Activ Plătitor TVA

ROGUSTO-LINE SRL

CUI: 11052013
CIF: RO11052013
Reg. Com.: J1998002256130
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 octombrie 1998 · 28 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:35

Despre ROGUSTO-LINE SRL

ROGUSTO-LINE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1998 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROGUSTO-LINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 204.334 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.1%). Profitul net inregistrat a fost de 23.181 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 295.958 RON in 2008 la 204.334 RON in 2024. Datoriile raportate (235.915 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
204.334 RON
Venituri totale
323.733 RON
Cheltuieli totale
289.987 RON
Profit brut
33.746 RON
Profit net
23.181 RON
Marja profit net
11,34%
Active imobilizate
739.784 RON
Active circulante
633.487 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
593.264 RON
Casa & conturi bănci
40.223 RON
Capital propriu
1.134.207 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Caraiman nr. 3, 900117
Telefon0241634940
Fax0241634940

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Caraiman nr. 3, 900117
Cod poștal: 900117
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Caraiman nr. 3, 900117
Cod postal
900117
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.10.1998
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
204.334 RON
Rezultat net
23.181 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 204.334 RON 202.073 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 323.733 RON 339.897 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 289.987 RON 240.133 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.746 RON 99.764 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 23.181 RON 82.437 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 739.784 RON 775.810 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 633.487 RON 593.713 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.373.271 RON 1.369.523 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 593.264 RON 536.594 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.223 RON 57.119 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 235.915 RON 255.348 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.134.207 RON 1.111.026 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.373.271RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.373.271 RON
Datorii totale235.915 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,7 %Profit net / active totale
ROE
2,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 204.334 +1,1% față de anul precedent 323.733 289.987 33.746 -66,2% față de anul precedent 23.181 -71,9% față de anul precedent 0 0
2023 202.073 +2,3% față de anul precedent 339.897 240.133 99.764 -21,4% față de anul precedent 82.437 -33,6% față de anul precedent 0 0
2022 197.502 +9,4% față de anul precedent 278.998 152.044 126.954 +22,3% față de anul precedent 124.113 +22,4% față de anul precedent 0 0
2021 180.520 +30,7% față de anul precedent 239.347 135.562 103.785 +511,3% față de anul precedent 101.392 +565,0% față de anul precedent 0 0
2020 138.151 -3,3% față de anul precedent 186.585 169.606 16.979 -21,2% față de anul precedent 15.246 -22,5% față de anul precedent 0 0
2019 142.841 +4,1% față de anul precedent 184.028 162.496 21.532 -54,3% față de anul precedent 19.681 -56,7% față de anul precedent 0 0
2018 137.220 -3,2% față de anul precedent 175.529 128.409 47.120 +59,6% față de anul precedent 45.397 +63,5% față de anul precedent 0 0
2017 141.817 +31,1% față de anul precedent 175.854 146.330 29.524 27.765 0 0
2013 108.182 -34,1% față de anul precedent 139.544 225.179 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 85.635 89.821
2012 164.069 -1,0% față de anul precedent 209.220 163.749 45.471 +19,9% față de anul precedent 39.284 +22,7% față de anul precedent 0 0
2011 165.721 -43,3% față de anul precedent 199.223 161.295 37.928 -71,7% față de anul precedent 32.018 -71,2% față de anul precedent 0 0
2010 292.122 -18,9% față de anul precedent 340.398 206.561 133.837 -39,4% față de anul precedent 111.182 -40,0% față de anul precedent 0 0
2009 360.219 +21,7% față de anul precedent 413.980 193.055 220.925 +33,5% față de anul precedent 185.230 +41,8% față de anul precedent 0 0
2008 295.958 361.687 196.242 165.445 130.667 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 739.784 633.487 1.373.271 0 593.264 40.223
2023 775.810 593.713 1.369.523 0 536.594 57.119
2022 779.552 506.976 1.286.528 0 435.725 71.251
2021 779.552 393.656 1.173.208 0 321.096 72.560
2020 783.294 330.978 1.114.272 0 292.884 38.094
2019 787.035 277.917 1.064.952 0 248.275 29.642
2018 790.951 275.014 1.065.965 3.203 242.967 28.844
2017 794.692 260.630 1.055.322 0 236.895 23.735
2013 289.374 291.235 580.609 0 280.042 11.193
2012 298.527 338.235 636.762 0 315.345 22.890
2011 316.340 307.390 623.730 3.784 289.747 13.859
2010 339.298 270.522 609.820 11.237 233.509 25.776
2009 356.750 204.487 561.237 11.237 149.615 43.635
2008 374.211 116.341 490.552 12.509 58.807 45.025

