Activ Plătitor TVAe‑Factură

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL

CUI: 13410649
CIF: RO13410649
Reg. Com.: J2000001084122
CAEN: 1725
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 octombrie 2000 · 26 ani
Distribuie:

Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:10

Despre AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, judetul CLUJ, infiintata in 2000 (26 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a." (cod CAEN 1725), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL a raportat o cifra de afaceri de 26.517.648 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 4.065.239 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 31, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.934.463 RON in 2009 la 26.517.648 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2024), se afla pe locul 567 din 57697 firme din judetul CLUJ, pe locul 1 din 2 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 4 la nivel national in domeniul sau (29 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
26.517.648 RON
Venituri totale
26.841.862 RON
Cheltuieli totale
22.135.329 RON
Profit brut
4.706.533 RON
Profit net
4.065.239 RON
Marja profit net
15,33%
Active imobilizate
1.944.793 RON
Active circulante
13.997.612 RON
Stocuri
1.686.658 RON
Creanțe
5.301.700 RON
Casa & conturi bănci
4.514.262 RON
Capital propriu
9.500.773 RON
Cifra de afaceri · CAEN 1725
Loc 4 din 29
Profit net · CAEN 1725
Loc 2 din 29
Angajati · CAEN 1725
Loc 7 din 29

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, Str. Rovine nr. 3, 407353
Telefon449737
Fax0264449792

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, Str. Rovine nr. 3, 407353
Cod poștal: 407353
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, Str. Rovine nr. 3, 407353
Cod postal
407353
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.10.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
26.517.648 RON
Rezultat net
4.065.239 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 26.517.648 RON 26.299.761 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.841.862 RON 26.607.762 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.135.329 RON 21.706.934 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.706.533 RON 4.900.828 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.065.239 RON 4.335.540 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.944.793 RON 2.087.729 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.997.612 RON 12.393.691 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 15.942.405 RON 14.481.420 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.686.658 RON 1.658.875 RON
CreanțeSume de încasat 5.301.700 RON 5.793.264 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.514.262 RON 4.941.552 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.474.050 RON 8.742.766 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.500.773 RON 5.760.318 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 31 persoane 28 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active15.942.405RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

