Activ Plătitor TVAe‑Factură

TORO OPTIC CO.LTD SRL

CUI: 1091112
CIF: RO1091112
Reg. Com.: J08/670/1991
CAEN: 2670
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:32

Despre TORO OPTIC CO.LTD SRL

TORO OPTIC CO.LTD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice" (cod CAEN 2670), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TORO OPTIC CO.LTD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.857.104 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.0%). Profitul net inregistrat a fost de 410.714 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.066.912 RON in 2008 la 1.857.104 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 6 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 8 la nivel national in domeniul sau (91 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.857.104 RON
Venituri totale
2.477.072 RON
Cheltuieli totale
1.997.807 RON
Profit brut
479.265 RON
Profit net
410.714 RON
Marja profit net
22,12%
Active imobilizate
63.434 RON
Active circulante
1.334.190 RON
Stocuri
840.727 RON
Creanțe
489.483 RON
Casa & conturi bănci
3.980 RON
Capital propriu
809.991 RON
Cifra de afaceri · CAEN 2670
Loc 8 din 91
Profit net · CAEN 2670
Loc 10 din 91
Angajati · CAEN 2670
Loc 5 din 91

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Enupărului nr. 33, 500075
Telefon068421009
Fax068421009

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Enupărului nr. 33, 500075
Cod poștal: 500075
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Enupărului nr. 33, 500075
Cod postal
500075
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.857.104 RON
Rezultat net
410.714 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.857.104 RON 1.643.797 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.477.072 RON 1.670.150 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.997.807 RON 1.646.151 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 479.265 RON 23.999 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 410.714 RON 15.006 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 63.434 RON 126.287 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.334.190 RON 835.840 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.397.624 RON 962.127 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 840.727 RON 779.229 RON
CreanțeSume de încasat 489.483 RON 29.254 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.980 RON 27.357 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 588.036 RON 562.849 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 809.991 RON 399.278 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.397.624RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.397.624 RON
Datorii totale588.036 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,4 %Profit net / active totale
ROE
50,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.857.104 +13,0% față de anul precedent 2.477.072 1.997.807 479.265 +1.897,0% față de anul precedent 410.714 +2.637,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.643.797 +7,8% față de anul precedent 1.670.150 1.646.151 23.999 +119,6% față de anul precedent 15.006 +127,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.524.921 +8,0% față de anul precedent 1.559.229 1.548.301 10.928 +33,8% față de anul precedent 6.596 +27,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.412.628 +8,3% față de anul precedent 1.423.352 1.415.182 8.170 +274,9% față de anul precedent 5.192 +1.334,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.304.002 -18,2% față de anul precedent 1.310.986 1.308.807 2.179 +156,1% față de anul precedent 362 +14,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.594.680 +11,8% față de anul precedent 1.616.951 1.616.100 851 -86,8% față de anul precedent 317 -60,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.426.179 +6,3% față de anul precedent 1.461.757 1.455.315 6.442 +221,1% față de anul precedent 801 -48,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.341.265 +3,2% față de anul precedent 1.374.050 1.372.044 2.006 +115,7% față de anul precedent 1.546 +470,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.299.432 +18,7% față de anul precedent 1.336.982 1.336.052 930 -57,6% față de anul precedent 271 -81,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.095.149 +20,3% față de anul precedent 1.128.199 1.126.008 2.191 +56,6% față de anul precedent 1.440 +81,1% față de anul precedent 0 0
2014 910.046 +45,4% față de anul precedent 1.001.186 999.787 1.399 +72,1% față de anul precedent 795 +21,9% față de anul precedent 0 0
2013 625.922 -5,4% față de anul precedent 751.707 750.894 813 -61,4% față de anul precedent 652 +12,6% față de anul precedent 0 0
2012 661.482 -20,2% față de anul precedent 833.939 831.834 2.105 -93,8% față de anul precedent 579 -98,0% față de anul precedent 0 0
2011 829.320 -9,3% față de anul precedent 1.206.175 1.172.236 33.939 +140,1% față de anul precedent 29.181 +383,5% față de anul precedent 0 0
2010 914.644 -2,8% față de anul precedent 941.806 927.669 14.137 -65,7% față de anul precedent 6.035 -81,9% față de anul precedent 0 0
2009 941.421 -11,8% față de anul precedent 1.305.728 1.264.555 41.173 +622,3% față de anul precedent 33.260 +873,1% față de anul precedent 0 0
2008 1.066.912 1.135.852 1.130.152 5.700 3.418 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 63.434 1.334.190 1.397.624 840.727 489.483 3.980
2023 126.287 835.840 962.127 779.229 29.254 27.357
2022 146.548 929.239 1.075.787 694.755 28.432 206.052
2021 159.953 1.033.034 1.192.987 767.802 41.300 223.932
2020 188.556 1.119.577 1.308.133 860.746 29.209 229.622
2019 254.488 1.078.930 1.333.418 1.042.584 34.029 2.317
2018 406.332 1.616.865 2.023.197 1.384.065 220.280 12.520
2017 659.160 1.773.194 2.432.354 1.552.513 218.638 2.043
2016 860.348 1.758.490 2.618.838 1.499.145 204.085 55.260
2015 1.028.102 1.654.566 2.682.668 1.462.224 192.342 0
2014 1.239.869 1.612.495 2.852.364 1.402.247 190.765 19.483
2013 1.449.747 1.489.738 2.939.485 1.293.160 187.994 8.584
2012 1.586.651 1.424.979 3.011.630 1.169.255 253.471 2.253
2011 1.264.030 1.799.088 3.063.118 1.403.256 366.124 29.708
2010 1.171.580 1.647.783 2.819.363 1.088.542 552.994 6.247
2009 1.066.249 1.304.352 2.370.601 914.046 378.837 11.469
2008 1.070.251 1.029.836 2.100.087 914.441 99.032 16.363

