Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 20:06
Despre GEOGOLD SRL
GEOGOLD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 1999 (27 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GEOGOLD SRL a raportat o cifra de afaceri de 293.100 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.9%). Profitul net inregistrat a fost de 197.699 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 178.535 RON in 2008 la 293.100 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 293.100 RON
- Venituri totale
- 293.109 RON
- Cheltuieli totale
- 92.537 RON
- Profit brut
- 200.572 RON
- Profit net
- 197.699 RON
- Marja profit net
- 67,45%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 257.460 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 208.674 RON
- Casa & conturi bănci
- 48.786 RON
- Capital propriu
- 198.397 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Izvorului nr. 56, 510206
- Cod postal
- 510206
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.09.1999
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 13 ianuarie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 293.100 RON
- Rezultat net
- 197.699 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 293.100 RON | 298.900 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 293.109 RON | 299.514 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 92.537 RON | 102.880 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 200.572 RON | 196.634 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 197.699 RON | 193.699 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 789 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 257.460 RON | 197.056 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 257.460 RON | 197.845 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 208.674 RON | 168.938 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 48.786 RON | 28.118 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 59.063 RON | 3.448 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 198.397 RON | 194.397 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 76,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,36 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 77,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 293.100 -1,9% față de anul precedent | 293.109 | 92.537 | 200.572 +2,0% față de anul precedent | 197.699 +2,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 298.900 +1,7% față de anul precedent | 299.514 | 102.880 | 196.634 -11,6% față de anul precedent | 193.699 -9,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 293.854 -1,4% față de anul precedent | 293.856 | 71.534 | 222.322 +11,2% față de anul precedent | 213.506 +11,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 297.950 +9,8% față de anul precedent | 298.255 | 98.402 | 199.853 +223,2% față de anul precedent | 190.905 +223,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 271.476 +15,7% față de anul precedent | 292.742 | 230.907 | 61.835 -38,5% față de anul precedent | 59.061 -40,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 234.719 -33,1% față de anul precedent | 234.721 | 134.184 | 100.537 -42,9% față de anul precedent | 98.413 -42,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 351.034 -10,7% față de anul precedent | 358.236 | 182.272 | 175.964 -31,5% față de anul precedent | 172.381 -31,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 393.264 +11,2% față de anul precedent | 396.867 | 140.021 | 256.846 +12,5% față de anul precedent | 252.877 +14,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 353.743 +52,2% față de anul precedent | 353.747 | 125.468 | 228.279 +124,0% față de anul precedent | 221.204 +133,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 232.485 +32,5% față de anul precedent | 232.486 | 130.585 | 101.901 +180,3% față de anul precedent | 94.926 +205,7% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 175.413 +25,6% față de anul precedent | 176.895 | 140.536 | 36.359 | 31.052 | 0 | 0 |
| 2013 | 139.692 -4,1% față de anul precedent | 139.720 | 149.063 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.343 | 13.476 |
| 2012 | 145.668 +38,5% față de anul precedent | 145.682 | 99.142 | 46.540 +580,9% față de anul precedent | 38.032 +564,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 105.202 +13,0% față de anul precedent | 105.203 | 98.368 | 6.835 +207,2% față de anul precedent | 5.726 | 0 | 0 |
| 2010 | 93.139 -25,5% față de anul precedent | 93.142 | 90.917 | 2.225 | 0 | 0 | 1.626 |
| 2009 | 125.040 -30,0% față de anul precedent | 125.093 | 132.384 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.291 | 11.471 |
| 2008 | 178.535 | 178.554 | 146.504 | 32.050 | 27.586 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 257.460 | 257.460 | 0 | 208.674 | 48.786 |
| 2023 | 789 | 197.056 | 197.845 | 0 | 168.938 | 28.118 |
| 2022 | 12.360 | 203.698 | 216.058 | 0 | 194.676 | 9.022 |
| 2021 | 24.351 | 171.093 | 195.444 | 0 | 20.700 | 150.393 |
| 2020 | 36.342 | 31.529 | 67.871 | 0 | 11.847 | 19.682 |
| 2019 | 143.976 | 52.374 | 196.350 | 363 | 12.761 | 39.250 |
| 2018 | 143.602 | 128.151 | 271.753 | 867 | 71.493 | 55.791 |
| 2017 | 106.687 | 317.720 | 424.407 | 1.452 | 73.429 | 242.839 |
| 2016 | 95.462 | 160.718 | 256.180 | 321 | 81.002 | 79.395 |
| 2015 | 95.462 | 114.616 | 210.078 | 730 | 49.083 | 64.803 |
| 2014 | 95.462 | 59.885 | 155.347 | 473 | 30.303 | 29.109 |
| 2013 | 95.552 | 19.765 | 115.317 | 420 | 7.068 | 12.277 |
| 2012 | 88.255 | 50.954 | 139.209 | 962 | 16.361 | 33.631 |
| 2011 | 102.102 | 28.584 | 130.686 | 1.553 | 19.989 | 7.042 |
| 2010 | 120.029 | 18.337 | 138.366 | 1.983 | 7.233 | 9.121 |
| 2009 | 137.955 | 5.155 | 143.110 | 943 | 4.049 | 163 |
| 2008 | 152.238 | 29.586 | 181.824 | 0 | 24.235 | 5.351 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.063 +1.613,0% față de anul precedent | 198.397 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 3.448 +86,0% față de anul precedent | 194.397 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.854 -51,7% față de anul precedent | 214.204 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 3.841 -2,8% față de anul precedent | 191.603 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.950 -81,1% față de anul precedent | 63.921 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 20.945 -78,8% față de anul precedent | 175.405 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 98.674 -42,2% față de anul precedent | 173.079 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 170.832 +398,4% față de anul precedent | 253.575 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 34.278 +23,6% față de anul precedent | 221.902 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 27.731 +22,2% față de anul precedent | 182.347 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 22.686 +65,5% față de anul precedent | 132.661 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 13.708 -43,2% față de anul precedent | 101.609 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 24.129 -42,6% față de anul precedent | 115.080 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 42.033 -24,2% față de anul precedent | 88.653 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 55.438 -5,3% față de anul precedent | 82.928 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 58.556 -31,8% față de anul precedent | 84.554 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 85.799 | 96.025 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1999 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 293.100 RON. Profit: 197.699 RON
