Activ Plătitor TVA

LIN & EMA SRL

CUI: 13313735
CIF: RO13313735
Reg. Com.: J2000000299017
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 august 2000 · 26 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:00

Despre LIN & EMA SRL

LIN & EMA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vâltori Orş. Zlatna, judetul ALBA, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LIN & EMA SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.322.620 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.9%). Profitul net inregistrat a fost de 6.146.283 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 30. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 27.424.778 RON in 2008 la 39.322.620 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.322.620 RON
Venituri totale
41.415.754 RON
Cheltuieli totale
34.506.800 RON
Profit brut
6.908.954 RON
Profit net
6.146.283 RON
Marja profit net
15,63%
Active imobilizate
68.921.613 RON
Active circulante
12.087.129 RON
Stocuri
1.475.628 RON
Creanțe
3.672.247 RON
Casa & conturi bănci
346.740 RON
Capital propriu
53.850.056 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Sat Vâltori Orş. Zlatna, 516118
Telefon0258819749

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Sat Vâltori Orş. Zlatna, 516118
Cod poștal: 516118
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Sat Vâltori Orş. Zlatna, 516118
Cod postal
516118
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.08.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Alba
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
39.322.620 RON
Rezultat net
6.146.283 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.322.620 RON 40.936.926 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 41.415.754 RON 43.998.337 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 34.506.800 RON 36.452.614 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.908.954 RON 7.545.723 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.146.283 RON 6.745.554 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 68.921.613 RON 64.835.502 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.087.129 RON 15.089.174 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.008.742 RON 79.924.676 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.475.628 RON 2.236.382 RON
CreanțeSume de încasat 3.672.247 RON 2.089.386 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 346.740 RON 360.798 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.238.799 RON 32.286.733 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.850.056 RON 47.703.774 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 30 persoane 29 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.008.742RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.008.742 RON
Datorii totale27.238.799 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,6 %Profit net / active totale
ROE
11,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 39.322.620 -3,9% față de anul precedent 41.415.754 34.506.800 6.908.954 -8,4% față de anul precedent 6.146.283 -8,9% față de anul precedent 0 0
2023 40.936.926 -9,7% față de anul precedent 43.998.337 36.452.614 7.545.723 +15,1% față de anul precedent 6.745.554 +19,5% față de anul precedent 0 0
2022 45.342.344 -7,6% față de anul precedent 48.936.689 42.379.490 6.557.199 +35,9% față de anul precedent 5.644.426 +28,1% față de anul precedent 0 0
2021 49.070.465 -2,7% față de anul precedent 51.936.362 47.112.247 4.824.115 +47,7% față de anul precedent 4.406.708 +60,8% față de anul precedent 0 0
2020 50.421.430 -9,0% față de anul precedent 51.851.062 48.584.501 3.266.561 -35,9% față de anul precedent 2.740.265 -37,8% față de anul precedent 0 0
2019 55.424.757 -4,9% față de anul precedent 56.668.560 51.573.006 5.095.554 +14,1% față de anul precedent 4.407.017 +13,5% față de anul precedent 0 0
2018 58.249.345 +7,3% față de anul precedent 59.116.525 54.651.841 4.464.684 +7,7% față de anul precedent 3.883.949 +10,4% față de anul precedent 0 0
2017 54.308.555 -2,7% față de anul precedent 54.959.098 50.811.943 4.147.155 -6,8% față de anul precedent 3.518.520 -9,0% față de anul precedent 0 0
2016 55.830.837 +2,6% față de anul precedent 57.303.589 52.855.454 4.448.135 +9,8% față de anul precedent 3.867.747 +10,0% față de anul precedent 0 0
2015 54.417.677 +2,0% față de anul precedent 54.631.685 50.579.082 4.052.603 -4,4% față de anul precedent 3.516.266 -2,0% față de anul precedent 0 0
2014 53.357.164 +6,1% față de anul precedent 53.405.954 49.166.599 4.239.355 +1,1% față de anul precedent 3.588.247 +0,4% față de anul precedent 0 0
2013 50.314.490 +11,4% față de anul precedent 50.386.201 46.193.923 4.192.278 +18,5% față de anul precedent 3.574.837 +19,1% față de anul precedent 0 0
2012 45.186.425 +22,3% față de anul precedent 45.593.569 42.056.393 3.537.176 +21,6% față de anul precedent 3.000.500 +24,1% față de anul precedent 0 0
2011 36.939.876 +24,4% față de anul precedent 36.959.380 34.050.087 2.909.293 +22,8% față de anul precedent 2.417.399 +20,3% față de anul precedent 0 0
2010 29.698.704 +6,0% față de anul precedent 29.779.199 27.409.234 2.369.965 +82,9% față de anul precedent 2.009.717 +80,5% față de anul precedent 0 0
2009 28.009.857 +2,1% față de anul precedent 28.477.660 27.181.655 1.296.005 +19,2% față de anul precedent 1.113.591 +20,2% față de anul precedent 0 0
2008 27.424.778 27.478.284 26.390.882 1.087.402 926.284 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 68.921.613 12.087.129 81.008.742 1.475.628 3.672.247 346.740
2023 64.835.502 15.089.174 79.924.676 2.236.382 2.089.386 360.798
2022 52.705.156 13.254.500 65.959.656 1.963.947 4.981.203 648.962
2021 51.790.986 16.631.398 68.422.384 1.759.280 5.014.783 581.674
2020 50.038.238 12.851.884 62.890.122 1.733.433 2.408.286 645.492
2019 49.069.370 8.024.424 57.093.794 1.562.450 2.610.563 986.741
2018 47.428.411 10.085.297 57.513.708 1.961.928 3.926.805 1.618.687
2017 45.148.500 7.369.561 52.518.061 2.365.270 4.284.790 -271.205
2016 26.650.732 8.707.252 35.357.984 2.665.576 3.794.181 2.232.365
2015 21.263.213 7.914.547 29.177.760 2.689.029 4.266.208 889.528
2014 20.079.967 8.853.035 28.933.002 3.889.989 2.800.942 2.144.687
2013 17.012.323 8.474.834 25.487.157 3.969.756 2.641.138 1.805.974
2012 14.894.144 6.767.286 21.661.430 2.846.376 2.884.308 863.618
2011 6.584.049 6.414.820 12.998.869 2.477.829 2.259.795 1.364.036
2010 5.566.401 4.173.188 9.739.589 1.670.671 1.442.196 949.300
2009 5.800.395 3.415.560 9.215.955 1.710.397 1.422.701 243.601
2008 7.331.710 3.389.715 10.721.425 1.289.094 1.472.476 450.298

