Activ

LACTO SILCOS SRL

CUI: 12662133
CIF: 12662133
Reg. Com.: J09/137/2010
CAEN: 1051
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 februarie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:17

Despre LACTO SILCOS SRL

LACTO SILCOS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmu Com. Ulmu, judetul BRĂILA, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor" (cod CAEN 1051), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, LACTO SILCOS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
13.827 RON
Active circulante
550.685 RON
Stocuri
169.030 RON
Creanțe
66.679 RON
Casa & conturi bănci
314.976 RON
Capital propriu
366.472 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 30, 817190
Telefon0726187611

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 30, 817190
Cod poștal: 817190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu, Ulmu nr. 673A, 817190
Cod postal
817190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 29.03.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Făurei
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 65.641 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 54.645 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 54.542 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 103 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 735 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.827 RON 13.827 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 550.685 RON 550.621 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 564.512 RON 564.448 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 169.030 RON 169.030 RON
CreanțeSume de încasat 66.679 RON 65.896 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 314.976 RON 315.695 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 198.040 RON 197.976 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 366.472 RON 366.472 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active564.512RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

35,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale564.512 RON
Datorii totale198.040 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0
2021 65.641 -92,3% față de anul precedent 54.645 54.542 103 -99,3% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 735
2020 847.946 -35,0% față de anul precedent 841.529 826.478 15.051 -77,4% față de anul precedent 6.571 -87,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.304.730 -19,6% față de anul precedent 1.340.974 1.274.449 66.525 -54,3% față de anul precedent 53.501 -58,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.621.737 +7,2% față de anul precedent 1.615.845 1.470.376 145.469 -44,7% față de anul precedent 129.252 -48,0% față de anul precedent 0 0
2017 1.513.477 +87,9% față de anul precedent 1.529.992 1.266.929 263.063 +2.186,3% față de anul precedent 248.424 +2.400,0% față de anul precedent 0 0
2016 805.662 +20,0% față de anul precedent 838.386 826.880 11.506 +6,1% față de anul precedent 9.937 +7,5% față de anul precedent 0 0
2015 671.474 +47,8% față de anul precedent 676.040 665.191 10.849 +168,8% față de anul precedent 9.241 +172,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 454.456 -12,7% față de anul precedent 457.873 453.837 4.036 +239,2% față de anul precedent 3.390 +184,9% față de anul precedent 0 0
2013 520.327 +6,8% față de anul precedent 518.471 517.281 1.190 1.190 0 0
2012 487.247 +13,5% față de anul precedent 514.786 515.846 0 0 1.060 1.060
2011 429.163 +15,4% față de anul precedent 429.169 449.424 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.255 20.255
2010 371.762 +13,1% față de anul precedent 371.798 358.142 13.656 +179,3% față de anul precedent 8.048 +1.347,5% față de anul precedent 0 0
2009 328.763 -14,8% față de anul precedent 328.765 323.876 4.889 +80,5% față de anul precedent 556 -79,5% față de anul precedent 0 0
2008 385.904 385.910 383.202 2.708 2.708 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 13.827 550.685 564.512 169.030 66.679 314.976
2021 13.827 550.621 564.448 169.030 65.896 315.695
2020 15.427 595.147 610.574 194.636 77.195 323.316
2019 15.427 366.313 381.740 112.908 113.975 139.430
2018 46.345 333.860 380.205 112.496 239.624 -18.260
2017 44.369 425.286 469.655 174.981 96.172 154.133
2016 44.844 128.287 173.131 21.111 28.630 78.546
2015 185.979 122.680 308.659 7.890 49.916 64.874
2014 225.522 109.981 335.503 37.086 54.670 18.225
2013 226.202 126.120 352.322 32.468 80.385 13.267
2012 199.189 74.007 273.196 34.189 33.675 6.143
2011 127.571 97.245 224.816 56.023 35.369 5.853
2010 154.276 104.098 258.374 50.286 52.655 1.157
2009 128.144 94.853 222.997 50.959 21.107 22.787
2008 117.616 72.630 190.246 41.260 21.027 10.343

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 198.040 +0,0% față de anul precedent 366.472 Neraportat 0
2021 197.976 -17,8% față de anul precedent 366.472 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 240.874 +290,5% față de anul precedent 369.700 Neraportat 2 -71,4% față de anul precedent
2019 61.680 -45,9% față de anul precedent 320.060 Neraportat 7
2018 113.946 -60,8% față de anul precedent 266.259 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 290.522 +19,8% față de anul precedent 179.133 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 242.422 -24,3% față de anul precedent -69.291 Neraportat 4
2015 320.098 -10,1% față de anul precedent -11.439 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 356.183 -5,4% față de anul precedent -20.680 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2013 376.392 +26,1% față de anul precedent -24.070 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2012 298.455 +9,6% față de anul precedent -25.259 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2011 272.410 +0,7% față de anul precedent -20.055 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2010 270.481 +11,2% față de anul precedent -12.107 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2009 243.182 +16,0% față de anul precedent -20.185 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2008 209.667 -19.421 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
198.040 RON +0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 65.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.641 RON -92.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
735 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
197.976 RON -17.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 847.946 RON. Profit: 6.571 RON

