Activ Plătitor TVAe‑Factură

POPTRANS SERV SRL

CUI: 10978718
CIF: RO10978718
Reg. Com.: J1998000326181
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 septembrie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:44

Despre POPTRANS SERV SRL

POPTRANS SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Berceşti Orş. Novaci, judetul GORJ, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POPTRANS SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 27.384 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-87.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 937.318 RON in 2008 la 27.384 RON in 2024. Datoriile raportate (599.946 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
27.384 RON
Venituri totale
72.448 RON
Cheltuieli totale
253.876 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
564.471 RON
Active circulante
48.489 RON
Stocuri
17.616 RON
Creanțe
30.136 RON
Casa & conturi bănci
737 RON
Capital propriu
13.014 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Berceşti Orş. Novaci, Str. Principală nr. 10
Telefon0722320462

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Berceşti Orş. Novaci, Str. Principală nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Berceşti Orş. Novaci, Str. Principală nr. 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.09.1998
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Novaci
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
27.384 RON
Rezultat net
-183.601 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 27.384 RON 214.643 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.448 RON 608.377 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 253.876 RON 442.203 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 166.174 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 160.101 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 181.428 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 183.601 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 564.471 RON 408.518 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.489 RON 68.285 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 612.960 RON 476.803 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.616 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 30.136 RON 68.925 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 737 RON -640 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 599.946 RON 280.188 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.014 RON 196.615 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active612.960RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale612.960 RON
Datorii totale599.946 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 27.384 -87,2% față de anul precedent 72.448 253.876 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 181.428 183.601
2023 214.643 -73,4% față de anul precedent 608.377 442.203 166.174 160.101 0 0
2022 806.842 -30,9% față de anul precedent 1.150.971 1.262.014 0 0 111.043 122.508
2021 1.167.464 +26,7% față de anul precedent 1.333.773 1.341.878 0 0 8.105 21.418
2020 921.734 -51,9% față de anul precedent 955.953 1.220.880 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 264.927 274.151
2019 1.916.371 +5,2% față de anul precedent 2.172.540 2.075.849 96.691 +126,1% față de anul precedent 75.037 +232,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.820.999 +15,5% față de anul precedent 2.021.367 1.978.593 42.774 -82,4% față de anul precedent 22.589 -90,0% față de anul precedent 0 0
2017 1.577.153 +15,2% față de anul precedent 1.718.965 1.475.983 242.982 +88,1% față de anul precedent 226.128 +194,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.369.119 +4,3% față de anul precedent 1.385.458 1.256.270 129.188 +4.225,0% față de anul precedent 76.907 +3.666,3% față de anul precedent 0 0
2015 1.312.235 +16,1% față de anul precedent 1.319.802 1.316.815 2.987 2.042 Neraportat 0
2014 1.129.913 -1,9% față de anul precedent 1.147.598 1.380.015 0 0 232.417 232.417
2013 1.151.651 +5,6% față de anul precedent 1.153.883 1.182.763 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.880 28.880
2012 1.090.967 +29,4% față de anul precedent 1.102.208 1.101.140 1.068 393 0 0
2011 842.978 -18,6% față de anul precedent 884.766 900.712 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.946 16.534
2010 1.035.495 +54,2% față de anul precedent 1.135.462 1.127.205 8.257 +21,0% față de anul precedent 1.444 +590,9% față de anul precedent 0 0
2009 671.349 -28,4% față de anul precedent 673.088 666.262 6.826 +238,1% față de anul precedent 209 -77,7% față de anul precedent 0 0
2008 937.318 985.910 983.891 2.019 935 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 564.471 48.489 612.960 17.616 30.136 737
2023 408.518 68.285 476.803 0 68.925 -640
2022 175.709 233.501 409.210 0 89.188 144.313
2021 471.155 381.785 852.940 0 189.290 192.495
2020 678.297 317.150 995.447 0 128.563 188.587
2019 831.668 418.553 1.250.221 0 233.042 185.511
2018 962.948 501.291 1.464.239 0 338.347 162.944
2017 936.273 396.406 1.332.679 0 292.225 104.181
2016 878.296 522.938 1.401.234 0 411.566 111.372
2015 620.979 544.824 1.165.803 0 373.713 171.111
2014 638.394 563.744 1.202.138 290.832 230.102 42.810
2013 627.063 769.713 1.396.776 439.713 141.492 188.508
2012 645.714 539.714 1.185.428 463.579 73.508 2.627
2011 628.782 613.985 1.242.767 375.018 235.406 3.561
2010 537.919 785.880 1.323.799 409.761 373.135 2.984
2009 529.524 705.017 1.234.541 318.309 384.837 1.871
2008 529.524 397.413 926.937 126.649 266.283 4.481

