Activ Plătitor TVAe‑Factură

GRAMPET SA

CUI: 11412694
CIF: RO11412694
Reg. Com.: J1999001305405
CAEN: 6421
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 5 februarie 1999 · 27 ani
Distribuie:

Activități ale holding-urilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:51

Despre GRAMPET SA

GRAMPET SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale holding-urilor" (cod CAEN 6421), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, GRAMPET SA a raportat o cifra de afaceri de 10.424.473 RON, in scadere fata de anul precedent (-43.0%). Profitul net inregistrat a fost de 9.445.781 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 62, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 145.370.859 RON in 2008 la 10.424.473 RON in 2025. Datoriile raportate (67.737.497 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 306 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 7 la nivel national in domeniul sau (493 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. In ultimele 12 luni au fost publicate 5 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.424.473 RON
Venituri totale
37.925.917 RON
Cheltuieli totale
28.480.136 RON
Profit brut
9.445.781 RON
Profit net
9.445.781 RON
Marja profit net
90,61%
Active imobilizate
131.891.448 RON
Active circulante
89.322.649 RON
Stocuri
353.889 RON
Creanțe
79.532.669 RON
Casa & conturi bănci
249.176 RON
Capital propriu
153.595.466 RON
Cifra de afaceri · CAEN 6421
Loc 7 din 493
Profit net · CAEN 6421
Loc 209 din 493
Angajati · CAEN 6421
Loc 3 din 493

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 114, 10092
Telefon0213173090
Fax0213173091

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 114, 10092
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Calea VICTORIEI nr. 114
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.04.2003
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
10.424.473 RON
Rezultat net
9.445.781 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.424.473 RON 18.304.561 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 37.925.917 RON 25.886.332 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.480.136 RON 29.727.274 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.445.781 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.445.781 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 3.840.942 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 3.840.942 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 131.891.448 RON 130.939.030 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.322.649 RON 81.884.613 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 221.214.097 RON 212.823.643 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 353.889 RON 790.466 RON
CreanțeSume de încasat 79.532.669 RON 65.605.135 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 249.176 RON 69.302 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 67.737.497 RON 64.075.071 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 153.595.466 RON 148.849.685 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 62 persoane 52 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active221.214.097RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

