Activ Plătitor TVAe‑Factură

NABOR WOODPRODUCTS SRL

CUI: 10858703
CIF: RO10858703
Reg. Com.: J1998000205143
CAEN: 1611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 august 1998 · 28 ani
Distribuie:

Tăierea și rindeluirea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:27

Despre NABOR WOODPRODUCTS SRL

NABOR WOODPRODUCTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, judetul COVASNA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NABOR WOODPRODUCTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.421.962 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.8%). Profitul net inregistrat a fost de 62.701 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 3.087.969 RON in 2008 la 1.421.962 RON in 2024. Datoriile raportate (2.545.652 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.421.962 RON
Venituri totale
1.735.368 RON
Cheltuieli totale
1.621.008 RON
Profit brut
114.360 RON
Profit net
62.701 RON
Marja profit net
4,41%
Active imobilizate
1.286.576 RON
Active circulante
984.045 RON
Stocuri
387.853 RON
Creanțe
585.191 RON
Casa & conturi bănci
11.001 RON
Capital propriu
-200.977 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, BOROSNEU MARE nr. 422
Telefon0728154734
Fax0267314999

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, BOROSNEU MARE nr. 422
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, BOROSNEU MARE nr. 422
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.421.962 RON
Rezultat net
62.701 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.421.962 RON 1.249.803 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.735.368 RON 1.288.838 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.621.008 RON 1.386.287 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 114.360 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 62.701 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 97.449 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 110.060 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.286.576 RON 1.357.172 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 984.045 RON 1.061.122 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.270.621 RON 2.418.294 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 387.853 RON 546.336 RON
CreanțeSume de încasat 585.191 RON 501.973 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.001 RON 12.813 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.545.652 RON 2.760.834 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -200.977 RON -268.486 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.270.621RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

112,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.270.621 RON
Datorii totale2.545.652 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,8 %Profit net / active totale
ROE
-31,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.421.962 +13,8% față de anul precedent 1.735.368 1.621.008 114.360 62.701 0 0
2023 1.249.803 -39,4% față de anul precedent 1.288.838 1.386.287 0 0 97.449 110.060
2022 2.060.765 -6,7% față de anul precedent 2.236.189 2.245.282 0 0 9.093 31.513
2021 2.207.922 +21,8% față de anul precedent 2.190.303 2.245.153 0 0 54.850 77.163
2020 1.813.512 +4,9% față de anul precedent 1.747.266 1.903.034 0 0 155.768 173.907
2019 1.729.652 -10,6% față de anul precedent 1.765.864 1.891.520 0 0 125.656 142.959
2018 1.935.129 -5,0% față de anul precedent 2.060.860 2.131.456 0 0 70.596 91.205
2017 2.036.787 +7,0% față de anul precedent 2.158.976 2.224.908 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 65.932 86.898
2016 1.903.413 +11,4% față de anul precedent 1.858.076 1.818.338 39.738 -77,5% față de anul precedent 28.846 -83,6% față de anul precedent 0 0
2015 1.709.007 +45,3% față de anul precedent 1.688.281 1.512.055 176.226 +599,3% față de anul precedent 176.226 +599,3% față de anul precedent 0 0
2014 1.175.982 +2,6% față de anul precedent 1.156.548 1.131.348 25.200 25.200 0 0
2013 1.146.445 -6,1% față de anul precedent 1.156.398 1.409.361 0 0 252.963 252.963
2012 1.221.374 -17,9% față de anul precedent 1.252.564 1.479.674 0 0 227.110 227.110
2011 1.487.251 -12,0% față de anul precedent 1.437.264 1.576.744 0 0 139.480 139.480
2010 1.690.365 -31,0% față de anul precedent 1.496.303 1.784.154 0 0 287.851 294.301
2009 2.447.883 -20,7% față de anul precedent 2.189.450 2.369.279 0 0 179.829 186.371
2008 3.087.969 3.491.212 4.120.376 0 0 629.164 629.164

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.286.576 984.045 2.270.621 387.853 585.191 11.001
2023 1.357.172 1.061.122 2.418.294 546.336 501.973 12.813
2022 1.439.415 1.315.347 2.754.762 672.647 621.661 21.039
2021 1.464.385 997.104 2.461.489 578.881 416.077 2.146
2020 1.607.203 765.424 2.372.627 606.930 149.603 8.891
2019 1.691.996 926.723 2.618.719 754.886 154.386 17.451
2018 1.749.369 818.716 2.568.085 646.668 165.154 6.894
2017 1.806.017 792.510 2.598.527 561.478 209.358 21.674
2016 2.032.095 683.683 2.715.778 405.499 126.383 151.801
2015 2.169.875 521.386 2.691.261 382.751 127.787 10.848
2014 2.050.587 495.498 2.546.085 395.667 94.747 5.084
2013 2.147.477 607.365 2.754.842 416.714 130.005 60.646
2012 2.228.099 592.287 2.820.386 416.678 165.734 9.875
2011 2.249.316 692.535 2.941.851 467.535 221.409 3.591
2010 2.407.875 625.234 3.033.109 494.404 72.141 58.689
2009 2.078.951 974.620 3.053.571 828.928 136.527 9.165
2008 2.094.866 1.306.888 3.401.754 1.144.447 155.604 6.837

