Activ

ALPHA MEDICAL CENTER SRL

CUI: 13393017
CIF: 13393017
Reg. Com.: J2000008758408
CAEN: 8690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 03:53

Despre ALPHA MEDICAL CENTER SRL

ALPHA MEDICAL CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activeaza in sectorul invatamant (cod CAEN 8690). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALPHA MEDICAL CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 240.000 RON, relativ stabila fata de anul precedent (0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 94.108 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 351.250 RON in 2008 la 240.000 RON in 2024. Datoriile raportate (716.284 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
240.000 RON
Venituri totale
246.521 RON
Cheltuieli totale
135.847 RON
Profit brut
110.674 RON
Profit net
94.108 RON
Marja profit net
39,21%
Active imobilizate
1.042.374 RON
Active circulante
1.265.745 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.205.001 RON
Casa & conturi bănci
60.744 RON
Capital propriu
1.591.835 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Colnicului nr. 9, 41252
Telefon0213327265

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Colnicului nr. 9, 41252
Cod poștal: 41252
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Colnicului nr. 9, 41252
Cod postal
41252
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
17 ianuarie 2023
Data reactivare
15 iunie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
240.000 RON
Rezultat net
94.108 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 240.000 RON 240.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 246.521 RON 240.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 135.847 RON 121.584 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 110.674 RON 118.416 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 94.108 RON 116.064 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.042.374 RON 1.061.545 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.265.745 RON 1.144.039 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.308.119 RON 2.205.584 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.205.001 RON 1.061.024 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.744 RON 83.015 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 716.284 RON 707.857 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.591.835 RON 1.497.727 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.308.119RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.308.119 RON
Datorii totale716.284 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
5,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 240.000 0,0% față de anul precedent 246.521 135.847 110.674 -6,5% față de anul precedent 94.108 -18,9% față de anul precedent 0 0
2023 240.000 0,0% față de anul precedent 240.000 121.584 118.416 -22,3% față de anul precedent 116.064 -22,8% față de anul precedent 0 0
2022 240.000 +1,3% față de anul precedent 240.000 87.550 152.450 -3,1% față de anul precedent 150.338 -3,2% față de anul precedent 0 0
2021 236.924 +1,7% față de anul precedent 236.924 79.565 157.359 -0,0% față de anul precedent 155.226 -0,0% față de anul precedent 0 0
2020 232.883 +2,5% față de anul precedent 232.883 75.473 157.410 +19,7% față de anul precedent 155.255 +20,2% față de anul precedent 0 0
2019 227.291 -9,7% față de anul precedent 227.298 95.781 131.517 -15,8% față de anul precedent 129.121 -16,0% față de anul precedent 0 0
2018 251.766 +13,6% față de anul precedent 251.766 95.565 156.201 +4,7% față de anul precedent 153.683 +6,1% față de anul precedent 0 0
2017 221.546 +30,0% față de anul precedent 221.546 72.419 149.127 +48,6% față de anul precedent 144.814 +54,3% față de anul precedent 0 0
2016 170.413 +67,1% față de anul precedent 170.413 70.040 100.373 +211,8% față de anul precedent 93.867 +222,2% față de anul precedent 0 0
2015 102.000 -51,4% față de anul precedent 102.003 69.812 32.191 -76,0% față de anul precedent 29.131 -77,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 210.000 -22,6% față de anul precedent 210.422 76.315 134.107 -17,8% față de anul precedent 127.794 -17,1% față de anul precedent 0 0
2013 271.350 -34,0% față de anul precedent 291.474 128.391 163.083 +175,9% față de anul precedent 154.090 +233,8% față de anul precedent 0 0
2012 411.000 +246,0% față de anul precedent 431.255 372.149 59.106 46.168 0 0
2011 118.800 -39,4% față de anul precedent 169.358 243.048 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 73.690 73.690
2010 196.000 +2,1% față de anul precedent 249.211 244.437 4.774 160 0 0
2009 192.000 -45,3% față de anul precedent 192.332 266.410 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 74.078 80.208
2008 351.250 640.220 539.885 100.335 91.493 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.042.374 1.265.745 2.308.119 0 1.205.001 60.744
2023 1.061.545 1.144.039 2.205.584 0 1.061.024 83.015
2022 1.072.784 987.249 2.060.033 0 963.124 24.125
2021 1.091.004 797.597 1.888.601 22.857 753.276 21.464
2020 1.109.224 604.174 1.713.398 11.955 569.217 23.002
2019 1.127.443 424.974 1.552.417 11.955 381.335 31.684
2018 1.145.771 257.981 1.403.752 2.645 243.173 12.163
2017 1.164.429 66.110 1.230.539 2.645 58.667 4.798
2016 1.183.086 84.616 1.267.702 2.973 76.694 4.949
2015 1.201.744 16.711 1.218.455 2.973 8.164 5.574
2014 1.220.401 13.175 1.233.576 0 6.815 6.360
2013 1.240.095 25.693 1.265.788 0 21.001 4.692
2012 1.260.153 43.845 1.303.998 0 43.435 410
2011 1.369.958 108.218 1.478.176 0 89.045 19.173
2010 1.498.442 73.327 1.571.769 0 21.989 51.338
2009 1.531.525 67.276 1.598.801 0 14.328 52.948
2008 1.429.065 88.620 1.517.685 0 84.937 3.683

