Activ Plătitor TVAe‑Factură

PIROTEHNIC OSB SRL

CUI: 12916380
CIF: RO12916380
Reg. Com.: J2000000094379
CAEN: 4311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 aprilie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Lucrări de demolare a construcţiilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:57

Despre PIROTEHNIC OSB SRL

PIROTEHNIC OSB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, judetul VASLUI, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de demolare a construcţiilor" (cod CAEN 4311), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PIROTEHNIC OSB SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.537.636 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-71.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.097.121 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.836.735 RON in 2008 la 2.537.636 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2023), se afla pe locul 178 din 9014 firme din judetul VASLUI, pe locul 1 din 8 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 16 la nivel national in domeniul sau (538 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.537.636 RON
Venituri totale
2.540.603 RON
Cheltuieli totale
1.245.383 RON
Profit brut
1.295.220 RON
Profit net
1.097.121 RON
Marja profit net
43,23%
Active imobilizate
4.066.649 RON
Active circulante
3.761.848 RON
Stocuri
56.618 RON
Creanțe
839.021 RON
Casa & conturi bănci
2.866.209 RON
Capital propriu
5.714.781 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4311
Loc 16 din 538
Profit net · CAEN 4311
Loc 2 din 538
Angajati · CAEN 4311
Loc 342 din 538

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, MUNTENII DE JOS nr. 743, 737365
Telefon0744663006

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, MUNTENII DE JOS nr. 743, 737365
Cod poștal: 737365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, MUNTENII DE JOS nr. 743, 737365
Cod postal
737365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.04.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.537.636 RON
Rezultat net
1.097.121 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.537.636 RON 8.765.086 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.540.603 RON 8.772.043 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.245.383 RON 1.200.631 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.295.220 RON 7.571.412 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.097.121 RON 6.724.627 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.066.649 RON 1.989.945 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.761.848 RON 7.867.264 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.828.497 RON 9.857.209 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.618 RON 42.978 RON
CreanțeSume de încasat 839.021 RON 1.974.578 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.866.209 RON 5.849.708 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.113.716 RON 2.239.550 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.714.781 RON 7.617.659 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.828.497RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.828.497 RON
Datorii totale2.113.716 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,0 %Profit net / active totale
ROE
19,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.537.636 -71,1% față de anul precedent 2.540.603 1.245.383 1.295.220 -82,9% față de anul precedent 1.097.121 -83,7% față de anul precedent 0 0
2023 8.765.086 +372,7% față de anul precedent 8.772.043 1.200.631 7.571.412 +712,5% față de anul precedent 6.724.627 +637,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.854.367 +39,3% față de anul precedent 1.949.278 1.017.423 931.855 +5,2% față de anul precedent 912.446 +4,6% față de anul precedent 0 0
2021 1.331.194 -1,7% față de anul precedent 1.351.869 466.301 885.568 +10,7% față de anul precedent 872.126 +10,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.354.379 -36,8% față de anul precedent 1.367.869 567.862 800.007 -47,1% față de anul precedent 787.376 -47,3% față de anul precedent 0 0
2019 2.142.642 +1.504,1% față de anul precedent 2.142.642 631.395 1.511.247 1.494.105 0 0
2018 133.570 -3,1% față de anul precedent 133.570 368.795 0 0 235.225 236.561
2017 137.851 -79,9% față de anul precedent 149.101 543.997 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 394.896 395.865
2016 685.223 +65,7% față de anul precedent 727.943 426.407 301.536 253.210 0 0
2015 413.614 -66,8% față de anul precedent 416.636 479.383 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.747 82.046
2014 1.244.474 +123,4% față de anul precedent 1.254.760 803.084 451.676 +1.578,9% față de anul precedent 365.740 +1.546,3% față de anul precedent 0 0
2013 557.176 -1,6% față de anul precedent 695.128 668.225 26.903 -12,3% față de anul precedent 22.216 -12,1% față de anul precedent 0 0
2012 565.999 -73,8% față de anul precedent 567.311 536.627 30.684 -96,1% față de anul precedent 25.272 -96,2% față de anul precedent 0 0
2011 2.163.077 +99,6% față de anul precedent 2.197.631 1.410.750 786.881 +103,3% față de anul precedent 660.900 +103,3% față de anul precedent 0 0
2010 1.083.644 -46,6% față de anul precedent 1.083.687 696.575 387.112 -52,2% față de anul precedent 325.081 -52,2% față de anul precedent 0 0
2009 2.030.666 +10,6% față de anul precedent 2.055.095 1.245.551 809.544 +154,3% față de anul precedent 679.838 +156,2% față de anul precedent 0 0
2008 1.836.735 1.838.460 1.520.150 318.310 265.405 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.066.649 3.761.848 7.828.497 56.618 839.021 2.866.209
2023 1.989.945 7.867.264 9.857.209 42.978 1.974.578 5.849.708
2022 1.487.789 1.867.548 3.355.337 34.816 791.436 1.041.296
2021 1.513.937 1.642.372 3.156.309 24.204 1.046.612 571.556
2020 1.428.905 1.517.988 2.946.893 23.178 1.147.937 346.873
2019 748.337 1.635.845 2.384.182 0 744.011 891.834
2018 759.247 651.701 1.410.948 4.685 494.305 152.711
2017 879.651 1.009.521 1.889.172 15.935 612.473 381.113
2016 1.106.339 1.505.972 2.612.311 37.052 787.452 681.468
2015 1.256.050 1.865.817 3.121.867 11.261 661.380 1.193.176
2014 942.029 2.809.047 3.751.076 12.977 791.140 2.004.930
2013 1.090.336 2.454.696 3.545.032 0 1.304.273 1.150.423
2012 1.004.079 2.570.841 3.574.920 42.424 1.105.491 1.422.926
2011 905.300 3.036.201 3.941.501 26.153 941.595 2.068.453
2010 1.049.356 2.170.821 3.220.177 5.765 1.111.185 1.053.871
2009 997.242 1.993.559 2.990.801 3.171 1.085.189 905.199
2008 925.863 1.422.032 2.347.895 34.903 908.399 478.730