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.545.652 -7,8% față de anul precedent -200.977 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2023 2.760.834 -7,3% față de anul precedent -268.486 Neraportat 12 -36,8% față de anul precedent
2022 2.976.794 +12,3% față de anul precedent -158.426 Neraportat 19 -9,5% față de anul precedent
2021 2.652.008 +6,6% față de anul precedent -126.913 Neraportat 21 +10,5% față de anul precedent
2020 2.488.383 -2,9% față de anul precedent -49.750 Neraportat 19 +5,6% față de anul precedent
2019 2.562.807 +9,8% față de anul precedent 124.157 Neraportat 18 -25,0% față de anul precedent
2018 2.333.235 +1,1% față de anul precedent 267.117 Neraportat 24 -22,6% față de anul precedent
2017 2.308.451 -1,8% față de anul precedent 358.321 Neraportat 31 -6,1% față de anul precedent
2016 2.349.694 +0,2% față de anul precedent 434.329 Neraportat 33 0,0% față de anul precedent
2015 2.345.693 -2,0% față de anul precedent 405.482 Neraportat 33 +3,1% față de anul precedent
2014 2.393.119 -8,9% față de anul precedent 229.257 Neraportat 32 +3,2% față de anul precedent
2013 2.627.076 +1,9% față de anul precedent 204.057 Neraportat 31 0,0% față de anul precedent
2012 2.577.965 +4,3% față de anul precedent 318.712 Neraportat 31 -11,4% față de anul precedent
2011 2.472.319 +1,7% față de anul precedent 545.823 Neraportat 35 -18,6% față de anul precedent
2010 2.432.298 -38,1% față de anul precedent 677.415 Neraportat 43 -20,4% față de anul precedent
2009 3.926.616 -4,0% față de anul precedent -795.613 Neraportat 54 -23,9% față de anul precedent
2008 4.092.110 -609.242 Neraportat 71

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ESENDRE SIKLODIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33071/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.421.962 RON. Profit: 62.701 RON

Cifra de afaceri: 1.421.962 RON. Profit: 62.701 RON

Cifra de afaceri
1.421.962 RON +13.77% față de anul precedent
Profit net
62.701 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
2.545.652 RON -7.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.249.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.249.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.249.803 RON -39.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
110.060 RON
Angajati
12 -36.84% față de anul precedent
Datorii
2.760.834 RON -7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.060.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.060.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.060.765 RON -6.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.513 RON
Angajati
19 -9.52% față de anul precedent
Datorii
2.976.794 RON +12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.207.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.207.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.207.922 RON +21.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
77.163 RON
Angajati
21 +10.53% față de anul precedent
Datorii
2.652.008 RON +6.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.813.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.813.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.813.512 RON +4.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
173.907 RON
Angajati
19 +5.56% față de anul precedent
Datorii
2.488.383 RON -2.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.729.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.729.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.729.652 RON -10.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
142.959 RON
Angajati
18 -25% față de anul precedent
Datorii
2.562.807 RON +9.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.935.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.935.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.935.129 RON -4.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.205 RON
Angajati
24 -22.58% față de anul precedent
Datorii
2.333.235 RON +1.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.036.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.036.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.036.787 RON +7.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
86.898 RON
Angajati
31 -6.06% față de anul precedent
Datorii
2.308.451 RON -1.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.903.413 RON. Profit: 28.846 RON

Cifra de afaceri: 1.903.413 RON. Profit: 28.846 RON

Cifra de afaceri
1.903.413 RON +11.38% față de anul precedent
Profit net
28.846 RON -83.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 0% față de anul precedent
Datorii
2.349.694 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.709.007 RON. Profit: 176.226 RON

Cifra de afaceri: 1.709.007 RON. Profit: 176.226 RON

Cifra de afaceri
1.709.007 RON +45.33% față de anul precedent
Profit net
176.226 RON +599.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +3.12% față de anul precedent
Datorii
2.345.693 RON -1.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.175.982 RON. Profit: 25.200 RON

