Activ e‑Factură

PROMED SYSTEM SRL

CUI: 10826701
CIF: 10826701
Reg. Com.: J1998000221152
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iulie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:50

Despre PROMED SYSTEM SRL

PROMED SYSTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROMED SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 38.583.594 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.4%). Profitul net inregistrat a fost de 61.284 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 107, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 856.809 RON in 2008 la 38.583.594 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
38.583.594 RON
Venituri totale
38.791.782 RON
Cheltuieli totale
38.692.611 RON
Profit brut
99.171 RON
Profit net
61.284 RON
Marja profit net
0,16%
Active imobilizate
12.992.327 RON
Active circulante
7.597.319 RON
Stocuri
911.748 RON
Creanțe
3.074.714 RON
Casa & conturi bănci
3.610.857 RON
Capital propriu
9.812.960 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Dr. Benone Georgescu nr. 12A, 130081
Telefon0245216136
Fax0245216536

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Dr. Benone Georgescu nr. 12A, 130081
Cod poștal: 130081
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Dr. Benone Georgescu nr. 12A, 130081
Cod postal
130081
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.07.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
38.583.594 RON
Rezultat net
61.284 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 38.583.594 RON 35.583.680 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 38.791.782 RON 48.095.652 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 38.692.611 RON 42.188.635 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 99.171 RON 5.907.017 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.284 RON 5.288.448 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.992.327 RON 13.052.806 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.597.319 RON 9.708.481 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.589.646 RON 22.761.287 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 911.748 RON 940.977 RON
CreanțeSume de încasat 3.074.714 RON 3.427.767 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.610.857 RON 5.339.737 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.024.368 RON 12.111.687 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.812.960 RON 10.838.633 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 107 persoane 101 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.589.646RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.589.646 RON
Datorii totale11.024.368 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
0,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 38.583.594 +8,4% față de anul precedent 38.791.782 38.692.611 99.171 -98,3% față de anul precedent 61.284 -98,8% față de anul precedent 0 0
2023 35.583.680 +22,6% față de anul precedent 48.095.652 42.188.635 5.907.017 5.288.448 0 0
2022 29.033.459 -4,8% față de anul precedent 29.154.093 31.459.286 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.305.193 2.305.193
2021 30.496.767 +27,3% față de anul precedent 30.652.160 28.297.373 2.354.787 +3,2% față de anul precedent 1.976.191 +5,4% față de anul precedent 0 0
2020 23.949.744 +2,4% față de anul precedent 24.312.982 22.031.705 2.281.277 +124,1% față de anul precedent 1.874.296 +122,1% față de anul precedent 0 0
2019 23.379.608 -2,4% față de anul precedent 23.435.245 22.417.035 1.018.210 +2.240,4% față de anul precedent 843.744 +3.547,2% față de anul precedent 0 0
2018 23.959.584 +30,1% față de anul precedent 24.021.695 23.978.189 43.506 -86,7% față de anul precedent 23.134 -91,3% față de anul precedent 0 0
2017 18.411.288 +4,1% față de anul precedent 18.457.881 18.130.565 327.316 -78,6% față de anul precedent 265.173 -79,5% față de anul precedent 0 0
2016 17.684.777 +19,2% față de anul precedent 17.704.106 16.174.375 1.529.731 +96,7% față de anul precedent 1.295.030 +88,6% față de anul precedent 0 0
2015 14.839.192 +13,3% față de anul precedent 14.944.506 14.166.676 777.830 +468,3% față de anul precedent 686.644 +563,9% față de anul precedent 0 0
2014 13.098.566 +34,3% față de anul precedent 13.599.724 13.462.860 136.864 +34,2% față de anul precedent 103.432 +34,2% față de anul precedent 0 0
2013 9.753.798 +12,6% față de anul precedent 9.757.223 9.655.251 101.972 -90,6% față de anul precedent 77.058 -92,4% față de anul precedent 0 0
2012 8.664.623 +27,5% față de anul precedent 9.126.868 8.038.793 1.088.075 +334,3% față de anul precedent 1.017.711 +306,2% față de anul precedent 0 0
2011 6.794.732 +93,5% față de anul precedent 6.796.934 6.546.414 250.520 250.520 0 0
2010 3.511.241 +183,0% față de anul precedent 3.544.463 4.138.930 0 0 594.467 600.917
2009 1.240.956 +44,8% față de anul precedent 1.363.891 1.885.746 0 0 521.855 527.588
2008 856.809 859.229 870.684 0 0 11.455 11.455