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 599.946 +114,1% față de anul precedent 13.014 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 280.188 -24,8% față de anul precedent 196.615 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2022 372.696 -47,0% față de anul precedent 36.514 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2021 702.614 -14,7% față de anul precedent 150.326 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 823.703 +2,4% față de anul precedent 171.744 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2019 804.326 -26,4% față de anul precedent 445.895 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2018 1.093.381 +11,1% față de anul precedent 370.858 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2017 984.410 -23,0% față de anul precedent 348.269 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2016 1.279.093 +0,4% față de anul precedent 122.141 Neraportat 12 +50,0% față de anul precedent
2015 1.274.069 -2,9% față de anul precedent -108.266 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2014 1.312.446 +3,0% față de anul precedent -110.308 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2013 1.274.667 +23,2% față de anul precedent 122.109 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2012 1.034.439 -5,8% față de anul precedent 150.989 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 1.098.076 -5,6% față de anul precedent 150.596 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 1.163.619 +7,6% față de anul precedent 167.130 Neraportat 5
2009 1.081.039 +38,7% față de anul precedent 165.686 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 779.498 165.477 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 27.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.384 RON -87.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
183.601 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
599.946 RON +114.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 214.643 RON. Profit: 160.101 RON

Cifra de afaceri: 214.643 RON. Profit: 160.101 RON

Cifra de afaceri
214.643 RON -73.4% față de anul precedent
Profit net
160.101 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
280.188 RON -24.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 806.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 806.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
806.842 RON -30.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
122.508 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
372.696 RON -46.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.167.464 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.167.464 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.167.464 RON +26.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.418 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
702.614 RON -14.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 921.734 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 921.734 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
921.734 RON -51.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
274.151 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
823.703 RON +2.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.916.371 RON. Profit: 75.037 RON

Cifra de afaceri: 1.916.371 RON. Profit: 75.037 RON

Cifra de afaceri
1.916.371 RON +5.24% față de anul precedent
Profit net
75.037 RON +232.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
804.326 RON -26.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.820.999 RON. Profit: 22.589 RON

Cifra de afaceri: 1.820.999 RON. Profit: 22.589 RON

Cifra de afaceri
1.820.999 RON +15.46% față de anul precedent
Profit net
22.589 RON -90.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.093.381 RON +11.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.577.153 RON. Profit: 226.128 RON

Cifra de afaceri: 1.577.153 RON. Profit: 226.128 RON

Cifra de afaceri
1.577.153 RON +15.19% față de anul precedent
Profit net
226.128 RON +194.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
984.410 RON -23.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.369.119 RON. Profit: 76.907 RON

Cifra de afaceri: 1.369.119 RON. Profit: 76.907 RON

Cifra de afaceri
1.369.119 RON +4.33% față de anul precedent
Profit net
76.907 RON +3666.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +50% față de anul precedent
Datorii
1.279.093 RON +0.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.312.235 RON. Profit: 2.042 RON

Cifra de afaceri: 1.312.235 RON. Profit: 2.042 RON

Cifra de afaceri
1.312.235 RON +16.14% față de anul precedent
Profit net
2.042 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.274.069 RON -2.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.129.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.129.913 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.129.913 RON -1.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
232.417 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.312.446 RON +2.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.151.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.151.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.151.651 RON +5.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.880 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.274.667 RON +23.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.090.967 RON. Profit: 393 RON

