Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 03:28
Despre CONTGEN 2000 SRL
CONTGEN 2000 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CONTGEN 2000 SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.200 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-59.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 15.750 RON in 2008 la 4.200 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.200 RON
- Venituri totale
- 4.200 RON
- Cheltuieli totale
- 5.647 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 9.359 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.550 RON
- Casa & conturi bănci
- 6.809 RON
- Capital propriu
- 9.231 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 48
- Detalii
- camera nr. 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 05.05.2000
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.200 RON
- Rezultat net
- -1.447 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.200 RON | 10.300 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 4.200 RON | 10.300 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 5.647 RON | 14.302 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.447 RON | 4.002 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.447 RON | 4.002 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 9.359 RON | 11.467 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 9.359 RON | 11.467 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.550 RON | 2.550 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 6.809 RON | 8.917 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 128 RON | 789 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 9.231 RON | 10.678 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 73,12 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.200 -59,2% față de anul precedent | 4.200 | 5.647 | 0 | 0 | 1.447 | 1.447 |
| 2023 | 10.300 -51,0% față de anul precedent | 10.300 | 14.302 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.002 | 4.002 |
| 2022 | 21.000 -1,6% față de anul precedent | 43.500 | 37.927 | 5.573 +48,7% față de anul precedent | 5.367 +55,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 21.350 +82,5% față de anul precedent | 28.430 | 24.683 | 3.747 -17,2% față de anul precedent | 3.447 -17,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 11.700 -25,7% față de anul precedent | 11.725 | 7.198 | 4.527 -9,8% față de anul precedent | 4.200 -7,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 15.750 +35,8% față de anul precedent | 15.750 | 10.729 | 5.021 +624,5% față de anul precedent | 4.548 +1.222,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 11.600 -27,5% față de anul precedent | 11.600 | 10.907 | 693 -88,4% față de anul precedent | 344 -93,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 15.990 +35,4% față de anul precedent | 15.990 | 10.043 | 5.947 +291,8% față de anul precedent | 5.467 +369,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 11.810 +15,9% față de anul precedent | 11.810 | 10.292 | 1.518 +104,0% față de anul precedent | 1.164 +165,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 10.190 +23,8% față de anul precedent | 10.190 | 9.446 | 744 +101,1% față de anul precedent | 438 +259,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 8.230 +14,0% față de anul precedent | 8.230 | 7.860 | 370 +2,2% față de anul precedent | 122 -15,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 7.220 -5,1% față de anul precedent | 7.220 | 6.858 | 362 | 145 | 0 | 0 |
| 2012 | 7.610 -4,6% față de anul precedent | 7.610 | 9.277 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.667 | 1.667 |
| 2011 | 7.980 -49,7% față de anul precedent | 7.980 | 7.917 | 63 -99,1% față de anul precedent | 52 -98,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 15.850 -13,1% față de anul precedent | 15.850 | 9.143 | 6.707 +179,2% față de anul precedent | 4.803 +413,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 18.240 +15,8% față de anul precedent | 18.240 | 15.838 | 2.402 | 935 | 0 | 0 |
| 2008 | 15.750 | 15.750 | 16.326 | 0 | 0 | 576 | 576 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 9.359 | 9.359 | 0 | 2.550 | 6.809 |
| 2023 | 0 | 11.467 | 11.467 | 0 | 2.550 | 8.917 |
| 2022 | 0 | 19.998 | 19.998 | 3.025 | 2.550 | 14.423 |
| 2021 | 0 | 34.400 | 34.400 | 3.025 | 13.050 | 18.325 |
| 2020 | 0 | 26.492 | 26.492 | 3.025 | 1.125 | 22.342 |
| 2019 | 0 | 22.424 | 22.424 | 2.277 | 1.090 | 19.057 |
| 2018 | 0 | 18.076 | 18.076 | 2.090 | 1.315 | 14.671 |
| 2017 | 0 | 17.629 | 17.629 | 1.397 | 1.203 | 15.029 |
| 2016 | 696 | 11.324 | 12.020 | 1.397 | 5.254 | 4.673 |
| 2015 | 1.531 | 9.292 | 10.823 | 0 | 788 | 8.504 |
| 2014 | 2.366 | 7.960 | 10.326 | 0 | 788 | 7.172 |
| 2013 | 0 | 9.792 | 9.792 | 0 | 788 | 9.004 |
| 2012 | 0 | 9.823 | 9.823 | 0 | 804 | 9.019 |
| 2011 | 0 | 11.628 | 11.628 | 0 | 757 | 10.871 |
| 2010 | 0 | 12.113 | 12.113 | 0 | 0 | 12.113 |
| 2009 | 0 | 7.764 | 7.764 | 0 | 0 | 7.764 |
| 2008 | 0 | 6.262 | 6.262 | 0 | 19 | 6.243 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 128 -83,8% față de anul precedent | 9.231 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 789 -85,2% față de anul precedent | 10.678 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 5.317 +4,5% față de anul precedent | 14.681 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 5.087 +712,6% față de anul precedent | 29.313 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 626 -17,4% față de anul precedent | 25.866 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 758 -20,9% față de anul precedent | 21.666 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 958 +12,1% față de anul precedent | 17.118 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 855 +19,9% față de anul precedent | 16.774 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 713 +4,9% față de anul precedent | 11.307 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 680 +9,5% față de anul precedent | 10.143 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 621 +197,1% față de anul precedent | 9.705 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 209 -45,7% față de anul precedent | 9.583 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 385 -26,4% față de anul precedent | 9.438 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 523 -50,7% față de anul precedent | 11.105 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 1.060 -30,0% față de anul precedent | 11.053 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 1.514 +59,9% față de anul precedent | 6.250 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 947 | 5.315 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.200 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.200 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.200 RON -59.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.447 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 128 RON -83.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.300 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 10.300 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 10.300 RON -50.95% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.002 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 789 RON -85.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 5.367 RON
