116.618 +4,0% față de anul precedent | 116.618 | 82.611 | 34.007 -9,7% față de anul precedent | 31.420 -9,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 112.143 +100,7% față de anul precedent | 112.381 | 74.714 | 37.667 +265,7% față de anul precedent | 34.518 +254,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 55.877 -37,8% față de anul precedent | 55.877 | 45.576 | 10.301 -38,4% față de anul precedent | 9.743 -38,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 89.893 -51,3% față de anul precedent | 89.893 | 73.169 | 16.724 -81,3% față de anul precedent | 15.825 -81,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 184.622 -18,4% față de anul precedent | 185.046 | 95.840 | 89.206 -30,7% față de anul precedent | 86.348 -29,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 226.296 +162,4% față de anul precedent | 226.504 | 97.816 | 128.688 +200,6% față de anul precedent | 122.592 +205,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 86.233 +527,8% față de anul precedent | 86.329 | 43.522 | 42.807 +8.132,1% față de anul precedent | 40.193 +31.799,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 13.735 -2,8% față de anul precedent | 13.735 | 13.215 | 520 | 126 | 0 | 0 |
| 2012 | 14.128 +73,4% față de anul precedent | 14.128 | 14.266 | 0 | 0 | 138 | 138 |
| 2011 | 8.149 -34,8% față de anul precedent | 8.149 | 8.278 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 129 | 129 |
| 2010 | 12.500 -35,4% față de anul precedent | 12.500 | 8.097 | 4.403 -39,6% față de anul precedent | 2.680 -52,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 19.337 +155,5% față de anul precedent | 19.342 | 12.047 | 7.295 | 5.579 | 0 | 0 |
| 2008 | 7.569 | 7.571 | 11.681 | 0 | 0 | 4.110 | 4.275 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.361 | 465.599 | 533.960 | 0 | 398.463 | 67.136 |
| 2023 | 70.105 | 255.145 | 325.250 | 0 | 218.559 | 36.586 |
| 2022 | 90.591 | 188.619 | 279.210 | 0 | 144.149 | 44.470 |
| 2021 | 39.477 | 287.071 | 326.548 | 0 | 160.682 | 126.389 |
| 2020 | 28.140 | 201.727 | 229.867 | 0 | 168.910 | 32.817 |
| 2019 | 6.916 | 228.743 | 235.659 | 227 | 193.937 | 34.579 |
| 2018 | 27.663 | 194.564 | 222.227 | 0 | 190.934 | 3.630 |
| 2017 | 48.412 | 202.843 | 251.255 | 0 | 196.926 | 5.917 |
| 2016 | 74.293 | 136.311 | 210.604 | 0 | 117.130 | 19.181 |
| 2015 | 100.510 | 148.402 | 248.912 | 0 | 80.535 | 67.867 |
| 2014 | 2.741 | 84.731 | 87.472 | 0 | 37.169 | 47.562 |
| 2013 | 0 | 44.709 | 44.709 | 0 | 28.721 | 15.988 |
| 2012 | 0 | 44.240 | 44.240 | 0 | 26.808 | 17.432 |
| 2011 | 380 | 45.825 | 46.205 | 0 | 26.000 | 19.825 |
| 2010 | 3.040 | 44.037 | 47.077 | 0 | 27.066 | 16.971 |
| 2009 | 5.700 | 37.092 | 42.792 | 0 | 28.259 | 8.833 |
| 2008 | 8.360 | 28.602 | 36.962 | 0 | 24.017 | 4.585 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 363.426 +134,9% față de anul precedent | 170.534 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 154.716 +42,4% față de anul precedent | 170.534 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 108.676 -30,3% față de anul precedent | 170.534 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 156.014 +1.571,6% față de anul precedent | 170.534 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 9.333 -80,0% față de anul precedent | 220.534 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 46.545 -31,2% față de anul precedent | 189.114 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 67.632 -36,4% față de anul precedent | 154.595 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 106.402 +30,4% față de anul precedent | 144.853 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 81.576 -2,5% față de anul precedent | 129.028 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 83.640 +86,7% față de anul precedent | 165.272 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 44.792 +3.856,9% față de anul precedent | 42.680 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 1.132 +43,5% față de anul precedent | 43.577 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 789 -69,8% față de anul precedent | 43.451 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 2.615 -22,1% față de anul precedent | 43.590 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 3.358 +91,6% față de anul precedent | 43.719 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 1.753 +16,7% față de anul precedent | 41.039 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 1.502 | 35.460 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| AJadriana-georgeta jianu | împuternicit | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32437/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 529.288 RON. Profit: 347.089 RON
Cifra de afaceri: 529.288 RON. Profit: 347.089 RON
- Cifra de afaceri
- 529.288 RON +13.94% față de anul precedent
- Profit net
- 347.089 RON +31.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 363.426 RON +134.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 464.543 RON. Profit: 264.163 RON
Cifra de afaceri: 464.543 RON. Profit: 264.163 RON
- Cifra de afaceri
- 464.543 RON +13.47% față de anul precedent
- Profit net
- 264.163 RON +36.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 154.716 RON +42.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 409.394 RON. Profit: 193.650 RON
Cifra de afaceri: 409.394 RON. Profit: 193.650 RON
- Cifra de afaceri
- 409.394 RON +0.35% față de anul precedent
- Profit net
- 193.650 RON -15.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 108.676 RON -30.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 407.959 RON. Profit: 228.540 RON