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 235.915 -7,6% față de anul precedent 1.134.207 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 255.348 +0,2% față de anul precedent 1.111.026 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 254.790 -4,1% față de anul precedent 1.028.589 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 265.583 -13,8% față de anul precedent 904.476 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 308.039 +12,7% față de anul precedent 803.084 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 273.376 -7,0% față de anul precedent 787.837 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 293.870 -10,6% față de anul precedent 768.156 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 328.624 +134,8% față de anul precedent 722.759 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2013 139.959 +27,2% față de anul precedent 436.891 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2012 110.050 -19,3% față de anul precedent 526.712 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 136.303 -10,2% față de anul precedent 487.427 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 151.740 -28,4% față de anul precedent 460.555 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2009 211.864 -35,1% față de anul precedent 349.373 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 326.408 164.144 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ASAURELIAN SOAREadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36572/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 204.334 RON. Profit: 23.181 RON

Cifra de afaceri: 204.334 RON. Profit: 23.181 RON

Cifra de afaceri
204.334 RON +1.12% față de anul precedent
Profit net
23.181 RON -71.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
235.915 RON -7.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 202.073 RON. Profit: 82.437 RON

Cifra de afaceri: 202.073 RON. Profit: 82.437 RON

Cifra de afaceri
202.073 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
82.437 RON -33.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
255.348 RON +0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 197.502 RON. Profit: 124.113 RON

Cifra de afaceri: 197.502 RON. Profit: 124.113 RON

Cifra de afaceri
197.502 RON +9.41% față de anul precedent
Profit net
124.113 RON +22.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
254.790 RON -4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 180.520 RON. Profit: 101.392 RON

Cifra de afaceri: 180.520 RON. Profit: 101.392 RON

Cifra de afaceri
180.520 RON +30.67% față de anul precedent
Profit net
101.392 RON +565.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
265.583 RON -13.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 138.151 RON. Profit: 15.246 RON

Cifra de afaceri: 138.151 RON. Profit: 15.246 RON

Cifra de afaceri
138.151 RON -3.28% față de anul precedent
Profit net
15.246 RON -22.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
308.039 RON +12.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 142.841 RON. Profit: 19.681 RON

Cifra de afaceri: 142.841 RON. Profit: 19.681 RON

Cifra de afaceri
142.841 RON +4.1% față de anul precedent
Profit net
19.681 RON -56.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
273.376 RON -6.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 137.220 RON. Profit: 45.397 RON

Cifra de afaceri: 137.220 RON. Profit: 45.397 RON

Cifra de afaceri
137.220 RON -3.24% față de anul precedent
Profit net
45.397 RON +63.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
293.870 RON -10.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.817 RON. Profit: 27.765 RON

Cifra de afaceri: 141.817 RON. Profit: 27.765 RON

Cifra de afaceri
141.817 RON +31.09% față de anul precedent
Profit net
27.765 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
328.624 RON +134.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 108.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.182 RON -34.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
89.821 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
139.959 RON +27.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 164.069 RON. Profit: 39.284 RON

Cifra de afaceri: 164.069 RON. Profit: 39.284 RON

Cifra de afaceri
164.069 RON -1% față de anul precedent
Profit net
39.284 RON +22.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
110.050 RON -19.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 165.721 RON. Profit: 32.018 RON

