Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 04:20
Despre FAN GROUP AUTOMOBILE SRL
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FAN GROUP AUTOMOBILE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.389.477 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+50.2%). Profitul net inregistrat a fost de 8.888 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 134 RON in 2008 la 2.389.477 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.389.477 RON
- Venituri totale
- 2.390.425 RON
- Cheltuieli totale
- 2.369.328 RON
- Profit brut
- 21.097 RON
- Profit net
- 8.888 RON
- Marja profit net
- 0,37%
- Active imobilizate
- 2.448 RON
- Active circulante
- 332.250 RON
- Stocuri
- 199.300 RON
- Creanțe
- 55.273 RON
- Casa & conturi bănci
- 77.677 RON
- Capital propriu
- 10.045 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 1 Primăverii nr. 40, 200103
- Cod postal
- 200103
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 29.11.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 aprilie 2013 - 1 aprilie 2023
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.389.477 RON
- Rezultat net
- 8.888 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.389.477 RON | 1.591.202 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.390.425 RON | 1.678.945 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.369.328 RON | 1.566.441 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 21.097 RON | 112.504 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 8.888 RON | 99.302 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.448 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 332.250 RON | 140.942 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 334.698 RON | 140.942 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 199.300 RON | 122.234 RON |
| CreanțeSume de încasat | 55.273 RON | 3.482 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 77.677 RON | 15.226 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 324.653 RON | 139.785 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 10.045 RON | 1.157 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 2,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 88,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 3,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.389.477 +50,2% față de anul precedent | 2.390.425 | 2.369.328 | 21.097 -81,3% față de anul precedent | 8.888 -91,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.591.202 +50,6% față de anul precedent | 1.678.945 | 1.566.441 | 112.504 | 99.302 | 0 | 0 |
| 2022 | 1.056.536 +157,8% față de anul precedent | 1.068.872 | 1.080.797 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.925 | 20.439 |
| 2021 | 409.913 +67,3% față de anul precedent | 411.255 | 388.932 | 22.323 | 13.606 | 0 | 0 |
| 2020 | 245.068 -50,2% față de anul precedent | 246.444 | 254.747 | 0 | 0 | 8.303 | 12.441 |
| 2019 | 492.054 +2,1% față de anul precedent | 495.241 | 497.730 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.489 | 7.441 |
| 2018 | 482.179 +34,1% față de anul precedent | 482.179 | 475.267 | 6.912 -50,4% față de anul precedent | 2.090 -33,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 359.636 +51,1% față de anul precedent | 359.636 | 345.697 | 13.939 +59,4% față de anul precedent | 3.150 +4,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 238.009 -9,1% față de anul precedent | 238.017 | 229.271 | 8.746 | 3.006 | 0 | 0 |
| 2015 | 261.954 +11,0% față de anul precedent | 261.972 | 275.963 | 0 | 0 | Neraportat | 21.850 |
| 2014 | 235.975 +37,4% față de anul precedent | 236.364 | 255.830 | 0 | 0 | 19.466 | 26.553 |
| 2013 | 171.734 +31.124,4% față de anul precedent | 171.886 | 194.807 | 0 | 0 | 22.921 | 28.077 |
| 2012 | 550 | 550 | 3.779 | 0 | 0 | 3.229 | 3.229 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2009 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 367 |
| 2008 | 134 | 134 | 76 | 58 | 50 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.448 | 332.250 | 334.698 | 199.300 | 55.273 | 77.677 |
| 2023 | 0 | 140.942 | 140.942 | 122.234 | 3.482 | 15.226 |
| 2022 | 0 | 65.836 | 65.836 | 40.712 | 1.389 | 23.735 |
| 2021 | 3.326 | 229.335 | 232.661 | 228.991 | 0 | 344 |
| 2020 | 4.446 | 27.052 | 31.498 | 16.247 | 0 | 10.805 |
| 2019 | 5.566 | 98.445 | 104.011 | 86.632 | 0 | 11.813 |
| 2018 | 4.652 | 110.764 | 115.416 | 97.624 | 0 | 13.140 |
| 2017 | 0 | 49.438 | 49.438 | 46.645 | 1 | 2.792 |
| 2016 | 0 | 62.624 | 62.624 | 58.549 | 1 | 4.074 |
| 2015 | 0 | 29.162 | 29.162 | 28.937 | 1 | 224 |
| 2014 | 0 | 20.773 | 20.773 | 19.898 | 107 | 768 |
| 2013 | 0 | 28.888 | 28.888 | 28.127 | 576 | 185 |
| 2012 | 0 | 304 | 304 | 0 | 0 | 304 |
| 2011 | 0 | 4.242 | 4.242 | 3.965 | 0 | 277 |
| 2010 | 0 | 4.024 | 4.024 | 3.965 | 0 | 59 |
| 2009 | 0 | 3.975 | 3.975 | 3.965 | 0 | 10 |
| 2008 | 0 | 4.291 | 4.291 | 3.965 | 0 | 326 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 324.653 +132,3% față de anul precedent | 10.045 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 139.785 -14,8% față de anul precedent | 1.157 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 163.981 -47,2% față de anul precedent | -98.145 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 310.367 +152,7% față de anul precedent | -77.706 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 122.811 -32,9% față de anul precedent | -91.313 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 182.883 -2,1% față de anul precedent | -78.872 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 186.847 +52,0% față de anul precedent | -71.431 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 122.959 -11,7% față de anul precedent | -73.521 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 139.295 +28,0% față de anul precedent | -76.671 | Neraportat | 3 |
| 2015 | 108.839 +38,5% față de anul precedent | -79.677 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 78.600 +30,7% față de anul precedent | -57.827 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 60.161 +1.618,9% față de anul precedent | -31.273 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 3.500 -9,3% față de anul precedent | -3.196 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 3.859 +7,5% față de anul precedent | 383 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 3.591 -0,0% față de anul precedent | 433 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 3.592 +2,9% față de anul precedent | 383 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 3.491 | 800 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LŞLUCIAN ŞTEFAN CIUGULEA | administrator | Neraportată | Neraportată |
| ŞCŞTEFAN CIUGULEA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17728/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, revocare administrator persoane împuternicite
