Activ Plătitor TVA

OMNICOM SRL

CUI: 12799735
CIF: RO12799735
Reg. Com.: J2000000075514
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 martie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:37

Despre OMNICOM SRL

OMNICOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OMNICOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 291.977 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 595.541 RON in 2008 la 291.977 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
291.977 RON
Venituri totale
292.545 RON
Cheltuieli totale
310.001 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
67.149 RON
Active circulante
28.308 RON
Stocuri
26.353 RON
Creanțe
411 RON
Casa & conturi bănci
1.544 RON
Capital propriu
-49.001 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, Str. Principală nr. 97
Telefon0242345726
Fax0242345726

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, Str. Principală nr. 97
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, Str. Principală nr. 97
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
291.977 RON
Rezultat net
-17.456 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 291.977 RON 343.224 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 292.545 RON 343.224 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 310.001 RON 347.300 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.456 RON 4.076 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.456 RON 4.076 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 67.149 RON 70.015 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.308 RON 32.248 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 95.457 RON 102.263 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 26.353 RON 28.882 RON
CreanțeSume de încasat 411 RON 167 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.544 RON 3.199 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 144.458 RON 133.808 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -49.001 RON -31.545 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active95.457RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

151,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale95.457 RON
Datorii totale144.458 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-51,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 291.977 -14,9% față de anul precedent 292.545 310.001 0 0 17.456 17.456
2023 343.224 +19,9% față de anul precedent 343.224 347.300 0 0 4.076 4.076
2022 286.186 +59,8% față de anul precedent 294.977 302.435 0 0 7.458 10.324
2021 179.149 -37,9% față de anul precedent 179.149 199.793 0 0 20.644 22.442
2020 288.689 -39,7% față de anul precedent 288.689 304.425 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.736 18.630
2019 478.326 +15,2% față de anul precedent 478.481 464.468 14.013 +220,2% față de anul precedent 9.212 +4.307,7% față de anul precedent 0 0
2018 415.401 +0,6% față de anul precedent 415.437 411.061 4.376 209 0 0
2017 413.104 -5,6% față de anul precedent 413.553 418.035 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.482 8.628
2016 437.711 0,0% față de anul precedent 437.737 429.546 8.191 +41,3% față de anul precedent 3.798 -17,1% față de anul precedent 0 0
2015 437.703 -11,1% față de anul precedent 437.703 431.904 5.799 -70,5% față de anul precedent 4.581 -72,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 492.425 +17,9% față de anul precedent 492.637 472.962 19.675 16.454 0 0
2013 417.557 -23,9% față de anul precedent 417.777 431.688 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.911 13.911
2012 548.374 -16,0% față de anul precedent 548.374 533.259 15.115 -48,4% față de anul precedent 12.002 -49,9% față de anul precedent 0 0
2011 653.055 +11,0% față de anul precedent 658.701 629.433 29.268 -31,7% față de anul precedent 23.940 -32,4% față de anul precedent 0 0
2010 588.613 +8,8% față de anul precedent 588.616 545.775 42.841 +170,6% față de anul precedent 35.425 +250,8% față de anul precedent 0 0
2009 540.873 -9,2% față de anul precedent 540.873 525.042 15.831 +492,3% față de anul precedent 10.098 +491,9% față de anul precedent 0 0
2008 595.541 595.542 592.869 2.673 1.706 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 67.149 28.308 95.457 26.353 411 1.544
2023 70.015 32.248 102.263 28.882 167 3.199
2022 72.882 37.842 110.724 31.080 955 5.807
2021 63.598 21.799 85.397 19.277 1.184 1.338
2020 66.464 22.086 88.550 21.077 0 1.009
2019 69.331 26.785 96.116 25.449 0 1.336
2018 72.197 29.256 101.453 24.901 0 4.355
2017 75.064 23.995 99.059 21.486 0 2.509
2016 80.387 29.566 109.953 25.967 111 3.488
2015 88.994 24.092 113.086 21.269 2.296 527
2014 97.516 27.514 125.030 22.812 0 4.702
2013 107.716 28.993 136.709 24.239 3.227 1.527
2012 115.168 24.422 139.590 19.074 376 4.972
2011 122.284 29.557 151.841 25.829 376 3.352
2010 127.512 28.290 155.802 23.581 376 4.333
2009 95.936 23.907 119.843 18.447 398 5.062
2008 102.788 29.521 132.309 27.554 993 974

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 144.458 +8,0% față de anul precedent -49.001 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 133.808 -3,2% față de anul precedent -31.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 138.193 +34,8% față de anul precedent -27.469 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 102.542 +23,2% față de anul precedent -17.145 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 83.253 +15,3% față de anul precedent 5.297 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 72.189 -16,8% față de anul precedent 23.927 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 86.737 +2,6% față de anul precedent 14.716 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 84.552 -2,6% față de anul precedent 14.507 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 86.819 -7,4% față de anul precedent 23.134 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 93.749 -15,0% față de anul precedent 19.337 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 110.275 -20,3% față de anul precedent 14.755 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 138.408 +8,6% față de anul precedent -1.699 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 127.494 -2,3% față de anul precedent 12.212 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 130.443 -23,6% față de anul precedent 24.150 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 170.665 +29,0% față de anul precedent 210 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 132.275 -13,6% față de anul precedent 210 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 153.095 210 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 291.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 291.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
291.977 RON -14.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.456 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
144.458 RON +7.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 343.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 343.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
343.224 RON +19.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.076 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
133.808 RON -3.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 286.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 286.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
286.186 RON +59.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.324 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
138.193 RON +34.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 179.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 179.149 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
179.149 RON -37.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.442 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
102.542 RON +23.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 288.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 288.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
288.689 RON -39.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.630 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
83.253 RON +15.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 478.326 RON. Profit: 9.212 RON