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.113.716 -5,6% față de anul precedent 5.714.781 Neraportat 2
2023 2.239.550 -7,1% față de anul precedent 7.617.659 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 2.411.551 +1.829,7% față de anul precedent 943.786 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2021 124.969 -84,1% față de anul precedent 3.031.340 Neraportat 1 -88,9% față de anul precedent
2020 787.679 +70,4% față de anul precedent 2.159.214 Neraportat 9
2019 462.344 +2.883,1% față de anul precedent 1.921.838 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 15.499 -11,4% față de anul precedent 1.395.449 Neraportat 4
2017 17.489 -88,3% față de anul precedent 1.871.683 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 149.025 +33,3% față de anul precedent 2.463.286 Neraportat 2
2015 111.791 +226,3% față de anul precedent 3.010.076 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 34.261 +117,4% față de anul precedent 3.716.815 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 15.760 -76,8% față de anul precedent 3.529.272 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 67.864 -39,3% față de anul precedent 3.507.056 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 111.717 +81,4% față de anul precedent 3.829.784 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 61.598 -60,8% față de anul precedent 3.158.579 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 157.303 -19,0% față de anul precedent 2.833.498 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 194.235 2.153.660 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BDBENONE DUŢĂfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4468/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice

cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.537.636 RON. Profit: 1.097.121 RON

Cifra de afaceri: 2.537.636 RON. Profit: 1.097.121 RON

Cifra de afaceri
2.537.636 RON -71.05% față de anul precedent
Profit net
1.097.121 RON -83.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.113.716 RON -5.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.765.086 RON. Profit: 6.724.627 RON

Cifra de afaceri: 8.765.086 RON. Profit: 6.724.627 RON

Cifra de afaceri
8.765.086 RON +372.67% față de anul precedent
Profit net
6.724.627 RON +636.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.239.550 RON -7.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.854.367 RON. Profit: 912.446 RON

Cifra de afaceri: 1.854.367 RON. Profit: 912.446 RON

Cifra de afaceri
1.854.367 RON +39.3% față de anul precedent
Profit net
912.446 RON +4.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
2.411.551 RON +1829.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.331.194 RON. Profit: 872.126 RON

Cifra de afaceri: 1.331.194 RON. Profit: 872.126 RON

Cifra de afaceri
1.331.194 RON -1.71% față de anul precedent
Profit net
872.126 RON +10.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -88.89% față de anul precedent
Datorii
124.969 RON -84.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.354.379 RON. Profit: 787.376 RON

Cifra de afaceri: 1.354.379 RON. Profit: 787.376 RON

Cifra de afaceri
1.354.379 RON -36.79% față de anul precedent
Profit net
787.376 RON -47.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
787.679 RON +70.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.142.642 RON. Profit: 1.494.105 RON

Cifra de afaceri: 2.142.642 RON. Profit: 1.494.105 RON

Cifra de afaceri
2.142.642 RON +1504.13% față de anul precedent
Profit net
1.494.105 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
462.344 RON +2883.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 133.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.570 RON -3.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
236.561 RON
Angajati
4
Datorii
15.499 RON -11.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 137.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.851 RON -79.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
395.865 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
17.489 RON -88.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 685.223 RON. Profit: 253.210 RON

