Activ Plătitor TVA

EURO DESIGN TRADING S.R.L.

CUI: 1181533
CIF: RO1181533
Reg. Com.: J10/2238/1992
CAEN: 4644
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 19:30

Despre EURO DESIGN TRADING S.R.L.

EURO DESIGN TRADING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săpoca Com. Săpoca, judetul BUZĂU, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere" (cod CAEN 4644), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EURO DESIGN TRADING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.735 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-76.9%). Profitul net inregistrat a fost de 6.604 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 35.224 RON in 2008 la 12.735 RON in 2024. Datoriile raportate (21.964 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
12.735 RON
Venituri totale
15.648 RON
Cheltuieli totale
6.904 RON
Profit brut
8.744 RON
Profit net
6.604 RON
Marja profit net
51,86%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
38.042 RON
Stocuri
13.098 RON
Creanțe
6.546 RON
Casa & conturi bănci
18.398 RON
Capital propriu
17.920 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Săpoca Com. Săpoca, Com. SAPOCA, 127540
Telefon0238715709
Fax0238715709

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Săpoca Com. Săpoca, Com. SAPOCA, 127540
Cod poștal: 127540
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Săpoca Com. Săpoca, Com. SAPOCA, 127540
Cod postal
127540
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
12.735 RON
Rezultat net
6.604 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 12.735 RON 55.116 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.648 RON 36.116 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.904 RON 10.290 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.744 RON 25.826 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.604 RON 21.405 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.042 RON 65.843 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 38.042 RON 65.843 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.098 RON 10.185 RON
CreanțeSume de încasat 6.546 RON 40.314 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.398 RON 15.344 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.964 RON 43.423 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.920 RON 23.391 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active38.042RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

57,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale38.042 RON
Datorii totale21.964 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,4 %Profit net / active totale
ROE
36,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 12.735 -76,9% față de anul precedent 15.648 6.904 8.744 -66,1% față de anul precedent 6.604 -69,2% față de anul precedent 0 0
2023 55.116 -7,8% față de anul precedent 36.116 10.290 25.826 -18,5% față de anul precedent 21.405 -28,4% față de anul precedent 0 0
2022 59.760 -15,7% față de anul precedent 59.760 28.090 31.670 -17,8% față de anul precedent 29.877 -17,9% față de anul precedent 0 0
2021 70.897 +13,1% față de anul precedent 70.985 32.451 38.534 +13,2% față de anul precedent 36.400 +13,1% față de anul precedent 0 0
2020 62.715 -42,1% față de anul precedent 61.030 26.987 34.043 -28,4% față de anul precedent 32.190 -29,2% față de anul precedent 0 0
2019 108.278 +22,1% față de anul precedent 107.376 59.801 47.575 45.440 0 0
2018 88.711 -39,9% față de anul precedent 85.982 93.854 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.872 8.788
2017 147.566 -8,1% față de anul precedent 132.812 60.051 72.761 -10,0% față de anul precedent 71.286 -9,3% față de anul precedent 0 0
2016 160.506 +10,4% față de anul precedent 168.807 87.996 80.811 +65,5% față de anul precedent 78.624 +76,8% față de anul precedent 0 0
2015 145.339 -8,5% față de anul precedent 165.154 116.316 48.838 -43,9% față de anul precedent 44.473 -45,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 158.753 -37,9% față de anul precedent 169.191 82.199 86.992 -48,4% față de anul precedent 81.894 -49,1% față de anul precedent 0 0
2013 255.537 +28,0% față de anul precedent 266.113 97.521 168.592 +18,9% față de anul precedent 160.876 +18,7% față de anul precedent 0 0
2012 199.614 +77,8% față de anul precedent 238.399 96.606 141.793 +277,8% față de anul precedent 135.488 +297,6% față de anul precedent 0 0
2011 112.268 +126,3% față de anul precedent 115.633 78.103 37.530 34.075 0 0
2010 49.618 +32,6% față de anul precedent 56.632 62.247 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.615 7.265
2009 37.412 +6,2% față de anul precedent 38.226 34.092 4.134 -82,6% față de anul precedent 2.557 -88,8% față de anul precedent 0 0
2008 35.224 35.267 11.504 23.763 22.880 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 38.042 38.042 13.098 6.546 18.398
2023 0 65.843 65.843 10.185 40.314 15.344
2022 2.676 94.399 97.075 29.185 49.075 16.139
2021 14.714 118.870 133.584 29.185 49.999 39.686
2020 30.764 168.330 199.094 30.793 23.070 114.467
2019 44.140 173.358 217.498 35.329 16.971 121.058
2018 60.190 155.536 215.726 38.568 9.261 107.707
2017 76.240 192.530 268.770 64.434 28.619 99.477
2016 0 295.360 295.360 79.343 27.582 30.541
2015 0 361.296 361.296 71.132 43.695 107.185
2014 161.621 299.353 460.974 97.936 38.652 162.765
2013 0 397.085 397.085 87.407 31.439 145.673
2012 0 258.913 258.913 43.342 110.832 104.739
2011 0 94.954 94.954 21.114 6.966 66.874
2010 0 62.025 62.025 28.134 25.383 8.508
2009 0 81.824 81.824 39.736 20.923 21.165
2008 0 85.353 85.353 0 22.235 63.118