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.238.799 -15,6% față de anul precedent 53.850.056 Neraportat 30 +3,5% față de anul precedent
2023 32.286.733 +28,8% față de anul precedent 47.703.774 Neraportat 29 -27,5% față de anul precedent
2022 25.061.673 -14,5% față de anul precedent 40.958.219 Neraportat 40 -23,1% față de anul precedent
2021 29.322.583 +5,4% față de anul precedent 39.153.793 Neraportat 52 -8,8% față de anul precedent
2020 27.821.691 +17,2% față de anul precedent 35.087.084 Neraportat 57 -18,6% față de anul precedent
2019 23.745.505 -17,0% față de anul precedent 33.346.819 Neraportat 70 -5,4% față de anul precedent
2018 28.623.782 +4,1% față de anul precedent 28.939.801 Neraportat 74 +1,4% față de anul precedent
2017 27.507.103 +98,6% față de anul precedent 25.055.853 Neraportat 73 -15,1% față de anul precedent
2016 13.851.216 +63,3% față de anul precedent 21.557.365 Neraportat 86 -28,3% față de anul precedent
2015 8.480.307 -14,1% față de anul precedent 20.697.453 Neraportat 120
2014 9.870.918 -1,4% față de anul precedent 19.062.084 Neraportat 0
2013 10.013.320 +2,6% față de anul precedent 15.473.837 Neraportat 0
2012 9.762.430 +144,9% față de anul precedent 11.899.000 Neraportat 0
2011 3.986.578 +26,7% față de anul precedent 9.009.833 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 3.146.772 -32,0% față de anul precedent 6.590.359 Neraportat 54 -29,0% față de anul precedent
2009 4.630.373 -37,5% față de anul precedent 4.569.598 Neraportat 76 -2,6% față de anul precedent
2008 7.411.596 3.288.572 Neraportat 78

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGHEORGHE CĂTĂLIN BUZDEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4486/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.322.620 RON. Profit: 6.146.283 RON

Cifra de afaceri: 39.322.620 RON. Profit: 6.146.283 RON

Cifra de afaceri
39.322.620 RON -3.94% față de anul precedent
Profit net
6.146.283 RON -8.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 +3.45% față de anul precedent
Datorii
27.238.799 RON -15.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.936.926 RON. Profit: 6.745.554 RON

