Activ Plătitor TVA

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL

CUI: 13213876
CIF: RO13213876
Reg. Com.: J36/199/2000
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iulie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:01

Despre NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 15.370 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 90.840 RON in 2008 la 15.370 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.370 RON
Venituri totale
15.370 RON
Cheltuieli totale
85.504 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
63.642 RON
Active circulante
80.478 RON
Stocuri
2.496 RON
Creanțe
16.635 RON
Casa & conturi bănci
61.347 RON
Capital propriu
136.949 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. PELINULUI nr. 5
Telefon0745465284

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. PELINULUI nr. 5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. PELINULUI nr. 5
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.07.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
15.370 RON
Rezultat net
-70.270 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.370 RON 306.955 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.370 RON 306.955 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 85.504 RON 115.641 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 191.314 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 188.244 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 70.134 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 70.270 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 63.642 RON 64.442 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.478 RON 152.536 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 144.120 RON 216.978 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.496 RON 2.496 RON
CreanțeSume de încasat 16.635 RON 17.564 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 61.347 RON 132.476 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.171 RON 10.257 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 136.949 RON 206.721 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active144.120RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale144.120 RON
Datorii totale7.171 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 15.370 -95,0% față de anul precedent 15.370 85.504 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 70.134 70.270
2023 306.955 +163,3% față de anul precedent 306.955 115.641 191.314 +339,5% față de anul precedent 188.244 +344,3% față de anul precedent 0 0
2022 116.598 -31,0% față de anul precedent 116.599 73.068 43.531 -49,9% față de anul precedent 42.365 -50,3% față de anul precedent 0 0
2021 169.032 -10,9% față de anul precedent 169.033 82.149 86.884 -32,0% față de anul precedent 85.194 -32,3% față de anul precedent 0 0
2020 189.663 +223,0% față de anul precedent 192.924 65.110 127.814 +2.687,1% față de anul precedent 125.917 +3.213,6% față de anul precedent 0 0
2019 58.714 -60,8% față de anul precedent 61.954 57.368 4.586 -95,0% față de anul precedent 3.800 -95,8% față de anul precedent 0 0
2018 149.676 -30,9% față de anul precedent 149.676 58.265 91.411 -44,1% față de anul precedent 89.914 -44,3% față de anul precedent 0 0
2017 216.536 +28,3% față de anul precedent 221.998 58.496 163.502 +22,3% față de anul precedent 161.282 +23,8% față de anul precedent 0 0
2016 168.767 +99,3% față de anul precedent 168.768 35.111 133.657 +137,0% față de anul precedent 130.282 +141,9% față de anul precedent 0 0
2015 84.685 +55,2% față de anul precedent 84.747 28.347 56.400 +148,7% față de anul precedent 53.859 +156,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 54.553 -19,1% față de anul precedent 54.553 31.873 22.680 -47,7% față de anul precedent 21.043 -49,1% față de anul precedent 0 0
2013 67.427 +12,8% față de anul precedent 69.291 25.904 43.387 +80,0% față de anul precedent 41.308 +85,2% față de anul precedent 0 0
2012 59.802 -25,3% față de anul precedent 59.802 35.701 24.101 -30,8% față de anul precedent 22.307 -31,3% față de anul precedent 0 0
2011 80.036 -19,5% față de anul precedent 80.072 45.224 34.848 -43,5% față de anul precedent 32.447 -36,2% față de anul precedent 0 0
2010 99.356 +59,2% față de anul precedent 99.356 37.725 61.631 +86,2% față de anul precedent 50.846 +72,3% față de anul precedent 0 0
2009 62.411 -31,3% față de anul precedent 62.418 29.325 33.093 -40,0% față de anul precedent 29.510 -44,2% față de anul precedent 0 0
2008 90.840 90.870 35.740 55.130 52.858 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 63.642 80.478 144.120 2.496 16.635 61.347
2023 64.442 152.536 216.978 2.496 17.564 132.476
2022 75.308 123.066 198.374 0 15.908 107.158
2021 88.442 153.648 242.090 0 22.166 131.482
2020 95.010 154.424 249.434 0 53.848 100.576
2019 97.716 29.087 126.803 0 15.908 13.179
2018 108.800 88.452 197.252 0 18.908 69.544
2017 66.018 170.118 236.136 0 38.108 132.010
2016 14.130 207.462 221.592 0 105.904 101.558
2015 16.258 102.649 118.907 0 60.908 41.741
2014 19.057 36.847 55.904 0 25.908 10.939
2013 19.500 81.479 100.979 0 49.445 32.034
2012 22.094 5.795 27.889 0 2.436 3.359
2011 23.183 14.007 37.190 215 8.571 5.221
2010 2.478 70.289 72.767 0 69.371 918
2009 2.899 50.602 53.501 202 7.956 42.444
2008 5.078 62.172 67.250 1.209 3.952 57.011

