Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:16
Despre REPRO BIROTICA SRL
REPRO BIROTICA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 1998 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații" (cod CAEN 9510), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, REPRO BIROTICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.590.465 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.8%). Profitul net inregistrat a fost de 85.119 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.257.026 RON in 2008 la 1.590.465 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.590.465 RON
- Venituri totale
- 1.591.332 RON
- Cheltuieli totale
- 1.465.635 RON
- Profit brut
- 125.697 RON
- Profit net
- 85.119 RON
- Marja profit net
- 5,35%
- Active imobilizate
- 153.297 RON
- Active circulante
- 484.834 RON
- Stocuri
- 166.932 RON
- Creanțe
- 159.276 RON
- Casa & conturi bănci
- 158.093 RON
- Capital propriu
- 418.338 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Aradului nr. 106, 410223
- Cod postal
- 410223
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.12.1998
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 august 2022)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.590.465 RON
- Rezultat net
- 85.119 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.590.465 RON | 1.743.545 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.591.332 RON | 1.763.719 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.465.635 RON | 1.575.676 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 125.697 RON | 188.043 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 85.119 RON | 171.793 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 153.297 RON | 177.499 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 484.834 RON | 608.645 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 638.131 RON | 786.144 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 166.932 RON | 159.346 RON |
| CreanțeSume de încasat | 159.276 RON | 233.071 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 158.093 RON | 215.695 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 218.765 RON | 451.896 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 418.338 RON | 333.220 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 13,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 20,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,22 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 65,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.590.465 -8,8% față de anul precedent | 1.591.332 | 1.465.635 | 125.697 -33,2% față de anul precedent | 85.119 -50,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.743.545 +3,8% față de anul precedent | 1.763.719 | 1.575.676 | 188.043 +101,7% față de anul precedent | 171.793 +123,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.679.137 +11,2% față de anul precedent | 1.704.918 | 1.611.679 | 93.239 -5,7% față de anul precedent | 76.746 -11,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.509.998 +9,5% față de anul precedent | 1.519.061 | 1.420.149 | 98.912 -64,6% față de anul precedent | 86.794 -67,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.378.788 -6,7% față de anul precedent | 1.641.561 | 1.362.151 | 279.410 +121,1% față de anul precedent | 263.292 +136,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.477.952 +10,0% față de anul precedent | 1.482.005 | 1.355.650 | 126.355 +8,5% față de anul precedent | 111.535 +8,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.343.531 +11,3% față de anul precedent | 1.355.433 | 1.238.946 | 116.487 -9,4% față de anul precedent | 102.933 -10,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.207.381 +2,8% față de anul precedent | 1.213.915 | 1.085.411 | 128.504 +67,9% față de anul precedent | 115.203 +82,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.174.650 +13,0% față de anul precedent | 1.184.415 | 1.107.890 | 76.525 +33,0% față de anul precedent | 63.317 +37,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.039.124 -11,3% față de anul precedent | 1.040.294 | 982.743 | 57.551 +16,6% față de anul precedent | 46.063 +15,7% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.171.397 -4,7% față de anul precedent | 1.173.007 | 1.123.646 | 49.361 +8,3% față de anul precedent | 39.816 +6,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.229.414 -7,8% față de anul precedent | 1.233.255 | 1.187.674 | 45.581 -12,3% față de anul precedent | 37.398 -11,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.333.561 +4,6% față de anul precedent | 1.335.993 | 1.283.995 | 51.998 +317,6% față de anul precedent | 42.207 +512,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 1.274.529 +1,6% față de anul precedent | 1.276.439 | 1.263.988 | 12.451 +77,4% față de anul precedent | 6.889 +1.110,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.254.364 +4,6% față de anul precedent | 1.261.042 | 1.254.023 | 7.019 +21,1% față de anul precedent | 569 | 0 | 0 |
| 2009 | 1.199.003 -4,6% față de anul precedent | 1.204.474 | 1.198.679 | 5.795 | 0 | 0 | 315 |
