Activ Plătitor TVA

VANESSMAR SRL

CUI: 11502428
CIF: RO11502428
Reg. Com.: J1999000073394
CAEN: 0312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 1999 · 27 ani
Distribuie:

Pescuitul în ape dulci

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:44

Despre VANESSMAR SRL

VANESSMAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, judetul VRANCEA, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Pescuitul în ape dulci" (cod CAEN 0312), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VANESSMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.056.108 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-57.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.747.007 RON in 2008 la 1.056.108 RON in 2024. Datoriile raportate (2.195.597 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.056.108 RON
Venituri totale
1.207.760 RON
Cheltuieli totale
1.344.917 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.484.113 RON
Active circulante
888.796 RON
Stocuri
242.669 RON
Creanțe
234.538 RON
Casa & conturi bănci
411.589 RON
Capital propriu
177.312 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, Str ȘOIMULUI nr. 13
Telefon0745248009

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, Str ȘOIMULUI nr. 13
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, Str ȘOIMULUI nr. 13
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.1999
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.056.108 RON
Rezultat net
-137.157 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.056.108 RON 2.468.917 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.207.760 RON 2.519.279 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.344.917 RON 2.231.338 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 287.941 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 268.415 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 137.157 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 137.157 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.484.113 RON 1.460.356 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 888.796 RON 1.482.879 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.372.909 RON 2.943.235 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 242.669 RON 1.078.752 RON
CreanțeSume de încasat 234.538 RON 258.087 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 411.589 RON 146.040 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.195.597 RON 2.628.766 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 177.312 RON 314.469 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.372.909RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

92,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.372.909 RON
Datorii totale2.195.597 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
7,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.056.108 -57,2% față de anul precedent 1.207.760 1.344.917 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 137.157 137.157
2023 2.468.917 +9,6% față de anul precedent 2.519.279 2.231.338 287.941 -39,8% față de anul precedent 268.415 -41,5% față de anul precedent 0 0
2022 2.252.909 -49,0% față de anul precedent 2.132.861 1.654.595 478.266 -70,7% față de anul precedent 458.814 -71,2% față de anul precedent 0 0
2021 4.416.038 +0,9% față de anul precedent 4.535.885 2.901.660 1.634.225 +33,9% față de anul precedent 1.595.397 +35,1% față de anul precedent 0 0
2020 4.377.528 +19,2% față de anul precedent 4.592.603 3.372.400 1.220.203 +30,1% față de anul precedent 1.180.573 +30,7% față de anul precedent 0 0
2019 3.672.132 +21,8% față de anul precedent 3.685.391 2.747.250 938.141 +76,9% față de anul precedent 903.620 +80,7% față de anul precedent 0 0
2018 3.013.896 +14,2% față de anul precedent 3.016.686 2.486.417 530.269 +112,0% față de anul precedent 500.097 +139,2% față de anul precedent 0 0
2017 2.638.267 -3,3% față de anul precedent 2.697.787 2.447.691 250.096 +8,9% față de anul precedent 209.117 +9,1% față de anul precedent 0 0
2016 2.727.754 -25,2% față de anul precedent 2.786.216 2.556.538 229.678 -1,5% față de anul precedent 191.692 -2,2% față de anul precedent 0 0
2015 3.647.061 +8,9% față de anul precedent 3.661.944 3.428.790 233.154 +175,6% față de anul precedent 195.913 +187,6% față de anul precedent 0 0
2014 3.349.212 +24,1% față de anul precedent 3.352.007 3.267.404 84.603 +501,8% față de anul precedent 68.110 +463,7% față de anul precedent 0 0
2013 2.698.952 +5,4% față de anul precedent 2.702.871 2.688.812 14.059 -82,7% față de anul precedent 12.083 -81,9% față de anul precedent 0 0
2012 2.560.260 +35,1% față de anul precedent 2.577.392 2.496.304 81.088 +568,5% față de anul precedent 66.640 +2.476,0% față de anul precedent 0 0
2011 1.895.467 +104,0% față de anul precedent 1.900.614 1.888.484 12.130 -39,0% față de anul precedent 2.587 -79,3% față de anul precedent 0 0
2010 929.261 -6,1% față de anul precedent 936.938 917.068 19.870 +97,9% față de anul precedent 12.485 +189,7% față de anul precedent 0 0
2009 989.662 -43,4% față de anul precedent 1.011.571 1.001.529 10.042 -83,5% față de anul precedent 4.309 -91,6% față de anul precedent 0 0
2008 1.747.007 1.755.451 1.694.756 60.695 50.985 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.484.113 888.796 2.372.909 242.669 234.538 411.589
2023 1.460.356 1.482.879 2.943.235 1.078.752 258.087 146.040
2022 1.003.333 3.328.357 4.331.690 2.458.410 586.930 283.017
2021 1.029.058 4.055.508 5.084.566 3.348.527 206.716 500.265
2020 1.068.210 3.461.244 4.529.454 2.931.537 245.627 284.080
2019 1.168.625 2.126.909 3.295.534 1.943.699 143.149 40.061
2018 1.255.229 1.718.210 2.973.439 1.535.659 162.720 19.831
2017 1.224.661 1.038.087 2.262.748 968.647 61.057 8.383
2016 1.270.397 983.463 2.253.860 874.006 102.928 6.529
2015 1.374.492 831.079 2.205.571 401.420 424.285 5.374
2014 668.092 766.359 1.434.451 576.929 172.575 16.855
2013 619.767 963.844 1.583.611 800.786 146.437 16.621
2012 397.179 1.169.286 1.566.465 1.033.923 128.453 6.910
2011 399.180 1.225.722 1.624.902 1.175.007 49.688 1.027
2010 317.622 981.578 1.299.200 875.124 105.976 478
2009 307.290 949.409 1.256.699 901.511 38.518 9.380
2008 218.997 668.805 887.802 597.719 53.107 17.979

