Activ Plătitor TVAe‑Factură

PRAHOVA COM S.A.

CUI: 1318402
CIF: RO1318402
Reg. Com.: J29/133/1991
CAEN: 6820
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 29 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:27

Despre PRAHOVA COM S.A.

PRAHOVA COM S.A. este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Orş. Breaza, judetul PRAHOVA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRAHOVA COM S.A. a raportat o cifra de afaceri de 498.415 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 236.181 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 358.077 RON in 2008 la 498.415 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
498.415 RON
Venituri totale
571.591 RON
Cheltuieli totale
325.078 RON
Profit brut
246.513 RON
Profit net
236.181 RON
Marja profit net
47,39%
Active imobilizate
1.652.116 RON
Active circulante
1.211.485 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
67.390 RON
Casa & conturi bănci
144.095 RON
Capital propriu
2.574.545 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Breaza, Str. Republicii nr. 21, 105400

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Breaza, Str. Republicii nr. 21, 105400
Cod poștal: 105400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Breaza, Str. Republicii nr. 21, 105400
Cod postal
105400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
498.415 RON
Rezultat net
236.181 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 498.415 RON 483.295 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 571.591 RON 563.067 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 325.078 RON 199.986 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 246.513 RON 363.081 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 236.181 RON 358.295 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.652.116 RON 660.437 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.211.485 RON 1.859.303 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.863.601 RON 2.519.740 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 67.390 RON 109.998 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 144.095 RON 249.305 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 299.245 RON 181.376 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.574.545 RON 2.338.364 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.863.601RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.863.601 RON
Datorii totale299.245 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,2 %Profit net / active totale
ROE
9,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 498.415 +3,1% față de anul precedent 571.591 325.078 246.513 -32,1% față de anul precedent 236.181 -34,1% față de anul precedent 0 0
2023 483.295 -4,1% față de anul precedent 563.067 199.986 363.081 -76,4% față de anul precedent 358.295 -76,5% față de anul precedent 0 0
2022 504.012 +3,4% față de anul precedent 1.783.547 243.344 1.540.203 +443,1% față de anul precedent 1.522.724 +446,0% față de anul precedent 0 0
2021 487.373 +17,6% față de anul precedent 509.461 225.876 283.585 278.870 0 0
2020 414.561 -22,2% față de anul precedent 420.896 501.107 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 80.211 83.532
2019 532.904 -3,5% față de anul precedent 644.666 279.375 365.291 +278,6% față de anul precedent 358.844 +295,5% față de anul precedent 0 0
2018 551.997 -14,8% față de anul precedent 575.359 478.877 96.482 -74,3% față de anul precedent 90.728 -75,0% față de anul precedent 0 0
2017 647.874 -27,5% față de anul precedent 648.521 272.527 375.994 -13,0% față de anul precedent 362.318 +1,4% față de anul precedent 0 0
2016 893.244 -2,3% față de anul precedent 905.613 473.531 432.082 +68,7% față de anul precedent 357.307 +81,0% față de anul precedent 0 0
2015 914.231 +12,9% față de anul precedent 915.185 659.063 256.122 -30,3% față de anul precedent 197.370 -36,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 809.716 +44,1% față de anul precedent 814.103 446.404 367.699 -3,3% față de anul precedent 308.419 -3,2% față de anul precedent 0 0
2013 562.127 +32,6% față de anul precedent 565.646 185.462 380.184 +81,4% față de anul precedent 318.678 +61,8% față de anul precedent 0 0
2012 423.802 +27,0% față de anul precedent 427.377 217.762 209.615 +136,4% față de anul precedent 196.937 +150,4% față de anul precedent 0 0
2011 333.592 -19,9% față de anul precedent 333.625 244.962 88.663 +109,6% față de anul precedent 78.653 +151,1% față de anul precedent 0 0
2010 416.462 +5,3% față de anul precedent 416.516 374.204 42.312 -82,6% față de anul precedent 31.326 -86,3% față de anul precedent 0 0
2009 395.363 +10,4% față de anul precedent 395.451 152.838 242.613 +21,4% față de anul precedent 229.356 +20,2% față de anul precedent 0 0
2008 358.077 358.960 159.185 199.775 190.801 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.652.116 1.211.485 2.863.601 0 67.390 144.095
2023 660.437 1.859.303 2.519.740 0 109.998 249.305
2022 701.695 2.122.711 2.824.406 0 189.411 1.933.300
2021 746.988 681.961 1.428.949 0 103.799 578.162
2020 789.608 395.587 1.185.195 0 79.098 316.489
2019 1.831.621 438.480 2.270.101 0 74.340 364.140
2018 1.881.706 201.422 2.083.128 0 55.510 145.912
2017 1.828.253 448.198 2.276.451 0 200.148 48.050
2016 960.254 1.206.387 2.166.641 0 187.417 118.970
2015 907.897 934.583 1.842.480 0 169.865 64.718
2014 962.830 644.467 1.607.297 25.558 405.773 213.136
2013 239.203 1.109.939 1.349.142 57.449 460.934 591.556
2012 248.443 804.541 1.052.984 60.858 591.347 152.336
2011 208.261 617.687 825.948 57.468 498.513 61.706
2010 323.018 476.674 799.692 23.396 435.097 18.181
2009 234.156 710.707 944.863 23.396 560.863 126.448
2008 252.095 478.203 730.298 27.197 358.538 92.468