40,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale15.942.405 RON
Datorii totale6.474.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,5 %Profit net / active totale
ROE
42,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 26.517.648 +0,8% față de anul precedent 26.841.862 22.135.329 4.706.533 -4,0% față de anul precedent 4.065.239 -6,2% față de anul precedent 0 0
2023 26.299.761 +5,8% față de anul precedent 26.607.762 21.706.934 4.900.828 +25,5% față de anul precedent 4.335.540 +29,7% față de anul precedent 0 0
2022 24.847.709 +27,4% față de anul precedent 25.602.399 21.697.220 3.905.179 +48,2% față de anul precedent 3.343.045 +45,5% față de anul precedent 0 0
2021 19.510.887 +25,5% față de anul precedent 19.633.468 16.998.172 2.635.296 -27,4% față de anul precedent 2.297.163 -28,7% față de anul precedent 0 0
2020 15.542.476 -3,4% față de anul precedent 15.652.432 12.023.189 3.629.243 +12,1% față de anul precedent 3.219.408 +21,0% față de anul precedent 0 0
2019 16.095.894 +0,4% față de anul precedent 16.218.895 12.980.738 3.238.157 +57,2% față de anul precedent 2.661.318 +56,6% față de anul precedent 0 0
2018 16.027.243 +13,0% față de anul precedent 16.063.074 14.003.008 2.060.066 +29,8% față de anul precedent 1.699.346 +30,2% față de anul precedent 0 0
2017 14.185.222 +4,5% față de anul precedent 14.177.292 12.590.157 1.587.135 -36,7% față de anul precedent 1.305.599 -38,7% față de anul precedent 0 0
2016 13.568.601 +8,8% față de anul precedent 13.608.368 11.100.189 2.508.179 -23,8% față de anul precedent 2.130.239 -23,2% față de anul precedent 0 0
2015 12.468.358 +28,9% față de anul precedent 12.649.142 9.359.905 3.289.237 +38,4% față de anul precedent 2.775.289 +38,2% față de anul precedent 0 0
2014 9.674.528 +30,2% față de anul precedent 9.782.922 7.407.011 2.375.911 +20,0% față de anul precedent 2.008.261 +21,2% față de anul precedent 0 0
2013 7.430.228 +39,1% față de anul precedent 7.442.449 5.462.576 1.979.873 +84,5% față de anul precedent 1.657.448 +86,3% față de anul precedent 0 0
2012 5.340.595 +20,9% față de anul precedent 5.417.665 4.344.250 1.073.415 +4,6% față de anul precedent 889.879 +4,0% față de anul precedent 0 0
2011 4.418.624 +55,8% față de anul precedent 4.484.197 3.457.494 1.026.703 +90,4% față de anul precedent 855.527 +101,5% față de anul precedent 0 0
2010 2.836.157 +46,6% față de anul precedent 2.852.927 2.313.716 539.211 +49,3% față de anul precedent 424.664 +42,6% față de anul precedent 0 0
2009 1.934.463 1.951.204 1.589.992 361.212 297.722 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.944.793 13.997.612 15.942.405 1.686.658 5.301.700 4.514.262
2023 2.087.729 12.393.691 14.481.420 1.658.875 5.793.264 4.941.552
2022 1.422.850 11.907.395 13.330.245 2.004.374 7.839.024 2.063.997
2021 1.240.534 8.834.361 10.074.895 2.767.087 3.772.628 2.294.646
2020 1.305.569 7.406.029 8.711.598 2.673.650 3.634.796 1.097.583
2019 829.768 6.446.031 7.275.799 2.365.303 2.900.741 1.179.987
2018 775.954 6.989.085 7.765.039 1.794.430 3.904.105 1.290.550
2017 741.054 5.812.276 6.553.330 1.440.734 3.741.033 630.509
2016 1.712.672 5.813.877 7.526.549 1.317.156 3.686.410 810.311
2015 2.081.979 4.989.974 7.071.953 1.573.041 3.254.377 162.556
2014 1.059.474 5.717.046 6.776.520 1.088.272 4.458.054 170.720
2013 401.762 5.447.742 5.849.504 775.026 1.941.233 2.731.483
2012 195.618 4.267.671 4.463.289 701.939 1.304.214 2.261.518
2011 193.257 3.759.524 3.952.781 531.328 1.189.016 2.039.180
2010 227.825 2.504.109 2.731.934 348.579 741.623 1.413.907
2009 221.948 2.076.599 2.298.547 335.280 612.332 1.128.987

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.474.050 -26,0% față de anul precedent 9.500.773 Neraportat 31 +10,7% față de anul precedent
2023 8.742.766 -7,0% față de anul precedent 5.760.318 Neraportat 28 +27,3% față de anul precedent
2022 9.402.164 +455,4% față de anul precedent 3.945.500 Neraportat 22 +29,4% față de anul precedent
2021 1.692.806 +59,2% față de anul precedent 8.392.453 Neraportat 17 +54,6% față de anul precedent
2020 1.063.600 -45,1% față de anul precedent 7.647.998 Neraportat 11 -21,4% față de anul precedent
2019 1.938.799 -39,6% față de anul precedent 5.337.000 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2018 3.208.772 +3,6% față de anul precedent 4.556.267 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2017 3.096.408 -42,4% față de anul precedent 3.456.922 Neraportat 16 +33,3% față de anul precedent
2016 5.375.226 +164,2% față de anul precedent 2.151.323 Neraportat 12 -33,3% față de anul precedent
2015 2.034.285 +65,8% față de anul precedent 5.037.668 Neraportat 18 0,0% față de anul precedent
2014 1.226.640 +10,7% față de anul precedent 5.549.880 Neraportat 18 +12,5% față de anul precedent
2013 1.107.885 +9,0% față de anul precedent 4.741.619 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2012 1.016.617 -0,4% față de anul precedent 3.446.672 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2011 1.020.990 +55,7% față de anul precedent 2.931.791 Neraportat 15 +25,0% față de anul precedent
2010 655.667 +1,4% față de anul precedent 2.076.267 Neraportat 12 +50,0% față de anul precedent
2009 646.947 1.651.600 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 26.517.648 RON. Profit: 4.065.239 RON

