Activ Plătitor TVA

ARCOM TEMIS SRL

CUI: 10809107
CIF: RO10809107
Reg. Com.: J1998000706228
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iulie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:03

Despre ARCOM TEMIS SRL

ARCOM TEMIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARCOM TEMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.300.474 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.916.982 RON in 2008 la 1.300.474 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.300.474 RON
Venituri totale
1.372.300 RON
Cheltuieli totale
1.442.278 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
308.652 RON
Active circulante
296.307 RON
Stocuri
164.911 RON
Creanțe
73.092 RON
Casa & conturi bănci
58.304 RON
Capital propriu
147.039 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Primăverii nr. 13, 700171
Telefon0232231263
Fax0232231263

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Primăverii nr. 13, 700171
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, B-dul PRIMAVERII nr. 13
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.07.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.300.474 RON
Rezultat net
-69.978 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.300.474 RON 1.195.259 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.372.300 RON 1.195.262 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.442.278 RON 1.223.998 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 69.978 RON 28.736 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 69.978 RON 38.131 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 308.652 RON 309.322 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 296.307 RON 418.691 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 604.959 RON 728.013 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 164.911 RON 252.390 RON
CreanțeSume de încasat 73.092 RON 105.174 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 58.304 RON 61.127 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 457.920 RON 510.996 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 147.039 RON 217.017 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active604.959RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

75,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale604.959 RON
Datorii totale457.920 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
24,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.300.474 +8,8% față de anul precedent 1.372.300 1.442.278 0 0 69.978 69.978
2023 1.195.259 +10,4% față de anul precedent 1.195.262 1.223.998 0 0 28.736 38.131
2022 1.082.715 +1,4% față de anul precedent 1.082.735 1.104.555 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.820 29.385
2021 1.067.344 -7,6% față de anul precedent 1.067.384 1.010.248 57.136 +487,5% față de anul precedent 49.352 +1.950,4% față de anul precedent 0 0
2020 1.154.992 +17,2% față de anul precedent 1.155.175 1.145.449 9.726 -71,5% față de anul precedent 2.407 -90,5% față de anul precedent 0 0
2019 985.669 +1,8% față de anul precedent 1.005.974 971.825 34.149 25.323 0 0
2018 968.480 -1,9% față de anul precedent 990.274 1.045.437 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.163 64.192
2017 987.520 -14,3% față de anul precedent 999.143 986.180 12.963 -3,2% față de anul precedent 2.922 -73,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.151.842 +32,2% față de anul precedent 1.156.937 1.143.546 13.391 -5,3% față de anul precedent 11.028 -5,1% față de anul precedent 0 0
2015 871.516 -46,7% față de anul precedent 873.887 859.745 14.142 -42,7% față de anul precedent 11.614 -45,4% față de anul precedent 0 0
2014 1.633.877 +56,2% față de anul precedent 1.636.888 1.612.220 24.668 21.266 0 0
2013 1.046.335 +15,4% față de anul precedent 1.055.182 1.062.648 0 0 7.466 9.476
2012 907.120 +3,4% față de anul precedent 933.267 1.001.257 0 0 67.990 68.110
2011 877.461 -23,8% față de anul precedent 907.313 1.004.114 0 0 96.801 96.801
2010 1.151.402 -40,2% față de anul precedent 1.179.374 1.236.339 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.965 63.415
2009 1.925.254 +0,4% față de anul precedent 1.964.029 1.898.359 65.670 -28,4% față de anul precedent 55.162 -28,4% față de anul precedent 0 0
2008 1.916.982 2.008.784 1.917.104 91.680 77.011 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 308.652 296.307 604.959 164.911 73.092 58.304
2023 309.322 418.691 728.013 252.390 105.174 61.127
2022 314.824 380.003 694.827 270.681 102.504 6.818
2021 320.326 333.047 653.373 238.216 86.987 7.844
2020 333.239 278.110 611.349 162.623 89.361 26.126
2019 368.699 206.893 575.592 125.442 57.306 24.145
2018 318.402 226.144 544.546 103.722 91.841 30.581
2017 132.754 252.781 385.535 156.374 89.813 6.594
2016 102.639 407.136 509.775 129.401 233.816 43.919
2015 112.413 456.327 568.740 182.538 235.849 37.940
2014 112.413 404.916 517.329 67.429 328.368 9.119
2013 229.962 1.541.687 1.771.649 720.451 801.367 19.869
2012 261.861 1.468.364 1.730.225 709.457 744.343 14.564
2011 271.860 1.310.520 1.582.380 672.994 577.383 60.143
2010 297.579 1.088.450 1.386.029 384.500 692.358 11.592
2009 317.646 1.195.934 1.513.580 481.340 712.386 2.208
2008 340.839 1.105.741 1.446.580 450.732 497.477 157.532