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 588.036 +4,5% față de anul precedent 809.991 Neraportat 14 +7,7% față de anul precedent
2023 562.849 +21,3% față de anul precedent 399.278 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2022 463.879 -21,0% față de anul precedent 612.272 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2021 587.311 -17,0% față de anul precedent 605.676 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2020 707.649 -3,5% față de anul precedent 600.484 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2019 733.296 -45,4% față de anul precedent 600.122 Neraportat 14 -30,0% față de anul precedent
2018 1.343.134 -22,0% față de anul precedent 599.606 Neraportat 20 +5,3% față de anul precedent
2017 1.721.632 -8,3% față de anul precedent 598.805 Neraportat 19 +11,8% față de anul precedent
2016 1.876.876 -1,6% față de anul precedent 597.260 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2015 1.907.927 -6,8% față de anul precedent 596.989 Neraportat 17 -22,7% față de anul precedent
2014 2.046.014 -1,7% față de anul precedent 595.548 Neraportat 22 -4,4% față de anul precedent
2013 2.081.422 -1,2% față de anul precedent 594.753 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2012 2.106.383 +1,1% față de anul precedent 594.101 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2011 2.083.130 +9,0% față de anul precedent 593.521 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2010 1.911.379 +33,0% față de anul precedent 564.340 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2009 1.437.268 -7,4% față de anul precedent 558.305 Neraportat 23 -4,2% față de anul precedent
2008 1.552.079 525.046 Neraportat 24

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

6din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

27 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
27 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.857.104 RON. Profit: 410.714 RON

Cifra de afaceri: 1.857.104 RON. Profit: 410.714 RON

Cifra de afaceri
1.857.104 RON +12.98% față de anul precedent
Profit net
410.714 RON +2637% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +7.69% față de anul precedent
Datorii
588.036 RON +4.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.643.797 RON. Profit: 15.006 RON

Cifra de afaceri: 1.643.797 RON. Profit: 15.006 RON

Cifra de afaceri
1.643.797 RON +7.8% față de anul precedent
Profit net
15.006 RON +127.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
562.849 RON +21.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.524.921 RON. Profit: 6.596 RON