Cifra de afaceri: 21.000 RON. Profit: 5.367 RON
- Cifra de afaceri
- 21.000 RON -1.64% față de anul precedent
- Profit net
- 5.367 RON +55.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.317 RON +4.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.350 RON. Profit: 3.447 RON
Cifra de afaceri: 21.350 RON. Profit: 3.447 RON
- Cifra de afaceri
- 21.350 RON +82.48% față de anul precedent
- Profit net
- 3.447 RON -17.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.087 RON +712.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.700 RON. Profit: 4.200 RON
Cifra de afaceri: 11.700 RON. Profit: 4.200 RON
- Cifra de afaceri
- 11.700 RON -25.71% față de anul precedent
- Profit net
- 4.200 RON -7.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 626 RON -17.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.750 RON. Profit: 4.548 RON
Cifra de afaceri: 15.750 RON. Profit: 4.548 RON
- Cifra de afaceri
- 15.750 RON +35.78% față de anul precedent
- Profit net
- 4.548 RON +1222.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 758 RON -20.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 11.600 RON. Profit: 344 RON
Cifra de afaceri: 11.600 RON. Profit: 344 RON
- Cifra de afaceri
- 11.600 RON -27.45% față de anul precedent
- Profit net
- 344 RON -93.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 958 RON +12.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.990 RON. Profit: 5.467 RON
Cifra de afaceri: 15.990 RON. Profit: 5.467 RON
- Cifra de afaceri
- 15.990 RON +35.39% față de anul precedent
- Profit net
- 5.467 RON +369.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 855 RON +19.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.810 RON. Profit: 1.164 RON
Cifra de afaceri: 11.810 RON. Profit: 1.164 RON
- Cifra de afaceri
- 11.810 RON +15.9% față de anul precedent
- Profit net
- 1.164 RON +165.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 713 RON +4.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 10.190 RON. Profit: 438 RON
Cifra de afaceri: 10.190 RON. Profit: 438 RON
- Cifra de afaceri
- 10.190 RON +23.82% față de anul precedent
- Profit net
- 438 RON +259.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 680 RON +9.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.230 RON. Profit: 122 RON
Cifra de afaceri: 8.230 RON. Profit: 122 RON
- Cifra de afaceri
- 8.230 RON +13.99% față de anul precedent
- Profit net
- 122 RON -15.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 621 RON +197.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.220 RON. Profit: 145 RON
Cifra de afaceri: 7.220 RON. Profit: 145 RON
- Cifra de afaceri
- 7.220 RON -5.12% față de anul precedent
- Profit net
- 145 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 209 RON -45.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 7.610 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.610 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.610 RON -4.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.667 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 385 RON -26.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 7.980 RON. Profit: 52 RON
Cifra de afaceri: 7.980 RON. Profit: 52 RON
- Cifra de afaceri
- 7.980 RON -49.65% față de anul precedent
- Profit net
- 52 RON -98.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 523 RON -50.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 15.850 RON. Profit: 4.803 RON
Cifra de afaceri: 15.850 RON. Profit: 4.803 RON
- Cifra de afaceri
- 15.850 RON -13.1% față de anul precedent
- Profit net
- 4.803 RON +413.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.060 RON -29.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 18.240 RON. Profit: 935 RON
Cifra de afaceri: 18.240 RON. Profit: 935 RON
- Cifra de afaceri
- 18.240 RON +15.81% față de anul precedent
- Profit net
- 935 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.514 RON +59.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 15.750 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 15.750 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 15.750 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 576 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 947 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082000 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONTGEN 2000 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Zalău (SĂLAJ)
CONTGEN 2000 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Zalău (SĂLAJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Sălaj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Sălaj
Alte firme din Sălaj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CONTGEN 2000 SRL?
CUI-ul CONTGEN 2000 SRL este 12979221.
Unde este sediul CONTGEN 2000 SRL?
CONTGEN 2000 SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Bld. Mihai Viteazul nr. 48, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.
Cand a fost infiintata CONTGEN 2000 SRL?
CONTGEN 2000 SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CONTGEN 2000 SRL in 2024?
In 2024, CONTGEN 2000 SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.200 RON.
Cati angajati are CONTGEN 2000 SRL?
CONTGEN 2000 SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CONTGEN 2000 SRL?
CONTGEN 2000 SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).
Ce profit a inregistrat CONTGEN 2000 SRL in 2024?
CONTGEN 2000 SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.447 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.