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 457.920 -10,4% față de anul precedent 147.039 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 510.996 +16,2% față de anul precedent 217.017 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 439.679 +19,2% față de anul precedent 255.148 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 368.840 -2,0% față de anul precedent 284.533 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 376.168 +9,7% față de anul precedent 235.181 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 342.818 -16,8% față de anul precedent 232.774 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 411.790 +118,4% față de anul precedent 132.756 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2017 188.586 -40,3% față de anul precedent 196.949 Neraportat 6
2016 315.748 -4,0% față de anul precedent 194.027 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 328.864 -10,7% față de anul precedent 239.876 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2014 368.142 -77,6% față de anul precedent 149.187 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 1.643.729 +4,9% față de anul precedent 127.920 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2012 1.566.780 +13,0% față de anul precedent 163.445 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2011 1.386.491 +26,8% față de anul precedent 195.889 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2010 1.093.339 -3,7% față de anul precedent 292.690 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2009 1.135.474 +1,1% față de anul precedent 378.106 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2008 1.123.646 322.934 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

66din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.300.474 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.300.474 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.300.474 RON +8.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.978 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
457.920 RON -10.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.195.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.195.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.195.259 RON +10.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.131 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
510.996 RON +16.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.082.715 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.082.715 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.082.715 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.385 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
439.679 RON +19.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.067.344 RON. Profit: 49.352 RON

Cifra de afaceri: 1.067.344 RON. Profit: 49.352 RON

Cifra de afaceri
1.067.344 RON -7.59% față de anul precedent
Profit net
49.352 RON +1950.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
368.840 RON -1.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.154.992 RON. Profit: 2.407 RON

Cifra de afaceri: 1.154.992 RON. Profit: 2.407 RON

Cifra de afaceri
1.154.992 RON +17.18% față de anul precedent
Profit net
2.407 RON -90.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
376.168 RON +9.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 985.669 RON. Profit: 25.323 RON

Cifra de afaceri: 985.669 RON. Profit: 25.323 RON

Cifra de afaceri
985.669 RON +1.77% față de anul precedent
Profit net
25.323 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
342.818 RON -16.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 968.480 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 968.480 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
968.480 RON -1.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
64.192 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
411.790 RON +118.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 987.520 RON. Profit: 2.922 RON

Cifra de afaceri: 987.520 RON. Profit: 2.922 RON

Cifra de afaceri
987.520 RON -14.27% față de anul precedent
Profit net
2.922 RON -73.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
188.586 RON -40.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.151.842 RON. Profit: 11.028 RON

Cifra de afaceri: 1.151.842 RON. Profit: 11.028 RON

Cifra de afaceri
1.151.842 RON +32.17% față de anul precedent
Profit net
11.028 RON -5.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
315.748 RON -3.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 871.516 RON. Profit: 11.614 RON

Cifra de afaceri: 871.516 RON. Profit: 11.614 RON

Cifra de afaceri
871.516 RON -46.66% față de anul precedent
Profit net
11.614 RON -45.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
328.864 RON -10.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.633.877 RON. Profit: 21.266 RON