Cifra de afaceri: 1.524.921 RON. Profit: 6.596 RON

Cifra de afaceri
1.524.921 RON +7.95% față de anul precedent
Profit net
6.596 RON +27.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
463.879 RON -21.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.412.628 RON. Profit: 5.192 RON

Cifra de afaceri: 1.412.628 RON. Profit: 5.192 RON

Cifra de afaceri
1.412.628 RON +8.33% față de anul precedent
Profit net
5.192 RON +1334.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
587.311 RON -17.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.304.002 RON. Profit: 362 RON

Cifra de afaceri: 1.304.002 RON. Profit: 362 RON

Cifra de afaceri
1.304.002 RON -18.23% față de anul precedent
Profit net
362 RON +14.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
707.649 RON -3.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.594.680 RON. Profit: 317 RON

Cifra de afaceri: 1.594.680 RON. Profit: 317 RON

Cifra de afaceri
1.594.680 RON +11.81% față de anul precedent
Profit net
317 RON -60.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -30% față de anul precedent
Datorii
733.296 RON -45.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.426.179 RON. Profit: 801 RON

Cifra de afaceri: 1.426.179 RON. Profit: 801 RON

Cifra de afaceri
1.426.179 RON +6.33% față de anul precedent
Profit net
801 RON -48.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +5.26% față de anul precedent
Datorii
1.343.134 RON -21.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.341.265 RON. Profit: 1.546 RON

Cifra de afaceri: 1.341.265 RON. Profit: 1.546 RON

Cifra de afaceri
1.341.265 RON +3.22% față de anul precedent
Profit net
1.546 RON +470.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +11.76% față de anul precedent
Datorii
1.721.632 RON -8.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.299.432 RON. Profit: 271 RON

Cifra de afaceri: 1.299.432 RON. Profit: 271 RON

Cifra de afaceri
1.299.432 RON +18.65% față de anul precedent
Profit net
271 RON -81.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
1.876.876 RON -1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.095.149 RON. Profit: 1.440 RON

Cifra de afaceri: 1.095.149 RON. Profit: 1.440 RON

Cifra de afaceri
1.095.149 RON +20.34% față de anul precedent
Profit net
1.440 RON +81.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -22.73% față de anul precedent
Datorii
1.907.927 RON -6.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 910.046 RON. Profit: 795 RON

Cifra de afaceri: 910.046 RON. Profit: 795 RON

Cifra de afaceri
910.046 RON +45.39% față de anul precedent
Profit net
795 RON +21.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -4.35% față de anul precedent
Datorii
2.046.014 RON -1.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
reper anualClasamentePremii si distinctii 2014Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 625.922 RON. Profit: 652 RON

Cifra de afaceri: 625.922 RON. Profit: 652 RON

Cifra de afaceri
625.922 RON -5.38% față de anul precedent
Profit net
652 RON +12.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
2.081.422 RON -1.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
reper anualClasamentePremii si distinctii 2013Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 661.482 RON. Profit: 579 RON

