Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:30
Despre MARELCO SRL
MARELCO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dezmir Com. Apahida, judetul CLUJ, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MARELCO SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.902.934 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.6%). Profitul net inregistrat a fost de 370.137 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.168.650 RON in 2008 la 3.902.934 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.902.934 RON
- Venituri totale
- 3.913.648 RON
- Cheltuieli totale
- 3.485.881 RON
- Profit brut
- 427.767 RON
- Profit net
- 370.137 RON
- Marja profit net
- 9,48%
- Active imobilizate
- 138.360 RON
- Active circulante
- 2.151.446 RON
- Stocuri
- 810.721 RON
- Creanțe
- 1.280.136 RON
- Casa & conturi bănci
- 60.589 RON
- Capital propriu
- 1.236.931 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida, Str. Albinelor nr. 8, 407039
- Cod postal
- 407039
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.01.1999
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.902.934 RON
- Rezultat net
- 370.137 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.902.934 RON | 4.007.539 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.913.648 RON | 4.007.589 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.485.881 RON | 3.533.888 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 427.767 RON | 473.701 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 370.137 RON | 415.272 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 138.360 RON | 149.961 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.151.446 RON | 2.190.189 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.289.806 RON | 2.340.150 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 810.721 RON | 739.780 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.280.136 RON | 1.264.082 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 60.589 RON | 182.051 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.063.125 RON | 1.182.583 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.236.931 RON | 1.161.186 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 10 persoane | 10 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 16,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 29,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 54,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.902.934 -2,6% față de anul precedent | 3.913.648 | 3.485.881 | 427.767 -9,7% față de anul precedent | 370.137 -10,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 4.007.539 -3,9% față de anul precedent | 4.007.589 | 3.533.888 | 473.701 -3,1% față de anul precedent | 415.272 -9,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 4.168.263 -3,6% față de anul precedent | 4.171.056 | 3.682.266 | 488.790 -7,5% față de anul precedent | 459.717 -6,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 4.322.673 +2,7% față de anul precedent | 4.325.362 | 3.797.224 | 528.138 -8,4% față de anul precedent | 489.737 -8,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.209.057 0,0% față de anul precedent | 4.211.889 | 3.635.139 | 576.750 +15,4% față de anul precedent | 537.198 +17,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 4.209.246 +8,7% față de anul precedent | 4.231.932 | 3.732.175 | 499.757 +37,4% față de anul precedent | 457.049 +40,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 3.873.985 +6,7% față de anul precedent | 3.875.877 | 3.512.057 | 363.820 +5,0% față de anul precedent | 324.773 +11,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 3.630.817 +2,4% față de anul precedent | 3.660.785 | 3.314.186 | 346.599 -15,3% față de anul precedent | 290.225 -15,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 3.546.249 +5,6% față de anul precedent | 3.580.154 | 3.170.996 | 409.158 +6,4% față de anul precedent | 341.221 +4,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 3.359.570 +5,0% față de anul precedent | 3.388.532 | 3.004.118 | 384.414 -10,6% față de anul precedent | 328.195 -8,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 3.200.497 +31,6% față de anul precedent | 3.211.528 | 2.781.487 | 430.041 +23,9% față de anul precedent | 359.725 +24,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.431.971 +24,0% față de anul precedent | 2.487.962 | 2.140.920 | 347.042 +60,9% față de anul precedent | 288.933 +64,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.960.974 -3,1% față de anul precedent | 1.985.187 | 1.769.490 | 215.697 +23,6% față de anul precedent | 175.994 +24,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 2.023.007 +9,0% față de anul precedent | 2.034.529 | 1.860.049 | 174.480 +19,2% față de anul precedent | 141.443 +17,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.856.202 +1,3% față de anul precedent | 1.861.944 | 1.715.506 | 146.438 +81,7% față de anul precedent | 120.296 +85,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.832.507 -15,5% față de anul precedent | 1.843.024 | 1.762.433 | 80.591 -66,6% față de anul precedent | 64.841 -68,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.168.650 | 2.188.619 | 1.947.331 | 241.288 | 202.352 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138.360 | 2.151.446 | 2.289.806 | 810.721 | 1.280.136 | 60.589 |