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 716.284 +1,2% față de anul precedent 1.591.835 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 707.857 +4,4% față de anul precedent 1.497.727 Neraportat 1
2022 678.370 +3,2% față de anul precedent 1.381.663 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 657.277 +3,1% față de anul precedent 1.231.324 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 637.300 +0,9% față de anul precedent 1.076.098 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 631.574 +3,2% față de anul precedent 920.843 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 612.030 +3,3% față de anul precedent 791.722 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 592.500 +5,1% față de anul precedent 638.039 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 563.957 +10,9% față de anul precedent 703.745 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 508.577 -8,0% față de anul precedent 709.878 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 552.829 -22,5% față de anul precedent 680.747 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 712.835 -21,3% față de anul precedent 552.953 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 905.313 -26,5% față de anul precedent 398.863 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 1.231.860 +12,5% față de anul precedent 402.656 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 1.095.423 -2,5% față de anul precedent 476.346 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 1.123.371 +7,9% față de anul precedent 476.186 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 1.041.009 476.676 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 94.108 RON

Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 94.108 RON

Cifra de afaceri
240.000 RON 0% față de anul precedent
Profit net
94.108 RON -18.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
716.284 RON +1.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 116.064 RON

Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 116.064 RON

Cifra de afaceri
240.000 RON 0% față de anul precedent
Profit net
116.064 RON -22.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
707.857 RON +4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 150.338 RON

Cifra de afaceri: 240.000 RON. Profit: 150.338 RON

Cifra de afaceri
240.000 RON +1.3% față de anul precedent
Profit net
150.338 RON -3.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
678.370 RON +3.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 236.924 RON. Profit: 155.226 RON

Cifra de afaceri: 236.924 RON. Profit: 155.226 RON

Cifra de afaceri
236.924 RON +1.74% față de anul precedent
Profit net
155.226 RON -0.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
657.277 RON +3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 232.883 RON. Profit: 155.255 RON

Cifra de afaceri: 232.883 RON. Profit: 155.255 RON

Cifra de afaceri
232.883 RON +2.46% față de anul precedent
Profit net
155.255 RON +20.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
637.300 RON +0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 227.291 RON. Profit: 129.121 RON

Cifra de afaceri: 227.291 RON. Profit: 129.121 RON

Cifra de afaceri
227.291 RON -9.72% față de anul precedent
Profit net
129.121 RON -15.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
631.574 RON +3.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 251.766 RON. Profit: 153.683 RON

Cifra de afaceri: 251.766 RON. Profit: 153.683 RON

Cifra de afaceri
251.766 RON +13.64% față de anul precedent
Profit net
153.683 RON +6.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
612.030 RON +3.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 221.546 RON. Profit: 144.814 RON

Cifra de afaceri: 221.546 RON. Profit: 144.814 RON

Cifra de afaceri
221.546 RON +30.01% față de anul precedent
Profit net
144.814 RON +54.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
592.500 RON +5.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 170.413 RON. Profit: 93.867 RON

Cifra de afaceri: 170.413 RON. Profit: 93.867 RON

Cifra de afaceri
170.413 RON +67.07% față de anul precedent
Profit net
93.867 RON +222.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
563.957 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 102.000 RON. Profit: 29.131 RON

Cifra de afaceri: 102.000 RON. Profit: 29.131 RON

Cifra de afaceri
102.000 RON -51.43% față de anul precedent
Profit net
29.131 RON -77.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
508.577 RON -8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 127.794 RON

Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 127.794 RON

Cifra de afaceri
210.000 RON -22.61% față de anul precedent
Profit net
127.794 RON -17.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
552.829 RON -22.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 271.350 RON. Profit: 154.090 RON

Cifra de afaceri: 271.350 RON. Profit: 154.090 RON

Cifra de afaceri
271.350 RON -33.98% față de anul precedent
Profit net
154.090 RON +233.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
712.835 RON -21.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 411.000 RON. Profit: 46.168 RON

Cifra de afaceri: 411.000 RON. Profit: 46.168 RON

Cifra de afaceri
411.000 RON +245.96% față de anul precedent
Profit net
46.168 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
905.313 RON -26.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 118.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.800 RON -39.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
73.690 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.231.860 RON +12.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 196.000 RON. Profit: 160 RON

Cifra de afaceri: 196.000 RON. Profit: 160 RON

Cifra de afaceri
196.000 RON +2.08% față de anul precedent
Profit net
160 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.095.423 RON -2.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 192.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 192.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
192.000 RON -45.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.208 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.123.371 RON +7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 351.250 RON. Profit: 91.493 RON

Cifra de afaceri: 351.250 RON. Profit: 91.493 RON

Cifra de afaceri
351.250 RON
Profit net
91.493 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.041.009 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALPHA MEDICAL CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ALPHA MEDICAL CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8690, Municipiul Bucureşti

NDV BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 46360342CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.526 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
REMEDSPORT CENTER S.R.L.
CUI: 42177769CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.746 RON
Profit
105.294 RON
Angajati
1
NEUROVIVA SRL
CUI: 37774086CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.700 RON
Profit
3.992 RON
Angajati
1
DEVENIRE SI SCHIMBARE S.R.L.
CUI: 40871143CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.929 RON
Profit
23.947 RON
Angajati
1
AMIATO BEAUTY SRL
CUI: 30486434CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.692 RON
Profit
194.221 RON
Angajati
1
EYE MAR S.R.L.
CUI: 47133399CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.550 RON
Profit
39.421 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8690, Municipiul Bucureşti

SVECER DENT S.R.L.
CUI: 12972452CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISTADIAS SRL
CUI: 13516632CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KRIPTAL LUX S.R.L.
CUI: 12380949CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1999-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.500 RON
Profit
2.042 RON
Angajati
1
AMANESER SRL
CUI: 13726308CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-02-23
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

WHITE DENT SRL
CUI: 13393009CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2000-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.297.208 RON
Profit
756.909 RON
Angajati
9
ADN COM AUTOSERV SRL
CUI: 13393041CAEN: 4531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.161.145 RON
Profit
1.037.671 RON
Angajati
17
MIR SISTEM S.R.L.
CUI: 13372804CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2000-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AAA PRESTFAX 2000 S.R.L.
CUI: 13397175CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.957 RON
Profit
55 RON
Angajati
0
DENTAVIP MED S.R.L.
CUI: 13300972CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-08-24
fara e-Factura
EN. MAN. CONS. SRL
CUI: 13465431CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.500 RON
Profit
8.185 RON
Angajati
0
ZERO SRL
CUI: 12603072CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.986 RON
Profit
173.214 RON
Angajati
2
ABC MARKETING S.R.L.
CUI: 13899546CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-05-22
fara e-Factura
SOGEOFELIX COMIMPEX S.R.L.
CUI: 3681462CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.761 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FREE SELECT TECH S.R.L.
CUI: 16650980CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-08-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALPHA MEDICAL CENTER SRL?

CUI-ul ALPHA MEDICAL CENTER SRL este 13393017.

Unde este sediul ALPHA MEDICAL CENTER SRL?

ALPHA MEDICAL CENTER SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Colnicului nr. 9, 41252, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ALPHA MEDICAL CENTER SRL?

ALPHA MEDICAL CENTER SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALPHA MEDICAL CENTER SRL in 2024?

In 2024, ALPHA MEDICAL CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 240.000 RON.

Cati angajati are ALPHA MEDICAL CENTER SRL?

ALPHA MEDICAL CENTER SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALPHA MEDICAL CENTER SRL?

ALPHA MEDICAL CENTER SRL are codul CAEN principal 8690.

Ce profit a inregistrat ALPHA MEDICAL CENTER SRL in 2024?

ALPHA MEDICAL CENTER SRL a inregistrat un profit net de 94.108 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.