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.195.597 -16,5% față de anul precedent 177.312 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2023 2.628.766 -32,1% față de anul precedent 314.469 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2022 3.872.636 +15,9% față de anul precedent 459.054 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2021 3.341.981 +111,8% față de anul precedent 1.742.585 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2020 1.577.634 +3,5% față de anul precedent 2.951.820 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2019 1.524.287 -27,6% față de anul precedent 1.771.247 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 2.104.295 +11,2% față de anul precedent 869.144 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2017 1.893.207 -0,5% față de anul precedent 369.541 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2016 1.901.745 +12,9% față de anul precedent 352.115 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 1.684.635 +51,9% față de anul precedent 520.936 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 1.109.428 -17,2% față de anul precedent 325.023 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 1.339.431 +0,4% față de anul precedent 245.032 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 1.333.515 -8,6% față de anul precedent 232.950 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2011 1.458.464 +28,5% față de anul precedent 166.438 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 1.135.350 +2,6% față de anul precedent 163.850 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2009 1.106.591 +49,0% față de anul precedent 151.498 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 742.931 147.189 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

79din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.056.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.056.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.056.108 RON -57.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
137.157 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
2.195.597 RON -16.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.468.917 RON. Profit: 268.415 RON

Cifra de afaceri: 2.468.917 RON. Profit: 268.415 RON

Cifra de afaceri
2.468.917 RON +9.59% față de anul precedent
Profit net
268.415 RON -41.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
2.628.766 RON -32.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.252.909 RON. Profit: 458.814 RON

Cifra de afaceri: 2.252.909 RON. Profit: 458.814 RON

Cifra de afaceri
2.252.909 RON -48.98% față de anul precedent
Profit net
458.814 RON -71.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.872.636 RON +15.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.416.038 RON. Profit: 1.595.397 RON

Cifra de afaceri: 4.416.038 RON. Profit: 1.595.397 RON

Cifra de afaceri
4.416.038 RON +0.88% față de anul precedent
Profit net
1.595.397 RON +35.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
3.341.981 RON +111.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.377.528 RON. Profit: 1.180.573 RON

Cifra de afaceri: 4.377.528 RON. Profit: 1.180.573 RON

Cifra de afaceri
4.377.528 RON +19.21% față de anul precedent
Profit net
1.180.573 RON +30.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.577.634 RON +3.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.672.132 RON. Profit: 903.620 RON

Cifra de afaceri: 3.672.132 RON. Profit: 903.620 RON

Cifra de afaceri
3.672.132 RON +21.84% față de anul precedent
Profit net
903.620 RON +80.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.524.287 RON -27.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.013.896 RON. Profit: 500.097 RON

Cifra de afaceri: 3.013.896 RON. Profit: 500.097 RON

Cifra de afaceri
3.013.896 RON +14.24% față de anul precedent
Profit net
500.097 RON +139.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
2.104.295 RON +11.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.638.267 RON. Profit: 209.117 RON