Cifra de afaceri: 1.633.877 RON. Profit: 21.266 RON

Cifra de afaceri
1.633.877 RON +56.15% față de anul precedent
Profit net
21.266 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
368.142 RON -77.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.046.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.046.335 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.046.335 RON +15.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.476 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.643.729 RON +4.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 907.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 907.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
907.120 RON +3.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.110 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.566.780 RON +13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 877.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 877.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
877.461 RON -23.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.801 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.386.491 RON +26.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.151.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.151.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.151.402 RON -40.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.415 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.093.339 RON -3.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.925.254 RON. Profit: 55.162 RON

Cifra de afaceri: 1.925.254 RON. Profit: 55.162 RON

Cifra de afaceri
1.925.254 RON +0.43% față de anul precedent
Profit net
55.162 RON -28.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.135.474 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.916.982 RON. Profit: 77.011 RON

Cifra de afaceri: 1.916.982 RON. Profit: 77.011 RON

Cifra de afaceri
1.916.982 RON
Profit net
77.011 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
1.123.646 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1998 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARCOM TEMIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Iaşi (IAŞI)

ARCOM TEMIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Iaşi

TRICONFEC SRL
CUI: 1972619CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.385.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
HELP FLUX MED SRL
CUI: 31195751CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.462.604 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CARLINA FARM SRL
CUI: 7030335CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Mirosloveşti Com. Mirosloveşti1995-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.248.778 RON
Profit
11.925 RON
Angajati
2
TEHNIS M.K.S SRL
CUI: 9087141CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1997-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.001.891 RON
Profit
749 RON
Angajati
9
NICORA COMPANY SRL
CUI: 9192570CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava1997-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
969.783 RON
Profit
13.088 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Iaşi

BIOMED PHARM SRL
CUI: 10513844CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1998-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.790.650 RON
Profit
473.656 RON
Angajati
10
OLIMPIC VET SRL
CUI: 12095306CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Dădeşti Com. Ion Neculce1999-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.121 RON
Profit
10.965 RON
Angajati
0
THYMUS SRL
CUI: 10468131CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1998-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.079.953 RON
Profit
400.028 RON
Angajati
21
CASA DAMAJ SRL
CUI: 12321420CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.193.256 RON
Profit
8.506 RON
Angajati
22

Alte firme din Iaşi

CONCURS SRL
CUI: 10788187CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1998-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.857.146 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
GAMA - COM - MAG SRL
CUI: 10809255CAEN: 5211
Activ
IAŞI, Sat Răducăneni Com. Răducăneni1998-07-22
fara e-Factura
TIGRUT SRL
CUI: 10705076CAEN: 8230
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1998-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.963 RON
Profit
16.372 RON
Angajati
2
ELADA-COMPANY SRL
CUI: 10889955CAEN: 0111
Activ
IAŞI, Sat Ipatele Com. Ipatele1998-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.833.890 RON
Profit
662.568 RON
Angajati
22
PRINTCO SRL
CUI: 10055640CAEN: 1721
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1997-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.621.856 RON
Profit
6.800.798 RON
Angajati
113
CERNACONSTRUCT SRL
CUI: 11587181CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului1999-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PIONIER SOFTWARE SRL
CUI: 36514746CAEN: 7210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.631 RON
Profit
185.243 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARCOM TEMIS SRL?

CUI-ul ARCOM TEMIS SRL este 10809107.

Unde este sediul ARCOM TEMIS SRL?

ARCOM TEMIS SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Primăverii nr. 13, 700171, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ARCOM TEMIS SRL?

ARCOM TEMIS SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARCOM TEMIS SRL in 2024?

In 2024, ARCOM TEMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.300.474 RON.

Cati angajati are ARCOM TEMIS SRL?

ARCOM TEMIS SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are ARCOM TEMIS SRL?

ARCOM TEMIS SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat ARCOM TEMIS SRL in 2024?

ARCOM TEMIS SRL a inregistrat o pierdere neta de 69.978 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.