Activ Plătitor TVAe‑Factură

BARKLAV SRL

CUI: 13019269
CIF: RO13019269
Reg. Com.: J2000001084133
CAEN: 7810
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 2000 · 26 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:10

Despre BARKLAV SRL

BARKLAV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă" (cod CAEN 7810), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BARKLAV SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.154.875 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.3%). Profitul net inregistrat a fost de 346.440 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.219.580 RON in 2008 la 4.154.875 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.154.875 RON
Venituri totale
4.313.622 RON
Cheltuieli totale
3.893.425 RON
Profit brut
420.197 RON
Profit net
346.440 RON
Marja profit net
8,34%
Active imobilizate
126.610 RON
Active circulante
2.996.064 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
753.702 RON
Casa & conturi bănci
2.242.362 RON
Capital propriu
522.279 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 251-253
Telefon0740140065
Fax0241673535

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 251-253
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 251-253
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.05.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.154.875 RON
Rezultat net
346.440 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.154.875 RON 4.140.201 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.313.622 RON 4.511.302 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.893.425 RON 4.131.793 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 420.197 RON 379.509 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 346.440 RON 326.749 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 126.610 RON 196.200 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.996.064 RON 2.802.443 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.122.674 RON 2.998.643 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 753.702 RON 509.723 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.242.362 RON 2.292.720 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.617.148 RON 2.507.315 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 522.279 RON 502.588 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 15 persoane 16 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.122.674RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

83,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.122.674 RON
Datorii totale2.617.148 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,1 %Profit net / active totale
ROE
66,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
16,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.154.875 +0,4% față de anul precedent 4.313.622 3.893.425 420.197 +10,7% față de anul precedent 346.440 +6,0% față de anul precedent 0 0
2023 4.140.201 +14,7% față de anul precedent 4.511.302 4.131.793 379.509 -8,0% față de anul precedent 326.749 -13,3% față de anul precedent 0 0
2022 3.610.009 +52,2% față de anul precedent 4.095.737 3.683.278 412.459 +9,2% față de anul precedent 377.044 +5,9% față de anul precedent 0 0
2021 2.371.373 +7,5% față de anul precedent 2.761.767 2.383.897 377.870 +63,7% față de anul precedent 356.080 +69,3% față de anul precedent 0 0
2020 2.205.213 +5,8% față de anul precedent 2.647.767 2.416.980 230.787 -14,6% față de anul precedent 210.345 -15,7% față de anul precedent 0 0
2019 2.084.255 +0,9% față de anul precedent 2.492.766 2.222.420 270.346 +4,8% față de anul precedent 249.494 +4,8% față de anul precedent 0 0
2018 2.066.486 +2,0% față de anul precedent 2.443.267 2.185.246 258.021 +47,0% față de anul precedent 238.156 +55,3% față de anul precedent 0 0
2017 2.026.992 +5,1% față de anul precedent 2.448.875 2.273.287 175.588 +105,2% față de anul precedent 153.358 +150,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.928.197 -13,6% față de anul precedent 2.265.638 2.180.085 85.553 -33,2% față de anul precedent 61.256 -40,4% față de anul precedent 0 0
2015 2.231.804 -1,7% față de anul precedent 2.824.805 2.696.701 128.104 +33,9% față de anul precedent 102.702 +39,8% față de anul precedent 0 0
2014 2.269.616 -1,2% față de anul precedent 2.691.912 2.596.234 95.678 +53,8% față de anul precedent 73.450 +67,6% față de anul precedent 0 0
2013 2.297.308 +2,3% față de anul precedent 2.621.476 2.559.258 62.218 +23,3% față de anul precedent 43.829 +32,0% față de anul precedent 0 0
2012 2.245.568 +20,6% față de anul precedent 2.627.701 2.577.238 50.463 -19,1% față de anul precedent 33.195 -29,1% față de anul precedent 0 0
2011 1.862.082 +83,3% față de anul precedent 2.181.828 2.119.445 62.383 +26,2% față de anul precedent 46.821 +53,7% față de anul precedent 0 0
2010 1.016.158 +5,8% față de anul precedent 1.212.279 1.162.827 49.452 +44,1% față de anul precedent 30.455 +34,1% față de anul precedent 0 0
2009 960.416 -21,3% față de anul precedent 1.082.545 1.048.235 34.310 -41,1% față de anul precedent 22.719 -46,4% față de anul precedent 0 0
2008 1.219.580 1.491.587 1.433.372 58.215 42.382 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 126.610 2.996.064 3.122.674 0 753.702 2.242.362
2023 196.200 2.802.443 2.998.643 0 509.723 2.292.720
2022 249.440 3.607.809 3.857.249 0 627.071 2.980.738
2021 324.475 4.657.061 4.981.536 0 425.947 4.231.114
2020 83.117 5.122.530 5.205.647 0 424.896 4.697.634
2019 164.722 5.243.726 5.408.448 0 626.588 4.617.138
2018 171.978 5.959.538 6.131.516 0 516.653 5.442.885
2017 231.276 5.588.929 5.820.205 0 575.175 5.013.754
2016 193.900 4.598.317 4.792.217 0 495.671 4.102.646
2015 254.247 1.686.042 1.940.289 0 281.463 1.404.579
2014 17.447 2.059.459 2.076.906 0 359.328 1.700.131
2013 10.773 1.788.183 1.798.956 0 283.729 1.504.454
2012 22.620 1.736.261 1.758.881 0 361.741 1.374.520
2011 62.016 716.036 778.052 0 315.797 400.239
2010 96.259 518.020 614.279 0 186.909 331.111
2009 119.788 313.392 433.180 0 142.898 170.494
2008 163.203 333.432 496.635 0 96.933 236.499