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.964 -49,4% față de anul precedent 17.920 Neraportat 0
2023 43.423 -24,7% față de anul precedent 23.391 Neraportat 0
2022 57.689 +96,7% față de anul precedent 39.386 Neraportat 0
2021 29.325 -71,3% față de anul precedent 104.259 Neraportat 0
2020 102.182 -18,5% față de anul precedent 96.912 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 125.409 -12,8% față de anul precedent 92.089 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 143.814 -23,8% față de anul precedent 71.912 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 188.830 -8,9% față de anul precedent 80.700 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 207.326 +691,8% față de anul precedent 88.034 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 26.184 +47,4% față de anul precedent 335.112 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 17.759 -0,8% față de anul precedent 443.215 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 17.907 -55,9% față de anul precedent 379.178 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2012 40.612 +234,5% față de anul precedent 218.301 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2011 12.141 -8,6% față de anul precedent 82.813 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 13.287 -48,3% față de anul precedent 48.738 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 25.675 -19,2% față de anul precedent 56.149 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 31.761 53.592 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 12.735 RON. Profit: 6.604 RON

Cifra de afaceri: 12.735 RON. Profit: 6.604 RON

Cifra de afaceri
12.735 RON -76.89% față de anul precedent
Profit net
6.604 RON -69.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.964 RON -49.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 55.116 RON. Profit: 21.405 RON

Cifra de afaceri: 55.116 RON. Profit: 21.405 RON

Cifra de afaceri
55.116 RON -7.77% față de anul precedent
Profit net
21.405 RON -28.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.423 RON -24.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 59.760 RON. Profit: 29.877 RON

Cifra de afaceri: 59.760 RON. Profit: 29.877 RON

Cifra de afaceri
59.760 RON -15.71% față de anul precedent
Profit net
29.877 RON -17.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
57.689 RON +96.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 70.897 RON. Profit: 36.400 RON

Cifra de afaceri: 70.897 RON. Profit: 36.400 RON

Cifra de afaceri
70.897 RON +13.05% față de anul precedent
Profit net
36.400 RON +13.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.325 RON -71.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 62.715 RON. Profit: 32.190 RON

Cifra de afaceri: 62.715 RON. Profit: 32.190 RON

Cifra de afaceri
62.715 RON -42.08% față de anul precedent
Profit net
32.190 RON -29.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
102.182 RON -18.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 108.278 RON. Profit: 45.440 RON

Cifra de afaceri: 108.278 RON. Profit: 45.440 RON

Cifra de afaceri
108.278 RON +22.06% față de anul precedent
Profit net
45.440 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
125.409 RON -12.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 88.711 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.711 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.711 RON -39.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.788 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.814 RON -23.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 147.566 RON. Profit: 71.286 RON

Cifra de afaceri: 147.566 RON. Profit: 71.286 RON

Cifra de afaceri
147.566 RON -8.06% față de anul precedent
Profit net
71.286 RON -9.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
188.830 RON -8.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 160.506 RON. Profit: 78.624 RON

Cifra de afaceri: 160.506 RON. Profit: 78.624 RON

Cifra de afaceri
160.506 RON +10.44% față de anul precedent
Profit net
78.624 RON +76.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
207.326 RON +691.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 145.339 RON. Profit: 44.473 RON

Cifra de afaceri: 145.339 RON. Profit: 44.473 RON

Cifra de afaceri
145.339 RON -8.45% față de anul precedent
Profit net
44.473 RON -45.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
26.184 RON +47.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 158.753 RON. Profit: 81.894 RON