| 2008 | 1.257.026 | 1.262.171 | 1.285.380 | 0 | 0 | 23.209 | 23.209 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 153.297 | 484.834 | 638.131 | 166.932 | 159.276 | 158.093 |
| 2023 | 177.499 | 608.645 | 786.144 | 159.346 | 233.071 | 215.695 |
| 2022 | 104.606 | 563.435 | 668.041 | 136.113 | 256.253 | 170.536 |
| 2021 | 159.266 | 495.074 | 654.340 | 132.181 | 126.845 | 235.515 |
| 2020 | 139.981 | 711.859 | 851.840 | 128.529 | 396.825 | 185.972 |
| 2019 | 183.141 | 526.491 | 709.632 | 144.631 | 139.975 | 241.352 |
| 2018 | 172.264 | 420.935 | 593.199 | 164.948 | 149.815 | 105.639 |
| 2017 | 203.162 | 410.839 | 614.001 | 157.861 | 125.979 | 126.466 |
| 2016 | 176.117 | 392.037 | 568.154 | 151.208 | 152.393 | 87.903 |
| 2015 | 127.875 | 432.101 | 559.976 | 135.181 | 166.014 | 130.373 |
| 2014 | 147.284 | 437.765 | 585.049 | 148.766 | 172.937 | 115.529 |
| 2013 | 127.508 | 431.150 | 558.658 | 141.094 | 160.506 | 129.357 |
| 2012 | 158.100 | 462.036 | 620.136 | 134.275 | 169.548 | 158.213 |
| 2011 | 179.975 | 394.821 | 574.796 | 111.544 | 153.227 | 130.050 |
| 2010 | 175.443 | 370.442 | 545.885 | 103.987 | 154.625 | 111.830 |
| 2009 | 155.477 | 383.299 | 538.776 | 88.763 | 144.834 | 146.234 |
| 2008 | 143.626 | 343.668 | 487.294 | 118.577 | 64.565 | 158.499 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218.765 -51,6% față de anul precedent | 418.338 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2023 | 451.896 +4,7% față de anul precedent | 333.220 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 431.586 +109,5% față de anul precedent | 235.427 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2021 | 205.986 -9,3% față de anul precedent | 447.326 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 227.188 -4,0% față de anul precedent | 623.624 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2019 | 236.737 +83,7% față de anul precedent | 471.867 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2018 | 128.906 -6,2% față de anul precedent | 463.265 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 137.438 -4,2% față de anul precedent | 475.535 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2016 | 143.477 -5,4% față de anul precedent | 423.649 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 151.682 -17,1% față de anul precedent | 407.266 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2014 | 183.002 +14,5% față de anul precedent | 401.019 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 159.824 -26,6% față de anul precedent | 397.730 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2012 | 217.694 -6,3% față de anul precedent | 402.539 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2011 | 232.353 +11,0% față de anul precedent | 339.506 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2010 | 209.266 +3,0% față de anul precedent | 333.665 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 203.102 +3,7% față de anul precedent | 333.097 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2008 | 195.861 | 290.687 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LNLASZLO NORBERT MEZOSI | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1998 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7747/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.590.465 RON. Profit: 85.119 RON
Cifra de afaceri: 1.590.465 RON. Profit: 85.119 RON
- Cifra de afaceri
- 1.590.465 RON -8.78% față de anul precedent
- Profit net
- 85.119 RON -50.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 218.765 RON -51.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.743.545 RON. Profit: 171.793 RON
Cifra de afaceri: 1.743.545 RON. Profit: 171.793 RON
- Cifra de afaceri
- 1.743.545 RON +3.84% față de anul precedent
- Profit net
- 171.793 RON +123.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 451.896 RON +4.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.679.137 RON. Profit: 76.746 RON
Cifra de afaceri: 1.679.137 RON. Profit: 76.746 RON
- Cifra de afaceri
- 1.679.137 RON +11.2% față de anul precedent
- Profit net
- 76.746 RON -11.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 431.586 RON +109.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.509.998 RON. Profit: 86.794 RON
Cifra de afaceri: 1.509.998 RON. Profit: 86.794 RON
- Cifra de afaceri
- 1.509.998 RON +9.52% față de anul precedent
- Profit net
- 86.794 RON -67.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 205.986 RON -9.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.378.788 RON. Profit: 263.292 RON
Cifra de afaceri: 1.378.788 RON. Profit: 263.292 RON
- Cifra de afaceri
- 1.378.788 RON -6.71% față de anul precedent
- Profit net
- 263.292 RON +136.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 227.188 RON -4.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.477.952 RON. Profit: 111.535 RON
Cifra de afaceri: 1.477.952 RON. Profit: 111.535 RON
- Cifra de afaceri
- 1.477.952 RON +10.01% față de anul precedent
- Profit net
- 111.535 RON +8.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 236.737 RON +83.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.343.531 RON. Profit: 102.933 RON
