Activ Plătitor TVA

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 11736852
CIF: RO11736852
Reg. Com.: F2002000239165
CAEN: 4722
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 mai 1999 · 27 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:19

Despre FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Calafat, judetul DOLJ, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne" (cod CAEN 4722), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Calafat, Str. Mihai Viteazu nr. 32, 205200
Telefon051232244

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Calafat, Str. Mihai Viteazu nr. 32, 205200
Cod poștal: 205200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Calafat, Str. Mihai Viteazu nr. 32, 205200
Cod postal
205200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.1999
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4722 in Mun. Calafat (DOLJ)

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4722 in Mun. Calafat (DOLJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4722, Dolj

CASA CORINA SRL
CUI: 28182026CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2011-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.242.439 RON
Profit
2.432.021 RON
Angajati
48
A.Y. MYR SRL
CUI: 37762960CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.438.396 RON
Profit
321.122 RON
Angajati
11
BINVILLI COM SRL
CUI: 13463902CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2000-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.293.075 RON
Profit
124.255 RON
Angajati
17
MACELARIA NOUĂ SRL
CUI: 33747623CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.531.285 RON
Profit
140.365 RON
Angajati
8
BROCARM SRL
CUI: 32028930CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2013-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.287.843 RON
Profit
497.357 RON
Angajati
12
CARMANGERIA MĂRIUCA S.R.L.
CUI: 43167380CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.353.203 RON
Profit
332.873 RON
Angajati
3
TUDOM ALIMENT RAELA S.R.L.
CUI: 47561913CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.378.183 RON
Profit
220.330 RON
Angajati
1
DG-COROANA ALBĂ SRL
CUI: 35390836CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Sat Amărăştii de Jos Com. Amărăştii de Jos2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.939.414 RON
Profit
162.065 RON
Angajati
3
MI-RO-PROD S.R.L.
CUI: 2315501CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.578.064 RON
Profit
162.312 RON
Angajati
1
CARMACRAM SRL
CUI: 33695982CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.426.775 RON
Profit
13.743 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 11736852.

Unde este sediul FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Calafat, Str. Mihai Viteazu nr. 32, 205200, Mun. Calafat, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).

Ce activitate are FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FLORICA VIOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4722 (Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.