Activ Plătitor TVA

CASA ARTEMIS SRL

CUI: 10973079
CIF: RO10973079
Reg. Com.: J1998000423099
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 septembrie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:02

Despre CASA ARTEMIS SRL

CASA ARTEMIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vărsătura Com. Chiscani, judetul BRĂILA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CASA ARTEMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.235.294 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 72.327 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 45, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 742.241 RON in 2008 la 6.235.294 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.235.294 RON
Venituri totale
6.235.644 RON
Cheltuieli totale
6.149.097 RON
Profit brut
86.547 RON
Profit net
72.327 RON
Marja profit net
1,16%
Active imobilizate
4.749.369 RON
Active circulante
1.131.412 RON
Stocuri
366.023 RON
Creanțe
618.592 RON
Casa & conturi bănci
146.797 RON
Capital propriu
2.604.906 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Vărsătura Com. Chiscani, Str. Petropolis nr. 15
Telefon0239625500

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Vărsătura Com. Chiscani, Str. Petropolis nr. 15
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Vărsătura Com. Chiscani, Str. Petropolis nr. 15
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.09.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.235.294 RON
Rezultat net
72.327 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.235.294 RON 6.146.554 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.235.644 RON 6.246.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.149.097 RON 5.519.694 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 86.547 RON 726.662 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 72.327 RON 664.705 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.749.369 RON 4.723.161 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.131.412 RON 1.188.233 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.880.781 RON 5.911.394 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 366.023 RON 709.783 RON
CreanțeSume de încasat 618.592 RON 445.431 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 146.797 RON 33.019 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.921.060 RON 3.137.218 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.604.906 RON 2.532.579 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 45 persoane 48 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.880.781RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.880.781 RON
Datorii totale2.921.060 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,2 %Profit net / active totale
ROE
2,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.235.294 +1,4% față de anul precedent 6.235.644 6.149.097 86.547 -88,1% față de anul precedent 72.327 -89,1% față de anul precedent 0 0
2023 6.146.554 +31,5% față de anul precedent 6.246.356 5.519.694 726.662 +200,3% față de anul precedent 664.705 +240,9% față de anul precedent 0 0
2022 4.674.075 +46,2% față de anul precedent 7.104.515 6.862.564 241.951 -42,9% față de anul precedent 195.009 -50,7% față de anul precedent 0 0
2021 3.197.892 +54,5% față de anul precedent 6.293.611 5.869.613 423.998 +44,1% față de anul precedent 395.478 +41,9% față de anul precedent 0 0
2020 2.070.007 -48,7% față de anul precedent 3.411.065 3.116.812 294.253 -22,4% față de anul precedent 278.738 -17,6% față de anul precedent 0 0
2019 4.033.631 -1,9% față de anul precedent 5.523.896 5.144.789 379.107 +97,8% față de anul precedent 338.180 +125,2% față de anul precedent 0 0
2018 4.111.037 +26,0% față de anul precedent 5.306.249 5.114.626 191.623 +32,3% față de anul precedent 150.149 +110,6% față de anul precedent 0 0
2017 3.263.855 +71,6% față de anul precedent 4.503.336 4.358.482 144.854 +808,1% față de anul precedent 71.285 +432,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.901.534 -11,2% față de anul precedent 3.031.295 3.015.343 15.952 -84,4% față de anul precedent 13.380 -84,0% față de anul precedent 0 0
2015 2.141.257 +2,0% față de anul precedent 3.059.959 2.957.749 102.210 -58,5% față de anul precedent 83.603 -59,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 2.099.268 -4,5% față de anul precedent 2.889.347 2.642.870 246.477 +262,8% față de anul precedent 204.913 +339,0% față de anul precedent 0 0
2013 2.198.929 +99,2% față de anul precedent 3.062.476 2.994.542 67.934 +4,2% față de anul precedent 46.680 -13,9% față de anul precedent 0 0
2012 1.103.651 -11,1% față de anul precedent 1.103.811 1.038.605 65.206 -0,8% față de anul precedent 54.204 +3,9% față de anul precedent 0 0
2011 1.241.757 +56,5% față de anul precedent 1.269.860 1.204.149 65.711 +68,2% față de anul precedent 52.173 +71,2% față de anul precedent 0 0
2010 793.281 +8,0% față de anul precedent 800.957 761.886 39.071 +168,0% față de anul precedent 30.471 +244,5% față de anul precedent 0 0
2009 734.699 -1,0% față de anul precedent 736.932 722.353 14.579 +2.195,9% față de anul precedent 8.846 +5.463,5% față de anul precedent 0 0
2008 742.241 745.891 745.256 635 159 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.749.369 1.131.412 5.880.781 366.023 618.592 146.797
2023 4.723.161 1.188.233 5.911.394 709.783 445.431 33.019
2022 3.098.107 1.028.683 4.126.790 280.058 739.688 8.937
2021 1.654.019 969.853 2.623.872 279.100 648.279 42.474
2020 993.195 985.198 1.978.393 410.948 474.061 100.189
2019 1.036.379 631.426 1.667.805 222.833 241.716 166.877
2018 911.542 533.732 1.445.274 185.406 231.612 116.714
2017 977.273 476.168 1.453.441 236.132 201.456 38.580
2016 949.595 252.665 1.202.260 144.635 81.404 26.626
2015 947.358 545.859 1.493.217 214.515 77.479 253.865
2014 930.199 533.961 1.464.160 338.498 50.723 144.740
2013 591.906 240.673 832.579 141.648 40.375 58.650
2012 446.421 226.656 673.077 181.107 33.099 12.450
2011 320.477 279.095 599.572 67.464 192.355 19.276
2010 348.806 61.284 410.090 19.921 22.178 19.185
2009 291.354 65.309 356.663 27.466 15.742 22.101
2008 335.419 57.991 393.410 11.198 26.639 20.154

