Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:19
Despre HIMADI COM SRL
HIMADI COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, HIMADI COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.442.529 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.9%). Profitul net inregistrat a fost de 385.617 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 16, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.043.576 RON in 2008 la 2.442.529 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.442.529 RON
- Venituri totale
- 3.024.537 RON
- Cheltuieli totale
- 2.573.665 RON
- Profit brut
- 450.872 RON
- Profit net
- 385.617 RON
- Marja profit net
- 15,79%
- Active imobilizate
- 294.906 RON
- Active circulante
- 2.730.292 RON
- Stocuri
- 268.968 RON
- Creanțe
- 1.616.194 RON
- Casa & conturi bănci
- 845.130 RON
- Capital propriu
- 1.599.125 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Cart. BRAZDA LUI NOVAC - COMPLEX VECHI nr. UNIT. 247, 200166
- Cod postal
- 200166
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.09.1998
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 31 ianuarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.442.529 RON
- Rezultat net
- 385.617 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.442.529 RON | 2.284.212 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.024.537 RON | 2.851.669 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.573.665 RON | 2.059.847 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 450.872 RON | 791.822 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 385.617 RON | 768.974 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 294.906 RON | 196.278 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.730.292 RON | 1.499.335 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 3.025.198 RON | 1.695.613 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 268.968 RON | 166.186 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.616.194 RON | 14.906 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 845.130 RON | 1.318.243 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.296.561 RON | 132.593 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.599.125 RON | 1.433.508 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 16 persoane | 13 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 12,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 24,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,11 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 52,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.442.529 +6,9% față de anul precedent | 3.024.537 | 2.573.665 | 450.872 -43,1% față de anul precedent | 385.617 -49,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.284.212 +41,2% față de anul precedent | 2.851.669 | 2.059.847 | 791.822 +27,6% față de anul precedent | 768.974 +27,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.617.402 +26,2% față de anul precedent | 2.005.238 | 1.384.765 | 620.473 +37,0% față de anul precedent | 604.486 +37,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.281.862 +18,2% față de anul precedent | 1.591.070 | 1.138.088 | 452.982 +46,5% față de anul precedent | 440.233 +46,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.084.169 -17,2% față de anul precedent | 1.395.481 | 1.086.315 | 309.166 -69,9% față de anul precedent | 299.777 -70,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.309.445 +19,8% față de anul precedent | 2.010.879 | 984.829 | 1.026.050 +95,2% față de anul precedent | 1.009.197 +96,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.093.402 +19,8% față de anul precedent | 1.324.968 | 799.268 | 525.700 +33,2% față de anul precedent | 514.760 +33,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 912.731 | 1.120.091 | 725.429 | 394.662 | 385.535 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 1.311 | 0 | 0 | 1.311 | 1.311 |
| 2015 | 0 | 0 | 819 | 0 | 0 | Neraportat | 817 |
| 2014 | 0 | 0 | 2.003 | 0 | 0 | Neraportat | 2.003 |
| 2013 | 0 -100,0% față de anul precedent | 806 | 11.633 | 0 | 0 | 10.827 | 10.827 |
| 2012 | 2.121 -99,5% față de anul precedent | 2.561 | 30.421 | 0 | 0 | 27.860 | 27.860 |
| 2011 | 450.374 -39,0% față de anul precedent | 479.385 | 561.595 | 0 | 0 | 82.210 | 82.210 |
| 2010 | 738.499 -33,3% față de anul precedent | 738.973 | 863.180 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 124.207 | 130.657 |
| 2009 | 1.107.767 +6,2% față de anul precedent | 1.126.519 | 1.119.751 | 6.768 -27,9% față de anul precedent | 383 -95,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.043.576 | 1.051.680 | 1.042.299 | 9.381 | 7.835 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 294.906 | 2.730.292 | 3.025.198 | 268.968 | 1.616.194 | 845.130 |
| 2023 | 196.278 | 1.499.335 | 1.695.613 | 166.186 | 14.906 | 1.318.243 |
| 2022 | 68.485 | 1.058.214 | 1.126.699 | 190.483 | 22.178 | 845.553 |
| 2021 | 70.986 | 1.662.285 | 1.733.271 | 41.227 | 11.346 | 1.609.712 |
| 2020 | 107.799 | 1.554.207 | 1.662.006 | 39.777 | 11.801 | 1.502.629 |
| 2019 | 97.067 | 1.623.730 | 1.720.797 | 32.633 | 12.416 | 1.578.681 |
| 2018 | 101.678 | 1.021.525 | 1.123.203 | 34.433 | 14.211 | 972.881 |
| 2017 | 106.059 | 412.093 | 518.152 | 24.583 | 11.345 | 376.165 |
| 2016 | 119.752 | 34.020 | 153.772 | 20.147 | 13.729 | 144 |
| 2015 | 83.896 | 17.261 | 101.157 | 0 | 14.037 | 3.224 |
| 2014 | 83.896 | 18.227 | 102.123 | 0 | 14.854 | 3.373 |
| 2013 | 83.896 | 20.176 | 104.072 | 0 | 14.024 | 6.152 |
| 2012 | 93.030 | 21.772 | 114.802 | 0 | 14.044 | 7.728 |
| 2011 | 36.536 | 29.618 | 66.154 | 0 | 15.990 | 13.628 |
| 2010 | 81.999 | 39.952 | 121.951 | 9.622 | 0 | 30.330 |
| 2009 | 130.789 | 82.246 | 213.035 | 37.222 | 0 | 45.024 |
| 2008 | 70.266 | 133.114 | 203.380 | 20.814 | 5.250 | 107.050 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.296.561 +877,9% față de anul precedent | 1.599.125 | Neraportat | 16 +23,1% față de anul precedent |
| 2023 | 132.593 -22,4% față de anul precedent | 1.433.508 | Neraportat | 13 +44,4% față de anul precedent |
| 2022 | 170.748 +181,7% față de anul precedent | 759.534 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2021 | 60.623 +37,2% față de anul precedent | 1.672.648 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2020 | 44.190 -20,3% față de anul precedent | 1.617.816 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 55.458 -74,9% față de anul precedent | 1.665.339 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2018 | 220.624 +69,3% față de anul precedent | 902.579 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 130.332 -14,0% față de anul precedent | 387.820 | Neraportat | 9 |
