Activ

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.

CUI: 12416880
CIF: 12416880
Reg. Com.: J40/10139/1999
CAEN: 5229
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 noiembrie 1999 · 26 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 19:34

Despre T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1999 (26 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5229). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
223 RON
Cheltuieli totale
221 RON
Profit brut
2 RON
Profit net
2 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
229.385 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
229.722 RON
Casa & conturi bănci
-337 RON
Capital propriu
-290.700 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, B-dul Camil Ressu nr. 53, 31744
Fax3344139

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, B-dul Camil Ressu nr. 53, 31744
Cod poștal: 31744
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, B-dul Camil Ressu nr. 53, 31744
Cod postal
31744
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.11.1999
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
2 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 223 RON 1.497 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 221 RON 1.611 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 114 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 114 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 229.385 RON 229.388 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 229.385 RON 229.388 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 229.722 RON 229.725 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -337 RON -337 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 520.085 RON 520.089 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -290.700 RON -290.701 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active229.385RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

226,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale229.385 RON
Datorii totale520.085 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-126,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 223 221 2 2 0 0
2023 0 1.497 1.611 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 114 114
2022 0 2.028 2.025 3 3 0 0
2021 0 670 1.001 0 0 331 331
2020 0 804 1.183 0 0 379 379
2019 0 1.209 1.941 0 0 732 732
2018 0 987 1.988 0 0 1.001 1.001
2017 0 -100,0% față de anul precedent 1.843 24.104 0 0 22.261 22.261
2016 36.244 -47,6% față de anul precedent 38.465 58.491 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.026 20.751
2015 69.203 -72,9% față de anul precedent 72.775 68.957 3.818 -91,1% față de anul precedent 1.740 -96,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 255.006 -72,0% față de anul precedent 419.882 376.811 43.071 43.071 0 0
2013 909.235 -31,2% față de anul precedent 947.989 1.032.525 0 0 84.536 84.536
2012 1.321.878 +44,6% față de anul precedent 1.339.655 1.376.375 0 0 36.720 36.720
2011 913.937 -31,9% față de anul precedent 918.110 1.056.817 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 138.707 138.707
2010 1.342.709 -12,6% față de anul precedent 1.405.032 1.385.995 19.037 12.587 0 0
2009 1.536.750 +4,8% față de anul precedent 1.570.445 1.785.417 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 214.972 225.405
2008 1.467.134 1.546.726 1.514.055 32.671 26.545 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 229.385 229.385 0 229.722 -337
2023 0 229.388 229.388 0 229.725 -337
2022 0 229.228 229.228 0 229.565 -337
2021 0 229.232 229.232 0 229.569 -337
2020 0 228.771 228.771 0 229.108 -337
2019 0 228.241 228.241 0 228.578 -337
2018 246 227.565 227.811 0 227.902 -337
2017 1.230 227.541 228.771 0 227.878 -337
2016 9.988 223.557 233.545 0 219.437 4.120
2015 7.776 227.776 235.552 0 217.869 9.907
2014 7.713 217.831 225.544 0 213.453 4.378
2013 8.170 392.672 400.842 16.130 358.794 17.748
2012 128.656 403.869 532.525 16.016 328.153 59.700
2011 114.440 326.783 441.223 14.223 279.672 32.888
2010 171.065 400.791 571.856 4.368 326.323 70.100
2009 120.778 428.729 549.507 0 316.763 111.966
2008 232.302 454.157 686.459 0 355.882 98.275