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 299.245 +65,0% față de anul precedent 2.574.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 181.376 -78,5% față de anul precedent 2.338.364 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 844.337 +102,3% față de anul precedent 1.980.069 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 417.421 -7,8% față de anul precedent 1.011.528 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 452.538 -69,0% față de anul precedent 732.657 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.458.621 +6.820,1% față de anul precedent 816.189 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 21.078 -34,1% față de anul precedent 2.062.618 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 31.963 -24,4% față de anul precedent 2.303.471 Neraportat 2
2016 42.249 -36,3% față de anul precedent 2.126.647 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 66.324 +77,3% față de anul precedent 1.769.340 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 37.411 -56,3% față de anul precedent 1.571.971 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 85.590 -20,8% față de anul precedent 1.263.552 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 108.110 +38,6% față de anul precedent 944.874 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 78.012 -40,2% față de anul precedent 747.936 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 130.407 +68,2% față de anul precedent 669.285 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 77.548 -16,0% față de anul precedent 867.315 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 92.339 637.959 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 498.415 RON. Profit: 236.181 RON

Cifra de afaceri: 498.415 RON. Profit: 236.181 RON

Cifra de afaceri
498.415 RON +3.13% față de anul precedent
Profit net
236.181 RON -34.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
299.245 RON +64.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 483.295 RON. Profit: 358.295 RON

Cifra de afaceri: 483.295 RON. Profit: 358.295 RON

Cifra de afaceri
483.295 RON -4.11% față de anul precedent
Profit net
358.295 RON -76.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
181.376 RON -78.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 504.012 RON. Profit: 1.522.724 RON

Cifra de afaceri: 504.012 RON. Profit: 1.522.724 RON

Cifra de afaceri
504.012 RON +3.41% față de anul precedent
Profit net
1.522.724 RON +446.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
844.337 RON +102.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 487.373 RON. Profit: 278.870 RON

Cifra de afaceri: 487.373 RON. Profit: 278.870 RON

Cifra de afaceri
487.373 RON +17.56% față de anul precedent
Profit net
278.870 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
417.421 RON -7.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 414.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 414.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
414.561 RON -22.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
83.532 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
452.538 RON -68.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 532.904 RON. Profit: 358.844 RON

Cifra de afaceri: 532.904 RON. Profit: 358.844 RON

Cifra de afaceri
532.904 RON -3.46% față de anul precedent
Profit net
358.844 RON +295.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
1.458.621 RON +6820.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 551.997 RON. Profit: 90.728 RON

Cifra de afaceri: 551.997 RON. Profit: 90.728 RON

Cifra de afaceri
551.997 RON -14.8% față de anul precedent
Profit net
90.728 RON -74.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
21.078 RON -34.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 647.874 RON. Profit: 362.318 RON

Cifra de afaceri: 647.874 RON. Profit: 362.318 RON

Cifra de afaceri
647.874 RON -27.47% față de anul precedent
Profit net
362.318 RON +1.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
31.963 RON -24.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 893.244 RON. Profit: 357.307 RON

Cifra de afaceri: 893.244 RON. Profit: 357.307 RON

Cifra de afaceri
893.244 RON -2.3% față de anul precedent
Profit net
357.307 RON +81.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
42.249 RON -36.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 914.231 RON. Profit: 197.370 RON

Cifra de afaceri: 914.231 RON. Profit: 197.370 RON

Cifra de afaceri
914.231 RON +12.91% față de anul precedent
Profit net
197.370 RON -36.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
66.324 RON +77.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 809.716 RON. Profit: 308.419 RON