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.171 -30,1% față de anul precedent 136.949 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.257 -63,6% față de anul precedent 206.721 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 28.207 -3,1% față de anul precedent 170.167 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 29.094 -39,6% față de anul precedent 212.996 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 48.133 -0,1% față de anul precedent 201.301 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 48.159 +9,0% față de anul precedent 75.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 44.168 +98,3% față de anul precedent 146.584 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 22.276 -35,7% față de anul precedent 213.860 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 34.640 +55,1% față de anul precedent 186.952 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 22.337 +69,3% față de anul precedent 96.570 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 13.193 -77,8% față de anul precedent 42.711 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 59.311 +1.035,8% față de anul precedent 41.668 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 5.222 +19,1% față de anul precedent 22.667 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 4.383 -79,7% față de anul precedent 32.807 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 21.561 -8,8% față de anul precedent 51.206 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 23.631 +68,4% față de anul precedent 29.870 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 14.032 53.218 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.370 RON -94.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
70.270 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.171 RON -30.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12523/2024sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 306.955 RON. Profit: 188.244 RON

Cifra de afaceri: 306.955 RON. Profit: 188.244 RON

Cifra de afaceri
306.955 RON +163.26% față de anul precedent
Profit net
188.244 RON +344.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.257 RON -63.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 116.598 RON. Profit: 42.365 RON

Cifra de afaceri: 116.598 RON. Profit: 42.365 RON

Cifra de afaceri
116.598 RON -31.02% față de anul precedent
Profit net
42.365 RON -50.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.207 RON -3.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 169.032 RON. Profit: 85.194 RON

Cifra de afaceri: 169.032 RON. Profit: 85.194 RON

Cifra de afaceri
169.032 RON -10.88% față de anul precedent
Profit net
85.194 RON -32.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.094 RON -39.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 189.663 RON. Profit: 125.917 RON

Cifra de afaceri: 189.663 RON. Profit: 125.917 RON

Cifra de afaceri
189.663 RON +223.03% față de anul precedent
Profit net
125.917 RON +3213.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.133 RON -0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 58.714 RON. Profit: 3.800 RON

Cifra de afaceri: 58.714 RON. Profit: 3.800 RON

Cifra de afaceri
58.714 RON -60.77% față de anul precedent
Profit net
3.800 RON -95.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.159 RON +9.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 149.676 RON. Profit: 89.914 RON

Cifra de afaceri: 149.676 RON. Profit: 89.914 RON

Cifra de afaceri
149.676 RON -30.88% față de anul precedent
Profit net
89.914 RON -44.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.168 RON +98.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 216.536 RON. Profit: 161.282 RON

Cifra de afaceri: 216.536 RON. Profit: 161.282 RON

Cifra de afaceri
216.536 RON +28.3% față de anul precedent
Profit net
161.282 RON +23.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.276 RON -35.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 168.767 RON. Profit: 130.282 RON

Cifra de afaceri: 168.767 RON. Profit: 130.282 RON

Cifra de afaceri
168.767 RON +99.29% față de anul precedent
Profit net
130.282 RON +141.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.640 RON +55.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 84.685 RON. Profit: 53.859 RON

Cifra de afaceri: 84.685 RON. Profit: 53.859 RON

Cifra de afaceri
84.685 RON +55.23% față de anul precedent
Profit net
53.859 RON +155.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.337 RON +69.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 54.553 RON. Profit: 21.043 RON

Cifra de afaceri: 54.553 RON. Profit: 21.043 RON

Cifra de afaceri
54.553 RON -19.09% față de anul precedent
Profit net
21.043 RON -49.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.193 RON -77.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 67.427 RON. Profit: 41.308 RON