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.617.148 +4,4% față de anul precedent 522.279 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2023 2.507.315 -25,3% față de anul precedent 502.588 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2022 3.356.274 -21,6% față de anul precedent 552.883 Neraportat 15 +36,4% față de anul precedent
2021 4.282.467 -12,9% față de anul precedent 742.264 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2020 4.917.081 -1,4% față de anul precedent 386.184 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2019 4.988.099 -12,8% față de anul precedent 425.333 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2018 5.719.822 +4,2% față de anul precedent 413.995 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2017 5.491.911 +20,5% față de anul precedent 329.197 Neraportat 11 -26,7% față de anul precedent
2016 4.559.473 +167,7% față de anul precedent 237.095 Neraportat 15 -42,3% față de anul precedent
2015 1.703.317 -8,5% față de anul precedent 278.541 Neraportat 26 -29,7% față de anul precedent
2014 1.861.639 +17,4% față de anul precedent 249.289 Neraportat 37 -15,9% față de anul precedent
2013 1.585.862 +1,9% față de anul precedent 219.668 Neraportat 44 -13,7% față de anul precedent
2012 1.556.595 +177,5% față de anul precedent 209.034 Neraportat 51 +18,6% față de anul precedent
2011 560.961 +25,5% față de anul precedent 222.660 Neraportat 43 +514,3% față de anul precedent
2010 446.910 +52,6% față de anul precedent 175.838 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2009 292.824 -22,3% față de anul precedent 145.383 Neraportat 9 -35,7% față de anul precedent
2008 376.975 122.665 Neraportat 14

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LALAURENŢIU ADRIAN LAZĂRadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25821/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.154.875 RON. Profit: 346.440 RON

Cifra de afaceri: 4.154.875 RON. Profit: 346.440 RON

Cifra de afaceri
4.154.875 RON +0.35% față de anul precedent
Profit net
346.440 RON +6.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
2.617.148 RON +4.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.140.201 RON. Profit: 326.749 RON

Cifra de afaceri: 4.140.201 RON. Profit: 326.749 RON

Cifra de afaceri
4.140.201 RON +14.69% față de anul precedent
Profit net
326.749 RON -13.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
2.507.315 RON -25.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.610.009 RON. Profit: 377.044 RON

Cifra de afaceri: 3.610.009 RON. Profit: 377.044 RON

Cifra de afaceri
3.610.009 RON +52.23% față de anul precedent
Profit net
377.044 RON +5.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +36.36% față de anul precedent
Datorii
3.356.274 RON -21.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.371.373 RON. Profit: 356.080 RON

Cifra de afaceri: 2.371.373 RON. Profit: 356.080 RON

Cifra de afaceri
2.371.373 RON +7.53% față de anul precedent
Profit net
356.080 RON +69.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
4.282.467 RON -12.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.205.213 RON. Profit: 210.345 RON

Cifra de afaceri: 2.205.213 RON. Profit: 210.345 RON

Cifra de afaceri
2.205.213 RON +5.8% față de anul precedent
Profit net
210.345 RON -15.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
4.917.081 RON -1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.084.255 RON. Profit: 249.494 RON

Cifra de afaceri: 2.084.255 RON. Profit: 249.494 RON

Cifra de afaceri
2.084.255 RON +0.86% față de anul precedent
Profit net
249.494 RON +4.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
4.988.099 RON -12.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.066.486 RON. Profit: 238.156 RON

Cifra de afaceri: 2.066.486 RON. Profit: 238.156 RON

Cifra de afaceri
2.066.486 RON +1.95% față de anul precedent
Profit net
238.156 RON +55.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
5.719.822 RON +4.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.026.992 RON. Profit: 153.358 RON

Cifra de afaceri: 2.026.992 RON. Profit: 153.358 RON

Cifra de afaceri
2.026.992 RON +5.12% față de anul precedent
Profit net
153.358 RON +150.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -26.67% față de anul precedent
Datorii
5.491.911 RON +20.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.928.197 RON. Profit: 61.256 RON

Cifra de afaceri: 1.928.197 RON. Profit: 61.256 RON

Cifra de afaceri
1.928.197 RON -13.6% față de anul precedent
Profit net
61.256 RON -40.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -42.31% față de anul precedent
Datorii
4.559.473 RON +167.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.231.804 RON. Profit: 102.702 RON

