Activ Plătitor TVAe‑Factură

EUROPARTENER SRL

CUI: 12433148
CIF: RO12433148
Reg. Com.: J1999000820226
CAEN: 4221
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 noiembrie 1999 · 26 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:52

Despre EUROPARTENER SRL

EUROPARTENER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Brătuleni Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 1999 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide" (cod CAEN 4221), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EUROPARTENER SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.598.299 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+100.1%). Profitul net inregistrat a fost de 5.003.547 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 49, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.012.740 RON in 2008 la 20.598.299 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.598.299 RON
Venituri totale
20.840.241 RON
Cheltuieli totale
15.042.738 RON
Profit brut
5.797.503 RON
Profit net
5.003.547 RON
Marja profit net
24,29%
Active imobilizate
4.575.800 RON
Active circulante
6.237.855 RON
Stocuri
57.076 RON
Creanțe
2.132.186 RON
Casa & conturi bănci
4.048.593 RON
Capital propriu
8.008.262 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 39, 707307
Telefon0232248182
Fax0232248183

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 39, 707307
Cod poștal: 707307
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 39, 707307
Cod postal
707307
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.11.1999
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.598.299 RON
Rezultat net
5.003.547 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.598.299 RON 10.291.943 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.840.241 RON 10.427.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.042.738 RON 9.133.993 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.797.503 RON 1.293.363 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.003.547 RON 1.125.912 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.575.800 RON 3.507.463 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.237.855 RON 3.464.728 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.813.655 RON 6.972.191 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 57.076 RON 10.965 RON
CreanțeSume de încasat 2.132.186 RON 2.579.209 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.048.593 RON 874.554 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.786.460 RON 2.773.277 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.008.262 RON 4.179.981 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 49 persoane 37 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.813.655RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.813.655 RON
Datorii totale2.786.460 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,3 %Profit net / active totale
ROE
62,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.598.299 +100,1% față de anul precedent 20.840.241 15.042.738 5.797.503 +348,3% față de anul precedent 5.003.547 +344,4% față de anul precedent 0 0
2023 10.291.943 -46,3% față de anul precedent 10.427.356 9.133.993 1.293.363 -49,2% față de anul precedent 1.125.912 -46,5% față de anul precedent 0 0
2022 19.147.837 +158,5% față de anul precedent 19.254.554 16.709.204 2.545.350 +455,6% față de anul precedent 2.103.304 +491,0% față de anul precedent 0 0
2021 7.407.644 -51,8% față de anul precedent 8.719.427 8.261.307 458.120 -55,0% față de anul precedent 355.878 -57,2% față de anul precedent 0 0
2020 15.378.127 +11,4% față de anul precedent 15.288.574 14.269.850 1.018.724 +146,6% față de anul precedent 832.149 +156,1% față de anul precedent 0 0
2019 13.805.474 +166,9% față de anul precedent 13.519.808 13.106.630 413.178 +38,2% față de anul precedent 324.892 +39,8% față de anul precedent 0 0
2018 5.173.549 +37,5% față de anul precedent 5.449.801 5.150.857 298.944 +290,6% față de anul precedent 232.482 +424,5% față de anul precedent 0 0
2017 3.762.932 -54,5% față de anul precedent 3.923.874 3.847.340 76.534 +114,8% față de anul precedent 44.321 +634,5% față de anul precedent 0 0
2016 8.260.409 -43,3% față de anul precedent 9.029.830 8.994.202 35.628 -98,4% față de anul precedent 6.034 -99,7% față de anul precedent 0 0
2015 14.566.049 +17,3% față de anul precedent 14.614.908 12.447.268 2.167.640 +74,0% față de anul precedent 1.802.727 +71,1% față de anul precedent 0 0
2014 12.423.580 +62,5% față de anul precedent 12.553.697 11.307.723 1.245.974 +246,1% față de anul precedent 1.053.763 +249,1% față de anul precedent 0 0
2013 7.644.265 -8,2% față de anul precedent 7.813.912 7.453.915 359.997 -63,4% față de anul precedent 301.840 -63,8% față de anul precedent 0 0
2012 8.325.254 -22,9% față de anul precedent 8.642.309 7.658.759 983.550 +36,4% față de anul precedent 833.414 +38,5% față de anul precedent 0 0
2011 10.794.083 +180,2% față de anul precedent 11.296.932 10.576.077 720.855 +187,9% față de anul precedent 601.966 +170,0% față de anul precedent 0 0
2010 3.852.256 -52,2% față de anul precedent 4.077.865 3.827.493 250.372 -85,5% față de anul precedent 222.931 -84,6% față de anul precedent 0 0
2009 8.063.162 -10,5% față de anul precedent 8.101.223 6.379.070 1.722.153 -31,4% față de anul precedent 1.444.378 -31,6% față de anul precedent 0 0
2008 9.012.740 9.243.739 6.732.298 2.511.441 2.111.920 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.575.800 6.237.855 10.813.655 57.076 2.132.186 4.048.593
2023 3.507.463 3.464.728 6.972.191 10.965 2.579.209 874.554
2022 3.704.953 6.136.772 9.841.725 9.394 2.840.898 3.286.480
2021 3.298.734 5.028.322 8.327.056 499.700 1.251.493 3.277.129
2020 1.508.183 4.633.485 6.141.668 507.640 2.422.673 1.703.172
2019 1.697.761 5.337.700 7.035.461 1.046.887 785.708 3.505.105
2018 1.090.473 3.633.252 4.723.725 1.020.838 2.401.647 210.767
2017 1.055.473 2.828.824 3.884.297 782.037 1.886.183 160.604
2016 1.169.918 2.269.545 3.439.463 730.767 678.171 860.607
2015 1.396.932 5.446.313 6.843.245 145.861 385.457 4.914.995
2014 1.371.179 2.459.518 3.830.697 107.538 1.730.702 621.278
2013 1.211.158 3.482.073 4.693.231 490.383 1.445.234 1.546.456
2012 1.652.172 4.527.534 6.179.706 180.404 3.327.577 1.019.553
2011 1.327.227 6.252.481 7.579.708 540.345 2.598.728 3.113.408
2010 1.268.353 3.389.743 4.658.096 62.774 1.726.322 1.600.647
2009 1.296.918 3.004.883 4.301.801 52.976 1.961.467 990.440
2008 660.151 3.304.380 3.964.531 468.697 2.325.031 510.652