Cifra de afaceri: 1.343.531 RON. Profit: 102.933 RON
- Cifra de afaceri
- 1.343.531 RON +11.28% față de anul precedent
- Profit net
- 102.933 RON -10.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 128.906 RON -6.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.207.381 RON. Profit: 115.203 RON
Cifra de afaceri: 1.207.381 RON. Profit: 115.203 RON
- Cifra de afaceri
- 1.207.381 RON +2.79% față de anul precedent
- Profit net
- 115.203 RON +81.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 137.438 RON -4.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.174.650 RON. Profit: 63.317 RON
Cifra de afaceri: 1.174.650 RON. Profit: 63.317 RON
- Cifra de afaceri
- 1.174.650 RON +13.04% față de anul precedent
- Profit net
- 63.317 RON +37.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 143.477 RON -5.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.039.124 RON. Profit: 46.063 RON
Cifra de afaceri: 1.039.124 RON. Profit: 46.063 RON
- Cifra de afaceri
- 1.039.124 RON -11.29% față de anul precedent
- Profit net
- 46.063 RON +15.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 151.682 RON -17.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.171.397 RON. Profit: 39.816 RON
Cifra de afaceri: 1.171.397 RON. Profit: 39.816 RON
- Cifra de afaceri
- 1.171.397 RON -4.72% față de anul precedent
- Profit net
- 39.816 RON +6.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 183.002 RON +14.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.229.414 RON. Profit: 37.398 RON
Cifra de afaceri: 1.229.414 RON. Profit: 37.398 RON
- Cifra de afaceri
- 1.229.414 RON -7.81% față de anul precedent
- Profit net
- 37.398 RON -11.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 159.824 RON -26.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.333.561 RON. Profit: 42.207 RON
Cifra de afaceri: 1.333.561 RON. Profit: 42.207 RON
- Cifra de afaceri
- 1.333.561 RON +4.63% față de anul precedent
- Profit net
- 42.207 RON +512.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 217.694 RON -6.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.274.529 RON. Profit: 6.889 RON
Cifra de afaceri: 1.274.529 RON. Profit: 6.889 RON
- Cifra de afaceri
- 1.274.529 RON +1.61% față de anul precedent
- Profit net
- 6.889 RON +1110.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 232.353 RON +11.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.254.364 RON. Profit: 569 RON
Cifra de afaceri: 1.254.364 RON. Profit: 569 RON
- Cifra de afaceri
- 1.254.364 RON +4.62% față de anul precedent
- Profit net
- 569 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 209.266 RON +3.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.199.003 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.199.003 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.199.003 RON -4.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 315 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 203.102 RON +3.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.257.026 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.257.026 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.257.026 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.209 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 195.861 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.022026Mentiune · Buletin 7747/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 11.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- REPRO BIROTICA SRL
- CUI
- 11279530
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.02.2026
- Registrul Comerțului
- J05/1143/1998
- EUID
- ROONRC.J05/1143/1998
- Sediu
- Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Calea ARADULUI, Nr. 106, Bl. D 5, Ap. 2
- Județ
- Bihor
- Număr încheiere
- 165876
- Data încheierii
- 26.02.2026
- Număr dosar
- 849093
- Data dosarului
- 25.02.2026
- Tribunal
- Bihor
- Registrator
- Elena-Simona Catrina
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 849093 din 25.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9510, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9510, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul REPRO BIROTICA SRL?
CUI-ul REPRO BIROTICA SRL este 11279530.
Unde este sediul REPRO BIROTICA SRL?
REPRO BIROTICA SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Aradului nr. 106, 410223, Mun. Oradea, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata REPRO BIROTICA SRL?
REPRO BIROTICA SRL a fost infiintata in anul 1998 (27 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a REPRO BIROTICA SRL in 2024?
In 2024, REPRO BIROTICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.590.465 RON.
Cati angajati are REPRO BIROTICA SRL?
REPRO BIROTICA SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are REPRO BIROTICA SRL?
REPRO BIROTICA SRL are codul CAEN principal 9510 (Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații).
Ce profit a inregistrat REPRO BIROTICA SRL in 2024?
REPRO BIROTICA SRL a inregistrat un profit net de 85.119 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.