Activ Plătitor TVA

CENTER TEA & CO SRL

CUI: 12810230
CIF: RO12810230
Reg. Com.: J2000000113034
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 martie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:39

Despre CENTER TEA & CO SRL

CENTER TEA & CO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului, judetul ARGEŞ, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CENTER TEA & CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.754.558 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.8%). Profitul net inregistrat a fost de 4.556.451 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 39. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.603.851 RON in 2008 la 39.754.558 RON in 2024. Datoriile raportate (46.454.680 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.754.558 RON
Venituri totale
46.761.719 RON
Cheltuieli totale
41.570.300 RON
Profit brut
5.191.419 RON
Profit net
4.556.451 RON
Marja profit net
11,46%
Active imobilizate
53.091.660 RON
Active circulante
12.304.556 RON
Stocuri
333.241 RON
Creanțe
7.507.114 RON
Casa & conturi bănci
4.464.201 RON
Capital propriu
19.772.593 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului
Telefon0730511532

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.03.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
39.754.558 RON
Rezultat net
4.556.451 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.754.558 RON 32.639.099 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 46.761.719 RON 37.510.910 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41.570.300 RON 33.527.899 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.191.419 RON 3.983.011 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.556.451 RON 3.505.243 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 53.091.660 RON 40.128.433 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.304.556 RON 9.759.800 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 65.396.216 RON 49.888.233 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 333.241 RON 453.629 RON
CreanțeSume de încasat 7.507.114 RON 6.736.866 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.464.201 RON 2.569.305 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.454.680 RON 33.550.121 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 19.772.593 RON 17.089.735 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 39 persoane 39 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active65.396.216RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale65.396.216 RON
Datorii totale46.454.680 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,0 %Profit net / active totale
ROE
23,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 39.754.558 +21,8% față de anul precedent 46.761.719 41.570.300 5.191.419 +30,3% față de anul precedent 4.556.451 +30,0% față de anul precedent 0 0
2023 32.639.099 -1,7% față de anul precedent 37.510.910 33.527.899 3.983.011 -2,4% față de anul precedent 3.505.243 -1,7% față de anul precedent 0 0
2022 33.188.936 +14,8% față de anul precedent 39.281.170 35.199.518 4.081.652 +23,5% față de anul precedent 3.565.455 +24,4% față de anul precedent 0 0
2021 28.905.584 +29,7% față de anul precedent 31.566.403 28.261.971 3.304.432 +1,0% față de anul precedent 2.867.261 +2,5% față de anul precedent 0 0
2020 22.291.073 +9,6% față de anul precedent 24.756.969 21.485.370 3.271.599 +209,3% față de anul precedent 2.797.556 +215,3% față de anul precedent 0 0
2019 20.339.014 +11,1% față de anul precedent 21.470.811 20.413.119 1.057.692 -34,7% față de anul precedent 887.287 -35,2% față de anul precedent 0 0
2018 18.311.952 -12,1% față de anul precedent 18.787.057 17.167.591 1.619.466 -33,6% față de anul precedent 1.369.834 -33,5% față de anul precedent 0 0
2017 20.824.500 -6,0% față de anul precedent 22.565.093 20.125.269 2.439.824 +27,3% față de anul precedent 2.058.449 +28,5% față de anul precedent 0 0
2016 22.143.186 +16,7% față de anul precedent 22.464.772 20.548.488 1.916.284 -30,4% față de anul precedent 1.601.502 -30,8% față de anul precedent 0 0
2015 18.981.012 +179,4% față de anul precedent 19.260.517 16.508.361 2.752.156 +74,3% față de anul precedent 2.313.933 +61,9% față de anul precedent 0 0
2014 6.793.751 -11,9% față de anul precedent 10.137.645 8.558.935 1.578.710 +1.886,1% față de anul precedent 1.429.550 +1.698,5% față de anul precedent 0 0
2013 7.710.462 +3,8% față de anul precedent 7.864.481 7.784.993 79.488 -79,0% față de anul precedent 79.488 -79,0% față de anul precedent 0 0
2012 7.426.286 +20,4% față de anul precedent 8.683.816 8.305.217 378.599 378.599 0 0
2011 6.170.401 +60,3% față de anul precedent 6.253.697 6.467.908 0 0 214.211 214.211
2010 3.848.487 +48,2% față de anul precedent 4.021.884 4.549.867 0 0 527.983 534.433
2009 2.596.691 +61,9% față de anul precedent 2.737.689 3.164.925 0 0 427.236 432.969
2008 1.603.851 1.895.128 1.995.597 0 0 100.469 100.469