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 520.085 0,0% față de anul precedent -290.700 Neraportat 0
2023 520.089 +0,1% față de anul precedent -290.701 Neraportat 0
2022 519.815 0,0% față de anul precedent -290.587 Neraportat 0
2021 519.822 +0,2% față de anul precedent -290.590 Neraportat 0
2020 519.030 +0,2% față de anul precedent -290.259 Neraportat 0
2019 518.122 +0,2% față de anul precedent -289.881 Neraportat 0
2018 516.960 +0,0% față de anul precedent -289.149 Neraportat 0
2017 516.919 +3,5% față de anul precedent -288.148 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 499.431 +3,9% față de anul precedent -265.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 480.687 +2,4% față de anul precedent -245.135 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2014 469.588 -31,2% față de anul precedent -246.875 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 682.903 -8,4% față de anul precedent -289.945 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2012 745.511 +20,9% față de anul precedent -205.410 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2011 616.698 +2,0% față de anul precedent -168.543 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2010 604.496 +2,1% față de anul precedent -29.836 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2009 591.969 -15,0% față de anul precedent -42.532 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2008 695.991 182.872 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
2 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
520.085 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
114 RON
Angajati
0
Datorii
520.089 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 3 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 3 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
3 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
519.815 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
331 RON
Angajati
0
Datorii
519.822 RON +0.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
379 RON
Angajati
0
Datorii
519.030 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
732 RON
Angajati
0
Datorii
518.122 RON +0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.001 RON
Angajati
0
Datorii
516.960 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.261 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
516.919 RON +3.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 36.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.244 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.244 RON -47.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.751 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
499.431 RON +3.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 69.203 RON. Profit: 1.740 RON

Cifra de afaceri: 69.203 RON. Profit: 1.740 RON

Cifra de afaceri
69.203 RON -72.86% față de anul precedent
Profit net
1.740 RON -95.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
480.687 RON +2.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 255.006 RON. Profit: 43.071 RON

Cifra de afaceri: 255.006 RON. Profit: 43.071 RON

Cifra de afaceri
255.006 RON -71.95% față de anul precedent
Profit net
43.071 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
469.588 RON -31.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 909.235 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 909.235 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
909.235 RON -31.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84.536 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
682.903 RON -8.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.321.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.321.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.321.878 RON +44.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.720 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
745.511 RON +20.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 913.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 913.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
913.937 RON -31.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
138.707 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
616.698 RON +2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.342.709 RON. Profit: 12.587 RON

Cifra de afaceri: 1.342.709 RON. Profit: 12.587 RON

Cifra de afaceri
1.342.709 RON -12.63% față de anul precedent
Profit net
12.587 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
604.496 RON +2.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.536.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.536.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.536.750 RON +4.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
225.405 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
591.969 RON -14.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.467.134 RON. Profit: 26.545 RON

Cifra de afaceri: 1.467.134 RON. Profit: 26.545 RON

Cifra de afaceri
1.467.134 RON
Profit net
26.545 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
695.991 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataT.M.D. TRANS GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5229 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5229, Municipiul Bucureşti

ACTIV INTERNATIONAL GRUP S.R.L.
CUI: 12106669CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1999-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EURO CARGO S.R.L.
CUI: 12442642CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1999-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.339.501 RON
Profit
3.530.992 RON
Angajati
8
MTC MONDO TRANS COMPANY SRL
CUI: 11358048CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.264.581 RON
Profit
203.191 RON
Angajati
11

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ABOLD FINANCE SRL
CUI: 12415869CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-11-19
fara e-Factura
MC TECH COMPANY S.R.L.
CUI: 12416902CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1999-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.258 RON
Profit
7.860 RON
Angajati
0
ADJUST SRL
CUI: 12406470CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.342.785 RON
Profit
438.563 RON
Angajati
2
JUNLONG COMPANY IMPEX SRL
CUI: 12422408CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.449.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
SHARK TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 12282843CAEN: 4754
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.576.641 RON
Profit
403.479 RON
Angajati
2
ADISAN GROUP SRL
CUI: 12490437CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-12-14
fara e-Factura
TELESYSTEMS SRL
CUI: 11344247CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1999-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
422.486 RON
Profit
4.352 RON
Angajati
3
TELENET SRL
CUI: 13210780CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2000-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
828 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONOBLOC SRL
CUI: 2624450CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
936.833 RON
Profit
339.183 RON
Angajati
2
FIMAN CONSULT S.R.L.
CUI: 16324674CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.256 RON
Profit
84.924 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.?

CUI-ul T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. este 12416880.

Unde este sediul T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.?

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, B-dul Camil Ressu nr. 53, 31744, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.?

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. a fost infiintata in anul 1999 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. in 2024?

In 2024, T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are T.M.D. TRANS GROUP S.R.L.?

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. are codul CAEN principal 5229.

Ce profit a inregistrat T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. in 2024?

T.M.D. TRANS GROUP S.R.L. a inregistrat un profit net de 2 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.