Cifra de afaceri: 40.936.926 RON. Profit: 6.745.554 RON

Cifra de afaceri
40.936.926 RON -9.72% față de anul precedent
Profit net
6.745.554 RON +19.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 -27.5% față de anul precedent
Datorii
32.286.733 RON +28.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 45.342.344 RON. Profit: 5.644.426 RON

Cifra de afaceri: 45.342.344 RON. Profit: 5.644.426 RON

Cifra de afaceri
45.342.344 RON -7.6% față de anul precedent
Profit net
5.644.426 RON +28.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 -23.08% față de anul precedent
Datorii
25.061.673 RON -14.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 49.070.465 RON. Profit: 4.406.708 RON

Cifra de afaceri: 49.070.465 RON. Profit: 4.406.708 RON

Cifra de afaceri
49.070.465 RON -2.68% față de anul precedent
Profit net
4.406.708 RON +60.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
52 -8.77% față de anul precedent
Datorii
29.322.583 RON +5.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.421.430 RON. Profit: 2.740.265 RON

Cifra de afaceri: 50.421.430 RON. Profit: 2.740.265 RON

Cifra de afaceri
50.421.430 RON -9.03% față de anul precedent
Profit net
2.740.265 RON -37.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
57 -18.57% față de anul precedent
Datorii
27.821.691 RON +17.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 55.424.757 RON. Profit: 4.407.017 RON

Cifra de afaceri: 55.424.757 RON. Profit: 4.407.017 RON

Cifra de afaceri
55.424.757 RON -4.85% față de anul precedent
Profit net
4.407.017 RON +13.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
70 -5.41% față de anul precedent
Datorii
23.745.505 RON -17.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 58.249.345 RON. Profit: 3.883.949 RON

Cifra de afaceri: 58.249.345 RON. Profit: 3.883.949 RON

Cifra de afaceri
58.249.345 RON +7.26% față de anul precedent
Profit net
3.883.949 RON +10.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
74 +1.37% față de anul precedent
Datorii
28.623.782 RON +4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 54.308.555 RON. Profit: 3.518.520 RON

Cifra de afaceri: 54.308.555 RON. Profit: 3.518.520 RON

Cifra de afaceri
54.308.555 RON -2.73% față de anul precedent
Profit net
3.518.520 RON -9.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
73 -15.12% față de anul precedent
Datorii
27.507.103 RON +98.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 55.830.837 RON. Profit: 3.867.747 RON

Cifra de afaceri: 55.830.837 RON. Profit: 3.867.747 RON

Cifra de afaceri
55.830.837 RON +2.6% față de anul precedent
Profit net
3.867.747 RON +10% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
86 -28.33% față de anul precedent
Datorii
13.851.216 RON +63.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 54.417.677 RON. Profit: 3.516.266 RON

Cifra de afaceri: 54.417.677 RON. Profit: 3.516.266 RON

Cifra de afaceri
54.417.677 RON +1.99% față de anul precedent
Profit net
3.516.266 RON -2.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
120
Datorii
8.480.307 RON -14.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 53.357.164 RON. Profit: 3.588.247 RON

Cifra de afaceri: 53.357.164 RON. Profit: 3.588.247 RON

Cifra de afaceri
53.357.164 RON +6.05% față de anul precedent
Profit net
3.588.247 RON +0.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.870.918 RON -1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 50.314.490 RON. Profit: 3.574.837 RON

Cifra de afaceri: 50.314.490 RON. Profit: 3.574.837 RON

Cifra de afaceri
50.314.490 RON +11.35% față de anul precedent
Profit net
3.574.837 RON +19.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.013.320 RON +2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 45.186.425 RON. Profit: 3.000.500 RON

Cifra de afaceri: 45.186.425 RON. Profit: 3.000.500 RON

Cifra de afaceri
45.186.425 RON +22.32% față de anul precedent
Profit net
3.000.500 RON +24.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.762.430 RON +144.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 36.939.876 RON. Profit: 2.417.399 RON

Cifra de afaceri: 36.939.876 RON. Profit: 2.417.399 RON

Cifra de afaceri
36.939.876 RON +24.38% față de anul precedent
Profit net
2.417.399 RON +20.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.986.578 RON +26.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 29.698.704 RON. Profit: 2.009.717 RON

Cifra de afaceri: 29.698.704 RON. Profit: 2.009.717 RON

Cifra de afaceri
29.698.704 RON +6.03% față de anul precedent
Profit net
2.009.717 RON +80.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 -28.95% față de anul precedent
Datorii
3.146.772 RON -32.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 28.009.857 RON. Profit: 1.113.591 RON