30,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale221.214.097 RON
Datorii totale67.737.497 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
4,3 %Profit net / active totale
ROE
6,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 10.424.473 -43,1% față de anul precedent 37.925.917 28.480.136 9.445.781 9.445.781 0 0
2024 18.304.561 +13,2% față de anul precedent 25.886.332 29.727.274 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.840.942 3.840.942
2023 16.173.723 -31,5% față de anul precedent 34.602.663 29.019.380 5.583.283 -3,7% față de anul precedent 5.583.283 -3,5% față de anul precedent 0 0
2022 23.606.439 +47,6% față de anul precedent 38.510.838 32.716.166 5.794.672 -92,1% față de anul precedent 5.785.342 -91,9% față de anul precedent 0 0
2021 15.989.151 -38,0% față de anul precedent 97.274.164 23.842.634 73.431.530 71.602.425 0 0
2020 25.785.422 -40,7% față de anul precedent 47.267.159 52.034.290 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.767.131 4.767.131
2019 43.510.881 +226,6% față de anul precedent 48.178.523 42.058.898 6.119.625 +71,3% față de anul precedent 6.068.022 +70,0% față de anul precedent 0 0
2018 13.320.594 +40,7% față de anul precedent 23.213.027 19.639.920 3.573.107 +157,8% față de anul precedent 3.569.739 +157,6% față de anul precedent 0 0
2017 9.466.654 -45,2% față de anul precedent 20.908.415 19.522.458 1.385.957 +32,4% față de anul precedent 1.385.957 +32,4% față de anul precedent 0 0
2016 17.258.603 -80,1% față de anul precedent 31.284.275 30.237.191 1.047.084 +15,0% față de anul precedent 1.047.084 +23,8% față de anul precedent 0 0
2015 86.756.422 -25,1% față de anul precedent 102.455.267 101.544.905 910.362 +284,8% față de anul precedent 845.953 +887,2% față de anul precedent 0 0
2014 115.762.124 -4,3% față de anul precedent 130.182.559 129.945.977 236.582 85.690 0 0
2013 120.934.640 +56,2% față de anul precedent 138.168.186 170.238.786 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.070.600 32.795.526
2012 77.425.563 -17,1% față de anul precedent 81.882.263 76.732.411 5.149.852 +60,4% față de anul precedent 3.842.348 +63,0% față de anul precedent 0 0
2011 93.337.708 +49,7% față de anul precedent 108.706.936 105.496.223 3.210.713 +97,8% față de anul precedent 2.356.799 +107,4% față de anul precedent 0 0
2010 62.348.521 -35,5% față de anul precedent 65.611.698 63.988.117 1.623.581 -86,4% față de anul precedent 1.136.650 -88,5% față de anul precedent 0 0
2009 96.638.898 -33,5% față de anul precedent 155.762.305 143.849.526 11.912.779 -71,8% față de anul precedent 9.844.548 -72,3% față de anul precedent 0 0
2008 145.370.859 175.795.611 133.513.299 42.282.312 35.530.720 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 131.891.448 89.322.649 221.214.097 353.889 79.532.669 249.176
2024 130.939.030 81.884.613 212.823.643 790.466 65.605.135 69.302
2023 136.992.583 101.321.873 238.314.456 1.504.283 68.207.867 528.422
2022 115.322.533 128.499.398 243.821.931 1.343.310 61.490.088 1.349.800
2021 115.904.817 124.259.770 240.164.587 2.625.193 121.111.266 523.311
2020 117.309.472 56.809.499 174.118.971 3.267.126 52.524.771 1.017.602
2019 117.996.790 59.427.524 177.424.314 211.608 54.372.141 4.843.775
2018 95.810.389 67.342.999 163.153.388 324.793 53.105.845 13.912.361
2017 91.024.954 41.937.579 132.962.533 358.633 41.110.133 468.813
2016 84.220.129 54.331.403 138.551.532 388.968 53.540.662 401.773
2015 81.948.447 78.596.677 160.545.124 409.582 76.820.655 1.366.440
2014 67.480.340 89.054.940 156.535.280 801.658 83.980.892 4.272.390
2013 71.361.578 92.835.968 164.197.546 6.455.217 81.815.974 4.564.777
2012 73.953.527 122.876.631 196.830.158 7.574.608 98.358.240 16.943.783
2011 65.509.833 113.871.137 179.380.970 2.832.533 104.080.206 6.958.398
2010 65.793.642 111.397.103 177.190.745 1.382.864 106.654.059 3.360.180
2009 50.802.857 114.270.101 165.072.958 307.453 113.374.977 587.671
2008 83.801.098 83.375.104 167.176.202 572.540 69.903.536 12.899.028

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 67.737.497 +5,7% față de anul precedent 153.595.466 Neraportat 62 +19,2% față de anul precedent
2024 64.075.071 -11,9% față de anul precedent 148.849.685 Neraportat 52 -1,9% față de anul precedent
2023 72.734.412 -13,3% față de anul precedent 165.612.772 Neraportat 53 -1,9% față de anul precedent
2022 83.863.704 +3,6% față de anul precedent 159.975.470 Neraportat 54 0,0% față de anul precedent
2021 80.941.940 -2,7% față de anul precedent 158.754.318 Neraportat 54 0,0% față de anul precedent
2020 83.215.905 +6,5% față de anul precedent 90.551.893 Neraportat 54 -8,5% față de anul precedent
2019 78.108.103 +101,4% față de anul precedent 98.319.024 Neraportat 59 -3,3% față de anul precedent
2018 38.781.523 +0,5% față de anul precedent 95.251.002 Neraportat 61 -6,2% față de anul precedent
2017 38.573.725 -2,6% față de anul precedent 94.681.264 Neraportat 65 -3,0% față de anul precedent
2016 39.582.001 +5,0% față de anul precedent 97.795.307 Neraportat 67 -29,5% față de anul precedent
2015 37.688.104 +13,4% față de anul precedent 109.783.343 Neraportat 95 +3,3% față de anul precedent
2014 33.229.048 -9,2% față de anul precedent 113.513.756 Neraportat 92 +12,2% față de anul precedent
2013 36.592.271 -14,4% față de anul precedent 113.428.066 Neraportat 82
2012 42.721.822 +35,6% față de anul precedent 149.723.591 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 31.503.486 -2,8% față de anul precedent 147.921.839 Neraportat 31 +55,0% față de anul precedent
2010 32.425.070 +8,3% față de anul precedent 144.796.046 Neraportat 20 +25,0% față de anul precedent
2009 29.938.345 -18,8% față de anul precedent 135.134.613 Neraportat 16 +23,1% față de anul precedent
2008 36.856.131 130.588.729 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GSGRUIA STOICAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