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.786.460 +0,5% față de anul precedent 8.008.262 Neraportat 49 +32,4% față de anul precedent
2023 2.773.277 -55,1% față de anul precedent 4.179.981 Neraportat 37 +8,8% față de anul precedent
2022 6.182.472 +4,3% față de anul precedent 3.640.320 Neraportat 34 0,0% față de anul precedent
2021 5.928.047 +58,1% față de anul precedent 2.380.076 Neraportat 34 -38,2% față de anul precedent
2020 3.749.031 -26,3% față de anul precedent 2.373.704 Neraportat 55 +10,0% față de anul precedent
2019 5.085.500 +76,7% față de anul precedent 1.931.028 Neraportat 50 +35,1% față de anul precedent
2018 2.878.527 +26,9% față de anul precedent 1.826.265 Neraportat 37 +8,8% față de anul precedent
2017 2.269.000 +25,0% față de anul precedent 1.593.783 Neraportat 34 -46,9% față de anul precedent
2016 1.815.856 -42,5% față de anul precedent 1.602.093 Neraportat 64 -4,5% față de anul precedent
2015 3.157.011 +161,1% față de anul precedent 3.640.482 Neraportat 67 +4,7% față de anul precedent
2014 1.209.144 -33,5% față de anul precedent 2.600.039 Neraportat 64 +10,3% față de anul precedent
2013 1.818.844 -34,8% față de anul precedent 2.852.873 Neraportat 58 +16,0% față de anul precedent
2012 2.788.624 -35,7% față de anul precedent 3.334.178 Neraportat 50 -19,4% față de anul precedent
2011 4.335.440 +252,6% față de anul precedent 3.075.825 Neraportat 62 +63,2% față de anul precedent
2010 1.229.419 +39,6% față de anul precedent 3.167.969 Neraportat 38 -11,6% față de anul precedent
2009 880.720 -42,1% față de anul precedent 3.084.325 Neraportat 43 -56,6% față de anul precedent
2008 1.521.193 2.459.596 Neraportat 99

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SCSORIN CHITEALĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30546/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23995/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5358/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.598.299 RON. Profit: 5.003.547 RON

Cifra de afaceri: 20.598.299 RON. Profit: 5.003.547 RON

Cifra de afaceri
20.598.299 RON +100.14% față de anul precedent
Profit net
5.003.547 RON +344.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
49 +32.43% față de anul precedent
Datorii
2.786.460 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.291.943 RON. Profit: 1.125.912 RON

Cifra de afaceri: 10.291.943 RON. Profit: 1.125.912 RON

Cifra de afaceri
10.291.943 RON -46.25% față de anul precedent
Profit net
1.125.912 RON -46.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +8.82% față de anul precedent
Datorii
2.773.277 RON -55.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.147.837 RON. Profit: 2.103.304 RON

