Activ Plătitor TVA

PHARMACLIN SRL

CUI: 12530094
CIF: RO12530094
Reg. Com.: J2000000663247
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 decembrie 1999 · 26 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:23

Despre PHARMACLIN SRL

PHARMACLIN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1999 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PHARMACLIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.033.568 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 5.180 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 14.533.039 RON in 2008 la 5.033.568 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.033.568 RON
Venituri totale
5.127.700 RON
Cheltuieli totale
5.120.781 RON
Profit brut
6.919 RON
Profit net
5.180 RON
Marja profit net
0,10%
Active imobilizate
9.002 RON
Active circulante
2.486.337 RON
Stocuri
1.294.404 RON
Creanțe
1.138.609 RON
Casa & conturi bănci
53.324 RON
Capital propriu
851.815 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 2, 430264
Telefon0262-276108
Fax0262-276108

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 2, 430264
Cod poștal: 430264
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 2, 430264
Cod postal
430264
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.10.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.033.568 RON
Rezultat net
5.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.033.568 RON 4.765.477 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.127.700 RON 5.585.280 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.120.781 RON 5.445.241 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.919 RON 140.039 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.180 RON 117.564 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.002 RON 8.936 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.486.337 RON 2.821.536 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.495.339 RON 2.830.472 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.294.404 RON 1.159.074 RON
CreanțeSume de încasat 1.138.609 RON 1.319.834 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.324 RON 342.628 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.647.269 RON 1.709.986 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 851.815 RON 1.124.461 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.495.339RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.495.339 RON
Datorii totale1.647.269 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,2 %Profit net / active totale
ROE
0,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.033.568 +5,6% față de anul precedent 5.127.700 5.120.781 6.919 -95,1% față de anul precedent 5.180 -95,6% față de anul precedent 0 0
2023 4.765.477 -4,5% față de anul precedent 5.585.280 5.445.241 140.039 117.564 0 0
2022 4.992.121 -15,2% față de anul precedent 4.992.213 5.001.802 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.589 9.589
2021 5.884.574 -9,4% față de anul precedent 5.885.742 5.839.172 46.570 -78,9% față de anul precedent 46.570 -75,7% față de anul precedent 0 0
2020 6.496.387 -12,2% față de anul precedent 6.496.804 6.276.231 220.573 -78,0% față de anul precedent 191.756 -77,0% față de anul precedent 0 0
2019 7.401.006 -12,5% față de anul precedent 8.181.866 7.178.198 1.003.668 +114,5% față de anul precedent 835.174 +115,6% față de anul precedent 0 0
2018 8.461.232 -9,3% față de anul precedent 8.489.645 8.021.756 467.889 +739,1% față de anul precedent 387.358 +858,9% față de anul precedent 0 0
2017 9.330.738 -11,0% față de anul precedent 9.352.598 9.296.837 55.761 -91,2% față de anul precedent 40.396 -92,3% față de anul precedent 0 0
2016 10.486.726 -15,8% față de anul precedent 10.488.102 9.856.291 631.811 +3.901,6% față de anul precedent 527.158 +5.365,0% față de anul precedent 0 0
2015 12.452.197 -15,4% față de anul precedent 12.494.371 12.478.582 15.789 -98,3% față de anul precedent 9.646 -98,8% față de anul precedent 0 0
2014 14.715.494 -16,4% față de anul precedent 14.716.878 13.766.369 950.509 -37,0% față de anul precedent 785.005 -37,9% față de anul precedent 0 0
2013 17.601.862 -13,1% față de anul precedent 17.831.928 16.323.024 1.508.904 -35,0% față de anul precedent 1.263.500 -34,9% față de anul precedent 0 0
2012 20.253.150 -10,9% față de anul precedent 20.754.406 18.434.640 2.319.766 +7,4% față de anul precedent 1.940.915 +7,0% față de anul precedent 0 0
2011 22.717.569 -8,3% față de anul precedent 23.045.644 20.885.207 2.160.437 -24,9% față de anul precedent 1.814.767 -24,9% față de anul precedent 0 0
2010 24.774.289 +20,5% față de anul precedent 25.334.256 22.457.718 2.876.538 +33,4% față de anul precedent 2.416.131 +33,4% față de anul precedent 0 0
2009 20.561.611 +41,5% față de anul precedent 21.238.747 19.081.558 2.157.189 +136,6% față de anul precedent 1.811.224 +136,5% față de anul precedent 0 0
2008 14.533.039 14.879.998 13.968.162 911.836 765.942 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.002 2.486.337 2.495.339 1.294.404 1.138.609 53.324
2023 8.936 2.821.536 2.830.472 1.159.074 1.319.834 342.628
2022 594.488 2.351.279 2.945.767 1.014.456 1.313.617 23.206
2021 610.672 2.827.725 3.438.397 1.198.678 1.563.584 65.463
2020 625.805 2.906.370 3.532.175 1.341.153 1.538.173 27.044
2019 646.120 3.201.999 3.848.119 1.451.280 1.692.381 58.338
2018 663.096 3.820.805 4.483.901 1.414.153 2.284.717 121.935
2017 681.229 3.594.415 4.275.644 1.547.998 1.797.939 248.478
2016 691.269 3.517.584 4.208.853 1.710.314 1.220.353 586.917
2015 708.010 4.262.966 4.970.976 1.580.911 1.808.022 874.033
2014 712.450 6.774.894 7.487.344 3.065.844 3.244.130 464.920
2013 701.759 8.758.697 9.460.456 2.892.603 4.853.021 1.013.073
2012 544.193 17.355.630 17.899.823 3.600.223 12.659.031 1.096.376
2011 45.400 23.765.484 23.810.884 2.010.889 19.141.896 2.612.699
2010 43.686 20.851.741 20.895.427 1.798.136 18.105.090 948.515
2009 12.571 10.502.549 10.515.120 2.200.851 8.096.319 205.379
2008 20.527 4.784.642 4.805.169 1.121.439 1.867.559 1.795.644