36 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
36 repere · toți anii

2026 8 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24188/2026alte menţiuni conform adresei având numărul 25995 din data: 15.06.2026

alte menţiuni conform adresei având numărul 25995 din data: 15.06.2026

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22338/2026Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22333/2026Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21604/2026prelungire mandat auditor, revocare împuternicit sucursala persoane împuternicite

prelungire mandat auditor, revocare împuternicit sucursala persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19902/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17286/2026prelungire mandat administrator persoane împuternicite

prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5240/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 28.01.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 28.01.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3240/2026sedii secundare

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 10.424.473 RON. Profit: 9.445.781 RON

Cifra de afaceri: 10.424.473 RON. Profit: 9.445.781 RON

Cifra de afaceri
10.424.473 RON -43.05% față de anul precedent
Profit net
9.445.781 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 +19.23% față de anul precedent
Datorii
67.737.497 RON +5.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 18.304.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.304.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.304.561 RON +13.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.840.942 RON
Angajati
52 -1.89% față de anul precedent
Datorii
64.075.071 RON -11.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.173.723 RON. Profit: 5.583.283 RON

Cifra de afaceri: 16.173.723 RON. Profit: 5.583.283 RON

Cifra de afaceri
16.173.723 RON -31.49% față de anul precedent
Profit net
5.583.283 RON -3.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
53 -1.85% față de anul precedent
Datorii
72.734.412 RON -13.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.606.439 RON. Profit: 5.785.342 RON

Cifra de afaceri: 23.606.439 RON. Profit: 5.785.342 RON

Cifra de afaceri
23.606.439 RON +47.64% față de anul precedent
Profit net
5.785.342 RON -91.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 0% față de anul precedent
Datorii
83.863.704 RON +3.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 15.989.151 RON. Profit: 71.602.425 RON

Cifra de afaceri: 15.989.151 RON. Profit: 71.602.425 RON

Cifra de afaceri
15.989.151 RON -37.99% față de anul precedent
Profit net
71.602.425 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 0% față de anul precedent
Datorii
80.941.940 RON -2.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 25.785.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.785.422 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.785.422 RON -40.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.767.131 RON
Angajati
54 -8.47% față de anul precedent
Datorii
83.215.905 RON +6.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 36 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

8 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.062026Mentiune · Buletin 24188/2026alte menţiuni conform adresei având numărul 25995 din data: 15.06.2026

alte menţiuni conform adresei având numărul 25995 din data: 15.06.2026

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.06.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
507406
Data încheierii
24.06.2026
Număr dosar
2459738
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Roxana Vornicu

Subiecte

alte menţiuni conform adresei având numărul 25995 din data: 15.06.2026

Documente menționate

  • decizie nr. MBR_DEC 7084 din 09.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24188/2026 (PDF)
11.062026Mentiune · Buletin 22338/2026Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor; potrivit datelor din: Adresă nr. MBR_DEC 3464 din 25.03.2026 emis de ANAF, in dosar de executare nr. 8056/99/2015 in dosarul 8056/99 din anul 2015

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
468847
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2050664
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Documente menționate

  • Adresă nr. MBR_DEC 3464 din 25.03.2026 emis de ANAF, in dosar de executare nr. 8056/99/2015 in dosarul 8056/99 din anul 2015
Vezi Buletinul ONRC nr. 22338/2026 (PDF)
11.062026Mentiune · Buletin 22333/2026Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor; potrivit datelor din: Adresă nr. MBR_DEC 3464 din 25.03.2026 emis de ANAF, in dosar de executare nr. 8056/99/2015 in dosarul 8056/99 din anul 2015

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
468847
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2050664
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

Ridicare sechestru instituit asupra acţiunilor

Documente menționate

  • Adresă nr. MBR_DEC 3464 din 25.03.2026 emis de ANAF, in dosar de executare nr. 8056/99/2015 in dosarul 8056/99 din anul 2015
Vezi Buletinul ONRC nr. 22333/2026 (PDF)
05.062026Mentiune · Buletin 21604/2026prelungire mandat auditor, revocare împuternicit sucursala persoane împuternicite

prelungire mandat auditor, revocare împuternicit sucursala persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.05.2026

