Activ Plătitor TVA

NOVA INTERCOM SRL

CUI: 12753738
CIF: RO12753738
Reg. Com.: J19/38/2000
CAEN: 4614
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 15:01

Despre NOVA INTERCOM SRL

NOVA INTERCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane" (cod CAEN 4614), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NOVA INTERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 287.030 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.3%). Profitul net inregistrat a fost de 63.473 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 330.874 RON in 2008 la 287.030 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
287.030 RON
Venituri totale
291.769 RON
Cheltuieli totale
225.838 RON
Profit brut
65.931 RON
Profit net
63.473 RON
Marja profit net
22,11%
Active imobilizate
29.943 RON
Active circulante
137.863 RON
Stocuri
9.780 RON
Creanțe
48.642 RON
Casa & conturi bănci
79.441 RON
Capital propriu
147.741 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Iancu de Hunedoara nr. 45, 530194
Telefon311574

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Iancu de Hunedoara nr. 45, 530194
Cod poștal: 530194
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Iancu de Hunedoara nr. 45, 530194
Cod postal
530194
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
287.030 RON
Rezultat net
63.473 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 287.030 RON 330.951 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 291.769 RON 333.408 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 225.838 RON 156.784 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 65.931 RON 176.624 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 63.473 RON 173.356 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 29.943 RON 45.546 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 137.863 RON 157.122 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 167.806 RON 202.668 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.780 RON 18.628 RON
CreanțeSume de încasat 48.642 RON 125.733 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 79.441 RON 12.761 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.065 RON 18.485 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 147.741 RON 184.183 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active167.806RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale167.806 RON
Datorii totale20.065 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
37,8 %Profit net / active totale
ROE
43,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 287.030 -13,3% față de anul precedent 291.769 225.838 65.931 -62,7% față de anul precedent 63.473 -63,4% față de anul precedent 0 0
2023 330.951 -6,0% față de anul precedent 333.408 156.784 176.624 -12,0% față de anul precedent 173.356 -12,2% față de anul precedent 0 0
2022 352.116 +87,4% față de anul precedent 354.745 154.063 200.682 +222,8% față de anul precedent 197.481 +225,3% față de anul precedent 0 0
2021 187.948 +2,0% față de anul precedent 187.949 125.773 62.176 -16,9% față de anul precedent 60.702 -17,0% față de anul precedent 0 0
2020 184.287 +64,6% față de anul precedent 197.908 123.076 74.832 +762,2% față de anul precedent 73.152 +859,0% față de anul precedent 0 0
2019 111.979 -16,6% față de anul precedent 111.979 103.300 8.679 -69,5% față de anul precedent 7.628 -71,8% față de anul precedent 0 0
2018 134.198 +17,8% față de anul precedent 142.533 114.091 28.442 +883,8% față de anul precedent 27.017 +1.442,1% față de anul precedent 0 0
2017 113.950 -29,7% față de anul precedent 113.950 111.059 2.891 -95,8% față de anul precedent 1.752 -97,3% față de anul precedent 0 0
2016 162.168 +28,1% față de anul precedent 162.168 94.172 67.996 -3,2% față de anul precedent 64.730 -2,6% față de anul precedent 0 0
2015 126.589 +89,7% față de anul precedent 126.589 56.324 70.265 +224,5% față de anul precedent 66.467 +238,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 66.734 -4,9% față de anul precedent 66.734 45.083 21.651 +142,5% față de anul precedent 19.649 +188,0% față de anul precedent 0 0
2013 70.196 +6,4% față de anul precedent 70.201 61.272 8.929 6.823 0 0
2012 65.954 -27,1% față de anul precedent 65.957 67.747 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.790 3.769
2011 90.404 +16,7% față de anul precedent 90.408 81.554 8.854 +81,1% față de anul precedent 6.142 +295,8% față de anul precedent 0 0
2010 77.485 -76,6% față de anul precedent 78.362 73.473 4.889 -94,8% față de anul precedent 1.552 -98,2% față de anul precedent 0 0
2008 330.874 331.005 236.417 94.588 86.313 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 29.943 137.863 167.806 9.780 48.642 79.441
2023 45.546 157.122 202.668 18.628 125.733 12.761
2022 63.946 157.902 221.848 18.095 119.953 19.854
2021 19.385 100.142 119.527 17.867 50.843 31.432
2020 28.309 147.491 175.800 14.740 69.870 62.881
2019 49.774 85.367 135.141 12.977 52.603 19.787
2018 30.497 85.324 115.821 12.977 54.227 18.120
2017 35.187 77.361 112.548 12.977 52.499 11.885
2016 9.069 147.305 156.374 12.977 107.308 27.020
2015 9.285 135.742 145.027 21.409 67.445 46.888
2014 9.851 149.626 159.477 21.409 102.582 25.635
2013 10.667 124.021 134.688 16.062 95.119 12.840
2012 18.602 135.304 153.906 12.289 116.319 6.696
2011 25.334 130.788 156.122 11.867 107.388 11.533
2010 33.841 113.388 147.229 19.391 82.440 11.557
2008 14.423 176.322 190.745 14.639 54.744 106.939