Cifra de afaceri: 2.638.267 RON. Profit: 209.117 RON

Cifra de afaceri
2.638.267 RON -3.28% față de anul precedent
Profit net
209.117 RON +9.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.893.207 RON -0.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.727.754 RON. Profit: 191.692 RON

Cifra de afaceri: 2.727.754 RON. Profit: 191.692 RON

Cifra de afaceri
2.727.754 RON -25.21% față de anul precedent
Profit net
191.692 RON -2.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.901.745 RON +12.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.647.061 RON. Profit: 195.913 RON

Cifra de afaceri: 3.647.061 RON. Profit: 195.913 RON

Cifra de afaceri
3.647.061 RON +8.89% față de anul precedent
Profit net
195.913 RON +187.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.684.635 RON +51.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.349.212 RON. Profit: 68.110 RON

Cifra de afaceri: 3.349.212 RON. Profit: 68.110 RON

Cifra de afaceri
3.349.212 RON +24.09% față de anul precedent
Profit net
68.110 RON +463.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.109.428 RON -17.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.698.952 RON. Profit: 12.083 RON

Cifra de afaceri: 2.698.952 RON. Profit: 12.083 RON

Cifra de afaceri
2.698.952 RON +5.42% față de anul precedent
Profit net
12.083 RON -81.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.339.431 RON +0.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.560.260 RON. Profit: 66.640 RON

Cifra de afaceri: 2.560.260 RON. Profit: 66.640 RON

Cifra de afaceri
2.560.260 RON +35.07% față de anul precedent
Profit net
66.640 RON +2475.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.333.515 RON -8.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.895.467 RON. Profit: 2.587 RON

Cifra de afaceri: 1.895.467 RON. Profit: 2.587 RON

Cifra de afaceri
1.895.467 RON +103.98% față de anul precedent
Profit net
2.587 RON -79.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.458.464 RON +28.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 929.261 RON. Profit: 12.485 RON

Cifra de afaceri: 929.261 RON. Profit: 12.485 RON

Cifra de afaceri
929.261 RON -6.1% față de anul precedent
Profit net
12.485 RON +189.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
1.135.350 RON +2.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 989.662 RON. Profit: 4.309 RON

Cifra de afaceri: 989.662 RON. Profit: 4.309 RON

Cifra de afaceri
989.662 RON -43.35% față de anul precedent
Profit net
4.309 RON -91.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.106.591 RON +48.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.747.007 RON. Profit: 50.985 RON

Cifra de afaceri: 1.747.007 RON. Profit: 50.985 RON

Cifra de afaceri
1.747.007 RON
Profit net
50.985 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
742.931 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVANESSMAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0312 in Sat Mirceştii Noi Com. Vânători (VRANCEA)

VANESSMAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0312 in Sat Mirceştii Noi Com. Vânători (VRANCEA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0312, Vrancea

BAL CAD S.R.L.
CUI: 45926371CAEN: 0312
Activ
VRANCEA, Sat Năneşti Com. Năneşti2022-04-07
fara e-Factura

Alte firme din Vrancea

AMIRAS DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 11466058CAEN: 4637
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1999-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MECANEX S.R.L.
CUI: 11400487CAEN: 2841
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1999-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.622 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MALTIS SRL
CUI: 11640390CAEN: 4724
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1999-04-08
fara e-Factura
ATEC SRL
CUI: 10310742CAEN: 4664
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1998-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.794 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TENAX SRL
CUI: 13078656CAEN: 8299
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2000-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.631 RON
Profit
19.164 RON
Angajati
1
LUX SRL
CUI: 1443014CAEN: 4719
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EURO-MAR-FIN SRL
CUI: 17455090CAEN: 0150
Activ
VRANCEA, Sat Păuneşti Com. Păuneşti2005-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.676 RON
Profit
7.997 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VANESSMAR SRL?

CUI-ul VANESSMAR SRL este 11502428.

Unde este sediul VANESSMAR SRL?

VANESSMAR SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, Str ȘOIMULUI nr. 13, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata VANESSMAR SRL?

VANESSMAR SRL a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VANESSMAR SRL in 2024?

In 2024, VANESSMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.056.108 RON.

Cati angajati are VANESSMAR SRL?

VANESSMAR SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are VANESSMAR SRL?

VANESSMAR SRL are codul CAEN principal 0312 (Pescuitul în ape dulci).

Ce profit a inregistrat VANESSMAR SRL in 2024?

VANESSMAR SRL a inregistrat o pierdere neta de 137.157 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.