| 2016 | 151.487 +55,3% față de anul precedent | 2.285 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 97.561 -0,2% față de anul precedent | 3.596 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 97.710 +0,1% față de anul precedent | 4.413 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 97.657 +0,1% față de anul precedent | 6.415 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 97.559 -7,0% față de anul precedent | 17.243 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 104.947 +33,6% față de anul precedent | -38.793 | Neraportat | 9 +12,5% față de anul precedent |
| 2010 | 78.534 +101,6% față de anul precedent | 43.417 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2009 | 38.962 -60,7% față de anul precedent | 174.073 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 99.246 | 104.134 | Neraportat | 10 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1998 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.442.529 RON. Profit: 385.617 RON
Cifra de afaceri: 2.442.529 RON. Profit: 385.617 RON
- Cifra de afaceri
- 2.442.529 RON +6.93% față de anul precedent
- Profit net
- 385.617 RON -49.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 +23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 1.296.561 RON +877.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.284.212 RON. Profit: 768.974 RON
Cifra de afaceri: 2.284.212 RON. Profit: 768.974 RON
- Cifra de afaceri
- 2.284.212 RON +41.23% față de anul precedent
- Profit net
- 768.974 RON +27.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +44.44% față de anul precedent
- Datorii
- 132.593 RON -22.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.617.402 RON. Profit: 604.486 RON
Cifra de afaceri: 1.617.402 RON. Profit: 604.486 RON
- Cifra de afaceri
- 1.617.402 RON +26.18% față de anul precedent
- Profit net
- 604.486 RON +37.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 170.748 RON +181.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.281.862 RON. Profit: 440.233 RON
Cifra de afaceri: 1.281.862 RON. Profit: 440.233 RON
- Cifra de afaceri
- 1.281.862 RON +18.23% față de anul precedent
- Profit net
- 440.233 RON +46.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 60.623 RON +37.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.084.169 RON. Profit: 299.777 RON
Cifra de afaceri: 1.084.169 RON. Profit: 299.777 RON
- Cifra de afaceri
- 1.084.169 RON -17.2% față de anul precedent
- Profit net
- 299.777 RON -70.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 44.190 RON -20.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.309.445 RON. Profit: 1.009.197 RON
Cifra de afaceri: 1.309.445 RON. Profit: 1.009.197 RON
- Cifra de afaceri
- 1.309.445 RON +19.76% față de anul precedent
- Profit net
- 1.009.197 RON +96.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 55.458 RON -74.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.093.402 RON. Profit: 514.760 RON
Cifra de afaceri: 1.093.402 RON. Profit: 514.760 RON
- Cifra de afaceri
- 1.093.402 RON +19.79% față de anul precedent
- Profit net
- 514.760 RON +33.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 220.624 RON +69.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 912.731 RON. Profit: 385.535 RON
Cifra de afaceri: 912.731 RON. Profit: 385.535 RON
- Cifra de afaceri
- 912.731 RON
- Profit net
- 385.535 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9
- Datorii
- 130.332 RON -13.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.311 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 151.487 RON +55.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 817 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 97.561 RON -0.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.003 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 97.710 RON +0.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.827 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 97.657 RON +0.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.121 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.121 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.121 RON -99.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.860 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 97.559 RON -7.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 450.374 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 450.374 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 450.374 RON -39.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 82.210 RON
- Angajati
- 9 +12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 104.947 RON +33.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 738.499 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 738.499 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 738.499 RON -33.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 130.657 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 78.534 RON +101.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.107.767 RON. Profit: 383 RON
Cifra de afaceri: 1.107.767 RON. Profit: 383 RON
- Cifra de afaceri
- 1.107.767 RON +6.15% față de anul precedent
- Profit net
- 383 RON -95.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 38.962 RON -60.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.043.576 RON. Profit: 7.835 RON
Cifra de afaceri: 1.043.576 RON. Profit: 7.835 RON
- Cifra de afaceri
- 1.043.576 RON
- Profit net
- 7.835 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10
- Datorii
- 99.246 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081998 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHIMADI COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Craiova (DOLJ)
HIMADI COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Craiova (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HIMADI COM SRL?
CUI-ul HIMADI COM SRL este 10936240.
Unde este sediul HIMADI COM SRL?
HIMADI COM SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Brazda lui Novac nr. UNIT. 247, 200690, Mun. Craiova, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata HIMADI COM SRL?
HIMADI COM SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HIMADI COM SRL in 2024?
In 2024, HIMADI COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.442.529 RON.
Cati angajati are HIMADI COM SRL?
HIMADI COM SRL a raportat un numar mediu de 16 salariati in 2024.
Ce activitate are HIMADI COM SRL?
HIMADI COM SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).
Ce profit a inregistrat HIMADI COM SRL in 2024?
HIMADI COM SRL a inregistrat un profit net de 385.617 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.