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 12.992.327 7.597.319 20.589.646 911.748 3.074.714 3.610.857
2023 13.052.806 9.708.481 22.761.287 940.977 3.427.767 5.339.737
2022 20.820.569 3.133.159 23.953.728 771.391 1.888.526 473.242
2021 11.329.373 8.566.467 19.895.840 841.878 1.325.785 6.398.804
2020 5.700.029 7.804.952 13.504.981 547.428 5.493.621 1.763.903
2019 5.703.500 5.810.462 11.513.962 598.340 4.781.131 430.991
2018 6.347.730 4.573.796 10.921.526 513.923 3.540.898 518.975
2017 6.884.778 3.824.133 10.708.911 449.321 3.176.887 197.925
2016 7.687.172 2.162.830 9.850.002 406.416 1.294.826 461.588
2015 5.936.419 960.216 6.896.635 318.976 310.424 330.816
2014 5.245.932 1.194.324 6.440.256 386.751 787.501 20.072
2013 4.036.359 945.975 4.982.334 315.680 125.168 505.127
2012 3.267.440 480.722 3.748.162 124.695 48.741 307.286
2011 3.379.107 539.332 3.918.439 92.479 130.377 316.476
2010 3.627.144 225.679 3.852.823 77.515 58.029 90.135
2009 3.703.838 43.408 3.747.246 0 9.440 33.968
2008 2.350.477 112.517 2.462.994 0 9.743 102.774

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.024.368 -9,0% față de anul precedent 9.812.960 Neraportat 107 +5,9% față de anul precedent
2023 12.111.687 -35,1% față de anul precedent 10.838.633 Neraportat 101 -3,8% față de anul precedent
2022 18.670.685 +101,1% față de anul precedent 5.550.185 Neraportat 105 +2,9% față de anul precedent
2021 9.282.788 +5,1% față de anul precedent 10.890.065 Neraportat 102 -6,4% față de anul precedent
2020 8.832.811 +1,6% față de anul precedent 4.972.266 Neraportat 109 +17,2% față de anul precedent
2019 8.690.978 -2,9% față de anul precedent 3.105.170 Neraportat 93 -7,0% față de anul precedent
2018 8.949.206 +5,9% față de anul precedent 2.261.426 Neraportat 100 +22,0% față de anul precedent
2017 8.447.479 +10,2% față de anul precedent 2.238.091 Neraportat 82 +26,2% față de anul precedent
2016 7.668.552 +24,9% față de anul precedent 1.972.918 Neraportat 65 -27,8% față de anul precedent
2015 6.142.245 +7,2% față de anul precedent 677.889 Neraportat 90 +12,5% față de anul precedent
2014 5.729.755 +20,3% față de anul precedent 456.033 Neraportat 80 +105,1% față de anul precedent
2013 4.761.454 -20,3% față de anul precedent 392.821 Neraportat 39 +5,4% față de anul precedent
2012 5.970.117 -19,4% față de anul precedent 315.187 Neraportat 37 0,0% față de anul precedent
2011 7.405.332 -4,5% față de anul precedent -696.351 Neraportat 37 -15,9% față de anul precedent
2010 7.751.599 +6,6% față de anul precedent -890.589 Neraportat 44 +83,3% față de anul precedent
2009 7.273.164 +25,3% față de anul precedent -289.670 Neraportat 24 +20,0% față de anul precedent
2008 5.804.277 123.301 Neraportat 20

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SASilviu Adrian PredoiadministratorNeraportatăNeraportată
SPSILVIU-ADRIAN PREDOIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15697/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 38.583.594 RON. Profit: 61.284 RON

Cifra de afaceri: 38.583.594 RON. Profit: 61.284 RON

Cifra de afaceri
38.583.594 RON +8.43% față de anul precedent
Profit net
61.284 RON -98.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
107 +5.94% față de anul precedent
Datorii
11.024.368 RON -8.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 40207/2024sedii secundare

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.583.680 RON. Profit: 5.288.448 RON