Cifra de afaceri: 661.482 RON. Profit: 579 RON

Cifra de afaceri
661.482 RON -20.24% față de anul precedent
Profit net
579 RON -98.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
2.106.383 RON +1.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
reper anualClasamentePremii si distinctii 2012Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 27 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri3.359din 34.141 · BRAŞOV 1.954din 20.095 · Mun. Braşov 8din 91 · CAEN 2670 1din 6 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 5 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2024Profit net2.371din 34.134 · BRAŞOV 1.521din 20.092 · Mun. Braşov 10din 91 · CAEN 2670 2din 6 · CAEN 2670 - BRAŞOV 2din 5 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2024Angajati1.266din 34.139 · BRAŞOV 724din 20.095 · Mun. Braşov 5din 91 · CAEN 2670 1din 6 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 5 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2014Cifra de afaceri2.871din 23.755 · BRAŞOV 1.745din 14.624 · Mun. Braşov 13din 135 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2014Profit net9.683din 23.771 · BRAŞOV 5.955din 14.636 · Mun. Braşov 79din 135 · CAEN 2670 4din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 3din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2014Angajati897din 23.771 · BRAŞOV 547din 14.636 · Mun. Braşov 4din 135 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2013Cifra de afaceri3.501din 24.392 · BRAŞOV 2.148din 15.132 · Mun. Braşov 16din 145 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2013Profit net9.423din 24.411 · BRAŞOV 5.785din 15.147 · Mun. Braşov 71din 145 · CAEN 2670 5din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 4din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2013Angajati875din 24.408 · BRAŞOV 533din 15.144 · Mun. Braşov 4din 145 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2012Cifra de afaceri3.393din 24.471 · BRAŞOV 2.117din 15.309 · Mun. Braşov 12din 152 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2012Profit net8.639din 24.492 · BRAŞOV 5.326din 15.327 · Mun. Braşov 54din 152 · CAEN 2670 5din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 4din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2012Angajati885din 24.487 · BRAŞOV 534din 15.322 · Mun. Braşov 4din 152 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2011Cifra de afaceri2.802din 24.308 · BRAŞOV 1.753din 15.281 · Mun. Braşov 9din 156 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2011Profit net3.410din 24.322 · BRAŞOV 2.232din 15.292 · Mun. Braşov 16din 156 · CAEN 2670 2din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 2din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2011Angajati881din 24.322 · BRAŞOV 548din 15.292 · Mun. Braşov 4din 156 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2010Cifra de afaceri2.452din 23.099 · BRAŞOV 1.583din 14.637 · Mun. Braşov 9din 155 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2010Profit net5.439din 23.100 · BRAŞOV 3.532din 14.638 · Mun. Braşov 33din 155 · CAEN 2670 2din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 2din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov
2010Angajati826din 23.100 · BRAŞOV 516din 14.638 · Mun. Braşov 4din 155 · CAEN 2670 1din 8 · CAEN 2670 - BRAŞOV 1din 7 · CAEN 2670 - Mun. Braşov

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2670, Braşov

BOIAN & FIUL COMPANY SRL
CUI: 17883089CAEN: 2670
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2005-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.300 RON
Profit
9.705 RON
Angajati
1
HELIOPTIC SRL
CUI: 3391310CAEN: 2670
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.220 RON
Profit
2.027 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2670, Braşov

OPTOP S.R.L.
CUI: 15624495CAEN: 2670
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-07-29
fara e-Factura

Alte firme din Braşov

TRANSIMCOR SRL
CUI: 1091058CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.186.689 RON
Profit
433.344 RON
Angajati
3
GRIGO SRL
CUI: 1091163CAEN: 4719
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.014 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEO LUNCH SRL
CUI: 1090311CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.234.028 RON
Profit
87.261 RON
Angajati
15
DESMEN 1992 S.R.L.
CUI: 1091848CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.172.623 RON
Profit
338.998 RON
Angajati
11
CORONA SRL
CUI: 1097620CAEN: 7022
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
NAMAD EXIM S.R.L.
CUI: 3991862CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.634 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOVA CONCEPT DMC S.R.L.
CUI: 29193775CAEN: 4399
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.030.630 RON
Profit
192 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TORO OPTIC CO.LTD SRL?

CUI-ul TORO OPTIC CO.LTD SRL este 1091112.

Unde este sediul TORO OPTIC CO.LTD SRL?

TORO OPTIC CO.LTD SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Enupărului nr. 33, 500075, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata TORO OPTIC CO.LTD SRL?

TORO OPTIC CO.LTD SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TORO OPTIC CO.LTD SRL in 2024?

In 2024, TORO OPTIC CO.LTD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.857.104 RON.

Cati angajati are TORO OPTIC CO.LTD SRL?

TORO OPTIC CO.LTD SRL a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are TORO OPTIC CO.LTD SRL?

TORO OPTIC CO.LTD SRL are codul CAEN principal 2670 (Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice).

Ce profit a inregistrat TORO OPTIC CO.LTD SRL in 2024?

TORO OPTIC CO.LTD SRL a inregistrat un profit net de 410.714 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.