Cifra de afaceri: 67.427 RON. Profit: 41.308 RON

Cifra de afaceri
67.427 RON +12.75% față de anul precedent
Profit net
41.308 RON +85.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.311 RON +1035.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 59.802 RON. Profit: 22.307 RON

Cifra de afaceri: 59.802 RON. Profit: 22.307 RON

Cifra de afaceri
59.802 RON -25.28% față de anul precedent
Profit net
22.307 RON -31.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.222 RON +19.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 80.036 RON. Profit: 32.447 RON

Cifra de afaceri: 80.036 RON. Profit: 32.447 RON

Cifra de afaceri
80.036 RON -19.45% față de anul precedent
Profit net
32.447 RON -36.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.383 RON -79.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 99.356 RON. Profit: 50.846 RON

Cifra de afaceri: 99.356 RON. Profit: 50.846 RON

Cifra de afaceri
99.356 RON +59.2% față de anul precedent
Profit net
50.846 RON +72.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.561 RON -8.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 62.411 RON. Profit: 29.510 RON

Cifra de afaceri: 62.411 RON. Profit: 29.510 RON

Cifra de afaceri
62.411 RON -31.3% față de anul precedent
Profit net
29.510 RON -44.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.631 RON +68.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 90.840 RON. Profit: 52.858 RON

Cifra de afaceri: 90.840 RON. Profit: 52.858 RON

Cifra de afaceri
90.840 RON
Profit net
52.858 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
14.032 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Tulcea (TULCEA)

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Tulcea (TULCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.052024Mentiune · Buletin 12523/2024sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

sedii secundare; solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Companie
NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL
CUI
13213876
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2024
Registrul Comerțului
J36/199/2000
EUID
ROONRC.J36/199/2000
Sediu
Municipiul Tulcea, Str. PELINULUI, Nr. 5, Bloc 5, Scara B, Ap. 16, Judet Tulcea
Număr încheiere
2284
Data încheierii
16.04.2024
Număr dosar
5754
Data dosarului
09.04.2024
Tribunal
Tulcea

Subiecte

sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Documente menționate

  • Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 5754 din 09.04.2024
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 15.01.2024
Vezi Buletinul ONRC nr. 12523/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Tulcea

TRIFCAD ACTUAL SRL
CUI: 33447049CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2014-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.135 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOPO CONSULT SRL
CUI: 18310870CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea2006-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.807 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CADSIST S.R.L.
CUI: 49173470CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Sat Nifon Com. Hamcearca2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Tulcea

PROCIMEX SRL
CUI: 7361320CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1995-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.517 RON
Profit
25.898 RON
Angajati
0
GLOBAL-PROIECT SRL
CUI: 13696371CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2001-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.891 RON
Profit
135.683 RON
Angajati
1
GEO-TOPO SRL
CUI: 5887664CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1994-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.236.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
23
EURO CONS SRL
CUI: 14888553CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2002-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.727.140 RON
Profit
236.230 RON
Angajati
5

Alte firme din Tulcea

ECO PRODUCT S.R.L.
CUI: 13171835CAEN: 0150
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2000-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.208 RON
Profit
6.118 RON
Angajati
0
CREATIV SRL
CUI: 13213884CAEN: 8559
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2000-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.300 RON
Profit
564 RON
Angajati
1
ECOTUR INDUSTRIES SRL
CUI: 13018972CAEN: 4100
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2000-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECOPESC SRL
CUI: 13402379CAEN: 4730
Activ
TULCEA, Sat Jurilovca Com. Jurilovca2000-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.268.925 RON
Profit
250.183 RON
Angajati
5
DINAMIC99 SRL
CUI: 11553669CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Dăeni Com. Dăeni1999-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.829 RON
Profit
163.739 RON
Angajati
2
ROMAVIS SRL
CUI: 14302408CAEN: 8292
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2001-11-21
fara e-Factura
LACUL CU TEI SRL
CUI: 25084538CAEN: 0113
Activ
TULCEA, Sat Cataloi Com. Frecăţei2009-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.242.370 RON
Profit
71.942 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL?

CUI-ul NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL este 13213876.

Unde este sediul NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL?

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. PELINULUI nr. 5, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL?

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL in 2024?

In 2024, NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 15.370 RON.

Cati angajati are NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL?

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL?

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL in 2024?

NAVAL TOTAL MANAGEMENT SRL a inregistrat o pierdere neta de 70.270 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.