Cifra de afaceri: 1.175.982 RON. Profit: 25.200 RON

Cifra de afaceri
1.175.982 RON +2.58% față de anul precedent
Profit net
25.200 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +3.23% față de anul precedent
Datorii
2.393.119 RON -8.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.146.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.146.445 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.146.445 RON -6.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
252.963 RON
Angajati
31 0% față de anul precedent
Datorii
2.627.076 RON +1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.221.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.221.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.221.374 RON -17.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
227.110 RON
Angajati
31 -11.43% față de anul precedent
Datorii
2.577.965 RON +4.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.487.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.487.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.487.251 RON -12.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
139.480 RON
Angajati
35 -18.6% față de anul precedent
Datorii
2.472.319 RON +1.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.690.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.690.365 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.690.365 RON -30.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
294.301 RON
Angajati
43 -20.37% față de anul precedent
Datorii
2.432.298 RON -38.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.447.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.447.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.447.883 RON -20.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
186.371 RON
Angajati
54 -23.94% față de anul precedent
Datorii
3.926.616 RON -4.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.092026Mentiune · Buletin 33071/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
NABOR WOODPRODUCTS SRL
CUI
10858703
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.09.2026
Registrul Comerțului
J1998000205143
EUID
ROONRC.J1998000205143
Sediu
Sat Boroşneu Mare, Comuna Boroşneu Mare, Jud. Covasna, Nr. 422
Județ
Covasna
Număr încheiere
696260
Data încheierii
04.09.2026
Număr dosar
3272781
Data dosarului
19.08.2026
Tribunal
Covasna
Registrator
Magdalena Doinita Madîrjac

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3272781 din 19.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33071/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1611, Covasna

BARTA-LACIKA SRL
CUI: 26477152CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa2010-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.829.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
VALEA ZABRATAULUI S.R.L.
CUI: 38791166CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Zăbrătău Com. Sita Buzăului2018-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.384.500 RON
Profit
251.251 RON
Angajati
8
COMERT TUTTI SRL
CUI: 559615CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Pachia Com. Brateş1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.348.873 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
L & SZ TAMTRANSPORT SRL
CUI: 27008669CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa2010-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.347.907 RON
Profit
146.767 RON
Angajati
2
WLG WOODLANDS PRODUCTION S.R.L.
CUI: 12962386CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Orş. Întorsura Buzăului2000-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.447.961 RON
Profit
5.660 RON
Angajati
31
GRUN FOREST SRL
CUI: 18652210CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Valea Crişului Com. Valea Crişului2006-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1611, Covasna

SCULPTURA BARKACS SRL
CUI: 5362001CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa1994-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EX-FOR SRL
CUI: 12148974CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Orş. Baraolt1999-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.975.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
69
PARTYZONA BAR SRL
CUI: 5309369CAEN: 1611
Activ
COVASNA, Sat Breţcu Com. Breţcu1994-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
830.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Covasna

EXIMCONT SRL
CUI: 10858657CAEN: 6920
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1998-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.078.053 RON
Profit
357.850 RON
Angajati
7
ADELMUR SRL
CUI: 10858860CAEN: 0210
Activ
COVASNA, Sat Barcani Com. Barcani1998-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
802.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PRIORITAS COM SRL
CUI: 10709892CAEN: 4616
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1998-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
861.376 RON
Profit
14.598 RON
Angajati
3
REFLEX SRL
CUI: 11084066CAEN: 1813
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1998-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.033 RON
Profit
455.990 RON
Angajati
1
CONTINENTAL TRANSCOM SRL
CUI: 9166563CAEN: 8559
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1997-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.417 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
"EX TEMPORE" SRL
CUI: 13641066CAEN: 6920
Activ
COVASNA, Sat Filia Com. Brăduţ2001-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.342 RON
Profit
93.140 RON
Angajati
2
FERTILIS SRL
CUI: 23756128CAEN: 4622
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2008-04-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NABOR WOODPRODUCTS SRL?

CUI-ul NABOR WOODPRODUCTS SRL este 10858703.

Unde este sediul NABOR WOODPRODUCTS SRL?

NABOR WOODPRODUCTS SRL are sediul in Romania, COVASNA, Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, BOROSNEU MARE nr. 422, Sat Boroşneu Mare Com. Boroşneu Mare, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata NABOR WOODPRODUCTS SRL?

NABOR WOODPRODUCTS SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NABOR WOODPRODUCTS SRL in 2024?

In 2024, NABOR WOODPRODUCTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.421.962 RON.

Cati angajati are NABOR WOODPRODUCTS SRL?

NABOR WOODPRODUCTS SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are NABOR WOODPRODUCTS SRL?

NABOR WOODPRODUCTS SRL are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).

Ce profit a inregistrat NABOR WOODPRODUCTS SRL in 2024?

NABOR WOODPRODUCTS SRL a inregistrat un profit net de 62.701 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.