Cifra de afaceri: 847.946 RON. Profit: 6.571 RON

Cifra de afaceri
847.946 RON -35.01% față de anul precedent
Profit net
6.571 RON -87.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -71.43% față de anul precedent
Datorii
240.874 RON +290.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.304.730 RON. Profit: 53.501 RON

Cifra de afaceri: 1.304.730 RON. Profit: 53.501 RON

Cifra de afaceri
1.304.730 RON -19.55% față de anul precedent
Profit net
53.501 RON -58.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
61.680 RON -45.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.621.737 RON. Profit: 129.252 RON

Cifra de afaceri: 1.621.737 RON. Profit: 129.252 RON

Cifra de afaceri
1.621.737 RON +7.15% față de anul precedent
Profit net
129.252 RON -47.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
113.946 RON -60.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.513.477 RON. Profit: 248.424 RON

Cifra de afaceri: 1.513.477 RON. Profit: 248.424 RON

Cifra de afaceri
1.513.477 RON +87.86% față de anul precedent
Profit net
248.424 RON +2399.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
290.522 RON +19.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 805.662 RON. Profit: 9.937 RON

Cifra de afaceri: 805.662 RON. Profit: 9.937 RON

Cifra de afaceri
805.662 RON +19.98% față de anul precedent
Profit net
9.937 RON +7.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
242.422 RON -24.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 671.474 RON. Profit: 9.241 RON

Cifra de afaceri: 671.474 RON. Profit: 9.241 RON

Cifra de afaceri
671.474 RON +47.75% față de anul precedent
Profit net
9.241 RON +172.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
320.098 RON -10.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 454.456 RON. Profit: 3.390 RON

Cifra de afaceri: 454.456 RON. Profit: 3.390 RON

Cifra de afaceri
454.456 RON -12.66% față de anul precedent
Profit net
3.390 RON +184.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
356.183 RON -5.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 520.327 RON. Profit: 1.190 RON

Cifra de afaceri: 520.327 RON. Profit: 1.190 RON

Cifra de afaceri
520.327 RON +6.79% față de anul precedent
Profit net
1.190 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
376.392 RON +26.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 487.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 487.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
487.247 RON +13.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.060 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
298.455 RON +9.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 429.163 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 429.163 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
429.163 RON +15.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.255 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
272.410 RON +0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 371.762 RON. Profit: 8.048 RON

Cifra de afaceri: 371.762 RON. Profit: 8.048 RON

Cifra de afaceri
371.762 RON +13.08% față de anul precedent
Profit net
8.048 RON +1347.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
270.481 RON +11.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 328.763 RON. Profit: 556 RON

Cifra de afaceri: 328.763 RON. Profit: 556 RON

Cifra de afaceri
328.763 RON -14.81% față de anul precedent
Profit net
556 RON -79.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
243.182 RON +15.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 385.904 RON. Profit: 2.708 RON

Cifra de afaceri: 385.904 RON. Profit: 2.708 RON

Cifra de afaceri
385.904 RON
Profit net
2.708 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
209.667 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLACTO SILCOS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Ulmu Com. Ulmu (BRĂILA)

LACTO SILCOS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Ulmu Com. Ulmu (BRĂILA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1051, Brăila

CINA LACT SRL
CUI: 7999931CAEN: 1051
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1996-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.339.411 RON
Profit
973.345 RON
Angajati
2
LACTBOG SRL
CUI: 13895919CAEN: 1051
Activ
BRĂILA, Sat Cireşu Com. Cireşu2001-05-21
fara e-Factura
CAS SRL
CUI: 6874042CAEN: 1051
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1995-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.444.895 RON
Profit
859.430 RON
Angajati
15
CINA PROD SRL
CUI: 15707256CAEN: 1051
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Brăila

DURA BET CONSTRUCT SA
CUI: 12602662CAEN: 4100
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2000-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.374.901 RON
Profit
155.347 RON
Angajati
43
ROMINSEM SRL
CUI: 12664800CAEN: 0150
Activ
BRĂILA, Sat Mircea Vodă Com. Mircea Vodă2000-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.848.956 RON
Profit
1.203.030 RON
Angajati
29
JERMED SRL
CUI: 12312545CAEN: 7500
Activ
BRĂILA, Orş. Făurei1999-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
872.381 RON
Profit
351.153 RON
Angajati
6
PRO ACVA INSTAL SRL
CUI: 12887705CAEN: 4322
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2000-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.868.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
25
TRYCRIS AGRO SRL
CUI: 10798172CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1998-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
829.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
QUANTUM SERV SRL
CUI: 14093247CAEN: 9510
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2001-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.720 RON
Profit
30.392 RON
Angajati
1
AGRORUŞAVA SRL
CUI: 20285468CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian2006-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.143.878 RON
Profit
2.076.075 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LACTO SILCOS SRL?

CUI-ul LACTO SILCOS SRL este 12662133.

Unde este sediul LACTO SILCOS SRL?

LACTO SILCOS SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 30, 817190, Sat Ulmu Com. Ulmu, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata LACTO SILCOS SRL?

LACTO SILCOS SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LACTO SILCOS SRL in 2022?

In 2022, LACTO SILCOS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are LACTO SILCOS SRL?

LACTO SILCOS SRL are codul CAEN principal 1051 (Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor).

Ce profit a inregistrat LACTO SILCOS SRL in 2022?

LACTO SILCOS SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.