| 2023 | 149.961 | 2.190.189 | 2.340.150 | 739.780 | 1.264.082 | 182.051 |
| 2022 | 50.974 | 2.108.898 | 2.159.872 | 812.635 | 1.216.829 | 76.193 |
| 2021 | 58.852 | 1.990.448 | 2.049.300 | 662.551 | 1.237.070 | 81.245 |
| 2020 | 80.893 | 2.096.504 | 2.177.397 | 598.394 | 1.159.315 | 332.920 |
| 2019 | 14.262 | 2.114.354 | 2.128.616 | 492.002 | 1.332.062 | 288.031 |
| 2018 | 35.307 | 1.924.847 | 1.960.154 | 486.963 | 1.279.063 | 157.424 |
| 2017 | 73.916 | 1.740.844 | 1.814.760 | 443.441 | 1.264.675 | 32.728 |
| 2016 | 111.518 | 1.595.122 | 1.706.640 | 506.177 | 1.064.139 | 24.806 |
| 2015 | 117.849 | 2.000.991 | 2.118.840 | 493.187 | 1.043.367 | 78.522 |
| 2014 | 48.040 | 1.882.491 | 1.930.531 | 439.310 | 1.095.233 | 138.980 |
| 2013 | 36.628 | 1.713.954 | 1.750.582 | 342.013 | 1.046.236 | 215.436 |
| 2012 | 111.113 | 1.171.728 | 1.282.841 | 285.212 | 762.476 | 114.140 |
| 2011 | 73.560 | 1.189.355 | 1.262.915 | 272.901 | 774.971 | 131.583 |
| 2010 | 111.090 | 1.080.132 | 1.191.222 | 253.294 | 693.476 | 123.462 |
| 2009 | 146.233 | 969.179 | 1.115.412 | 156.019 | 685.870 | 117.390 |
| 2008 | 143.004 | 1.024.757 | 1.167.761 | 147.322 | 737.404 | 140.031 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.063.125 -10,1% față de anul precedent | 1.236.931 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.182.583 +5,5% față de anul precedent | 1.161.186 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.120.601 +2,5% față de anul precedent | 1.039.271 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.093.546 -16,2% față de anul precedent | 955.754 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.305.336 +25,4% față de anul precedent | 872.061 | Neraportat | 10 -16,7% față de anul precedent |
| 2019 | 1.041.353 -1,1% față de anul precedent | 1.087.263 | Neraportat | 12 -14,3% față de anul precedent |
| 2018 | 1.052.740 -0,3% față de anul precedent | 907.414 | Neraportat | 14 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.055.760 -3,0% față de anul precedent | 761.258 | Neraportat | 14 +16,7% față de anul precedent |
| 2016 | 1.088.712 +8,1% față de anul precedent | 620.225 | Neraportat | 12 +9,1% față de anul precedent |
| 2015 | 1.007.274 +5,0% față de anul precedent | 1.114.697 | Neraportat | 11 +10,0% față de anul precedent |
| 2014 | 959.117 +3,8% față de anul precedent | 974.043 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 924.016 +42,0% față de anul precedent | 828.268 | Neraportat | 10 +11,1% față de anul precedent |
| 2012 | 650.901 -1,6% față de anul precedent | 634.005 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 661.452 +13,7% față de anul precedent | 601.463 | Neraportat | 9 +12,5% față de anul precedent |
| 2010 | 581.708 +8,5% față de anul precedent | 610.795 | Neraportat | 8 +60,0% față de anul precedent |
| 2009 | 536.077 +0,6% față de anul precedent | 580.498 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 532.972 | 635.657 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MCMARIUS CONSTANTIN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 1999 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11066/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.902.934 RON. Profit: 370.137 RON
Cifra de afaceri: 3.902.934 RON. Profit: 370.137 RON
- Cifra de afaceri
- 3.902.934 RON -2.61% față de anul precedent
- Profit net
- 370.137 RON -10.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.063.125 RON -10.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.007.539 RON. Profit: 415.272 RON
Cifra de afaceri: 4.007.539 RON. Profit: 415.272 RON
- Cifra de afaceri
- 4.007.539 RON -3.86% față de anul precedent
- Profit net
- 415.272 RON -9.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.182.583 RON +5.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.168.263 RON. Profit: 459.717 RON
Cifra de afaceri: 4.168.263 RON. Profit: 459.717 RON
- Cifra de afaceri
- 4.168.263 RON -3.57% față de anul precedent
- Profit net
- 459.717 RON -6.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.120.601 RON +2.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.322.673 RON. Profit: 489.737 RON
Cifra de afaceri: 4.322.673 RON. Profit: 489.737 RON
- Cifra de afaceri
- 4.322.673 RON +2.7% față de anul precedent
- Profit net
- 489.737 RON -8.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.093.546 RON -16.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.209.057 RON. Profit: 537.198 RON
Cifra de afaceri: 4.209.057 RON. Profit: 537.198 RON
- Cifra de afaceri
