Activ e‑Factură

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL

CUI: 12309574
CIF: 12309574
Reg. Com.: J1999000319117
CAEN: 2651
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 1999 · 26 ani
Distribuie:

Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:18

Despre N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bocşa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 1999 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație" (cod CAEN 2651), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 210.394 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.9%). Profitul net inregistrat a fost de 8.399 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 82.741 RON in 2008 la 210.394 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
210.394 RON
Venituri totale
210.401 RON
Cheltuieli totale
199.905 RON
Profit brut
10.496 RON
Profit net
8.399 RON
Marja profit net
3,99%
Active imobilizate
35.620 RON
Active circulante
168.512 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
54.515 RON
Casa & conturi bănci
113.997 RON
Capital propriu
152.310 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. 8 MARTIE nr. 78, 325300

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. 8 MARTIE nr. 78, 325300
Cod poștal: 325300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. 8 Martie nr. 78, 325300
Cod postal
325300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.1999
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
210.394 RON
Rezultat net
8.399 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 210.394 RON 194.913 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 210.401 RON 194.917 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 199.905 RON 185.901 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 10.496 RON 9.016 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.399 RON 7.065 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 35.620 RON 35.620 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 168.512 RON 138.937 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 204.132 RON 174.557 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 13.651 RON
CreanțeSume de încasat 54.515 RON 63.945 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.997 RON 60.640 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.822 RON 30.646 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 152.310 RON 143.911 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active204.132RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale204.132 RON
Datorii totale51.822 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
5,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 210.394 +7,9% față de anul precedent 210.401 199.905 10.496 +16,4% față de anul precedent 8.399 +18,9% față de anul precedent 0 0
2023 194.913 +13,0% față de anul precedent 194.917 185.901 9.016 +79,9% față de anul precedent 7.065 +113,4% față de anul precedent 0 0
2022 172.572 +28,5% față de anul precedent 172.577 167.566 5.011 -90,1% față de anul precedent 3.311 -93,3% față de anul precedent 0 0
2021 134.258 -19,3% față de anul precedent 163.941 113.324 50.617 -44,0% față de anul precedent 49.161 -44,5% față de anul precedent 0 0
2020 166.389 -2,5% față de anul precedent 167.826 77.521 90.305 -5,3% față de anul precedent 88.625 -5,4% față de anul precedent 0 0
2019 170.711 +15,6% față de anul precedent 170.716 75.314 95.402 +15,1% față de anul precedent 93.695 +15,1% față de anul precedent 0 0
2018 147.630 +67,1% față de anul precedent 147.633 64.760 82.873 +140,4% față de anul precedent 81.396 +142,4% față de anul precedent 0 0
2017 88.360 -26,3% față de anul precedent 88.363 53.895 34.468 -47,2% față de anul precedent 33.583 -46,6% față de anul precedent 0 0
2016 119.951 -8,5% față de anul precedent 119.955 54.642 65.313 -11,6% față de anul precedent 62.915 -10,0% față de anul precedent 0 0
2015 131.109 +50,6% față de anul precedent 131.113 57.243 73.870 +456,9% față de anul precedent 69.934 +555,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 87.075 +23,3% față de anul precedent 87.083 73.818 13.265 -38,6% față de anul precedent 10.665 -43,5% față de anul precedent 0 0
2013 70.638 +15,3% față de anul precedent 70.647 49.046 21.601 +21,4% față de anul precedent 18.876 +26,3% față de anul precedent 0 0
2012 61.278 +11,1% față de anul precedent 61.304 43.510 17.794 -11,8% față de anul precedent 14.947 -17,2% față de anul precedent 0 0
2011 55.135 +27,3% față de anul precedent 59.404 39.227 20.177 +281,6% față de anul precedent 18.047 +774,8% față de anul precedent 0 0
2010 43.299 -21,7% față de anul precedent 43.321 38.033 5.288 2.063 0 0
2009 55.273 -33,2% față de anul precedent 55.051 59.493 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.442 6.765
2008 82.741 84.903 81.733 3.170 946 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 35.620 168.512 204.132 0 54.515 113.997
2023 35.620 138.937 174.557 13.651 63.945 60.640
2022 16.389 183.944 200.333 21.810 61.336 100.798
2021 5.378 210.037 215.415 23.215 76.688 110.134
2020 5.378 220.785 226.163 16.732 77.481 126.572
2019 5.378 230.118 235.496 16.314 31.846 181.958
2018 11.210 241.132 252.342 16.314 53.071 171.747
2017 11.210 171.811 183.021 15.761 66.383 89.667
2016 11.210 188.273 199.483 11.809 72.641 103.823
2015 0 207.295 207.295 9.200 23.853 174.242
2014 0 136.476 136.476 5.707 14.786 115.983
2013 0 126.273 126.273 5.707 30.479 90.087
2012 0 106.123 106.123 5.016 8.387 92.720
2011 0 92.187 92.187 4.152 300 87.735
2010 0 75.364 75.364 0 5.508 69.856
2009 0 74.409 74.409 0 750 73.659
2008 0 85.762 85.762 0 1.265 84.497