Cifra de afaceri: 19.147.837 RON. Profit: 2.103.304 RON

Cifra de afaceri
19.147.837 RON +158.49% față de anul precedent
Profit net
2.103.304 RON +491.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 0% față de anul precedent
Datorii
6.182.472 RON +4.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.407.644 RON. Profit: 355.878 RON

Cifra de afaceri: 7.407.644 RON. Profit: 355.878 RON

Cifra de afaceri
7.407.644 RON -51.83% față de anul precedent
Profit net
355.878 RON -57.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -38.18% față de anul precedent
Datorii
5.928.047 RON +58.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.378.127 RON. Profit: 832.149 RON

Cifra de afaceri: 15.378.127 RON. Profit: 832.149 RON

Cifra de afaceri
15.378.127 RON +11.39% față de anul precedent
Profit net
832.149 RON +156.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
55 +10% față de anul precedent
Datorii
3.749.031 RON -26.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.805.474 RON. Profit: 324.892 RON

Cifra de afaceri: 13.805.474 RON. Profit: 324.892 RON

Cifra de afaceri
13.805.474 RON +166.85% față de anul precedent
Profit net
324.892 RON +39.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 +35.14% față de anul precedent
Datorii
5.085.500 RON +76.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.173.549 RON. Profit: 232.482 RON

Cifra de afaceri: 5.173.549 RON. Profit: 232.482 RON

Cifra de afaceri
5.173.549 RON +37.49% față de anul precedent
Profit net
232.482 RON +424.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +8.82% față de anul precedent
Datorii
2.878.527 RON +26.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.762.932 RON. Profit: 44.321 RON

Cifra de afaceri: 3.762.932 RON. Profit: 44.321 RON

Cifra de afaceri
3.762.932 RON -54.45% față de anul precedent
Profit net
44.321 RON +634.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -46.88% față de anul precedent
Datorii
2.269.000 RON +24.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 8.260.409 RON. Profit: 6.034 RON

Cifra de afaceri: 8.260.409 RON. Profit: 6.034 RON

Cifra de afaceri
8.260.409 RON -43.29% față de anul precedent
Profit net
6.034 RON -99.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
64 -4.48% față de anul precedent
Datorii
1.815.856 RON -42.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.566.049 RON. Profit: 1.802.727 RON

Cifra de afaceri: 14.566.049 RON. Profit: 1.802.727 RON

Cifra de afaceri
14.566.049 RON +17.25% față de anul precedent
Profit net
1.802.727 RON +71.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
67 +4.69% față de anul precedent
Datorii
3.157.011 RON +161.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.423.580 RON. Profit: 1.053.763 RON

Cifra de afaceri: 12.423.580 RON. Profit: 1.053.763 RON

Cifra de afaceri
12.423.580 RON +62.52% față de anul precedent
Profit net
1.053.763 RON +249.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
64 +10.34% față de anul precedent
Datorii
1.209.144 RON -33.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.644.265 RON. Profit: 301.840 RON

Cifra de afaceri: 7.644.265 RON. Profit: 301.840 RON

Cifra de afaceri
7.644.265 RON -8.18% față de anul precedent
Profit net
301.840 RON -63.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
58 +16% față de anul precedent
Datorii
1.818.844 RON -34.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.325.254 RON. Profit: 833.414 RON

Cifra de afaceri: 8.325.254 RON. Profit: 833.414 RON

Cifra de afaceri
8.325.254 RON -22.87% față de anul precedent
Profit net
833.414 RON +38.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 -19.35% față de anul precedent
Datorii
2.788.624 RON -35.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 10.794.083 RON. Profit: 601.966 RON

Cifra de afaceri: 10.794.083 RON. Profit: 601.966 RON

Cifra de afaceri
10.794.083 RON +180.2% față de anul precedent
Profit net
601.966 RON +170.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 +63.16% față de anul precedent
Datorii
4.335.440 RON +252.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.852.256 RON. Profit: 222.931 RON

Cifra de afaceri: 3.852.256 RON. Profit: 222.931 RON

Cifra de afaceri
3.852.256 RON -52.22% față de anul precedent
Profit net
222.931 RON -84.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -11.63% față de anul precedent
Datorii
1.229.419 RON +39.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 8.063.162 RON. Profit: 1.444.378 RON