Cifra de afaceri: 158.753 RON. Profit: 81.894 RON

Cifra de afaceri
158.753 RON -37.87% față de anul precedent
Profit net
81.894 RON -49.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
17.759 RON -0.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 255.537 RON. Profit: 160.876 RON

Cifra de afaceri: 255.537 RON. Profit: 160.876 RON

Cifra de afaceri
255.537 RON +28.02% față de anul precedent
Profit net
160.876 RON +18.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
17.907 RON -55.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 199.614 RON. Profit: 135.488 RON

Cifra de afaceri: 199.614 RON. Profit: 135.488 RON

Cifra de afaceri
199.614 RON +77.8% față de anul precedent
Profit net
135.488 RON +297.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
40.612 RON +234.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 112.268 RON. Profit: 34.075 RON

Cifra de afaceri: 112.268 RON. Profit: 34.075 RON

Cifra de afaceri
112.268 RON +126.26% față de anul precedent
Profit net
34.075 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.141 RON -8.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 49.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.618 RON +32.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.265 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.287 RON -48.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 37.412 RON. Profit: 2.557 RON

Cifra de afaceri: 37.412 RON. Profit: 2.557 RON

Cifra de afaceri
37.412 RON +6.21% față de anul precedent
Profit net
2.557 RON -88.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.675 RON -19.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 35.224 RON. Profit: 22.880 RON

Cifra de afaceri: 35.224 RON. Profit: 22.880 RON

Cifra de afaceri
35.224 RON
Profit net
22.880 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
31.761 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEURO DESIGN TRADING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4644 in Sat Săpoca Com. Săpoca (BUZĂU)

EURO DESIGN TRADING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4644 in Sat Săpoca Com. Săpoca (BUZĂU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4644, Buzău

PROTAR SERVICE SRL
CUI: 5066847CAEN: 4644
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.733.933 RON
Profit
909.032 RON
Angajati
1
COLDEPOT CLASIC SRL
CUI: 33755391CAEN: 4644
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.664.824 RON
Profit
171.236 RON
Angajati
8

Alte firme din Buzău

ILIE TRANSCOM IMPEX S.R.L.
CUI: 1181215CAEN: 4683
Activ
BUZĂU, Sat Sătuc Com. Berca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TUDORACHE A ADI SPULBER S.R.L.
CUI: 1182164CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Ruşeţu Com. Ruşeţu1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.312 RON
Profit
20.934 RON
Angajati
0
CUCU D L SRL
CUI: 1177060CAEN: 4781
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.688 RON
Profit
1.155 RON
Angajati
0
STURZU ER TRICK SRL
CUI: 1187676CAEN: 7500
Activ
BUZĂU, Sat Lunca Frumoasă Com. Pârscov1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.396 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LESOVICI COMPANY SATURN SRL
CUI: 1156262CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.737 RON
Profit
19.296 RON
Angajati
2
ADRIANA PRODCOM SRL
CUI: 3492889CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Tronari Com. Vipereşti1993-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.719 RON
Profit
5.113 RON
Angajati
0
COMERCIAL DIBOR SRL
CUI: 8840062CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Dulbanu Com. Amaru1996-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.057.161 RON
Profit
11.383 RON
Angajati
3
TCM INTERN SPEED TRANS S.R.L.
CUI: 43714178CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Tăbărăşti Com. Gălbinaşi2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.977 RON
Profit
44.655 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EURO DESIGN TRADING S.R.L.?

CUI-ul EURO DESIGN TRADING S.R.L. este 1181533.

Unde este sediul EURO DESIGN TRADING S.R.L.?

EURO DESIGN TRADING S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Săpoca Com. Săpoca, Com. SAPOCA, 127540, Sat Săpoca Com. Săpoca, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata EURO DESIGN TRADING S.R.L.?

EURO DESIGN TRADING S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EURO DESIGN TRADING S.R.L. in 2024?

In 2024, EURO DESIGN TRADING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.735 RON.

Ce activitate are EURO DESIGN TRADING S.R.L.?

EURO DESIGN TRADING S.R.L. are codul CAEN principal 4644 (Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere).

Ce profit a inregistrat EURO DESIGN TRADING S.R.L. in 2024?

EURO DESIGN TRADING S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.604 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.