Cifra de afaceri: 685.223 RON. Profit: 253.210 RON

Cifra de afaceri
685.223 RON +65.67% față de anul precedent
Profit net
253.210 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
149.025 RON +33.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 413.614 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 413.614 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
413.614 RON -66.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
82.046 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
111.791 RON +226.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.244.474 RON. Profit: 365.740 RON

Cifra de afaceri: 1.244.474 RON. Profit: 365.740 RON

Cifra de afaceri
1.244.474 RON +123.35% față de anul precedent
Profit net
365.740 RON +1546.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
34.261 RON +117.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 557.176 RON. Profit: 22.216 RON

Cifra de afaceri: 557.176 RON. Profit: 22.216 RON

Cifra de afaceri
557.176 RON -1.56% față de anul precedent
Profit net
22.216 RON -12.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
15.760 RON -76.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 565.999 RON. Profit: 25.272 RON

Cifra de afaceri: 565.999 RON. Profit: 25.272 RON

Cifra de afaceri
565.999 RON -73.83% față de anul precedent
Profit net
25.272 RON -96.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
67.864 RON -39.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.163.077 RON. Profit: 660.900 RON

Cifra de afaceri: 2.163.077 RON. Profit: 660.900 RON

Cifra de afaceri
2.163.077 RON +99.61% față de anul precedent
Profit net
660.900 RON +103.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
111.717 RON +81.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.083.644 RON. Profit: 325.081 RON

Cifra de afaceri: 1.083.644 RON. Profit: 325.081 RON

Cifra de afaceri
1.083.644 RON -46.64% față de anul precedent
Profit net
325.081 RON -52.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
61.598 RON -60.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.022026Mentiune · Buletin 4468/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice

cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PIROTEHNIC OSB SRL
CUI
12916380
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J2000000094379
EUID
ROONRC.J2000000094379
Sediu
Jud. Vaslui, Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Nr. 743
Județ
Vaslui
Număr încheiere
93627
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
411277
Data dosarului
29.01.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
LARISA MANUELA UNGUREANU

Subiecte

cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 24.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 411277 din 29.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4468/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2023

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4311, Vaslui

FAASCON BD S.R.L.
CUI: 39785855CAEN: 4311
Activ
VASLUI, Sat Simila Com. Zorleni2018-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.525.945 RON
Profit
878.418 RON
Angajati
16
PIRODEM SRL
CUI: 16172789CAEN: 4311
Activ
VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos2004-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
926.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DEMOTURN S.R.L.
CUI: 43193037CAEN: 4311
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2020-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
898.482 RON
Profit
872.795 RON
Angajati
0

Alte firme din Vaslui

LUCMARK S.R.L.
CUI: 12916363CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Costeşti Com. Costeşti2000-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
659.562 RON
Profit
20.020 RON
Angajati
4
GIROBIR SRL
CUI: 12948950CAEN: 4727
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2000-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.112.355 RON
Profit
94.870 RON
Angajati
9
VINICOLA AVERESTI 2000 SA
CUI: 12784424CAEN: 0121
Activ
VASLUI, Sat Avereşti Com. Buneşti-Avereşti2000-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.431.169 RON
Profit
1.390.334 RON
Angajati
73
GALDOCRIN SRL
CUI: 13119209CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2000-06-19
fara e-Factura
TIPARUL S.R.L.
CUI: 10603610CAEN: 1812
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad1998-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.553 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COMPUTING SYSTEMS SRL
CUI: 14221745CAEN: 4740
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2001-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.262.426 RON
Profit
453.061 RON
Angajati
3
CIPCON TAX SRL
CUI: 19685541CAEN: 4933
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2006-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.490 RON
Profit
11.978 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PIROTEHNIC OSB SRL?

CUI-ul PIROTEHNIC OSB SRL este 12916380.

Unde este sediul PIROTEHNIC OSB SRL?

PIROTEHNIC OSB SRL are sediul in Romania, VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, MUNTENII DE JOS nr. 743, 737365, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata PIROTEHNIC OSB SRL?

PIROTEHNIC OSB SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PIROTEHNIC OSB SRL in 2024?

In 2024, PIROTEHNIC OSB SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.537.636 RON.

Cati angajati are PIROTEHNIC OSB SRL?

PIROTEHNIC OSB SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PIROTEHNIC OSB SRL?

PIROTEHNIC OSB SRL are codul CAEN principal 4311 (Lucrări de demolare a construcţiilor).

Ce profit a inregistrat PIROTEHNIC OSB SRL in 2024?

PIROTEHNIC OSB SRL a inregistrat un profit net de 1.097.121 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.