Cifra de afaceri: 165.721 RON. Profit: 32.018 RON

Cifra de afaceri
165.721 RON -43.27% față de anul precedent
Profit net
32.018 RON -71.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
136.303 RON -10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 292.122 RON. Profit: 111.182 RON

Cifra de afaceri: 292.122 RON. Profit: 111.182 RON

Cifra de afaceri
292.122 RON -18.9% față de anul precedent
Profit net
111.182 RON -39.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
151.740 RON -28.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 360.219 RON. Profit: 185.230 RON

Cifra de afaceri: 360.219 RON. Profit: 185.230 RON

Cifra de afaceri
360.219 RON +21.71% față de anul precedent
Profit net
185.230 RON +41.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
211.864 RON -35.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 295.958 RON. Profit: 130.667 RON

Cifra de afaceri: 295.958 RON. Profit: 130.667 RON

Cifra de afaceri
295.958 RON
Profit net
130.667 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
326.408 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1998 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROGUSTO-LINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

ROGUSTO-LINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36572/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ROGUSTO-LINE SRL
CUI
11052013
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J13/2256/1998
EUID
ROONRC.J13/2256/1998
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Str. CARAIMAN, Nr. 3
Județ
Constanţa
Număr încheiere
777638
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3481909
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Emilia Ciocea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 24.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3481909 din 01.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36572/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Constanţa

ALPIL STAR SRL
CUI: 14049896CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa2001-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.485 RON
Profit
25.919 RON
Angajati
1
TRAI SRL
CUI: 6114705CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.924 RON
Profit
107.699 RON
Angajati
1
LUSOMAR S.R.L.
CUI: 48837589CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2023-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.420 RON
Profit
103.995 RON
Angajati
1
NICLEN SRL
CUI: 22619602CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.383 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AIFEN 2014 SRL
CUI: 34319552CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2015-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.984 RON
Profit
28.576 RON
Angajati
2
ARRAKISELLA SRL
CUI: 30330051CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.699 RON
Profit
93.320 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Constanţa

AGERTRANS SRL
CUI: 11044010CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.388 RON
Profit
42.113 RON
Angajati
1
NATINVEST 99 SRL
CUI: 11052080CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.998.947 RON
Profit
742.211 RON
Angajati
8
SIMCA DOR SRL
CUI: 10976954CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar1998-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LENADEM SRL
CUI: 11117368CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.239 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

DIVANASY SRL
CUI: 11048390CAEN: 1071
Activ
CONSTANŢA, Sat Satu Nou Com. Mircea Vodă1998-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.530.424 RON
Profit
788.997 RON
Angajati
84
ANDREI VAS-MARIS SRL
CUI: 11034882CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu1998-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.755.036 RON
Profit
38.352 RON
Angajati
3
ELMECO COMPANY 98 SRL
CUI: 10638520CAEN: 4674
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.396.375 RON
Profit
776.822 RON
Angajati
4
EMIN & SUN SRL
CUI: 11533777CAEN: 4776
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALLROM IND SRL
CUI: 6872432CAEN: 3821
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari1995-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VALMAR VAD SRL
CUI: 34319447CAEN: 9622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2015-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.587 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROGUSTO-LINE SRL?

CUI-ul ROGUSTO-LINE SRL este 11052013.

Unde este sediul ROGUSTO-LINE SRL?

ROGUSTO-LINE SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Caraiman nr. 3, 900117, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ROGUSTO-LINE SRL?

ROGUSTO-LINE SRL a fost infiintata in anul 1998 (28 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROGUSTO-LINE SRL in 2024?

In 2024, ROGUSTO-LINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 204.334 RON.

Cati angajati are ROGUSTO-LINE SRL?

ROGUSTO-LINE SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ROGUSTO-LINE SRL?

ROGUSTO-LINE SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat ROGUSTO-LINE SRL in 2024?

ROGUSTO-LINE SRL a inregistrat un profit net de 23.181 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.