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8109/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, modificare puteri persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, modificare puteri persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.389.477 RON. Profit: 8.888 RON
Cifra de afaceri: 2.389.477 RON. Profit: 8.888 RON
- Cifra de afaceri
- 2.389.477 RON +50.17% față de anul precedent
- Profit net
- 8.888 RON -91.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 324.653 RON +132.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.591.202 RON. Profit: 99.302 RON
Cifra de afaceri: 1.591.202 RON. Profit: 99.302 RON
- Cifra de afaceri
- 1.591.202 RON +50.61% față de anul precedent
- Profit net
- 99.302 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 139.785 RON -14.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.056.536 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.056.536 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.056.536 RON +157.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 20.439 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 163.981 RON -47.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 409.913 RON. Profit: 13.606 RON
Cifra de afaceri: 409.913 RON. Profit: 13.606 RON
- Cifra de afaceri
- 409.913 RON +67.27% față de anul precedent
- Profit net
- 13.606 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 310.367 RON +152.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 245.068 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 245.068 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 245.068 RON -50.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.441 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 122.811 RON -32.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 492.054 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 492.054 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 492.054 RON +2.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.441 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 182.883 RON -2.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 482.179 RON. Profit: 2.090 RON
Cifra de afaceri: 482.179 RON. Profit: 2.090 RON
- Cifra de afaceri
- 482.179 RON +34.07% față de anul precedent
- Profit net
- 2.090 RON -33.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 186.847 RON +51.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 359.636 RON. Profit: 3.150 RON
Cifra de afaceri: 359.636 RON. Profit: 3.150 RON
- Cifra de afaceri
- 359.636 RON +51.1% față de anul precedent
- Profit net
- 3.150 RON +4.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 122.959 RON -11.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 238.009 RON. Profit: 3.006 RON
Cifra de afaceri: 238.009 RON. Profit: 3.006 RON
- Cifra de afaceri
- 238.009 RON -9.14% față de anul precedent
- Profit net
- 3.006 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 139.295 RON +27.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 261.954 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 261.954 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 261.954 RON +11.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.850 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 108.839 RON +38.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 235.975 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 235.975 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 235.975 RON +37.41% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 26.553 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 78.600 RON +30.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 171.734 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 171.734 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 171.734 RON +31124.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.077 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 60.161 RON +1618.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 550 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 550 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 550 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.229 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.500 RON -9.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.859 RON +7.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.591 RON -0.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 367 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.592 RON +2.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
11.052026Mentiune · Buletin 17728/2026modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, revocare administrator persoane împuternicite
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; modificare puteri administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 14235 din data: 27.04.2026
- Companie
- FAN GROUP AUTOMOBILE SRL
- CUI
- 10793493
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 11.05.2026
- Registrul Comerțului
- J1998000605169
- EUID
- ROONRC.J1998000605169
- Sediu
- Jud. Dolj, Municipiul Craiova, Aleea 1 PRIMĂVERII, Nr. 40
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 369206
- Data încheierii
- 07.05.2026
- Număr dosar
- 1709345
- Data dosarului
- 27.04.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Anca Maria Candale
Subiecte
modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 27.04.2026
04.032026Mentiune · Buletin 8109/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, modificare puteri persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date, modificare puteri persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- FAN GROUP AUTOMOBILE SRL
- CUI
- 10793493
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 04.03.2026
- Registrul Comerțului
- J16/605/1998
- EUID
- ROONRC.J16/605/1998
- Sediu
- Jud. Dolj, Municipiul Craiova, Aleea 1 PRIMĂVERII, Nr. 40
- Județ
- Dolj
- Număr încheiere
- 175814
- Data încheierii
- 02.03.2026
- Număr dosar
- 620886
- Data dosarului
- 10.02.2026
- Tribunal
- Dolj
- Registrator
- Marius Niculin Sima
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, modificare puteri persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 03.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 620886 din 10.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FAN GROUP AUTOMOBILE SRL?
CUI-ul FAN GROUP AUTOMOBILE SRL este 10793493.
Unde este sediul FAN GROUP AUTOMOBILE SRL?
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Aleea 1 Primăverii nr. 40, 200103, Mun. Craiova, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata FAN GROUP AUTOMOBILE SRL?
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FAN GROUP AUTOMOBILE SRL in 2024?
In 2024, FAN GROUP AUTOMOBILE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.389.477 RON.
Cati angajati are FAN GROUP AUTOMOBILE SRL?
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are FAN GROUP AUTOMOBILE SRL?
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat FAN GROUP AUTOMOBILE SRL in 2024?
FAN GROUP AUTOMOBILE SRL a inregistrat un profit net de 8.888 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.