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.065 +8,6% față de anul precedent 147.741 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 18.485 +36,5% față de anul precedent 184.183 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 13.540 -7,8% față de anul precedent 208.308 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 14.678 -53,6% față de anul precedent 104.849 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 31.653 -26,6% față de anul precedent 144.147 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 43.094 +106,4% față de anul precedent 92.047 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 20.876 +37,8% față de anul precedent 94.945 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 15.146 -36,6% față de anul precedent 97.402 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 23.882 +23,3% față de anul precedent 132.492 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 19.372 +14,3% față de anul precedent 125.655 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 16.955 +43,5% față de anul precedent 142.522 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 11.815 -15,9% față de anul precedent 122.873 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 14.046 +12,4% față de anul precedent 139.860 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 12.493 +28,2% față de anul precedent 143.629 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 9.742 -68,7% față de anul precedent 137.487 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 31.085 159.660 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 287.030 RON. Profit: 63.473 RON

Cifra de afaceri: 287.030 RON. Profit: 63.473 RON

Cifra de afaceri
287.030 RON -13.27% față de anul precedent
Profit net
63.473 RON -63.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.065 RON +8.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 330.951 RON. Profit: 173.356 RON

Cifra de afaceri: 330.951 RON. Profit: 173.356 RON

Cifra de afaceri
330.951 RON -6.01% față de anul precedent
Profit net
173.356 RON -12.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.485 RON +36.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 352.116 RON. Profit: 197.481 RON

Cifra de afaceri: 352.116 RON. Profit: 197.481 RON

Cifra de afaceri
352.116 RON +87.35% față de anul precedent
Profit net
197.481 RON +225.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
13.540 RON -7.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 187.948 RON. Profit: 60.702 RON

Cifra de afaceri: 187.948 RON. Profit: 60.702 RON

Cifra de afaceri
187.948 RON +1.99% față de anul precedent
Profit net
60.702 RON -17.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.678 RON -53.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 184.287 RON. Profit: 73.152 RON

Cifra de afaceri: 184.287 RON. Profit: 73.152 RON

Cifra de afaceri
184.287 RON +64.57% față de anul precedent
Profit net
73.152 RON +858.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.653 RON -26.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 111.979 RON. Profit: 7.628 RON

Cifra de afaceri: 111.979 RON. Profit: 7.628 RON

Cifra de afaceri
111.979 RON -16.56% față de anul precedent
Profit net
7.628 RON -71.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
43.094 RON +106.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.198 RON. Profit: 27.017 RON

Cifra de afaceri: 134.198 RON. Profit: 27.017 RON

Cifra de afaceri
134.198 RON +17.77% față de anul precedent
Profit net
27.017 RON +1442.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.876 RON +37.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 113.950 RON. Profit: 1.752 RON

Cifra de afaceri: 113.950 RON. Profit: 1.752 RON

Cifra de afaceri
113.950 RON -29.73% față de anul precedent
Profit net
1.752 RON -97.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
15.146 RON -36.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 162.168 RON. Profit: 64.730 RON

Cifra de afaceri: 162.168 RON. Profit: 64.730 RON

Cifra de afaceri
162.168 RON +28.11% față de anul precedent
Profit net
64.730 RON -2.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
23.882 RON +23.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 126.589 RON. Profit: 66.467 RON

Cifra de afaceri: 126.589 RON. Profit: 66.467 RON

Cifra de afaceri
126.589 RON +89.69% față de anul precedent
Profit net
66.467 RON +238.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
19.372 RON +14.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 66.734 RON. Profit: 19.649 RON