Cifra de afaceri: 8.063.162 RON. Profit: 1.444.378 RON

Cifra de afaceri
8.063.162 RON -10.54% față de anul precedent
Profit net
1.444.378 RON -31.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 -56.57% față de anul precedent
Datorii
880.720 RON -42.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.082026Mentiune · Buletin 30546/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EUROPARTENER SRL
CUI
12433148
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.08.2026
Registrul Comerțului
J1999000820226
EUID
ROONRC.J1999000820226
Sediu
Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, Strada PRINCIPALĂ, Nr. 39
Județ
Iaşi
Număr încheiere
641696
Data încheierii
13.08.2026
Număr dosar
3064528
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Horia-Marius Zimbran

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3064528 din 04.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 4 din 04.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30546/2026 (PDF)
24.062026Mentiune · Buletin 23995/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EUROPARTENER SRL
CUI
12433148
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.06.2026
Registrul Comerțului
J1999000820226
EUID
ROONRC.J1999000820226
Sediu
Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, Strada PRINCIPALĂ, Nr. 39
Județ
Iaşi
Număr încheiere
503729
Data încheierii
23.06.2026
Număr dosar
2396038
Data dosarului
15.06.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2396038 din 15.06.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 3 din 10.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23995/2026 (PDF)
11.022026Mentiune · Buletin 5358/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EUROPARTENER SRL
CUI
12433148
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.02.2026
Registrul Comerțului
J1999000820226
EUID
ROONRC.J1999000820226
Sediu
Jud. Iaşi, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Strada PRINCIPALĂ, Nr. 39
Județ
Iaşi
Număr încheiere
112293
Data încheierii
10.02.2026
Număr dosar
584810
Data dosarului
09.02.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Nicoleta BENŢA

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 584810 din 09.02.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 29.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5358/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4221, Iaşi

ARTCON WAY S.R.L.
CUI: 45894954CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.099.678 RON
Profit
2.667.722 RON
Angajati
44
DESIGN PROIECT SRL
CUI: 13851874CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.073.938 RON
Profit
1.244.413 RON
Angajati
9
TEOVAL & CO. SRL
CUI: 30516918CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2012-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.090.475 RON
Profit
6.502.853 RON
Angajati
186
HIDROSMART SRL
CUI: 35843023CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava2016-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.056.658 RON
Profit
522.232 RON
Angajati
19
MIRCONS GRUP 17 SRL
CUI: 37736180CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.470.235 RON
Profit
443.501 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4221, Iaşi

TEOVAL SRL
CUI: 7273091CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Sat Războieni Com. Ion Neculce1995-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.000 RON
Profit
296.318 RON
Angajati
1
AZUGA IMPEX SRL
CUI: 6403835CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
972.976 RON
Profit
66.969 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

TUDORIS S.R.L.
CUI: 12433113CAEN: 4615
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-11-25
fara e-Factura
ELMOND COM SRL
CUI: 12448866CAEN: 4222
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.390.543 RON
Profit
1.529.521 RON
Angajati
67
EURO TES S.R.L.
CUI: 12392102CAEN: 4751
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.378 RON
Profit
44.228 RON
Angajati
1
ROMPESCARIS SRL
CUI: 11547292CAEN: 0322
Activ
IAŞI, Sat Podu Iloaiei Orş. Podu Iloaiei1999-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.622.747 RON
Profit
473.821 RON
Angajati
41
BOWLING SRL
CUI: 13237646CAEN: 5630
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.432.227 RON
Profit
686.805 RON
Angajati
15
G.M.D.INTERNATIONAL SRL
CUI: 6499679CAEN: 4636
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1994-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.006.625 RON
Profit
128.397 RON
Angajati
33
CARDIO-EXPRESS SRL
CUI: 36713390CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.652 RON
Profit
308.980 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROPARTENER SRL?

CUI-ul EUROPARTENER SRL este 12433148.

Unde este sediul EUROPARTENER SRL?

EUROPARTENER SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava, Str. Principală nr. 39, 707307, Sat Brătuleni Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata EUROPARTENER SRL?

EUROPARTENER SRL a fost infiintata in anul 1999 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROPARTENER SRL in 2024?

In 2024, EUROPARTENER SRL a raportat o cifra de afaceri de 20.598.299 RON.

Cati angajati are EUROPARTENER SRL?

EUROPARTENER SRL a raportat un numar mediu de 49 salariati in 2024.

Ce activitate are EUROPARTENER SRL?

EUROPARTENER SRL are codul CAEN principal 4221 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide).

Ce profit a inregistrat EUROPARTENER SRL in 2024?

EUROPARTENER SRL a inregistrat un profit net de 5.003.547 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.