Cifra de afaceri: 809.716 RON. Profit: 308.419 RON

Cifra de afaceri
809.716 RON +44.05% față de anul precedent
Profit net
308.419 RON -3.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.411 RON -56.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 562.127 RON. Profit: 318.678 RON

Cifra de afaceri: 562.127 RON. Profit: 318.678 RON

Cifra de afaceri
562.127 RON +32.64% față de anul precedent
Profit net
318.678 RON +61.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
85.590 RON -20.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 423.802 RON. Profit: 196.937 RON

Cifra de afaceri: 423.802 RON. Profit: 196.937 RON

Cifra de afaceri
423.802 RON +27.04% față de anul precedent
Profit net
196.937 RON +150.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
108.110 RON +38.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 333.592 RON. Profit: 78.653 RON

Cifra de afaceri: 333.592 RON. Profit: 78.653 RON

Cifra de afaceri
333.592 RON -19.9% față de anul precedent
Profit net
78.653 RON +151.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.012 RON -40.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 416.462 RON. Profit: 31.326 RON

Cifra de afaceri: 416.462 RON. Profit: 31.326 RON

Cifra de afaceri
416.462 RON +5.34% față de anul precedent
Profit net
31.326 RON -86.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.407 RON +68.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 395.363 RON. Profit: 229.356 RON

Cifra de afaceri: 395.363 RON. Profit: 229.356 RON

Cifra de afaceri
395.363 RON +10.41% față de anul precedent
Profit net
229.356 RON +20.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
77.548 RON -16.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 358.077 RON. Profit: 190.801 RON

Cifra de afaceri: 358.077 RON. Profit: 190.801 RON

Cifra de afaceri
358.077 RON
Profit net
190.801 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
92.339 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Prahova

ANSELI IMOB SRL
CUI: 36849563CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.401 RON
Profit
333.723 RON
Angajati
2
ELCOTUR SRL
CUI: 1331711CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.092 RON
Profit
294.369 RON
Angajati
1
GESEIDL REAL ESTATE SRL
CUI: 37832721CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.959 RON
Profit
404.145 RON
Angajati
1
BAUMBACH TROKENBAU SRL
CUI: 22980061CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.944 RON
Profit
337.644 RON
Angajati
1
DATIMOB TEO IMPEX SRL
CUI: 33720580CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2014-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.420 RON
Profit
46.270 RON
Angajati
0
ANDRIMA CONSTRUCT SRL
CUI: 7754664CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic1995-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.619 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Prahova

NOVIS SRL
CUI: 1316487CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.491 RON
Profit
76.287 RON
Angajati
2
ANCROLUX SRL
CUI: 1322489CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.500 RON
Profit
29.975 RON
Angajati
0
ZORILE SA
CUI: 1315066CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
846.038 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
LIDO M & C S.R.L.
CUI: 1323590CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.939 RON
Profit
40.000 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

RECOP SRL
CUI: 1318399CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.657 RON
Profit
6.434 RON
Angajati
2
COMTUR AP SRL
CUI: 1318470CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Adunaţi Com. Adunaţi1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.733.098 RON
Profit
217.286 RON
Angajati
4
PANAIT SRL
CUI: 1317741CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.119.586 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
DORO CRIN SRL
CUI: 1318917CAEN: 7111
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.798 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VERA IMPEX SRL
CUI: 1299920CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Bordenii Mari Com. Scorţeni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
547.273 RON
Profit
24.976 RON
Angajati
2
STEFANIA S.R.L.
CUI: 1330228CAEN: 4771
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
ALEXIS IMPEX SRL
CUI: 5072261CAEN: 4724
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza1994-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KIT & ALDAEL SRL
CUI: 32131527CAEN: 8510
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.856 RON
Profit
15.154 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRAHOVA COM S.A.?

CUI-ul PRAHOVA COM S.A. este 1318402.

Unde este sediul PRAHOVA COM S.A.?

PRAHOVA COM S.A. are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Breaza, Str. Republicii nr. 21, 105400, Orş. Breaza, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata PRAHOVA COM S.A.?

PRAHOVA COM S.A. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRAHOVA COM S.A. in 2024?

In 2024, PRAHOVA COM S.A. a raportat o cifra de afaceri de 498.415 RON.

Cati angajati are PRAHOVA COM S.A.?

PRAHOVA COM S.A. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PRAHOVA COM S.A.?

PRAHOVA COM S.A. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat PRAHOVA COM S.A. in 2024?

PRAHOVA COM S.A. a inregistrat un profit net de 236.181 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.