Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 05:40
Despre FILIPAVI SRL
FILIPAVI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2022, FILIPAVI SRL a raportat o cifra de afaceri de 62.580 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+254.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 317.303 RON in 2008 la 62.580 RON in 2022.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 62.580 RON
- Venituri totale
- 62.580 RON
- Cheltuieli totale
- 63.672 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 2.997 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.997 RON
- Capital propriu
- -7.570 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Brazilor nr. 66E, 500308
- Cod postal
- 500308
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 26.11.1992
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2022 · RON
- An explorat în grafic
- 2022
- Cifră de afaceri
- 62.580 RON
- Rezultat net
- -2.339 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 62.580 RON | 17.638 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 62.580 RON | 17.638 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 63.672 RON | 25.131 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.092 RON | 7.493 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 2.339 RON | 7.502 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.997 RON | 1.398 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.997 RON | 1.398 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.997 RON | 1.398 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 10.567 RON | 6.629 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -7.570 RON | -5.231 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2022
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2022
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2022
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -252,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 62.580 +254,8% față de anul precedent | 62.580 | 63.672 | 0 | 0 | 1.092 | 2.339 |
| 2021 | 17.638 +829,3% față de anul precedent | 17.638 | 25.131 | 0 | 0 | 7.493 | 7.502 |
| 2020 | 1.898 -67,2% față de anul precedent | 1.998 | 13.905 | 0 | 0 | 11.907 | 11.967 |
| 2019 | 5.787 +8,5% față de anul precedent | 5.787 | 16.041 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.254 | 10.428 |
| 2018 | 5.332 +852,1% față de anul precedent | 11.784 | 9.421 | 2.363 | 2.009 | 0 | 0 |
| 2017 | 560 -82,1% față de anul precedent | 560 | 9.731 | 0 | 0 | 9.171 | 9.188 |
| 2016 | 3.121 +28,2% față de anul precedent | 3.121 | 12.585 | 0 | 0 | 9.464 | 9.557 |
| 2015 | 2.435 +143,3% față de anul precedent | 2.435 | 35.055 | 0 | 0 | Neraportat | 32.693 |
| 2014 | 1.001 -0,3% față de anul precedent | 1.001 | 6.819 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.818 | 5.848 |
| 2013 | 1.004 -25,5% față de anul precedent | 15.357 | 12.157 | 3.200 | 3.172 | 0 | 0 |
| 2012 | 1.348 -99,4% față de anul precedent | 1.348 | 13.484 | 0 | 0 | 12.136 | 12.136 |
| 2011 | 214.293 -38,4% față de anul precedent | 221.483 | 308.802 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 87.319 | 87.319 |
| 2010 | 347.765 +23,5% față de anul precedent | 354.856 | 299.505 | 55.351 -42,4% față de anul precedent | 46.468 -47,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 281.707 -11,2% față de anul precedent | 301.651 | 205.495 | 96.156 +20,8% față de anul precedent | 87.705 +22,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 317.303 | 319.062 | 239.480 | 79.582 | 71.650 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 2.997 | 2.997 | 0 | 0 | 2.997 |
| 2021 | 0 | 1.398 | 1.398 | 0 | 0 | 1.398 |
| 2020 | 6.806 | 475 | 7.281 | 0 | 0 | 475 |
| 2019 | 18.472 | 8.051 | 26.523 | 0 | 0 | 8.051 |
| 2018 | 30.139 | 6.752 | 36.891 | 0 | 0 | 6.752 |
| 2017 | 0 | 22.679 | 22.679 | 0 | 665 | 22.014 |
| 2016 | 0 | 32.552 | 32.552 | 0 | 0 | 32.552 |
| 2015 | 0 | 42.558 | 42.558 | 0 | 220 | 42.338 |
| 2014 | 0 | 75.667 | 75.667 | 0 | 27.186 | 48.481 |
| 2013 | 279 | 80.967 | 81.246 | 0 | 27.748 | 53.219 |
| 2012 | 1.044 | 137.323 | 138.367 | 1.072 | 29.953 | 106.298 |
| 2011 | 1.690 | 149.913 | 151.603 | 0 | 27.937 | 121.976 |
| 2010 | 8.470 | 259.636 | 268.106 | 0 | 105.893 | 153.743 |
| 2009 | 11.000 | 198.843 | 209.843 | 0 | 98.527 | 100.316 |
| 2008 | 15.392 | 90.571 | 105.963 | 0 | 51.545 | 39.026 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 10.567 +59,4% față de anul precedent | -7.570 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 6.629 +32,5% față de anul precedent | -5.231 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 5.004 -59,3% față de anul precedent | 2.277 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 12.279 +0,5% față de anul precedent | 14.244 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 12.219 +76.268,8% față de anul precedent | 24.672 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 16 -97,7% față de anul precedent | 22.663 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 701 -29,9% față de anul precedent | 31.851 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.000 -32,7% față de anul precedent | 41.558 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 1.485 +18,0% față de anul precedent | 74.251 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 1.259 -97,3% față de anul precedent | 80.099 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 47.031 -4,2% față de anul precedent | 76.983 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2011 | 49.067 +54,4% față de anul precedent | 89.119 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 31.783 +59,0% față de anul precedent | 222.906 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 19.987 +16,0% față de anul precedent | 176.439 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 17.230 | 88.733 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2022