Cifra de afaceri: 2.231.804 RON. Profit: 102.702 RON

Cifra de afaceri
2.231.804 RON -1.67% față de anul precedent
Profit net
102.702 RON +39.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -29.73% față de anul precedent
Datorii
1.703.317 RON -8.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.269.616 RON. Profit: 73.450 RON

Cifra de afaceri: 2.269.616 RON. Profit: 73.450 RON

Cifra de afaceri
2.269.616 RON -1.21% față de anul precedent
Profit net
73.450 RON +67.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -15.91% față de anul precedent
Datorii
1.861.639 RON +17.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.297.308 RON. Profit: 43.829 RON

Cifra de afaceri: 2.297.308 RON. Profit: 43.829 RON

Cifra de afaceri
2.297.308 RON +2.3% față de anul precedent
Profit net
43.829 RON +32.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
44 -13.73% față de anul precedent
Datorii
1.585.862 RON +1.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.245.568 RON. Profit: 33.195 RON

Cifra de afaceri: 2.245.568 RON. Profit: 33.195 RON

Cifra de afaceri
2.245.568 RON +20.59% față de anul precedent
Profit net
33.195 RON -29.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
51 +18.6% față de anul precedent
Datorii
1.556.595 RON +177.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.862.082 RON. Profit: 46.821 RON

Cifra de afaceri: 1.862.082 RON. Profit: 46.821 RON

Cifra de afaceri
1.862.082 RON +83.25% față de anul precedent
Profit net
46.821 RON +53.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 +514.29% față de anul precedent
Datorii
560.961 RON +25.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.016.158 RON. Profit: 30.455 RON

Cifra de afaceri: 1.016.158 RON. Profit: 30.455 RON

Cifra de afaceri
1.016.158 RON +5.8% față de anul precedent
Profit net
30.455 RON +34.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
446.910 RON +52.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 960.416 RON. Profit: 22.719 RON

Cifra de afaceri: 960.416 RON. Profit: 22.719 RON

Cifra de afaceri
960.416 RON -21.25% față de anul precedent
Profit net
22.719 RON -46.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -35.71% față de anul precedent
Datorii
292.824 RON -22.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.072026Mentiune · Buletin 25821/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
BARKLAV SRL
CUI
13019269
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.07.2026
Registrul Comerțului
J2000001084133
EUID
ROONRC.J2000001084133
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Bulevardul MAMAIA, Nr. 251-253, Etaj 2
Județ
Constanţa
Număr încheiere
542085
Data încheierii
07.07.2026
Număr dosar
2628884
Data dosarului
01.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Gabriela Romaniuc

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 5 din 04.06.2026 la contract de închiriere nr. 1 din 09.06.2017
Vezi Buletinul ONRC nr. 25821/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7810, Constanţa

GOOD WINDS MARINE SERVICES SRL
CUI: 30904669CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.447.737 RON
Profit
463.907 RON
Angajati
0
FAIR PLAY MARITIME SRL
CUI: 11883233CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.050.482 RON
Profit
157.919 RON
Angajati
8
CONBUZ HOUSE S.R.L.
CUI: 45068596CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.514.846 RON
Profit
406.566 RON
Angajati
11
DELPHINE COMAR SRL
CUI: 5639316CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1994-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.692.415 RON
Profit
1.030.372 RON
Angajati
6
PETRO-SHIP GROUP SRL
CUI: 23928657CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.884.746 RON
Profit
219.421 RON
Angajati
32
RONAV MARINE S.R.L.
CUI: 47348428CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.193.164 RON
Profit
791.336 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7810, Constanţa

STAR SHIPPING SRL
CUI: 12693512CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.637.940 RON
Profit
1.892.101 RON
Angajati
7
CARDINAL SHIPPING SERVICES SRL
CUI: 13300220CAEN: 7810
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.026 RON
Profit
9.428 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

AUTENTICH GOLD SRL
CUI: 13010880CAEN: 4777
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2000-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.829 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEGA NET SRL
CUI: 13111698CAEN: 4322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
916.228 RON
Profit
135.182 RON
Angajati
6
ENVIROTECH SRL
CUI: 12442901CAEN: 1399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.776.469 RON
Profit
816.870 RON
Angajati
37
VICODOR SRL
CUI: 8239411CAEN: 8559
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1996-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.018 RON
Profit
85 RON
Angajati
1
EL TITOS-CLUB SRL
CUI: 15288166CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2003-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.956 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AMR FIN CONST SRL
CUI: 34781054CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
917.779 RON
Profit
14.731 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BARKLAV SRL?

CUI-ul BARKLAV SRL este 13019269.

Unde este sediul BARKLAV SRL?

BARKLAV SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 251-253, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata BARKLAV SRL?

BARKLAV SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BARKLAV SRL in 2024?

In 2024, BARKLAV SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.154.875 RON.

Cati angajati are BARKLAV SRL?

BARKLAV SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.

Ce activitate are BARKLAV SRL?

BARKLAV SRL are codul CAEN principal 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă).

Ce profit a inregistrat BARKLAV SRL in 2024?

BARKLAV SRL a inregistrat un profit net de 346.440 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.