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.647.269 -3,7% față de anul precedent 851.815 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 1.709.986 +8,1% față de anul precedent 1.124.461 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2022 1.582.005 -23,5% față de anul precedent 1.371.135 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 2.066.916 -2,1% față de anul precedent 1.380.724 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2020 2.111.582 -19,4% față de anul precedent 1.420.593 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 2.619.282 -36,0% față de anul precedent 1.228.837 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 4.090.238 -3,5% față de anul precedent 393.663 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2017 4.239.920 +15,8% față de anul precedent 46.605 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2016 3.662.949 -25,9% față de anul precedent 545.904 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2015 4.942.630 -26,1% față de anul precedent 28.346 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2014 6.683.644 -18,3% față de anul precedent 803.700 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2013 8.178.261 -48,7% față de anul precedent 1.282.195 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2012 15.940.227 -27,5% față de anul precedent 1.959.596 Neraportat 16 +23,1% față de anul precedent
2011 21.977.503 +19,1% față de anul precedent 1.833.381 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2010 18.460.814 +112,5% față de anul precedent 2.434.613 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2009 8.685.638 +116,1% față de anul precedent 1.829.482 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2008 4.018.527 784.158 Neraportat 16

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1999 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1999 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.033.568 RON. Profit: 5.180 RON

Cifra de afaceri: 5.033.568 RON. Profit: 5.180 RON

Cifra de afaceri
5.033.568 RON +5.63% față de anul precedent
Profit net
5.180 RON -95.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.647.269 RON -3.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.765.477 RON. Profit: 117.564 RON

Cifra de afaceri: 4.765.477 RON. Profit: 117.564 RON

Cifra de afaceri
4.765.477 RON -4.54% față de anul precedent
Profit net
117.564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.709.986 RON +8.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.992.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.992.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.992.121 RON -15.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.589 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.582.005 RON -23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.884.574 RON. Profit: 46.570 RON

Cifra de afaceri: 5.884.574 RON. Profit: 46.570 RON

Cifra de afaceri
5.884.574 RON -9.42% față de anul precedent
Profit net
46.570 RON -75.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
2.066.916 RON -2.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.496.387 RON. Profit: 191.756 RON

Cifra de afaceri: 6.496.387 RON. Profit: 191.756 RON

Cifra de afaceri
6.496.387 RON -12.22% față de anul precedent
Profit net
191.756 RON -77.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
2.111.582 RON -19.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.401.006 RON. Profit: 835.174 RON

Cifra de afaceri: 7.401.006 RON. Profit: 835.174 RON

Cifra de afaceri
7.401.006 RON -12.53% față de anul precedent
Profit net
835.174 RON +115.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
2.619.282 RON -35.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.461.232 RON. Profit: 387.358 RON

Cifra de afaceri: 8.461.232 RON. Profit: 387.358 RON

Cifra de afaceri
8.461.232 RON -9.32% față de anul precedent
Profit net
387.358 RON +858.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
4.090.238 RON -3.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.330.738 RON. Profit: 40.396 RON

Cifra de afaceri: 9.330.738 RON. Profit: 40.396 RON

Cifra de afaceri
9.330.738 RON -11.02% față de anul precedent
Profit net
40.396 RON -92.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
4.239.920 RON +15.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.486.726 RON. Profit: 527.158 RON

Cifra de afaceri: 10.486.726 RON. Profit: 527.158 RON

Cifra de afaceri
10.486.726 RON -15.78% față de anul precedent
Profit net
527.158 RON +5365.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
3.662.949 RON -25.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.452.197 RON. Profit: 9.646 RON

Cifra de afaceri: 12.452.197 RON. Profit: 9.646 RON

Cifra de afaceri
12.452.197 RON -15.38% față de anul precedent
Profit net
9.646 RON -98.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
4.942.630 RON -26.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.715.494 RON. Profit: 785.005 RON