Cifra de afaceri: 293.100 RON. Profit: 197.699 RON
- Cifra de afaceri
- 293.100 RON -1.94% față de anul precedent
- Profit net
- 197.699 RON +2.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 59.063 RON +1612.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 298.900 RON. Profit: 193.699 RON
Cifra de afaceri: 298.900 RON. Profit: 193.699 RON
- Cifra de afaceri
- 298.900 RON +1.72% față de anul precedent
- Profit net
- 193.699 RON -9.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.448 RON +85.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 293.854 RON. Profit: 213.506 RON
Cifra de afaceri: 293.854 RON. Profit: 213.506 RON
- Cifra de afaceri
- 293.854 RON -1.37% față de anul precedent
- Profit net
- 213.506 RON +11.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.854 RON -51.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 297.950 RON. Profit: 190.905 RON
Cifra de afaceri: 297.950 RON. Profit: 190.905 RON
- Cifra de afaceri
- 297.950 RON +9.75% față de anul precedent
- Profit net
- 190.905 RON +223.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.841 RON -2.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 271.476 RON. Profit: 59.061 RON
Cifra de afaceri: 271.476 RON. Profit: 59.061 RON
- Cifra de afaceri
- 271.476 RON +15.66% față de anul precedent
- Profit net
- 59.061 RON -39.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.950 RON -81.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 234.719 RON. Profit: 98.413 RON
Cifra de afaceri: 234.719 RON. Profit: 98.413 RON
- Cifra de afaceri
- 234.719 RON -33.13% față de anul precedent
- Profit net
- 98.413 RON -42.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 20.945 RON -78.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 351.034 RON. Profit: 172.381 RON
Cifra de afaceri: 351.034 RON. Profit: 172.381 RON
- Cifra de afaceri
- 351.034 RON -10.74% față de anul precedent
- Profit net
- 172.381 RON -31.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 98.674 RON -42.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 393.264 RON. Profit: 252.877 RON
Cifra de afaceri: 393.264 RON. Profit: 252.877 RON
- Cifra de afaceri
- 393.264 RON +11.17% față de anul precedent
- Profit net
- 252.877 RON +14.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 170.832 RON +398.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 353.743 RON. Profit: 221.204 RON
Cifra de afaceri: 353.743 RON. Profit: 221.204 RON
- Cifra de afaceri
- 353.743 RON +52.16% față de anul precedent
- Profit net
- 221.204 RON +133.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.278 RON +23.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 232.485 RON. Profit: 94.926 RON
Cifra de afaceri: 232.485 RON. Profit: 94.926 RON
- Cifra de afaceri
- 232.485 RON +32.54% față de anul precedent
- Profit net
- 94.926 RON +205.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.731 RON +22.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 175.413 RON. Profit: 31.052 RON
Cifra de afaceri: 175.413 RON. Profit: 31.052 RON
- Cifra de afaceri
- 175.413 RON +25.57% față de anul precedent
- Profit net
- 31.052 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 22.686 RON +65.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 139.692 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 139.692 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 139.692 RON -4.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.476 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.708 RON -43.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 145.668 RON. Profit: 38.032 RON
Cifra de afaceri: 145.668 RON. Profit: 38.032 RON
- Cifra de afaceri
- 145.668 RON +38.47% față de anul precedent
- Profit net
- 38.032 RON +564.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.129 RON -42.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 105.202 RON. Profit: 5.726 RON
Cifra de afaceri: 105.202 RON. Profit: 5.726 RON
- Cifra de afaceri
- 105.202 RON +12.95% față de anul precedent
- Profit net
- 5.726 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 42.033 RON -24.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 93.139 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 93.139 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 93.139 RON -25.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.626 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 55.438 RON -5.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 125.040 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 125.040 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 125.040 RON -29.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 11.471 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 58.556 RON -31.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 178.535 RON. Profit: 27.586 RON
Cifra de afaceri: 178.535 RON. Profit: 27.586 RON
- Cifra de afaceri
- 178.535 RON
- Profit net
- 27.586 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 85.799 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081999 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEOGOLD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Alba Iulia (ALBA)
GEOGOLD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Alba Iulia (ALBA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Alba
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Alba
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GEOGOLD SRL?
CUI-ul GEOGOLD SRL este 12166121.
Unde este sediul GEOGOLD SRL?
GEOGOLD SRL are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Izvorului nr. 56, 510206, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata GEOGOLD SRL?
GEOGOLD SRL a fost infiintata in anul 1999 (27 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GEOGOLD SRL in 2024?
In 2024, GEOGOLD SRL a raportat o cifra de afaceri de 293.100 RON.
Cati angajati are GEOGOLD SRL?
GEOGOLD SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are GEOGOLD SRL?
GEOGOLD SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).
Ce profit a inregistrat GEOGOLD SRL in 2024?
GEOGOLD SRL a inregistrat un profit net de 197.699 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.