Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:57
Despre BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.029 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+234.4%). Profitul net inregistrat a fost de 3.344 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.913 RON in 2008 la 69.029 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 69.029 RON
- Venituri totale
- 69.029 RON
- Cheltuieli totale
- 64.754 RON
- Profit brut
- 4.275 RON
- Profit net
- 3.344 RON
- Marja profit net
- 4,84%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 16.495 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 6.578 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.917 RON
- Capital propriu
- 3.585 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Corneliu Coposu nr. 21, 410445
- Cod postal
- 410445
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.03.2000
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 69.029 RON
- Rezultat net
- 3.344 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 69.029 RON | 20.640 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 69.029 RON | 20.640 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 64.754 RON | 21.996 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 4.275 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 3.344 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 1.356 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 1.356 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 16.495 RON | 7.748 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 16.495 RON | 7.748 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 6.578 RON | 2.612 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.917 RON | 5.136 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 12.910 RON | 3.400 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 3.585 RON | 4.348 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 20,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 93,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 21,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.029 +234,4% față de anul precedent | 69.029 | 64.754 | 4.275 | 3.344 | 0 | 0 |
| 2023 | 20.640 -34,3% față de anul precedent | 20.640 | 21.996 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.356 | 1.356 |
| 2022 | 31.435 -21,7% față de anul precedent | 31.435 | 18.550 | 12.885 -45,9% față de anul precedent | 11.962 -47,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 40.153 +94,0% față de anul precedent | 40.154 | 16.345 | 23.809 | 22.629 | 0 | 0 |
| 2020 | 20.700 -24,7% față de anul precedent | 20.700 | 23.172 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.472 | 3.092 |
| 2019 | 27.480 -2,7% față de anul precedent | 27.480 | 21.899 | 5.581 -16,5% față de anul precedent | 4.757 -18,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 28.250 +3,7% față de anul precedent | 28.250 | 21.564 | 6.686 +2.995,4% față de anul precedent | 5.838 | 0 | 0 |
| 2017 | 27.240 +6,2% față de anul precedent | 27.240 | 27.024 | 216 -59,8% față de anul precedent | 0 | 0 | 601 |
| 2016 | 25.660 +0,8% față de anul precedent | 25.660 | 25.123 | 537 -74,6% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 233 |
| 2015 | 25.447 +34,2% față de anul precedent | 25.447 | 23.332 | 2.115 | 1.352 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 18.960 -6,3% față de anul precedent | 18.960 | 21.931 | 0 | 0 | 2.971 | 3.540 |
| 2013 | 20.240 -8,2% față de anul precedent | 20.240 | 21.335 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.095 | 1.642 |
| 2012 | 22.050 -1,3% față de anul precedent | 22.050 | 19.984 | 2.066 | 1.999 | 0 | 0 |
| 2011 | 22.350 -20,9% față de anul precedent | 22.350 | 24.808 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.458 | 2.458 |
| 2010 | 28.260 -1,0% față de anul precedent | 28.260 | 20.056 | 8.204 | 6.554 | 0 | 0 |
| 2009 | 28.540 +30,2% față de anul precedent | 28.540 | 35.715 | 0 | 0 | 7.175 | 8.642 |
| 2008 | 21.913 | 21.913 | 23.185 | 0 | 0 | 1.272 | 1.272 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 16.495 | 16.495 | 0 | 6.578 | 9.917 |
| 2023 | 0 | 7.748 | 7.748 | 0 | 2.612 | 5.136 |
| 2022 | 0 | 13.354 | 13.354 | 0 | 2.658 | 10.696 |
| 2021 | 0 | 22.403 | 22.403 | 0 | 2.489 | 19.914 |
| 2020 | 0 | 1.166 | 1.166 | 0 | 1.129 | 37 |
| 2019 | 0 | 3.562 | 3.562 | 0 | 3.246 | 316 |
| 2018 | 0 | 1.041 | 1.041 | 0 | 984 | 57 |
| 2017 | 0 | 463 | 463 | 0 | 459 | 4 |
| 2016 | 0 | 10 | 10 | 5 | 0 | 5 |
| 2015 | 0 | 9 | 9 | 7 | 0 | 2 |
| 2014 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2013 | 0 | 52 | 52 | 51 | 0 | 1 |
| 2012 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2011 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2010 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| 2009 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
| 2008 | 0 | 1.355 | 1.355 | 0 | 496 | 859 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.910 +279,7% față de anul precedent | 3.585 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 3.400 +201,4% față de anul precedent | 4.348 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 1.128 -9,8% față de anul precedent | 12.226 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 1.251 -34,4% față de anul precedent | 21.152 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.906 +57,5% față de anul precedent | -740 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.210 +1,9% față de anul precedent | 2.352 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 1.187 -81,6% față de anul precedent | -146 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 6.448 +19,5% față de anul precedent | -5.985 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 5.394 +4,5% față de anul precedent | -5.384 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 5.160 -20,7% față de anul precedent | -5.151 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 6.504 +115,8% față de anul precedent | -6.503 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 3.014 +128,0% față de anul precedent | -2.962 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 1.322 -60,2% față de anul precedent | -1.321 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 3.321 +284,4% față de anul precedent | -3.320 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 864 -88,4% față de anul precedent | -862 | Neraportat | 1 |