Cifra de afaceri: 1.090.967 RON. Profit: 393 RON

Cifra de afaceri
1.090.967 RON +29.42% față de anul precedent
Profit net
393 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.034.439 RON -5.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 842.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 842.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
842.978 RON -18.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.534 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.098.076 RON -5.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.035.495 RON. Profit: 1.444 RON

Cifra de afaceri: 1.035.495 RON. Profit: 1.444 RON

Cifra de afaceri
1.035.495 RON +54.24% față de anul precedent
Profit net
1.444 RON +590.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
1.163.619 RON +7.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 671.349 RON. Profit: 209 RON

Cifra de afaceri: 671.349 RON. Profit: 209 RON

Cifra de afaceri
671.349 RON -28.38% față de anul precedent
Profit net
209 RON -77.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.081.039 RON +38.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 937.318 RON. Profit: 935 RON

Cifra de afaceri: 937.318 RON. Profit: 935 RON

Cifra de afaceri
937.318 RON
Profit net
935 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
779.498 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Gorj

ABY ERUZEV TRANS S.R.L.
CUI: 42554427CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Rovinari2020-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.678 RON
Profit
370 RON
Angajati
1
BALOI DANIEL TRANS S.R.L.
CUI: 43714330CAEN: 4941
Activ
GORJ, Loc. Curtişoara Orş. Bumbeşti-Jiu2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.551 RON
Profit
4.823 RON
Angajati
0
NCC EU TRANS S.R.L.
CUI: 50286511CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Barza Com. Dăneşti2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.703 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAVOTRANS S.R.L.
CUI: 13992083CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Cernădia Com. Baia de Fier2001-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BMP LAKE TRANS S.R.L.
CUI: 47043709CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUIS EMA S.R.L.
CUI: 48445780CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Rovinari2023-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.750 RON
Profit
12.377 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Gorj

MARGERY TRANS SRL
CUI: 10271660CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1998-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.195 RON
Profit
9.165 RON
Angajati
1
ERGHANDI TRANS SRL
CUI: 11118533CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Novaci1998-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.398.047 RON
Profit
2.300 RON
Angajati
12
CEMIPEX PROD SRL
CUI: 10171385CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti1998-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.058 RON
Profit
968 RON
Angajati
0
STELBO TRANS SRL
CUI: 11118606CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1998-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.263.936 RON
Profit
973.046 RON
Angajati
35

Alte firme din Gorj

DABCOMED S.R.L.
CUI: 10958567CAEN: 1085
Activ
GORJ, Orş. Bumbeşti-Jiu1998-09-09
fara e-Factura
SINTOFARM SRL
CUI: 10978890CAEN: 7112
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1998-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.998 RON
Profit
6.681 RON
Angajati
1
TISNIVET SRL
CUI: 10828834CAEN: 7500
Activ
GORJ, Orş. Tismana1998-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.738 RON
Profit
6.110 RON
Angajati
4
MENULU S.R.L.
CUI: 9472864CAEN: 4765
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1997-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
M G V COMPUTER SRL
CUI: 13346198CAEN: 2224
Activ
GORJ, Sat Ţânţăreni Com. Ţânţăreni2000-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
947.163 RON
Profit
204.902 RON
Angajati
2
ELIO CONS SRL
CUI: 2167081CAEN: 4730
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.881.075 RON
Profit
173.999 RON
Angajati
8
ROBALCLUB SRL
CUI: 18542993CAEN: 5630
Activ
GORJ, Orş. Ţicleni2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.334 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPTRANS SERV SRL?

CUI-ul POPTRANS SERV SRL este 10978718.

Unde este sediul POPTRANS SERV SRL?

POPTRANS SERV SRL are sediul in Romania, GORJ, Sat Berceşti Orş. Novaci, Str. Principală nr. 10, Sat Berceşti Orş. Novaci, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata POPTRANS SERV SRL?

POPTRANS SERV SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POPTRANS SERV SRL in 2024?

In 2024, POPTRANS SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 27.384 RON.

Cati angajati are POPTRANS SERV SRL?

POPTRANS SERV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are POPTRANS SERV SRL?

POPTRANS SERV SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat POPTRANS SERV SRL in 2024?

POPTRANS SERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 183.601 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.