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MCMARIA CLAUDIA TRIPON | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32411/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 62.580 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 62.580 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 62.580 RON +254.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.339 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.567 RON +59.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 17.638 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.638 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.638 RON +829.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.502 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 6.629 RON +32.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.898 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.898 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.898 RON -67.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.967 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.004 RON -59.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.787 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.787 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.787 RON +8.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.428 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.279 RON +0.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.332 RON. Profit: 2.009 RON
Cifra de afaceri: 5.332 RON. Profit: 2.009 RON
- Cifra de afaceri
- 5.332 RON +852.14% față de anul precedent
- Profit net
- 2.009 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.219 RON +76268.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 560 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 560 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 560 RON -82.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.188 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 16 RON -97.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.121 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.121 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.121 RON +28.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.557 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 701 RON -29.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.435 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.435 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.435 RON +143.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 32.693 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.000 RON -32.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.001 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.001 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.001 RON -0.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.848 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.485 RON +17.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.004 RON. Profit: 3.172 RON
Cifra de afaceri: 1.004 RON. Profit: 3.172 RON
- Cifra de afaceri
- 1.004 RON -25.52% față de anul precedent
- Profit net
- 3.172 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.259 RON -97.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.348 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.348 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.348 RON -99.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.136 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 47.031 RON -4.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 214.293 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 214.293 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 214.293 RON -38.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 87.319 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 49.067 RON +54.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 347.765 RON. Profit: 46.468 RON
Cifra de afaceri: 347.765 RON. Profit: 46.468 RON
- Cifra de afaceri
- 347.765 RON +23.45% față de anul precedent
- Profit net
- 46.468 RON -47.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 31.783 RON +59.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 281.707 RON. Profit: 87.705 RON
Cifra de afaceri: 281.707 RON. Profit: 87.705 RON
- Cifra de afaceri
- 281.707 RON -11.22% față de anul precedent
- Profit net
- 87.705 RON +22.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.987 RON +16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 317.303 RON. Profit: 71.650 RON
Cifra de afaceri: 317.303 RON. Profit: 71.650 RON
- Cifra de afaceri
- 317.303 RON
- Profit net
- 71.650 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 17.230 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFILIPAVI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
FILIPAVI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.092026Mentiune · Buletin 32411/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3potrivit datelor din: Cerere de înregistrare nr. 3075797 din 05.08.2026
- Companie
- FILIPAVI SRL
- CUI
- 1133676
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.09.2026
- Registrul Comerțului
- J08/901/1991
- EUID
- ROONRC.J08/901/1991
- Sediu
- Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Strada Brazilor, Nr. 66E, Bl. 8, Ap. 24
- Județ
- Braşov
- Număr încheiere
- 682207
- Data încheierii
- 31.08.2026
- Număr dosar
- 3075797
- Data dosarului
- 05.08.2026
- Tribunal
- Brasov
- Registrator
- Cătălina Ioana BALAN
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3075797 din 05.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Braşov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FILIPAVI SRL?
CUI-ul FILIPAVI SRL este 1133676.
Unde este sediul FILIPAVI SRL?
FILIPAVI SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Brazilor nr. 66E, 500308, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata FILIPAVI SRL?
FILIPAVI SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FILIPAVI SRL in 2022?
In 2022, FILIPAVI SRL a raportat o cifra de afaceri de 62.580 RON.
Cati angajati are FILIPAVI SRL?
FILIPAVI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2022.
Ce activitate are FILIPAVI SRL?
FILIPAVI SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat FILIPAVI SRL in 2022?
FILIPAVI SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.339 RON in 2022.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.