| 2009 | 7.424 +5.655,0% față de anul precedent | -7.416 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 129 | 1.226 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 69.029 RON. Profit: 3.344 RON
Cifra de afaceri: 69.029 RON. Profit: 3.344 RON
- Cifra de afaceri
- 69.029 RON +234.44% față de anul precedent
- Profit net
- 3.344 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 12.910 RON +279.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.640 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.640 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.640 RON -34.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.356 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.400 RON +201.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.435 RON. Profit: 11.962 RON
Cifra de afaceri: 31.435 RON. Profit: 11.962 RON
- Cifra de afaceri
- 31.435 RON -21.71% față de anul precedent
- Profit net
- 11.962 RON -47.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.128 RON -9.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.153 RON. Profit: 22.629 RON
Cifra de afaceri: 40.153 RON. Profit: 22.629 RON
- Cifra de afaceri
- 40.153 RON +93.98% față de anul precedent
- Profit net
- 22.629 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.251 RON -34.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.700 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.700 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.700 RON -24.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.092 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.906 RON +57.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 27.480 RON. Profit: 4.757 RON
Cifra de afaceri: 27.480 RON. Profit: 4.757 RON
- Cifra de afaceri
- 27.480 RON -2.73% față de anul precedent
- Profit net
- 4.757 RON -18.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.210 RON +1.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 28.250 RON. Profit: 5.838 RON
Cifra de afaceri: 28.250 RON. Profit: 5.838 RON
- Cifra de afaceri
- 28.250 RON +3.71% față de anul precedent
- Profit net
- 5.838 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.187 RON -81.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 27.240 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 27.240 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 27.240 RON +6.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 601 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.448 RON +19.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 25.660 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 25.660 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 25.660 RON +0.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 233 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 5.394 RON +4.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 25.447 RON. Profit: 1.352 RON
Cifra de afaceri: 25.447 RON. Profit: 1.352 RON
- Cifra de afaceri
- 25.447 RON +34.21% față de anul precedent
- Profit net
- 1.352 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.160 RON -20.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 18.960 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.960 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.960 RON -6.32% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.540 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.504 RON +115.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 20.240 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.240 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.240 RON -8.21% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.642 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.014 RON +127.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 22.050 RON. Profit: 1.999 RON
Cifra de afaceri: 22.050 RON. Profit: 1.999 RON
- Cifra de afaceri
- 22.050 RON -1.34% față de anul precedent
- Profit net
- 1.999 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.322 RON -60.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 22.350 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.350 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.350 RON -20.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.458 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.321 RON +284.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 28.260 RON. Profit: 6.554 RON
Cifra de afaceri: 28.260 RON. Profit: 6.554 RON
- Cifra de afaceri
- 28.260 RON -0.98% față de anul precedent
- Profit net
- 6.554 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 864 RON -88.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 28.540 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 28.540 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 28.540 RON +30.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.642 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.424 RON +5655.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 21.913 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.913 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.913 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.272 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 129 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082000 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBELNET IT AND COSMETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Oradea (BIHOR)
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Oradea (BIHOR)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.?
CUI-ul BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. este 12787048.
Unde este sediul BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.?
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Corneliu Coposu nr. 21, 410445, Mun. Oradea, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.?
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. in 2024?
In 2024, BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.029 RON.
Cati angajati are BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.?
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are BELNET IT AND COSMETIC S.R.L.?
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).
Ce profit a inregistrat BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. in 2024?
BELNET IT AND COSMETIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.344 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.