- 4.209.057 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 537.198 RON +17.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.305.336 RON +25.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.209.246 RON. Profit: 457.049 RON
Cifra de afaceri: 4.209.246 RON. Profit: 457.049 RON
- Cifra de afaceri
- 4.209.246 RON +8.65% față de anul precedent
- Profit net
- 457.049 RON +40.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 1.041.353 RON -1.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.873.985 RON. Profit: 324.773 RON
Cifra de afaceri: 3.873.985 RON. Profit: 324.773 RON
- Cifra de afaceri
- 3.873.985 RON +6.7% față de anul precedent
- Profit net
- 324.773 RON +11.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.052.740 RON -0.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.630.817 RON. Profit: 290.225 RON
Cifra de afaceri: 3.630.817 RON. Profit: 290.225 RON
- Cifra de afaceri
- 3.630.817 RON +2.38% față de anul precedent
- Profit net
- 290.225 RON -14.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.055.760 RON -3.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.546.249 RON. Profit: 341.221 RON
Cifra de afaceri: 3.546.249 RON. Profit: 341.221 RON
- Cifra de afaceri
- 3.546.249 RON +5.56% față de anul precedent
- Profit net
- 341.221 RON +3.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 1.088.712 RON +8.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.359.570 RON. Profit: 328.195 RON
Cifra de afaceri: 3.359.570 RON. Profit: 328.195 RON
- Cifra de afaceri
- 3.359.570 RON +4.97% față de anul precedent
- Profit net
- 328.195 RON -8.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +10% față de anul precedent
- Datorii
- 1.007.274 RON +5.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.200.497 RON. Profit: 359.725 RON
Cifra de afaceri: 3.200.497 RON. Profit: 359.725 RON
- Cifra de afaceri
- 3.200.497 RON +31.6% față de anul precedent
- Profit net
- 359.725 RON +24.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 959.117 RON +3.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.431.971 RON. Profit: 288.933 RON
Cifra de afaceri: 2.431.971 RON. Profit: 288.933 RON
- Cifra de afaceri
- 2.431.971 RON +24.02% față de anul precedent
- Profit net
- 288.933 RON +64.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 924.016 RON +41.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.960.974 RON. Profit: 175.994 RON
Cifra de afaceri: 1.960.974 RON. Profit: 175.994 RON
- Cifra de afaceri
- 1.960.974 RON -3.07% față de anul precedent
- Profit net
- 175.994 RON +24.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 650.901 RON -1.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.023.007 RON. Profit: 141.443 RON
Cifra de afaceri: 2.023.007 RON. Profit: 141.443 RON
- Cifra de afaceri
- 2.023.007 RON +8.99% față de anul precedent
- Profit net
- 141.443 RON +17.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 661.452 RON +13.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.856.202 RON. Profit: 120.296 RON
Cifra de afaceri: 1.856.202 RON. Profit: 120.296 RON
- Cifra de afaceri
- 1.856.202 RON +1.29% față de anul precedent
- Profit net
- 120.296 RON +85.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +60% față de anul precedent
- Datorii
- 581.708 RON +8.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.832.507 RON. Profit: 64.841 RON
Cifra de afaceri: 1.832.507 RON. Profit: 64.841 RON
- Cifra de afaceri
- 1.832.507 RON -15.5% față de anul precedent
- Profit net
- 64.841 RON -67.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 536.077 RON +0.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.032026Mentiune · Buletin 11066/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MARELCO SRL
- CUI
- 11331816
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.03.2026
- Registrul Comerțului
- J12/2036/1998
- EUID
- ROONRC.J12/2036/1998
- Sediu
- Jud. Cluj, Sat Dezmir, Comuna Apahida, Strada ALBINELOR, Nr. 8
- Județ
- Cluj
- Număr încheiere
- 238301
- Data încheierii
- 20.03.2026
- Număr dosar
- 1143415
- Data dosarului
- 16.03.2026
- Tribunal
- Cluj
- Registrator
- Octaviana-Dorela Oniga
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 13.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1143415 din 16.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MARELCO SRL?
CUI-ul MARELCO SRL este 11331816.
Unde este sediul MARELCO SRL?
MARELCO SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida, Str. Albinelor nr. 8, 407039, Sat Dezmir Com. Apahida, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata MARELCO SRL?
MARELCO SRL a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MARELCO SRL in 2024?
In 2024, MARELCO SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.902.934 RON.
Cati angajati are MARELCO SRL?
MARELCO SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.
Ce activitate are MARELCO SRL?
MARELCO SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat MARELCO SRL in 2024?
MARELCO SRL a inregistrat un profit net de 370.137 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.