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 53.091.660 12.304.556 65.396.216 333.241 7.507.114 4.464.201
2023 40.128.433 9.759.800 49.888.233 453.629 6.736.866 2.569.305
2022 32.026.404 8.915.044 40.941.448 99.464 6.087.658 2.727.922
2021 27.442.281 8.077.902 35.520.183 57.680 5.287.958 2.732.264
2020 24.067.102 6.828.875 30.895.977 753.253 5.563.433 512.189
2019 15.460.515 4.472.612 19.933.127 1.202.015 2.681.944 588.653
2018 14.652.801 2.684.618 17.337.419 11.750 2.682.807 -9.939
2017 8.413.665 3.877.970 12.291.635 11.750 3.027.837 838.383
2016 7.849.847 2.466.473 10.316.320 12.191 1.942.223 512.059
2015 5.518.777 3.252.223 8.771.000 793.115 1.796.613 662.495
2014 1.672.753 2.037.316 3.710.069 0 1.525.519 511.797
2013 2.209.320 1.623.402 3.832.722 0 1.202.897 420.505
2012 2.658.300 1.267.387 3.925.687 0 1.050.978 216.409
2011 1.470.334 909.994 2.380.328 200.659 694.744 14.591
2010 1.126.057 1.009.638 2.135.695 2.863 902.339 104.436
2009 868.380 812.671 1.681.051 986 762.306 49.379
2008 1.153.078 221.015 1.374.093 986 218.009 2.020

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.454.680 +38,5% față de anul precedent 19.772.593 Neraportat 39 0,0% față de anul precedent
2023 33.550.121 +29,8% față de anul precedent 17.089.735 Neraportat 39 -7,1% față de anul precedent
2022 25.842.296 +18,0% față de anul precedent 15.594.636 Neraportat 42 0,0% față de anul precedent
2021 21.903.743 +15,3% față de anul precedent 13.777.487 Neraportat 42 +2,4% față de anul precedent
2020 19.002.099 +82,5% față de anul precedent 11.887.160 Neraportat 41 -8,9% față de anul precedent
2019 10.411.705 +24,4% față de anul precedent 9.521.422 Neraportat 45 -15,1% față de anul precedent
2018 8.369.510 +55,0% față de anul precedent 8.531.939 Neraportat 53 +3,9% față de anul precedent
2017 5.401.385 -6,5% față de anul precedent 7.162.105 Neraportat 51 +13,3% față de anul precedent
2016 5.778.260 +30,4% față de anul precedent 5.103.656 Neraportat 45 +18,4% față de anul precedent
2015 4.431.345 +40,6% față de anul precedent 3.502.154 Neraportat 38 0,0% față de anul precedent
2014 3.150.888 -18,3% față de anul precedent 1.188.221 Neraportat 38 -5,0% față de anul precedent
2013 3.855.564 -13,1% față de anul precedent -241.329 Neraportat 40 +25,0% față de anul precedent
2012 4.438.273 +44,4% față de anul precedent -315.155 Neraportat 32 +60,0% față de anul precedent
2011 3.074.082 +17,5% față de anul precedent -693.754 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2010 2.615.338 +17,2% față de anul precedent -479.643 Neraportat 18 +50,0% față de anul precedent
2009 2.231.722 +49,6% față de anul precedent -550.671 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2008 1.491.796 -117.703 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.754.558 RON. Profit: 4.556.451 RON