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
455438
Data încheierii
05.06.2026
Număr dosar
2196014
Data dosarului
29.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandra-Silvana Decean

Subiecte

prelungire mandat auditor, revocare împuternicit sucursala persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din 25.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21604/2026 (PDF)
25.052026Mentiune · Buletin 19902/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.05.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
418637
Data încheierii
22.05.2026
Număr dosar
2027602
Data dosarului
19.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Laura Florica Curescu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2027602 din 19.05.2026
  • Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor din 13.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19902/2026 (PDF)
07.052026Mentiune · Buletin 17286/2026prelungire mandat administrator persoane împuternicite

prelungire mandat administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.04.2026

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
366399
Data încheierii
06.05.2026
Număr dosar
1774338
Data dosarului
30.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Vlase

Subiecte

prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor din 29.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17286/2026 (PDF)
10.022026Mentiune · Buletin 5240/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 28.01.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 28.01.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.02.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
112263
Data încheierii
10.02.2026
Număr dosar
468818
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emil Zgondoiu

Subiecte

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 1 din data: 28.01.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Vezi Buletinul ONRC nr. 5240/2026 (PDF)
29.012026Mentiune · Buletin 3240/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GRAMPET SA
CUI
11412694
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J1999001305405
EUID
ROONRC.J1999001305405
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea VICTORIEI, Nr. 114
Județ
București
Număr încheiere
68873
Data încheierii
28.01.2026
Număr dosar
316465
Data dosarului
23.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor nr. 10 din 25.08.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 316465 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3240/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri4.450din 180.247 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.566din 39.838 · Sector 1 Mun. Bucureşti 7din 493 · CAEN 6421 3din 306 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 150 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Profit net95.287din 180.095 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 20.689din 39.779 · Sector 1 Mun. Bucureşti 209din 493 · CAEN 6421 119din 306 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 59din 150 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Angajati2.227din 180.142 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 752din 39.789 · Sector 1 Mun. Bucureşti 3din 493 · CAEN 6421 2din 306 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 150 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Cifra de afaceri4.633din 181.655 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.616din 39.976 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 43 · CAEN 6421 1din 28 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 17 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Profit net1.684din 181.667 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 672din 39.984 · Sector 1 Mun. Bucureşti 4din 43 · CAEN 6421 3din 28 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 17 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Angajati2.229din 181.700 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 761din 40.001 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 43 · CAEN 6421 1din 28 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 17 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Cifra de afaceri3.248din 177.233 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.196din 38.819 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 13 · CAEN 6421 1din 6 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 5 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Profit net1.528din 177.249 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 635din 38.827 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 13 · CAEN 6421 1din 6 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 5 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Angajati2.195din 177.278 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 741din 38.844 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 13 · CAEN 6421 1din 6 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 5 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Cifra de afaceri3.769din 170.417 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.331din 36.999 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 26 · CAEN 6421 1din 15 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 8 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Profit net105din 170.459 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 47din 37.022 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 26 · CAEN 6421 1din 15 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 8 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Angajati2.120din 170.461 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 710din 37.023 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 26 · CAEN 6421 1din 15 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 8 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Cifra de afaceri2.303din 163.705 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 851din 35.434 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 17 · CAEN 6421 1din 11 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 7 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Profit net85.614din 163.752 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 18.409din 35.461 · Sector 1 Mun. Bucureşti 4din 17 · CAEN 6421 2din 11 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 7 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Angajati2.140din 163.749 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 713din 35.459 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 17 · CAEN 6421 1din 11 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 7 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Cifra de afaceri1.523din 158.131 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 593din 34.176 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Profit net907din 158.174 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 368din 34.201 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2019Angajati2.094din 158.174 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 694din 34.201 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2018Cifra de afaceri3.537din 154.288 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.276din 33.213 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2018Profit net1.359din 154.484 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 562din 33.293 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2018Angajati1.993din 154.484 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 656din 33.293 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 11 · CAEN 6421 1din 5 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 4 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2017Cifra de afaceri4.243din 151.571 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.486din 32.503 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 6 · CAEN 6421 1din 3 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 3 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2017Profit net2.815din 151.776 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.056din 32.588 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 6 · CAEN 6421 1din 3 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 3 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2017Angajati1.913din 151.776 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 612din 32.588 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 6 · CAEN 6421 1din 3 · CAEN 6421 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 3 · CAEN 6421 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2016Cifra de afaceri2.480din 142.952 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 899din 30.662 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2016Profit net3.048din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.122din 30.748 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2016Angajati1.795din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 571din 30.748 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2015Cifra de afaceri595din 140.303 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 249din 29.998 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2015Profit net3.289din 140.560 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.156din 30.095 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2015Angajati1.263din 140.560 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 422din 30.095 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2014Cifra de afaceri418din 139.512 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 182din 29.704 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2014Profit net16.621din 139.781 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.590din 29.802 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2014Angajati1.272din 139.781 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 430din 29.802 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Cifra de afaceri393din 138.516 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 171din 29.318 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Profit net53.585din 138.891 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 11.723din 29.468 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2013Angajati1.461din 138.802 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 477din 29.422 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2012Cifra de afaceri600din 136.859 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 243din 28.797 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2012Profit net671din 137.244 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 286din 28.951 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2012Angajati72.662din 137.149 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 15.477din 28.902 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2011Cifra de afaceri501din 134.291 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 206din 28.293 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2011Profit net936din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 362din 28.398 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2011Angajati3.743din 134.576 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.148din 28.398 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2010Cifra de afaceri664din 127.954 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 262din 26.432 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2010Profit net1.614din 128.039 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 612din 26.464 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2010Angajati5.167din 128.039 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.561din 26.464 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2009Cifra de afaceri432din 131.518 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 187din 26.211 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2009Profit net208din 131.766 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 86din 26.306 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2009Angajati6.534din 131.766 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1.913din 26.306 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2008Cifra de afaceri310din 139.468 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 151din 27.802 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2008Profit net76din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 28din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2008Angajati8.840din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.462din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6421, Municipiul Bucureşti