Cifra de afaceri: 14.715.494 RON. Profit: 785.005 RON

Cifra de afaceri
14.715.494 RON -16.4% față de anul precedent
Profit net
785.005 RON -37.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
6.683.644 RON -18.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 17.601.862 RON. Profit: 1.263.500 RON

Cifra de afaceri: 17.601.862 RON. Profit: 1.263.500 RON

Cifra de afaceri
17.601.862 RON -13.09% față de anul precedent
Profit net
1.263.500 RON -34.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
8.178.261 RON -48.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 20.253.150 RON. Profit: 1.940.915 RON

Cifra de afaceri: 20.253.150 RON. Profit: 1.940.915 RON

Cifra de afaceri
20.253.150 RON -10.85% față de anul precedent
Profit net
1.940.915 RON +6.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +23.08% față de anul precedent
Datorii
15.940.227 RON -27.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 22.717.569 RON. Profit: 1.814.767 RON

Cifra de afaceri: 22.717.569 RON. Profit: 1.814.767 RON

Cifra de afaceri
22.717.569 RON -8.3% față de anul precedent
Profit net
1.814.767 RON -24.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
21.977.503 RON +19.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 24.774.289 RON. Profit: 2.416.131 RON

Cifra de afaceri: 24.774.289 RON. Profit: 2.416.131 RON

Cifra de afaceri
24.774.289 RON +20.49% față de anul precedent
Profit net
2.416.131 RON +33.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
18.460.814 RON +112.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.561.611 RON. Profit: 1.811.224 RON

Cifra de afaceri: 20.561.611 RON. Profit: 1.811.224 RON

Cifra de afaceri
20.561.611 RON +41.48% față de anul precedent
Profit net
1.811.224 RON +136.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
8.685.638 RON +116.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 14.533.039 RON. Profit: 765.942 RON

Cifra de afaceri: 14.533.039 RON. Profit: 765.942 RON

Cifra de afaceri
14.533.039 RON
Profit net
765.942 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16
Datorii
4.018.527 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1999 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPHARMACLIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

PHARMACLIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Maramureş

SILVER WOOLF SRL
CUI: 22129252CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.047.355 RON
Profit
960.510 RON
Angajati
6
FARMADOR SRL
CUI: 14391669CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini2002-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.417.362 RON
Profit
141.103 RON
Angajati
7
FARMACIA BALSAM SRL
CUI: 2204201CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.301.169 RON
Profit
15.459 RON
Angajati
19
TEDANA FARM SRL
CUI: 8294254CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1996-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.344.173 RON
Profit
72.036 RON
Angajati
7
NORDPHARM AB S.R.L.
CUI: 5285383CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.719.365 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
ALEX FARM SRL
CUI: 24604721CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ruscova Com. Ruscova2008-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.214.293 RON
Profit
42.514 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Maramureş

ESPERANTO S.R.L.
CUI: 10818741CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1998-07-24
fara e-Factura
IDM CONSULTING SRL
CUI: 13291211CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2000-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PHARMA SRL
CUI: 9839015CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1997-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.042.913 RON
Profit
536.047 RON
Angajati
12
HERACLEUM SRL
CUI: 13858511CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ariniş Com. Ariniş2001-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.889.791 RON
Profit
291 RON
Angajati
4

Alte firme din Maramureş

I.C.E.P. SRL
CUI: 12531413CAEN: 4322
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Buşag Orş. Tăuţii-Măgherăuş1999-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.957.552 RON
Profit
2.040.459 RON
Angajati
25
CARTAGINA SRL
CUI: 12447194CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini1999-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.816 RON
Profit
2.187 RON
Angajati
1
FOR CHIC SRL
CUI: 12568307CAEN: 9329
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2000-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.990 RON
Profit
69.268 RON
Angajati
2
GIRID COM SRL
CUI: 11779632CAEN: 1721
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1999-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.861.795 RON
Profit
588.560 RON
Angajati
8
MARMURA S.R.L.
CUI: 13113044CAEN: 2370
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare2000-06-15
fara e-Factura
HEXALIT SRL
CUI: 5534999CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş1994-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.952.540 RON
Profit
75.692 RON
Angajati
4
RAMIVLAD INSTAL SRL
CUI: 16359044CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.346.995 RON
Profit
259.781 RON
Angajati
1
NOVA STAR TCN S.R.L.
CUI: 41646913CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
3.920 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PHARMACLIN SRL?

CUI-ul PHARMACLIN SRL este 12530094.

Unde este sediul PHARMACLIN SRL?

PHARMACLIN SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 2, 430264, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata PHARMACLIN SRL?

PHARMACLIN SRL a fost infiintata in anul 1999 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PHARMACLIN SRL in 2024?

In 2024, PHARMACLIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.033.568 RON.

Cati angajati are PHARMACLIN SRL?

PHARMACLIN SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are PHARMACLIN SRL?

PHARMACLIN SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat PHARMACLIN SRL in 2024?

PHARMACLIN SRL a inregistrat un profit net de 5.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.