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.822 +69,1% față de anul precedent 152.310 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 30.646 -51,7% față de anul precedent 143.911 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 63.487 +94,0% față de anul precedent 136.846 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 32.719 +717,4% față de anul precedent 182.696 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 4.003 -51,6% față de anul precedent 222.160 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 8.266 +116,2% față de anul precedent 227.230 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 3.823 -76,0% față de anul precedent 248.519 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 15.898 +425,0% față de anul precedent 167.123 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 3.028 -20,8% față de anul precedent 196.455 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 3.821 +30,1% față de anul precedent 203.474 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 2.936 -13,6% față de anul precedent 133.540 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 3.398 +60,0% față de anul precedent 122.875 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 2.124 +4,3% față de anul precedent 103.999 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 2.037 -37,5% față de anul precedent 90.150 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 3.260 -25,4% față de anul precedent 72.104 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 4.368 -51,2% față de anul precedent 70.041 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 8.956 76.806 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NPNICOLAE PETRISORadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33396/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 210.394 RON. Profit: 8.399 RON

Cifra de afaceri: 210.394 RON. Profit: 8.399 RON

Cifra de afaceri
210.394 RON +7.94% față de anul precedent
Profit net
8.399 RON +18.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
51.822 RON +69.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 194.913 RON. Profit: 7.065 RON

Cifra de afaceri: 194.913 RON. Profit: 7.065 RON

Cifra de afaceri
194.913 RON +12.95% față de anul precedent
Profit net
7.065 RON +113.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.646 RON -51.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 172.572 RON. Profit: 3.311 RON

Cifra de afaceri: 172.572 RON. Profit: 3.311 RON

Cifra de afaceri
172.572 RON +28.54% față de anul precedent
Profit net
3.311 RON -93.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
63.487 RON +94.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 134.258 RON. Profit: 49.161 RON

Cifra de afaceri: 134.258 RON. Profit: 49.161 RON

Cifra de afaceri
134.258 RON -19.31% față de anul precedent
Profit net
49.161 RON -44.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
32.719 RON +717.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 166.389 RON. Profit: 88.625 RON

Cifra de afaceri: 166.389 RON. Profit: 88.625 RON

Cifra de afaceri
166.389 RON -2.53% față de anul precedent
Profit net
88.625 RON -5.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.003 RON -51.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 170.711 RON. Profit: 93.695 RON

Cifra de afaceri: 170.711 RON. Profit: 93.695 RON

Cifra de afaceri
170.711 RON +15.63% față de anul precedent
Profit net
93.695 RON +15.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.266 RON +116.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 147.630 RON. Profit: 81.396 RON

Cifra de afaceri: 147.630 RON. Profit: 81.396 RON

Cifra de afaceri
147.630 RON +67.08% față de anul precedent
Profit net
81.396 RON +142.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.823 RON -75.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 88.360 RON. Profit: 33.583 RON

Cifra de afaceri: 88.360 RON. Profit: 33.583 RON

Cifra de afaceri
88.360 RON -26.34% față de anul precedent
Profit net
33.583 RON -46.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.898 RON +425.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 119.951 RON. Profit: 62.915 RON

