Activ Plătitor TVA

SAN STEL MAR SRL

CUI: 11260960
CIF: RO11260960
Reg. Com.: J1998000661363
CAEN: 4638
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 1998 · 27 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:52

Despre SAN STEL MAR SRL

SAN STEL MAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sulina, judetul TULCEA, infiintata in 1998 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente" (cod CAEN 4638), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAN STEL MAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.014.136 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 47.506 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 529.627 RON in 2008 la 1.014.136 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.014.136 RON
Venituri totale
1.014.140 RON
Cheltuieli totale
955.857 RON
Profit brut
58.283 RON
Profit net
47.506 RON
Marja profit net
4,68%
Active imobilizate
144.085 RON
Active circulante
221.628 RON
Stocuri
20.216 RON
Creanțe
145.269 RON
Casa & conturi bănci
56.143 RON
Capital propriu
196.623 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Orş. Sulina, Str. a II-a nr. 208
Telefon0748472906

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Orş. Sulina, Str. a II-a nr. 208
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Orş. Sulina, Str. a II-a nr. 208
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.12.1998
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sulina
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.014.136 RON
Rezultat net
47.506 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.014.136 RON 1.028.866 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.014.140 RON 1.035.580 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 955.857 RON 963.866 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 58.283 RON 71.714 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 47.506 RON 61.358 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 144.085 RON 152.372 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 221.628 RON 264.280 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 365.713 RON 416.652 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.216 RON 56.516 RON
CreanțeSume de încasat 145.269 RON 156.426 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.143 RON 51.338 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 169.090 RON 206.198 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 196.623 RON 210.475 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active365.713RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale365.713 RON
Datorii totale169.090 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,0 %Profit net / active totale
ROE
24,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.014.136 -1,4% față de anul precedent 1.014.140 955.857 58.283 -18,7% față de anul precedent 47.506 -22,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.028.866 -4,5% față de anul precedent 1.035.580 963.866 71.714 -6,6% față de anul precedent 61.358 -7,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.077.500 +12,2% față de anul precedent 1.077.506 1.000.717 76.789 -0,9% față de anul precedent 66.013 -2,8% față de anul precedent 0 0
2021 960.257 +29,9% față de anul precedent 960.262 882.758 77.504 +236,8% față de anul precedent 67.931 +326,1% față de anul precedent 0 0
2020 739.500 -50,1% față de anul precedent 739.506 716.495 23.011 -90,1% față de anul precedent 15.941 -92,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.483.173 +38,8% față de anul precedent 1.483.183 1.250.306 232.877 +70,5% față de anul precedent 218.071 +72,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.068.676 -40,0% față de anul precedent 1.030.146 893.543 136.603 -48,8% față de anul precedent 126.300 -48,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.780.783 +22,2% față de anul precedent 1.781.627 1.514.772 266.855 +85,4% față de anul precedent 244.760 +82,1% față de anul precedent 0 0
2016 1.457.113 +53,5% față de anul precedent 1.457.181 1.313.215 143.966 +219,7% față de anul precedent 134.393 +198,4% față de anul precedent 0 0
2015 949.066 +164,9% față de anul precedent 949.099 904.063 45.036 45.036 Neraportat 0
2014 358.265 -28,2% față de anul precedent 358.301 387.699 0 0 29.398 29.398
2013 499.074 +9,6% față de anul precedent 499.077 553.376 0 0 54.299 54.299
2012 455.552 +164,8% față de anul precedent 455.575 507.999 0 0 52.424 52.424
2011 172.015 -60,9% față de anul precedent 172.016 200.167 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.151 28.151
2010 440.358 -5,4% față de anul precedent 440.392 425.940 14.452 8.002 0 0
2009 465.280 -12,2% față de anul precedent 471.827 554.118 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 82.291 88.024
2008 529.627 537.060 533.502 3.558 2.774 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 144.085 221.628 365.713 20.216 145.269 56.143
2023 152.372 264.280 416.652 56.516 156.426 51.338
2022 168.740 293.009 461.749 70.479 135.138 87.392
2021 190.466 246.883 437.349 52.450 102.999 91.434
2020 218.381 181.161 399.542 26.582 135.699 18.880
2019 185.556 207.870 393.426 33.160 109.182 65.528
2018 193.333 140.280 333.613 29.753 77.946 32.581
2017 202.657 94.922 297.579 28.884 57.277 8.761
2016 175.541 112.905 288.446 15.575 87.967 9.363
2015 95.245 113.684 208.929 13.477 73.120 27.087
2014 110.964 49.410 160.374 17.906 31.450 54
2013 127.098 41.170 168.268 15.982 29.622 -4.434
2012 142.270 41.282 183.552 6.681 34.557 44
2011 151.945 31.608 183.553 2.117 27.647 1.844
2010 174.760 30.235 204.995 10.667 19.030 538
2009 204.542 17.161 221.703 11.447 4.647 1.067
2008 174.334 102.722 277.056 70.861 11.584 20.277

