Activ Plătitor TVA

AGDASILMA SERVCOM SRL

CUI: 12136929
CIF: RO12136929
Reg. Com.: J1999000542047
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 septembrie 1999 · 27 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:00

Despre AGDASILMA SERVCOM SRL

AGDASILMA SERVCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Slănic Moldova, judetul BACĂU, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGDASILMA SERVCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 599.120 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 562.299 RON in 2008 la 599.120 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
599.120 RON
Venituri totale
599.120 RON
Cheltuieli totale
706.107 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
32.258 RON
Active circulante
34.162 RON
Stocuri
1.434 RON
Creanțe
30.067 RON
Casa & conturi bănci
2.661 RON
Capital propriu
-267.206 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Orş. Slănic Moldova, Str. Sticlăriei nr. 3
Telefon0744622125
Fax5500

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Orş. Slănic Moldova, Str. Sticlăriei nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Orş. Slănic Moldova, Str. Sticlăriei nr. 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.09.1999
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
599.120 RON
Rezultat net
-122.777 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 599.120 RON 578.942 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 599.120 RON 578.944 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 706.107 RON 609.531 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 106.987 RON 30.587 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 122.777 RON 36.376 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 32.258 RON 36.263 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.162 RON 33.435 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 66.420 RON 69.698 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.434 RON 13.498 RON
CreanțeSume de încasat 30.067 RON 11.072 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.661 RON 8.865 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 333.626 RON 214.127 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -267.206 RON -144.429 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active66.420RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

502,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale66.420 RON
Datorii totale333.626 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-402,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 599.120 +3,5% față de anul precedent 599.120 706.107 0 0 106.987 122.777
2023 578.942 +8,5% față de anul precedent 578.944 609.531 0 0 30.587 36.376
2022 533.638 -0,1% față de anul precedent 533.658 622.360 0 0 88.702 94.039
2021 533.965 +16,4% față de anul precedent 533.999 607.428 0 0 73.429 78.775
2020 458.685 +1,4% față de anul precedent 469.239 542.910 0 0 73.671 78.134
2019 452.166 +1,8% față de anul precedent 452.167 502.967 0 0 50.800 55.321
2018 444.008 -9,0% față de anul precedent 447.262 458.722 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.460 15.924
2017 487.970 -5,0% față de anul precedent 487.970 481.428 6.542 1.713 0 0
2016 513.567 +3,2% față de anul precedent 513.742 536.640 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.898 25.254
2015 497.740 +7,3% față de anul precedent 497.740 479.828 17.912 -58,4% față de anul precedent 14.687 -59,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 464.053 -3,0% față de anul precedent 464.077 420.984 43.093 +91,9% față de anul precedent 36.198 +92,8% față de anul precedent 0 0
2013 478.233 -3,9% față de anul precedent 479.613 457.155 22.458 +46,1% față de anul precedent 18.778 +57,1% față de anul precedent 0 0
2012 497.455 +5,3% față de anul precedent 497.461 482.094 15.367 +41,3% față de anul precedent 11.956 +36,1% față de anul precedent 0 0
2011 472.565 -1,6% față de anul precedent 472.566 461.690 10.876 -69,7% față de anul precedent 8.786 -67,9% față de anul precedent 0 0
2010 480.041 +7,6% față de anul precedent 480.042 444.197 35.845 27.378 0 0
2009 446.010 -20,7% față de anul precedent 446.106 449.654 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.548 9.592
2008 562.299 562.318 533.585 28.733 24.136 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 32.258 34.162 66.420 1.434 30.067 2.661
2023 36.263 33.435 69.698 13.498 11.072 8.865
2022 26.531 16.927 43.458 4.722 10.070 2.135
2021 22.293 72.274 94.567 61.975 8.155 2.144
2020 22.456 154.351 176.807 131.841 20.507 2.003
2019 22.345 192.234 214.579 166.545 17.835 7.854
2018 22.288 216.019 238.307 154.437 13.567 48.015
2017 22.173 247.336 269.509 158.549 19.239 69.548
2016 22.062 241.971 264.033 186.186 18.570 37.215
2015 22.018 301.230 323.248 288.106 11.634 1.490
2014 22.025 315.178 337.203 303.143 11.174 861
2013 22.037 337.600 359.637 314.978 22.032 590
2012 22.697 358.490 381.187 339.723 18.010 757
2011 26.073 372.039 398.112 341.119 30.727 193
2010 34.267 368.519 402.786 334.797 30.610 3.112
2009 42.462 329.470 371.932 306.509 17.604 5.357
2008 45.615 335.351 380.966 314.707 15.613 5.031