Cifra de afaceri: 478.326 RON. Profit: 9.212 RON

Cifra de afaceri
478.326 RON +15.15% față de anul precedent
Profit net
9.212 RON +4307.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
72.189 RON -16.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 415.401 RON. Profit: 209 RON

Cifra de afaceri: 415.401 RON. Profit: 209 RON

Cifra de afaceri
415.401 RON +0.56% față de anul precedent
Profit net
209 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
86.737 RON +2.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 413.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 413.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
413.104 RON -5.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.628 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
84.552 RON -2.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 437.711 RON. Profit: 3.798 RON

Cifra de afaceri: 437.711 RON. Profit: 3.798 RON

Cifra de afaceri
437.711 RON 0% față de anul precedent
Profit net
3.798 RON -17.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
86.819 RON -7.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 437.703 RON. Profit: 4.581 RON

Cifra de afaceri: 437.703 RON. Profit: 4.581 RON

Cifra de afaceri
437.703 RON -11.11% față de anul precedent
Profit net
4.581 RON -72.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
93.749 RON -14.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 492.425 RON. Profit: 16.454 RON

Cifra de afaceri: 492.425 RON. Profit: 16.454 RON

Cifra de afaceri
492.425 RON +17.93% față de anul precedent
Profit net
16.454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
110.275 RON -20.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 417.557 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 417.557 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
417.557 RON -23.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.911 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
138.408 RON +8.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 548.374 RON. Profit: 12.002 RON

Cifra de afaceri: 548.374 RON. Profit: 12.002 RON

Cifra de afaceri
548.374 RON -16.03% față de anul precedent
Profit net
12.002 RON -49.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
127.494 RON -2.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 653.055 RON. Profit: 23.940 RON

Cifra de afaceri: 653.055 RON. Profit: 23.940 RON

Cifra de afaceri
653.055 RON +10.95% față de anul precedent
Profit net
23.940 RON -32.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
130.443 RON -23.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 588.613 RON. Profit: 35.425 RON

Cifra de afaceri: 588.613 RON. Profit: 35.425 RON

Cifra de afaceri
588.613 RON +8.83% față de anul precedent
Profit net
35.425 RON +250.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
170.665 RON +29.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 540.873 RON. Profit: 10.098 RON

Cifra de afaceri: 540.873 RON. Profit: 10.098 RON

Cifra de afaceri
540.873 RON -9.18% față de anul precedent
Profit net
10.098 RON +491.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
132.275 RON -13.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 595.541 RON. Profit: 1.706 RON

Cifra de afaceri: 595.541 RON. Profit: 1.706 RON

Cifra de afaceri
595.541 RON
Profit net
1.706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
153.095 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOMNICOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă (CĂLĂRAŞI)

OMNICOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă (CĂLĂRAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Călăraşi

KIR LOMEZ SRL
CUI: 35999210CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2016-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.525 RON
Profit
112.302 RON
Angajati
1
IONICA RAZVAN COMMERCE S.R.L.
CUI: 42467789CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2020-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.477 RON
Profit
3.392 RON
Angajati
1
MARIO ERIC MARKET S.R.L.
CUI: 49117888CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti2023-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.087 RON
Profit
11.553 RON
Angajati
0
INFINITY NICU & MĂDĂLIN S.R.L.
CUI: 44415590CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Stancea Com. Spanţov2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.282 RON
Profit
5.195 RON
Angajati
2
VALORY MARKET S.R.L.
CUI: 28174899CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2011-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PYCHI S.R.L.
CUI: 48046851CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Borcea Com. Borcea2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Călăraşi

GINA GAB SRL
CUI: 12799581CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dorobanţu Com. Dorobanţu2000-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRIMES IMPEX SRL
CUI: 12834212CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti2000-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MORO SRL
CUI: 12662729CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2000-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.685 RON
Profit
9.394 RON
Angajati
0
MEGA CONSTRUCTII 2002 S.R.L.
CUI: 12933321CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Pasărea Com. Frumuşani2000-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
2.100 RON
Angajati
0

Alte firme din Călăraşi

PROMED SRL
CUI: 12799646CAEN: 8622
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2000-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
726.019 RON
Profit
23.520 RON
Angajati
0
SEM COM 2000 SRL
CUI: 12799743CAEN: 9329
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2000-03-20
fara e-Factura
ARTANGEL IMPEX SRL
CUI: 12701186CAEN: 9003
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2000-02-22
fara e-Factura
AGROCIF 2000 SRL
CUI: 12939758CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti2000-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.946 RON
Profit
25.502 RON
Angajati
2
RAD VAL SRL
CUI: 11024790CAEN: 4221
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti1998-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.358.295 RON
Profit
522.762 RON
Angajati
4
LAGUNA ALBASTRA SRL
CUI: 14161490CAEN: 9321
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2001-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAPCAD SRL
CUI: 22154167CAEN: 7112
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2007-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.167 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OMNICOM SRL?

CUI-ul OMNICOM SRL este 12799735.

Unde este sediul OMNICOM SRL?

OMNICOM SRL are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, Str. Principală nr. 97, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata OMNICOM SRL?

OMNICOM SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OMNICOM SRL in 2024?

In 2024, OMNICOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 291.977 RON.

Cati angajati are OMNICOM SRL?

OMNICOM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OMNICOM SRL?

OMNICOM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat OMNICOM SRL in 2024?

OMNICOM SRL a inregistrat o pierdere neta de 17.456 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.