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 169.090 -18,0% față de anul precedent 196.623 Neraportat 1
2023 206.198 -16,4% față de anul precedent 210.475 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 246.540 +4,4% față de anul precedent 215.230 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 236.142 -4,3% față de anul precedent 201.207 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 246.719 +486,0% față de anul precedent 152.823 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 42.099 -43,2% față de anul precedent 351.327 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 74.057 -54,9% față de anul precedent 259.556 Neraportat 3
2017 164.322 -58,9% față de anul precedent 133.257 Neraportat 0
2016 399.970 -9,6% față de anul precedent -111.503 Neraportat 0
2015 442.404 -6,8% față de anul precedent -233.454 Neraportat 0
2014 474.484 +4,4% față de anul precedent -314.089 Neraportat 0
2013 454.397 +4,6% față de anul precedent -284.691 Neraportat 0
2012 434.238 +3,7% față de anul precedent -231.335 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 418.738 +76,4% față de anul precedent -207.062 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2010 237.419 -8,6% față de anul precedent -30.052 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 259.758 +15,2% față de anul precedent -38.055 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 225.414 51.642 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACALEXANDRU CUZMINadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1998 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2648/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.014.136 RON. Profit: 47.506 RON

Cifra de afaceri: 1.014.136 RON. Profit: 47.506 RON

Cifra de afaceri
1.014.136 RON -1.43% față de anul precedent
Profit net
47.506 RON -22.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
169.090 RON -18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.028.866 RON. Profit: 61.358 RON

Cifra de afaceri: 1.028.866 RON. Profit: 61.358 RON

Cifra de afaceri
1.028.866 RON -4.51% față de anul precedent
Profit net
61.358 RON -7.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
206.198 RON -16.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.077.500 RON. Profit: 66.013 RON

Cifra de afaceri: 1.077.500 RON. Profit: 66.013 RON

Cifra de afaceri
1.077.500 RON +12.21% față de anul precedent
Profit net
66.013 RON -2.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
246.540 RON +4.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 960.257 RON. Profit: 67.931 RON

Cifra de afaceri: 960.257 RON. Profit: 67.931 RON

Cifra de afaceri
960.257 RON +29.85% față de anul precedent
Profit net
67.931 RON +326.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
236.142 RON -4.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 739.500 RON. Profit: 15.941 RON

Cifra de afaceri: 739.500 RON. Profit: 15.941 RON

Cifra de afaceri
739.500 RON -50.14% față de anul precedent
Profit net
15.941 RON -92.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
246.719 RON +486.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.483.173 RON. Profit: 218.071 RON

Cifra de afaceri: 1.483.173 RON. Profit: 218.071 RON

Cifra de afaceri
1.483.173 RON +38.79% față de anul precedent
Profit net
218.071 RON +72.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
42.099 RON -43.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.068.676 RON. Profit: 126.300 RON

Cifra de afaceri: 1.068.676 RON. Profit: 126.300 RON

Cifra de afaceri
1.068.676 RON -39.99% față de anul precedent
Profit net
126.300 RON -48.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
74.057 RON -54.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.780.783 RON. Profit: 244.760 RON

Cifra de afaceri: 1.780.783 RON. Profit: 244.760 RON

Cifra de afaceri
1.780.783 RON +22.21% față de anul precedent
Profit net
244.760 RON +82.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
164.322 RON -58.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.457.113 RON. Profit: 134.393 RON

Cifra de afaceri: 1.457.113 RON. Profit: 134.393 RON

Cifra de afaceri
1.457.113 RON +53.53% față de anul precedent
Profit net
134.393 RON +198.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
399.970 RON -9.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 949.066 RON. Profit: 45.036 RON