ALERION ENERGY RO S.R.L.
CUI: 48542340CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.681.315 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
ROMCAPITAL INVEST SA
CUI: 12938213CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.894.840 RON
Profit
14.503.892 RON
Angajati
39
RETAIL CONCEPT & DESIGN SRL
CUI: 30372871CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.286.253 RON
Profit
43.779.857 RON
Angajati
73
ONE UNITED PROPERTIES S.A.
CUI: 22767862CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.736.212 RON
Profit
120.992.871 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6421, Municipiul Bucureşti

R.E.D. GROUP SRL
CUI: 9771220CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DELTA ASSET INVEST SRL
CUI: 8704222CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1996-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.926 RON
Profit
3.701.652 RON
Angajati
2
SISTEC BUSINESS HOLDING S.R.L.
CUI: 13550790CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
9.650.775 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

N.T.T. ELECTRONIC SERVICE S.R.L.
CUI: 11412651CAEN: 8020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1999-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MATE VIRGINIA 2000 IMPEX SRL
CUI: 11416084CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEONHARD WEISS RO SRL
CUI: 11400363CAEN: 4212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
108.651 RON
Angajati
0
VESOCA IMPEX S.R.L.
CUI: 11296352CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1998-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.535.436 RON
Profit
9.920 RON
Angajati
1
EUROPOLIS FILM S.R.L.
CUI: 11481651CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COMTEXIM 2000 S.R.L.
CUI: 10287186CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1998-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.962 RON
Profit
64.468 RON
Angajati
2
HART 99 S.R.L.
CUI: 12459555CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1999-12-03
fara e-Factura
SERVICE AUTO SERUS SRL
CUI: 1316CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.493.781 RON
Profit
6.352.818 RON
Angajati
221
KIA ROMAUTO SRL
CUI: 16076943CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
616.898.147 RON
Profit
21.282.132 RON
Angajati
24

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GRAMPET SA?

CUI-ul GRAMPET SA este 11412694.

Unde este sediul GRAMPET SA?

GRAMPET SA are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Victoriei nr. 114, 10092, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GRAMPET SA?

GRAMPET SA a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GRAMPET SA in 2025?

In 2025, GRAMPET SA a raportat o cifra de afaceri de 10.424.473 RON.

Cati angajati are GRAMPET SA?

GRAMPET SA a raportat un numar mediu de 62 salariati in 2025.

Ce activitate are GRAMPET SA?

GRAMPET SA are codul CAEN principal 6421 (Activități ale holding-urilor).

Ce profit a inregistrat GRAMPET SA in 2025?

GRAMPET SA a inregistrat un profit net de 9.445.781 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
8 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.