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 333.626 +55,8% față de anul precedent -267.206 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 214.127 +41,3% față de anul precedent -144.429 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 151.511 +39,5% față de anul precedent -108.053 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 108.581 -3,1% față de anul precedent -14.014 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 112.046 +56,3% față de anul precedent 64.761 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 71.684 +78,8% față de anul precedent 142.895 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 40.090 -27,6% față de anul precedent 198.217 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 55.368 +7,3% față de anul precedent 214.141 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2016 51.605 -27,2% față de anul precedent 212.428 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 70.919 -28,8% față de anul precedent 252.329 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 99.561 -37,1% față de anul precedent 237.642 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 158.193 -20,3% față de anul precedent 201.444 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2012 198.521 -12,7% față de anul precedent 182.666 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 227.402 -5,6% față de anul precedent 170.710 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 240.862 +1,5% față de anul precedent 161.924 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 237.386 +0,2% față de anul precedent 134.546 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 236.828 144.138 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DVDAN VASILE ŞILOCHIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36444/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 599.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 599.120 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
599.120 RON +3.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
122.777 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
333.626 RON +55.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 578.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 578.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
578.942 RON +8.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.376 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
214.127 RON +41.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 533.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 533.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
533.638 RON -0.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
94.039 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
151.511 RON +39.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 533.965 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 533.965 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
533.965 RON +16.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.775 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
108.581 RON -3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 458.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 458.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
458.685 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.134 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
112.046 RON +56.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 452.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 452.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
452.166 RON +1.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.321 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
71.684 RON +78.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 444.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 444.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
444.008 RON -9.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.924 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
40.090 RON -27.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 487.970 RON. Profit: 1.713 RON

Cifra de afaceri: 487.970 RON. Profit: 1.713 RON

Cifra de afaceri
487.970 RON -4.98% față de anul precedent
Profit net
1.713 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
55.368 RON +7.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 513.567 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 513.567 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
513.567 RON +3.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.254 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
51.605 RON -27.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 497.740 RON. Profit: 14.687 RON

Cifra de afaceri: 497.740 RON. Profit: 14.687 RON

Cifra de afaceri
497.740 RON +7.26% față de anul precedent
Profit net
14.687 RON -59.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
70.919 RON -28.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 464.053 RON. Profit: 36.198 RON

Cifra de afaceri: 464.053 RON. Profit: 36.198 RON

Cifra de afaceri
464.053 RON -2.97% față de anul precedent
Profit net
36.198 RON +92.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
99.561 RON -37.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 478.233 RON. Profit: 18.778 RON

Cifra de afaceri: 478.233 RON. Profit: 18.778 RON

Cifra de afaceri
478.233 RON -3.86% față de anul precedent
Profit net
18.778 RON +57.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
158.193 RON -20.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 497.455 RON. Profit: 11.956 RON

Cifra de afaceri: 497.455 RON. Profit: 11.956 RON

Cifra de afaceri
497.455 RON +5.27% față de anul precedent
Profit net
11.956 RON +36.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
198.521 RON -12.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 472.565 RON. Profit: 8.786 RON

Cifra de afaceri: 472.565 RON. Profit: 8.786 RON

Cifra de afaceri
472.565 RON -1.56% față de anul precedent
Profit net
8.786 RON -67.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
227.402 RON -5.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 480.041 RON. Profit: 27.378 RON

Cifra de afaceri: 480.041 RON. Profit: 27.378 RON

Cifra de afaceri
480.041 RON +7.63% față de anul precedent
Profit net
27.378 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
240.862 RON +1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 446.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 446.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
446.010 RON -20.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.592 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
237.386 RON +0.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 562.299 RON. Profit: 24.136 RON