Cifra de afaceri: 39.754.558 RON. Profit: 4.556.451 RON

Cifra de afaceri
39.754.558 RON +21.8% față de anul precedent
Profit net
4.556.451 RON +29.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 0% față de anul precedent
Datorii
46.454.680 RON +38.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 32.639.099 RON. Profit: 3.505.243 RON

Cifra de afaceri: 32.639.099 RON. Profit: 3.505.243 RON

Cifra de afaceri
32.639.099 RON -1.66% față de anul precedent
Profit net
3.505.243 RON -1.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -7.14% față de anul precedent
Datorii
33.550.121 RON +29.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 33.188.936 RON. Profit: 3.565.455 RON

Cifra de afaceri: 33.188.936 RON. Profit: 3.565.455 RON

Cifra de afaceri
33.188.936 RON +14.82% față de anul precedent
Profit net
3.565.455 RON +24.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 0% față de anul precedent
Datorii
25.842.296 RON +17.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 28.905.584 RON. Profit: 2.867.261 RON

Cifra de afaceri: 28.905.584 RON. Profit: 2.867.261 RON

Cifra de afaceri
28.905.584 RON +29.67% față de anul precedent
Profit net
2.867.261 RON +2.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +2.44% față de anul precedent
Datorii
21.903.743 RON +15.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.291.073 RON. Profit: 2.797.556 RON

Cifra de afaceri: 22.291.073 RON. Profit: 2.797.556 RON

Cifra de afaceri
22.291.073 RON +9.6% față de anul precedent
Profit net
2.797.556 RON +215.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 -8.89% față de anul precedent
Datorii
19.002.099 RON +82.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.339.014 RON. Profit: 887.287 RON

Cifra de afaceri: 20.339.014 RON. Profit: 887.287 RON

Cifra de afaceri
20.339.014 RON +11.07% față de anul precedent
Profit net
887.287 RON -35.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 -15.09% față de anul precedent
Datorii
10.411.705 RON +24.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.311.952 RON. Profit: 1.369.834 RON

Cifra de afaceri: 18.311.952 RON. Profit: 1.369.834 RON

Cifra de afaceri
18.311.952 RON -12.07% față de anul precedent
Profit net
1.369.834 RON -33.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
53 +3.92% față de anul precedent
Datorii
8.369.510 RON +54.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 20.824.500 RON. Profit: 2.058.449 RON

Cifra de afaceri: 20.824.500 RON. Profit: 2.058.449 RON

Cifra de afaceri
20.824.500 RON -5.96% față de anul precedent
Profit net
2.058.449 RON +28.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
51 +13.33% față de anul precedent
Datorii
5.401.385 RON -6.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 22.143.186 RON. Profit: 1.601.502 RON

Cifra de afaceri: 22.143.186 RON. Profit: 1.601.502 RON

Cifra de afaceri
22.143.186 RON +16.66% față de anul precedent
Profit net
1.601.502 RON -30.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +18.42% față de anul precedent
Datorii
5.778.260 RON +30.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.981.012 RON. Profit: 2.313.933 RON

Cifra de afaceri: 18.981.012 RON. Profit: 2.313.933 RON

Cifra de afaceri
18.981.012 RON +179.39% față de anul precedent
Profit net
2.313.933 RON +61.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 0% față de anul precedent
Datorii
4.431.345 RON +40.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.793.751 RON. Profit: 1.429.550 RON

Cifra de afaceri: 6.793.751 RON. Profit: 1.429.550 RON

Cifra de afaceri
6.793.751 RON -11.89% față de anul precedent
Profit net
1.429.550 RON +1698.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -5% față de anul precedent
Datorii
3.150.888 RON -18.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.710.462 RON. Profit: 79.488 RON