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.921.060 -6,9% față de anul precedent 2.604.906 Neraportat 45 -6,3% față de anul precedent
2023 3.137.218 +43,0% față de anul precedent 2.532.579 Neraportat 48 +23,1% față de anul precedent
2022 2.193.589 +170,2% față de anul precedent 1.867.874 Neraportat 39 +18,2% față de anul precedent
2021 811.791 +46,7% față de anul precedent 1.672.045 Neraportat 33 -5,7% față de anul precedent
2020 553.384 -0,2% față de anul precedent 1.276.567 Neraportat 35 -22,2% față de anul precedent
2019 554.306 -18,6% față de anul precedent 997.829 Neraportat 45 -2,2% față de anul precedent
2018 681.298 -20,1% față de anul precedent 659.649 Neraportat 46 +2,2% față de anul precedent
2017 852.470 +22,0% față de anul precedent 509.500 Neraportat 45 +40,6% față de anul precedent
2016 698.782 -31,1% față de anul precedent 438.215 Neraportat 32 +14,3% față de anul precedent
2015 1.014.611 +2,9% față de anul precedent 438.135 Neraportat 28 +27,3% față de anul precedent
2014 986.529 +93,5% față de anul precedent 437.531 Neraportat 22 0,0% față de anul precedent
2013 509.861 +41,8% față de anul precedent 282.618 Neraportat 22 0,0% față de anul precedent
2012 359.646 +5,7% față de anul precedent 273.331 Neraportat 22 -12,0% față de anul precedent
2011 340.345 +63,1% față de anul precedent 219.127 Neraportat 25 +13,6% față de anul precedent
2010 208.627 0,0% față de anul precedent 166.954 Neraportat 22 0,0% față de anul precedent
2009 208.637 -25,1% față de anul precedent 151.526 Neraportat 22 -8,3% față de anul precedent
2008 278.510 142.680 Neraportat 24

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MBMIRCEA BOGDAN HAHUIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6607/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.235.294 RON. Profit: 72.327 RON

Cifra de afaceri: 6.235.294 RON. Profit: 72.327 RON

Cifra de afaceri
6.235.294 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
72.327 RON -89.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 -6.25% față de anul precedent
Datorii
2.921.060 RON -6.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.146.554 RON. Profit: 664.705 RON