Cifra de afaceri: 562.299 RON. Profit: 24.136 RON

Cifra de afaceri
562.299 RON
Profit net
24.136 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
236.828 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGDASILMA SERVCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Orş. Slănic Moldova (BACĂU)

AGDASILMA SERVCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Orş. Slănic Moldova (BACĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36444/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 4 din data: 01.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AGDASILMA SERVCOM SRL
CUI
12136929
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J04/542/1999
EUID
ROONRC.J04/542/1999
Sediu
Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Jud. Bacău, Str. PRIMAVERII, Nr. 3
Județ
Bacău
Număr încheiere
779422
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3525277
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Magdalena Doinita Madîrjac

Subiecte

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre nr. 1 din 01.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36444/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Bacău

STAF COMPANY SRL
CUI: 17137771CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2005-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
641.316 RON
Profit
329.167 RON
Angajati
1
MOLDOMIR NIK S.R.L.
CUI: 39399080CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Sat Poduri Com. Poduri2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.396 RON
Profit
18.080 RON
Angajati
1
TRANS CAR TOUR SRL
CUI: 10187659CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti1998-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
641.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ARYAMIH SERVICE S.R.L.
CUI: 40398186CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.075 RON
Profit
20.194 RON
Angajati
4
DBC AGRI-SERVICE AUTO S.R.L.
CUI: 40541919CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Sat Caşin Com. Caşin2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
756.390 RON
Profit
6.138 RON
Angajati
7
AUTO MARI-CRIN S.R.L.
CUI: 40301118CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.318 RON
Profit
7.235 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Bacău

SILVEST-INVEST SRL
CUI: 11732982CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1999-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.052.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PACIFIC BLUE SRL
CUI: 12498511CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1999-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.270 RON
Profit
64.235 RON
Angajati
1
IUSINACOM SRL
CUI: 10569667CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1998-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.890 RON
Profit
7.863 RON
Angajati
6
ROCA ROX-SIM SRL
CUI: 12777087CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2000-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
7.020 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

AMA-BUILDING SRL
CUI: 12136910CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1999-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.854 RON
Profit
10.945 RON
Angajati
1
BAT TRANS SRL
CUI: 12200150CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti1999-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.531 RON
Profit
37.737 RON
Angajati
1
BIAMAD SRL
CUI: 12000373CAEN: 5630
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1999-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.840 RON
Profit
1.318 RON
Angajati
2
BIANCE-COM SRL
CUI: 12286012CAEN: 6820
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1999-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.379 RON
Profit
150.071 RON
Angajati
1
WANDA TYRE SRL
CUI: 11111152CAEN: 6820
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1998-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.767 RON
Profit
17.149 RON
Angajati
0
TEHNOLOGIX ENG SRL
CUI: 13250300CAEN: 4618
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2000-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.304.784 RON
Profit
1.224.478 RON
Angajati
5
PRESSING SRL
CUI: 5778330CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1994-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COLCERN SRL
CUI: 16415470CAEN: 4613
Activ
BACĂU, Sat Goioasa Com. Agăş2004-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.836.300 RON
Profit
474.452 RON
Angajati
16
ECOMVIRT S.R.L.
CUI: 42322613CAEN: 7311
Activ
BACĂU, Sat Satu Nou Com. Pârgareşti2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.009 RON
Profit
115.555 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGDASILMA SERVCOM SRL?

CUI-ul AGDASILMA SERVCOM SRL este 12136929.

Unde este sediul AGDASILMA SERVCOM SRL?

AGDASILMA SERVCOM SRL are sediul in Romania, BACĂU, Orş. Slănic Moldova, Str. Sticlăriei nr. 3, Orş. Slănic Moldova, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata AGDASILMA SERVCOM SRL?

AGDASILMA SERVCOM SRL a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGDASILMA SERVCOM SRL in 2024?

In 2024, AGDASILMA SERVCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 599.120 RON.

Cati angajati are AGDASILMA SERVCOM SRL?

AGDASILMA SERVCOM SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are AGDASILMA SERVCOM SRL?

AGDASILMA SERVCOM SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat AGDASILMA SERVCOM SRL in 2024?

AGDASILMA SERVCOM SRL a inregistrat o pierdere neta de 122.777 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.