Cifra de afaceri: 7.710.462 RON. Profit: 79.488 RON

Cifra de afaceri
7.710.462 RON +3.83% față de anul precedent
Profit net
79.488 RON -79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 +25% față de anul precedent
Datorii
3.855.564 RON -13.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 7.426.286 RON. Profit: 378.599 RON

Cifra de afaceri: 7.426.286 RON. Profit: 378.599 RON

Cifra de afaceri
7.426.286 RON +20.35% față de anul precedent
Profit net
378.599 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +60% față de anul precedent
Datorii
4.438.273 RON +44.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.170.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.170.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.170.401 RON +60.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
214.211 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
3.074.082 RON +17.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.848.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.848.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.848.487 RON +48.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
534.433 RON
Angajati
18 +50% față de anul precedent
Datorii
2.615.338 RON +17.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.596.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.596.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.596.691 RON +61.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
432.969 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
2.231.722 RON +49.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.603.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.603.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.603.851 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100.469 RON
Angajati
10
Datorii
1.491.796 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCENTER TEA & CO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului (ARGEŞ)

CENTER TEA & CO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului (ARGEŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş

SEMIRAMIS SRL
CUI: 146651CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.286.062 RON
Profit
782.416 RON
Angajati
66
ROM-VEGA TRADING SRL
CUI: 6494930CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu1994-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.187.618 RON
Profit
476.577 RON
Angajati
72
RED FAST LOGISTICS SRL
CUI: 33789785CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.291.754 RON
Profit
1.097.253 RON
Angajati
13
SITRA RO SRL
CUI: 35979824CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Orş. Ştefăneşti2016-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.087.921 RON
Profit
275.649 RON
Angajati
119
TN LOGISTIKA SK-RO SRL
CUI: 31338487CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2013-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.975.068 RON
Profit
1.212.976 RON
Angajati
406
ALBERT COMIMPEX SRL
CUI: 6388018CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Catanele Com. Căteasca1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.990.403 RON
Profit
230.549 RON
Angajati
56

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş

SERV TRANSREP-AUTO SRL
CUI: 12571400CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.734 RON
Profit
28.781 RON
Angajati
0
ALDA TRANS ADV SRL
CUI: 12969732CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
439.709 RON
Profit
4.280 RON
Angajati
1
CONDOR GIRO-TRANS SRL
CUI: 12162553CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung1999-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.657.222 RON
Profit
146.529 RON
Angajati
6
DAROM EUROSAT SRL
CUI: 13125073CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.787.658 RON
Profit
307.323 RON
Angajati
19

Alte firme din Argeş

PROJECT MATRITE SRL
CUI: 12910107CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELADONA GOLD I.F.N. SRL
CUI: 11339232CAEN: 6492
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1999-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.368 RON
Profit
52.332 RON
Angajati
1
BEST OIL SORAMA SRL
CUI: 13569777CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti2000-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.244.347 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PÎRCĂLĂBESCU SRL
CUI: 37886870CAEN: 9630
Activ
ARGEŞ, Sat Vedea Com. Vedea2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.549 RON
Profit
23.876 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CENTER TEA & CO SRL?

CUI-ul CENTER TEA & CO SRL este 12810230.

Unde este sediul CENTER TEA & CO SRL?

CENTER TEA & CO SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului, Sat Gâlceşti Com. Poiana Lacului, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata CENTER TEA & CO SRL?

CENTER TEA & CO SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CENTER TEA & CO SRL in 2024?

In 2024, CENTER TEA & CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.754.558 RON.

Cati angajati are CENTER TEA & CO SRL?

CENTER TEA & CO SRL a raportat un numar mediu de 39 salariati in 2024.

Ce activitate are CENTER TEA & CO SRL?

CENTER TEA & CO SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat CENTER TEA & CO SRL in 2024?

CENTER TEA & CO SRL a inregistrat un profit net de 4.556.451 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.