Cifra de afaceri: 6.146.554 RON. Profit: 664.705 RON

Cifra de afaceri
6.146.554 RON +31.5% față de anul precedent
Profit net
664.705 RON +240.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
48 +23.08% față de anul precedent
Datorii
3.137.218 RON +43.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.674.075 RON. Profit: 195.009 RON

Cifra de afaceri: 4.674.075 RON. Profit: 195.009 RON

Cifra de afaceri
4.674.075 RON +46.16% față de anul precedent
Profit net
195.009 RON -50.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 +18.18% față de anul precedent
Datorii
2.193.589 RON +170.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.197.892 RON. Profit: 395.478 RON

Cifra de afaceri: 3.197.892 RON. Profit: 395.478 RON

Cifra de afaceri
3.197.892 RON +54.49% față de anul precedent
Profit net
395.478 RON +41.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 -5.71% față de anul precedent
Datorii
811.791 RON +46.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.070.007 RON. Profit: 278.738 RON

Cifra de afaceri: 2.070.007 RON. Profit: 278.738 RON

Cifra de afaceri
2.070.007 RON -48.68% față de anul precedent
Profit net
278.738 RON -17.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 -22.22% față de anul precedent
Datorii
553.384 RON -0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.033.631 RON. Profit: 338.180 RON

Cifra de afaceri: 4.033.631 RON. Profit: 338.180 RON

Cifra de afaceri
4.033.631 RON -1.88% față de anul precedent
Profit net
338.180 RON +125.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 -2.17% față de anul precedent
Datorii
554.306 RON -18.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.111.037 RON. Profit: 150.149 RON

Cifra de afaceri: 4.111.037 RON. Profit: 150.149 RON

Cifra de afaceri
4.111.037 RON +25.96% față de anul precedent
Profit net
150.149 RON +110.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
46 +2.22% față de anul precedent
Datorii
681.298 RON -20.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.263.855 RON. Profit: 71.285 RON

Cifra de afaceri: 3.263.855 RON. Profit: 71.285 RON

Cifra de afaceri
3.263.855 RON +71.64% față de anul precedent
Profit net
71.285 RON +432.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +40.62% față de anul precedent
Datorii
852.470 RON +21.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.901.534 RON. Profit: 13.380 RON

Cifra de afaceri: 1.901.534 RON. Profit: 13.380 RON

Cifra de afaceri
1.901.534 RON -11.2% față de anul precedent
Profit net
13.380 RON -84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +14.29% față de anul precedent
Datorii
698.782 RON -31.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.141.257 RON. Profit: 83.603 RON

Cifra de afaceri: 2.141.257 RON. Profit: 83.603 RON

Cifra de afaceri
2.141.257 RON +2% față de anul precedent
Profit net
83.603 RON -59.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +27.27% față de anul precedent
Datorii
1.014.611 RON +2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.099.268 RON. Profit: 204.913 RON

Cifra de afaceri: 2.099.268 RON. Profit: 204.913 RON

Cifra de afaceri
2.099.268 RON -4.53% față de anul precedent
Profit net
204.913 RON +338.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 0% față de anul precedent
Datorii
986.529 RON +93.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.198.929 RON. Profit: 46.680 RON

Cifra de afaceri: 2.198.929 RON. Profit: 46.680 RON

Cifra de afaceri
2.198.929 RON +99.24% față de anul precedent
Profit net
46.680 RON -13.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 0% față de anul precedent
Datorii
509.861 RON +41.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.103.651 RON. Profit: 54.204 RON

Cifra de afaceri: 1.103.651 RON. Profit: 54.204 RON

Cifra de afaceri
1.103.651 RON -11.12% față de anul precedent
Profit net
54.204 RON +3.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -12% față de anul precedent
Datorii
359.646 RON +5.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.241.757 RON. Profit: 52.173 RON

Cifra de afaceri: 1.241.757 RON. Profit: 52.173 RON

Cifra de afaceri
1.241.757 RON +56.53% față de anul precedent
Profit net
52.173 RON +71.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 +13.64% față de anul precedent
Datorii
340.345 RON +63.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 793.281 RON. Profit: 30.471 RON