Cifra de afaceri: 119.951 RON. Profit: 62.915 RON

Cifra de afaceri
119.951 RON -8.51% față de anul precedent
Profit net
62.915 RON -10.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.028 RON -20.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 131.109 RON. Profit: 69.934 RON

Cifra de afaceri: 131.109 RON. Profit: 69.934 RON

Cifra de afaceri
131.109 RON +50.57% față de anul precedent
Profit net
69.934 RON +555.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.821 RON +30.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 87.075 RON. Profit: 10.665 RON

Cifra de afaceri: 87.075 RON. Profit: 10.665 RON

Cifra de afaceri
87.075 RON +23.27% față de anul precedent
Profit net
10.665 RON -43.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.936 RON -13.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 70.638 RON. Profit: 18.876 RON

Cifra de afaceri: 70.638 RON. Profit: 18.876 RON

Cifra de afaceri
70.638 RON +15.27% față de anul precedent
Profit net
18.876 RON +26.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.398 RON +59.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 61.278 RON. Profit: 14.947 RON

Cifra de afaceri: 61.278 RON. Profit: 14.947 RON

Cifra de afaceri
61.278 RON +11.14% față de anul precedent
Profit net
14.947 RON -17.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.124 RON +4.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 55.135 RON. Profit: 18.047 RON

Cifra de afaceri: 55.135 RON. Profit: 18.047 RON

Cifra de afaceri
55.135 RON +27.34% față de anul precedent
Profit net
18.047 RON +774.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.037 RON -37.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 43.299 RON. Profit: 2.063 RON

Cifra de afaceri: 43.299 RON. Profit: 2.063 RON

Cifra de afaceri
43.299 RON -21.66% față de anul precedent
Profit net
2.063 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.260 RON -25.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 55.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.273 RON -33.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.765 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.368 RON -51.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 82.741 RON. Profit: 946 RON

Cifra de afaceri: 82.741 RON. Profit: 946 RON

Cifra de afaceri
82.741 RON
Profit net
946 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
8.956 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataN.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Orş. Bocşa (CARAŞ-SEVERIN)

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Orş. Bocşa (CARAŞ-SEVERIN)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.092026Mentiune · Buletin 33396/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate

Companie
N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL
CUI
12309574
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.09.2026
Registrul Comerțului
J11/319/1999
EUID
ROONRC.J11/319/1999
Sediu
Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Jud. Caraş-Severin, Str. 8 MARTIE, Nr. 78
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
706180
Data încheierii
08.09.2026
Număr dosar
3302206
Data dosarului
20.08.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Gabriela Romaniuc

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 19.08.2026
  • înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii, potrivit datelor din: Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3302206 din 20.08.2026
  • depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 19.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33396/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Caraş-Severin

TRUCK & TRAILER SRL
CUI: 12292855CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa1999-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.895.337 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CALOR GRUP SRL
CUI: 12336269CAEN: 4100
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa1999-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.261.639 RON
Profit
3.166.130 RON
Angajati
24
FILUPRES SRL
CUI: 11985462CAEN: 5247
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş1999-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.577 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRODMEC S.A.
CUI: 9491084CAEN: 2813
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa1997-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.787.327 RON
Profit
0 RON
Angajati
37
MERCUR INTERNATIONAL SRL
CUI: 14067434CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2001-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.088.330 RON
Profit
311.875 RON
Angajati
30
ALEXANDRU & CATALIN SRL
CUI: 21412322CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Şoşdea Com. Măureni2007-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.981 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL?

CUI-ul N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL este 12309574.

Unde este sediul N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL?

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. 8 MARTIE nr. 78, 325300, Orş. Bocşa, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL?

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL a fost infiintata in anul 1999 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL in 2024?

In 2024, N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 210.394 RON.

Cati angajati are N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL?

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL?

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL are codul CAEN principal 2651 (Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație).

Ce profit a inregistrat N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL in 2024?

N.N.L.R.STAR TRANS SERV COM SRL a inregistrat un profit net de 8.399 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.