Cifra de afaceri: 28.009.857 RON. Profit: 1.113.591 RON

Cifra de afaceri
28.009.857 RON +2.13% față de anul precedent
Profit net
1.113.591 RON +20.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
76 -2.56% față de anul precedent
Datorii
4.630.373 RON -37.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 27.424.778 RON. Profit: 926.284 RON

Cifra de afaceri: 27.424.778 RON. Profit: 926.284 RON

Cifra de afaceri
27.424.778 RON
Profit net
926.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
78
Datorii
7.411.596 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIN & EMA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sat Vâltori Orş. Zlatna (ALBA)

LIN & EMA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sat Vâltori Orş. Zlatna (ALBA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.022026Mentiune · Buletin 4486/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare puteri persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LIN & EMA SRL
CUI
13313735
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J01/299/2000
EUID
ROONRC.J01/299/2000
Sediu
Jud. Alba, Sat Vâltori, Oraş Zlatna, Nr. 1
Județ
Alba
Număr încheiere
93227
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
426608
Data dosarului
29.01.2026
Tribunal
Alba
Registrator
Diana-Adriana Arion

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 8 din 29.12.2024 la contract de închiriere nr. 347 din 03.11.2015, Extras de carte funciară nr. 70008-C1- U3 din 30.01.2026
  • Contract de vânzare cumpărare nr. 66/2021 din 04.02.2021
  • Extras de carte funciară nr. 80325 din 02.02.2026
  • Extras de carte funciară nr. 80279 din 02.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 426608 din 03.02.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 29 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4486/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4639, Alba

ANCAU COMPANY SRL
CUI: 3706478CAEN: 4639
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1993-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.699.803 RON
Profit
1.324.529 RON
Angajati
54
CIBALI SRL
CUI: 8628354CAEN: 4639
Activ
ALBA, Mun. Sebeş1996-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.413.556 RON
Profit
876.090 RON
Angajati
13
SIGENTA IMPEX SRL
CUI: 32538386CAEN: 4639
Activ
ALBA, Mun. Aiud2013-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.467.100 RON
Profit
23.961 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Alba

ALEX TARA SRL
CUI: 11954075CAEN: 4639
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1999-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.697 RON
Profit
6.792 RON
Angajati
0
ORIZONT GLOBAL S.R.L.
CUI: 15305240CAEN: 4639
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2003-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.087.104 RON
Profit
7.143 RON
Angajati
2

Alte firme din Alba

NUOVA ROMITAL IMPEX S.R.L.
CUI: 13301331CAEN: 3109
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2000-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.295.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
RAMSES & CO SRL
CUI: 13313778CAEN: 7020
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2000-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALFA CONSTRUCT SRL
CUI: 13384353CAEN: 4120
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2000-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
926.581 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
OIROM SRL
CUI: 11939261CAEN: 9020
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1999-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.849 RON
Profit
47.858 RON
Angajati
1
MICHAEL & KEVIN S.R.L.
CUI: 14179012CAEN: 2361
Activ
ALBA, Sat Valea Lungă Com. Valea Lungă2001-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
NORVIC SRL
CUI: 1767932CAEN: 4941
Activ
ALBA, Orş. Câmpeni1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.644 RON
Profit
17.169 RON
Angajati
1
ALS ROMANIA SRL
CUI: 17540382CAEN: 7120
Activ
ALBA, Sat Gura Roşiei Com. Roşia Montană2005-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.595.294 RON
Profit
5.021.419 RON
Angajati
38
MAGICLOU S.R.L.
CUI: 46314079CAEN: 4779
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.481 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIN & EMA SRL?

CUI-ul LIN & EMA SRL este 13313735.

Unde este sediul LIN & EMA SRL?

LIN & EMA SRL are sediul in Romania, ALBA, Sat Vâltori Orş. Zlatna, 516118, Sat Vâltori Orş. Zlatna, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata LIN & EMA SRL?

LIN & EMA SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIN & EMA SRL in 2024?

In 2024, LIN & EMA SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.322.620 RON.

Cati angajati are LIN & EMA SRL?

LIN & EMA SRL a raportat un numar mediu de 30 salariati in 2024.

Ce activitate are LIN & EMA SRL?

LIN & EMA SRL are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat LIN & EMA SRL in 2024?

LIN & EMA SRL a inregistrat un profit net de 6.146.283 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.