Cifra de afaceri: 793.281 RON. Profit: 30.471 RON

Cifra de afaceri
793.281 RON +7.97% față de anul precedent
Profit net
30.471 RON +244.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 0% față de anul precedent
Datorii
208.627 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 734.699 RON. Profit: 8.846 RON

Cifra de afaceri: 734.699 RON. Profit: 8.846 RON

Cifra de afaceri
734.699 RON -1.02% față de anul precedent
Profit net
8.846 RON +5463.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -8.33% față de anul precedent
Datorii
208.637 RON -25.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 742.241 RON. Profit: 159 RON

Cifra de afaceri: 742.241 RON. Profit: 159 RON

Cifra de afaceri
742.241 RON
Profit net
159 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24
Datorii
278.510 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6607/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 4713 din data: 12.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CASA ARTEMIS SRL
CUI
10973079
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J09/423/1998
EUID
ROONRC.J09/423/1998
Sediu
Jud. Brăila, Sat Vărsătura, Comuna Chiscani
Județ
Brăila
Număr încheiere
139443
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
658918
Data dosarului
12.02.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Stefanita Adrian Cristache

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 4712 din 12.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 658918 din 12.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6607/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Brăila

OCADAD AGRO SRL
CUI: 29222811CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2011-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.786.886 RON
Profit
533.270 RON
Angajati
26
ADYASV SRL
CUI: 18748943CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2006-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.955.750 RON
Profit
195.753 RON
Angajati
23
INTERSERV SRL
CUI: 17074789CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2004-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.047.275 RON
Profit
987.745 RON
Angajati
38
EVILIV COM SRL
CUI: 30126443CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.521.561 RON
Profit
755.432 RON
Angajati
17
BR ESTDECOR S.R.L.
CUI: 38859156CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.410.547 RON
Profit
284.693 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Brăila

ANASTASIA TRADE SRL
CUI: 9023768CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1996-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.970.749 RON
Profit
142.684 RON
Angajati
19
CARVAL TRANS SRL
CUI: 11664195CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Sat Baldovineşti Com. Vădeni1999-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.755.107 RON
Profit
1.234.057 RON
Angajati
43
SILEN-ENGLEZU TRADE SRL
CUI: 9008300CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Sat Lacu Sărat Com. Chiscani1996-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.506.539 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ADMADIS SRL
CUI: 13320139CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2000-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.273 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Brăila

RODIAXIM COM SRL
CUI: 10973044CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Lanurile Com. Viziru1998-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JAD TRADE SRL
CUI: 10993750CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1998-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.276 RON
Profit
111.921 RON
Angajati
1
POPALEX COM S.R.L.
CUI: 10913590CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Sat Cireşu Com. Cireşu1998-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.615.220 RON
Profit
1.323.843 RON
Angajati
15
DAMIFARM SRL
CUI: 11162083CAEN: 4773
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1998-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.897.443 RON
Profit
342.373 RON
Angajati
10
TEHNO ICE S.R.L.
CUI: 9412234CAEN: 2223
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1997-05-09
fara e-Factura
LENIROX COM SRL
CUI: 13004934CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2000-05-15
fara e-Factura
VALBOSS INVEST SRL
CUI: 18716011CAEN: 4690
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2006-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.770.757 RON
Profit
609.709 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CASA ARTEMIS SRL?

CUI-ul CASA ARTEMIS SRL este 10973079.

Unde este sediul CASA ARTEMIS SRL?

CASA ARTEMIS SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Vărsătura Com. Chiscani, Str. Petropolis nr. 15, Sat Vărsătura Com. Chiscani, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata CASA ARTEMIS SRL?

CASA ARTEMIS SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CASA ARTEMIS SRL in 2024?

In 2024, CASA ARTEMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.235.294 RON.

Cati angajati are CASA ARTEMIS SRL?

CASA ARTEMIS SRL a raportat un numar mediu de 45 salariati in 2024.

Ce activitate are CASA ARTEMIS SRL?

CASA ARTEMIS SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat CASA ARTEMIS SRL in 2024?

CASA ARTEMIS SRL a inregistrat un profit net de 72.327 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.