Cifra de afaceri: 66.734 RON. Profit: 19.649 RON

Cifra de afaceri
66.734 RON -4.93% față de anul precedent
Profit net
19.649 RON +187.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.955 RON +43.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 70.196 RON. Profit: 6.823 RON

Cifra de afaceri: 70.196 RON. Profit: 6.823 RON

Cifra de afaceri
70.196 RON +6.43% față de anul precedent
Profit net
6.823 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.815 RON -15.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 65.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.954 RON -27.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.769 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.046 RON +12.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 90.404 RON. Profit: 6.142 RON

Cifra de afaceri: 90.404 RON. Profit: 6.142 RON

Cifra de afaceri
90.404 RON +16.67% față de anul precedent
Profit net
6.142 RON +295.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.493 RON +28.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 77.485 RON. Profit: 1.552 RON

Cifra de afaceri: 77.485 RON. Profit: 1.552 RON

Cifra de afaceri
77.485 RON -76.58% față de anul precedent
Profit net
1.552 RON -98.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.742 RON -68.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 330.874 RON. Profit: 86.313 RON

Cifra de afaceri: 330.874 RON. Profit: 86.313 RON

Cifra de afaceri
330.874 RON
Profit net
86.313 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
31.085 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOVA INTERCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4614 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

NOVA INTERCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4614 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4614, Harghita

ROMEDIO SRL
CUI: 18875173CAEN: 4614
Activ
HARGHITA, Loc. Jigodin-Băi Mun. Miercurea Ciuc2006-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.934 RON
Profit
282.342 RON
Angajati
1
BROTRAC S.R.L.
CUI: 45851740CAEN: 4614
Activ
HARGHITA, Sat Lăzarea Com. Lăzarea2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OXO SRL
CUI: 6926354CAEN: 4614
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1995-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.672 RON
Profit
34.912 RON
Angajati
1
SAT-EYES SRL
CUI: 4074833CAEN: 4614
Activ
HARGHITA, Orş. Bălan1993-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.236 RON
Profit
78.303 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4614, Harghita

ROMTOS-M.U.S. SRL
CUI: 13296260CAEN: 4614
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2000-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.716.796 RON
Profit
5.248 RON
Angajati
3

Alte firme din Harghita

CORCET SRL
CUI: 12750286CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Cetăţuia Com. Sânsimion2000-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.570.056 RON
Profit
15.730 RON
Angajati
6
WEP ROMANIA SRL
CUI: 12766070CAEN: 4619
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2000-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.159.811 RON
Profit
480.091 RON
Angajati
10
ASZT MOD SRL
CUI: 12571450CAEN: 1629
Activ
HARGHITA, Sat Gârciu Com. Racu2000-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MODEL SYSTEM SRL
CUI: 12866524CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Mădăraş Com. Mădăraş2000-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.391.768 RON
Profit
612.137 RON
Angajati
48
AROM EXIMP S.R.L.
CUI: 11149866CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1998-11-05
fara e-Factura
ESZTANY SRL
CUI: 13707357CAEN: 3101
Activ
HARGHITA, Sat Leliceni Com. Leliceni2001-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DEAK-PROD SRL
CUI: 4845288CAEN: 4722
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1993-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.899.077 RON
Profit
28.600 RON
Angajati
14
BEST AUSTRIAN CUT SRL
CUI: 16800310CAEN: 4669
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2004-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.414.302 RON
Profit
770.353 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NOVA INTERCOM SRL?

CUI-ul NOVA INTERCOM SRL este 12753738.

Unde este sediul NOVA INTERCOM SRL?

NOVA INTERCOM SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Iancu de Hunedoara nr. 45, 530194, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata NOVA INTERCOM SRL?

NOVA INTERCOM SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NOVA INTERCOM SRL in 2024?

In 2024, NOVA INTERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 287.030 RON.

Cati angajati are NOVA INTERCOM SRL?

NOVA INTERCOM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are NOVA INTERCOM SRL?

NOVA INTERCOM SRL are codul CAEN principal 4614 (Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane).

Ce profit a inregistrat NOVA INTERCOM SRL in 2024?

NOVA INTERCOM SRL a inregistrat un profit net de 63.473 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.