Cifra de afaceri: 35.583.680 RON. Profit: 5.288.448 RON

Cifra de afaceri
35.583.680 RON +22.56% față de anul precedent
Profit net
5.288.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
101 -3.81% față de anul precedent
Datorii
12.111.687 RON -35.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 29.033.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.033.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.033.459 RON -4.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.305.193 RON
Angajati
105 +2.94% față de anul precedent
Datorii
18.670.685 RON +101.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.496.767 RON. Profit: 1.976.191 RON

Cifra de afaceri: 30.496.767 RON. Profit: 1.976.191 RON

Cifra de afaceri
30.496.767 RON +27.34% față de anul precedent
Profit net
1.976.191 RON +5.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
102 -6.42% față de anul precedent
Datorii
9.282.788 RON +5.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.949.744 RON. Profit: 1.874.296 RON

Cifra de afaceri: 23.949.744 RON. Profit: 1.874.296 RON

Cifra de afaceri
23.949.744 RON +2.44% față de anul precedent
Profit net
1.874.296 RON +122.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
109 +17.2% față de anul precedent
Datorii
8.832.811 RON +1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.379.608 RON. Profit: 843.744 RON

Cifra de afaceri: 23.379.608 RON. Profit: 843.744 RON

Cifra de afaceri
23.379.608 RON -2.42% față de anul precedent
Profit net
843.744 RON +3547.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
93 -7% față de anul precedent
Datorii
8.690.978 RON -2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.959.584 RON. Profit: 23.134 RON

Cifra de afaceri: 23.959.584 RON. Profit: 23.134 RON

Cifra de afaceri
23.959.584 RON +30.14% față de anul precedent
Profit net
23.134 RON -91.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
100 +21.95% față de anul precedent
Datorii
8.949.206 RON +5.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 18.411.288 RON. Profit: 265.173 RON

Cifra de afaceri: 18.411.288 RON. Profit: 265.173 RON

Cifra de afaceri
18.411.288 RON +4.11% față de anul precedent
Profit net
265.173 RON -79.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
82 +26.15% față de anul precedent
Datorii
8.447.479 RON +10.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 17.684.777 RON. Profit: 1.295.030 RON

Cifra de afaceri: 17.684.777 RON. Profit: 1.295.030 RON

Cifra de afaceri
17.684.777 RON +19.18% față de anul precedent
Profit net
1.295.030 RON +88.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
65 -27.78% față de anul precedent
Datorii
7.668.552 RON +24.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.839.192 RON. Profit: 686.644 RON

Cifra de afaceri: 14.839.192 RON. Profit: 686.644 RON

Cifra de afaceri
14.839.192 RON +13.29% față de anul precedent
Profit net
686.644 RON +563.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
90 +12.5% față de anul precedent
Datorii
6.142.245 RON +7.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.098.566 RON. Profit: 103.432 RON

Cifra de afaceri: 13.098.566 RON. Profit: 103.432 RON

Cifra de afaceri
13.098.566 RON +34.29% față de anul precedent
Profit net
103.432 RON +34.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
80 +105.13% față de anul precedent
Datorii
5.729.755 RON +20.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 9.753.798 RON. Profit: 77.058 RON

Cifra de afaceri: 9.753.798 RON. Profit: 77.058 RON

Cifra de afaceri
9.753.798 RON +12.57% față de anul precedent
Profit net
77.058 RON -92.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 +5.41% față de anul precedent
Datorii
4.761.454 RON -20.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.664.623 RON. Profit: 1.017.711 RON

Cifra de afaceri: 8.664.623 RON. Profit: 1.017.711 RON

Cifra de afaceri
8.664.623 RON +27.52% față de anul precedent
Profit net
1.017.711 RON +306.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 0% față de anul precedent
Datorii
5.970.117 RON -19.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.794.732 RON. Profit: 250.520 RON