Cifra de afaceri: 949.066 RON. Profit: 45.036 RON

Cifra de afaceri
949.066 RON +164.91% față de anul precedent
Profit net
45.036 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
442.404 RON -6.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 358.265 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 358.265 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
358.265 RON -28.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.398 RON
Angajati
0
Datorii
474.484 RON +4.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 499.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 499.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
499.074 RON +9.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.299 RON
Angajati
0
Datorii
454.397 RON +4.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 455.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 455.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
455.552 RON +164.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.424 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
434.238 RON +3.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 172.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 172.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
172.015 RON -60.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.151 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
418.738 RON +76.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 440.358 RON. Profit: 8.002 RON

Cifra de afaceri: 440.358 RON. Profit: 8.002 RON

Cifra de afaceri
440.358 RON -5.36% față de anul precedent
Profit net
8.002 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
237.419 RON -8.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 465.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 465.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
465.280 RON -12.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
88.024 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
259.758 RON +15.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 529.627 RON. Profit: 2.774 RON

Cifra de afaceri: 529.627 RON. Profit: 2.774 RON

Cifra de afaceri
529.627 RON
Profit net
2.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
225.414 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1998 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAN STEL MAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4638 in Orş. Sulina (TULCEA)

SAN STEL MAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4638 in Orş. Sulina (TULCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.012026Mentiune · Buletin 2648/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SAN STEL MAR SRL
CUI
11260960
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.01.2026
Registrul Comerțului
J36/661/1998
EUID
ROONRC.J36/661/1998
Sediu
Jud. Tulcea, Loc. Sulina, Oraş Sulina, Str. a II-a, Nr. 208, Scara A, Ap. 7
Județ
Tulcea
Număr încheiere
52987
Data încheierii
23.01.2026
Număr dosar
267175
Data dosarului
21.01.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 267175 din 21.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 2648/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4638, Tulcea

SCRUMBIA DUNĂREANĂ SRL
CUI: 36946418CAEN: 4638
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.791 RON
Profit
2.360 RON
Angajati
0
PESCAROM SRL
CUI: 9868240CAEN: 4638
Activ
TULCEA, Sat Sabangia Com. Sarichioi1997-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4638, Tulcea

SILVER FISH SRL
CUI: 18494373CAEN: 4638
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2006-03-17
fara e-Factura
CRISTO - ADELO SRL
CUI: 2364415CAEN: 4638
Activ
TULCEA, Sat Nufăru Com. Nufăru1992-12-02
fara e-Factura

Alte firme din Tulcea

CHIMPROD SRL
CUI: 11240980CAEN: 2221
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1998-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.486 RON
Profit
160 RON
Angajati
1
STACOR SRL
CUI: 11302870CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1998-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.623.346 RON
Profit
1.052.802 RON
Angajati
12
MADI AUR STAR SRL
CUI: 11093862CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Ceatalchioi Com. Ceatalchioi1998-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.715 RON
Profit
11.030 RON
Angajati
1
NOVAFARM SRL
CUI: 11503237CAEN: 4773
Activ
TULCEA, Orş. Babadag1999-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.531 RON
Profit
49.168 RON
Angajati
0
C.D.L. PRODCOM SRL
CUI: 9979302CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea1997-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.754.972 RON
Profit
1.840.351 RON
Angajati
12
ALINPET SRL
CUI: 12971015CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Iazurile Com. Valea Nucarilor2000-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.728 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SIRUTI SRL
CUI: 23927260CAEN: 9531
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2008-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.934.646 RON
Profit
85.899 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAN STEL MAR SRL?

CUI-ul SAN STEL MAR SRL este 11260960.

Unde este sediul SAN STEL MAR SRL?

SAN STEL MAR SRL are sediul in Romania, TULCEA, Orş. Sulina, Str. a II-a nr. 208, Orş. Sulina, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata SAN STEL MAR SRL?

SAN STEL MAR SRL a fost infiintata in anul 1998 (27 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAN STEL MAR SRL in 2024?

In 2024, SAN STEL MAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.014.136 RON.

Cati angajati are SAN STEL MAR SRL?

SAN STEL MAR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAN STEL MAR SRL?

SAN STEL MAR SRL are codul CAEN principal 4638 (Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente).

Ce profit a inregistrat SAN STEL MAR SRL in 2024?

SAN STEL MAR SRL a inregistrat un profit net de 47.506 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.