Cifra de afaceri: 407.959 RON. Profit: 228.540 RON
- Cifra de afaceri
- 407.959 RON +249.83% față de anul precedent
- Profit net
- 228.540 RON +627.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 156.014 RON +1571.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 116.618 RON. Profit: 31.420 RON
Cifra de afaceri: 116.618 RON. Profit: 31.420 RON
- Cifra de afaceri
- 116.618 RON +3.99% față de anul precedent
- Profit net
- 31.420 RON -8.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.333 RON -79.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 112.143 RON. Profit: 34.518 RON
Cifra de afaceri: 112.143 RON. Profit: 34.518 RON
- Cifra de afaceri
- 112.143 RON +100.7% față de anul precedent
- Profit net
- 34.518 RON +254.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 46.545 RON -31.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 55.877 RON. Profit: 9.743 RON
Cifra de afaceri: 55.877 RON. Profit: 9.743 RON
- Cifra de afaceri
- 55.877 RON -37.84% față de anul precedent
- Profit net
- 9.743 RON -38.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 67.632 RON -36.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 89.893 RON. Profit: 15.825 RON
Cifra de afaceri: 89.893 RON. Profit: 15.825 RON
- Cifra de afaceri
- 89.893 RON -51.31% față de anul precedent
- Profit net
- 15.825 RON -81.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 106.402 RON +30.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 184.622 RON. Profit: 86.348 RON
Cifra de afaceri: 184.622 RON. Profit: 86.348 RON
- Cifra de afaceri
- 184.622 RON -18.42% față de anul precedent
- Profit net
- 86.348 RON -29.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 81.576 RON -2.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 226.296 RON. Profit: 122.592 RON
Cifra de afaceri: 226.296 RON. Profit: 122.592 RON
- Cifra de afaceri
- 226.296 RON +162.42% față de anul precedent
- Profit net
- 122.592 RON +205.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 83.640 RON +86.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 86.233 RON. Profit: 40.193 RON
Cifra de afaceri: 86.233 RON. Profit: 40.193 RON
- Cifra de afaceri
- 86.233 RON +527.83% față de anul precedent
- Profit net
- 40.193 RON +31799.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 44.792 RON +3856.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 13.735 RON. Profit: 126 RON
Cifra de afaceri: 13.735 RON. Profit: 126 RON
- Cifra de afaceri
- 13.735 RON -2.78% față de anul precedent
- Profit net
- 126 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.132 RON +43.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 14.128 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.128 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.128 RON +73.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 138 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 789 RON -69.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 8.149 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.149 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.149 RON -34.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 129 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 2.615 RON -22.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 2.680 RON
Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 2.680 RON
- Cifra de afaceri
- 12.500 RON -35.36% față de anul precedent
- Profit net
- 2.680 RON -51.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.358 RON +91.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 19.337 RON. Profit: 5.579 RON
Cifra de afaceri: 19.337 RON. Profit: 5.579 RON
- Cifra de afaceri
- 19.337 RON +155.48% față de anul precedent
- Profit net
- 5.579 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.753 RON +16.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 7.569 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.569 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.569 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.275 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.502 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.092026Mentiune · Buletin 32437/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SAM PRO-FOTO SRL
- CUI
- 10752264
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.09.2026
- Registrul Comerțului
- J40/6430/1998
- EUID
- ROONRC.J40/6430/1998
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Str. Borsa, Nr. 1-3, Bl. 10 E, Scara 2, Etaj 4, Ap. 27
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 684782
- Data încheierii
- 01.09.2026
- Număr dosar
- 3198320
- Data dosarului
- 13.08.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Daniela Balint
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3198320 din 13.08.2026
- Decizie asociat unic din 12.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SAM PRO-FOTO SRL?
CUI-ul SAM PRO-FOTO SRL este 10752264.
Unde este sediul SAM PRO-FOTO SRL?
SAM PRO-FOTO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Borsa nr. 1-3, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata SAM PRO-FOTO SRL?
SAM PRO-FOTO SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SAM PRO-FOTO SRL in 2024?
In 2024, SAM PRO-FOTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 529.288 RON.
Cati angajati are SAM PRO-FOTO SRL?
SAM PRO-FOTO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are SAM PRO-FOTO SRL?
SAM PRO-FOTO SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).
Ce profit a inregistrat SAM PRO-FOTO SRL in 2024?
SAM PRO-FOTO SRL a inregistrat un profit net de 347.089 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.