Cifra de afaceri: 6.794.732 RON. Profit: 250.520 RON

Cifra de afaceri
6.794.732 RON +93.51% față de anul precedent
Profit net
250.520 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -15.91% față de anul precedent
Datorii
7.405.332 RON -4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.511.241 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.511.241 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.511.241 RON +182.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
600.917 RON
Angajati
44 +83.33% față de anul precedent
Datorii
7.751.599 RON +6.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.240.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.240.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.240.956 RON +44.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
527.588 RON
Angajati
24 +20% față de anul precedent
Datorii
7.273.164 RON +25.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 856.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 856.809 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
856.809 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.455 RON
Angajati
20
Datorii
5.804.277 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.042026Mentiune · Buletin 15697/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
PROMED SYSTEM SRL
CUI
10826701
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.04.2026
Registrul Comerțului
J1998000221152
EUID
ROONRC.J1998000221152
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Municipiul Târgovişte, Str. DR. BENONE GEORGESCU, Nr. 12A
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
337950
Data încheierii
24.04.2026
Număr dosar
1595405
Data dosarului
17.04.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Carmen Gotu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 158 din 31.03.2026 la contract de închiriere nr. 265 din 31.03.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 15697/2026 (PDF)
18.102024Mentiune · Buletin 40207/2024sedii secundare

sedii secundare

Companie
PROMED SYSTEM SRL
CUI
10826701
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.10.2024
Registrul Comerțului
J15/221/1998
EUID
ROONRC.J15/221/1998
Sediu
Jud. Dâmboviţa, Municipiul Târgovişte, Str. DR. BENONE GEORGESCU, Nr. 12A
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
271330
Data încheierii
17.10.2024
Număr dosar
2642130
Data dosarului
04.10.2024
Tribunal
Dâmbovita

Subiecte

sedii secundare

Vezi Buletinul ONRC nr. 40207/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Dâmboviţa

ALMINA TRADING S.A.
CUI: 3466669CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1993-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.562.917 RON
Profit
8.774.384 RON
Angajati
144
LORENTINA 2102 SRL
CUI: 18104063CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.533.298 RON
Profit
796.437 RON
Angajati
37
MEDICANT GASTRODERM S.R.L.
CUI: 36877083CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.633.202 RON
Profit
1.424.009 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Dâmboviţa

CLOD SIM COM SRL
CUI: 6069035CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răzvad Com. Răzvad1994-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.320 RON
Profit
58.969 RON
Angajati
0
OFTALMO-MED SRL
CUI: 15117735CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.898 RON
Profit
61.322 RON
Angajati
3
BIOMEDICA SRL
CUI: 4206462CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1993-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.149.812 RON
Profit
312.661 RON
Angajati
18
CONTROLMED SRL
CUI: 15519260CAEN: 8622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.165 RON
Profit
95.120 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

ORANGE COM SRL
CUI: 10807203CAEN: 6820
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti1998-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.008 RON
Profit
120.182 RON
Angajati
1
TUDAL SRL
CUI: 10826710CAEN: 4773
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ghergani Orş. Răcari1998-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.729.989 RON
Profit
424.414 RON
Angajati
15
FOIA S.R.L.
CUI: 10669976CAEN: 4730
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Sperieţeni Com. Gura Şuţii1998-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.596 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALGO ROAD COMPANY S.R.L.
CUI: 9156381CAEN: 2511
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1997-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
969.501 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROFILMET SRL
CUI: 13368943CAEN: 2431
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2000-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.642.701 RON
Profit
912.578 RON
Angajati
9
MARCONI SRL
CUI: 898115CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crovu Com. Odobeşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.682.554 RON
Profit
120.479 RON
Angajati
8
BENELUX SRL
CUI: 17708851CAEN: 4777
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2005-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.290.327 RON
Profit
44.067 RON
Angajati
2
GALI COURIER DELIVERY S.R.L.
CUI: 46510814CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.423.519 RON
Profit
90.583 RON
Angajati
15

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROMED SYSTEM SRL?

CUI-ul PROMED SYSTEM SRL este 10826701.

Unde este sediul PROMED SYSTEM SRL?

PROMED SYSTEM SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Dr. Benone Georgescu nr. 12A, 130081, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata PROMED SYSTEM SRL?

PROMED SYSTEM SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROMED SYSTEM SRL in 2024?

In 2024, PROMED SYSTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 38.583.594 RON.

Cati angajati are PROMED SYSTEM SRL?

PROMED SYSTEM SRL a raportat un numar mediu de 107 salariati in 2024.

Ce activitate are PROMED SYSTEM SRL?

PROMED SYSTEM SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat PROMED SYSTEM SRL in 2024?

PROMED SYSTEM SRL a inregistrat un profit net de 61.284 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.