Cifra de afaceri: 26.517.648 RON. Profit: 4.065.239 RON

Cifra de afaceri
26.517.648 RON +0.83% față de anul precedent
Profit net
4.065.239 RON -6.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 +10.71% față de anul precedent
Datorii
6.474.050 RON -25.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.299.761 RON. Profit: 4.335.540 RON

Cifra de afaceri: 26.299.761 RON. Profit: 4.335.540 RON

Cifra de afaceri
26.299.761 RON +5.84% față de anul precedent
Profit net
4.335.540 RON +29.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +27.27% față de anul precedent
Datorii
8.742.766 RON -7.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.847.709 RON. Profit: 3.343.045 RON

Cifra de afaceri: 24.847.709 RON. Profit: 3.343.045 RON

Cifra de afaceri
24.847.709 RON +27.35% față de anul precedent
Profit net
3.343.045 RON +45.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +29.41% față de anul precedent
Datorii
9.402.164 RON +455.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.510.887 RON. Profit: 2.297.163 RON

Cifra de afaceri: 19.510.887 RON. Profit: 2.297.163 RON

Cifra de afaceri
19.510.887 RON +25.53% față de anul precedent
Profit net
2.297.163 RON -28.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +54.55% față de anul precedent
Datorii
1.692.806 RON +59.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.542.476 RON. Profit: 3.219.408 RON

Cifra de afaceri: 15.542.476 RON. Profit: 3.219.408 RON

Cifra de afaceri
15.542.476 RON -3.44% față de anul precedent
Profit net
3.219.408 RON +20.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -21.43% față de anul precedent
Datorii
1.063.600 RON -45.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.095.894 RON. Profit: 2.661.318 RON

Cifra de afaceri: 16.095.894 RON. Profit: 2.661.318 RON

Cifra de afaceri
16.095.894 RON +0.43% față de anul precedent
Profit net
2.661.318 RON +56.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.938.799 RON -39.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.027.243 RON. Profit: 1.699.346 RON

Cifra de afaceri: 16.027.243 RON. Profit: 1.699.346 RON

Cifra de afaceri
16.027.243 RON +12.99% față de anul precedent
Profit net
1.699.346 RON +30.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
3.208.772 RON +3.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.185.222 RON. Profit: 1.305.599 RON

Cifra de afaceri: 14.185.222 RON. Profit: 1.305.599 RON

Cifra de afaceri
14.185.222 RON +4.54% față de anul precedent
Profit net
1.305.599 RON -38.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +33.33% față de anul precedent
Datorii
3.096.408 RON -42.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 13.568.601 RON. Profit: 2.130.239 RON

Cifra de afaceri: 13.568.601 RON. Profit: 2.130.239 RON

Cifra de afaceri
13.568.601 RON +8.82% față de anul precedent
Profit net
2.130.239 RON -23.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.375.226 RON +164.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.468.358 RON. Profit: 2.775.289 RON

Cifra de afaceri: 12.468.358 RON. Profit: 2.775.289 RON

Cifra de afaceri
12.468.358 RON +28.88% față de anul precedent
Profit net
2.775.289 RON +38.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 0% față de anul precedent
Datorii
2.034.285 RON +65.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 9.674.528 RON. Profit: 2.008.261 RON

Cifra de afaceri: 9.674.528 RON. Profit: 2.008.261 RON

Cifra de afaceri
9.674.528 RON +30.2% față de anul precedent
Profit net
2.008.261 RON +21.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.226.640 RON +10.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.430.228 RON. Profit: 1.657.448 RON

Cifra de afaceri: 7.430.228 RON. Profit: 1.657.448 RON

Cifra de afaceri
7.430.228 RON +39.13% față de anul precedent
Profit net
1.657.448 RON +86.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
1.107.885 RON +8.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.340.595 RON. Profit: 889.879 RON

Cifra de afaceri: 5.340.595 RON. Profit: 889.879 RON

Cifra de afaceri
5.340.595 RON +20.87% față de anul precedent
Profit net
889.879 RON +4.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
1.016.617 RON -0.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.418.624 RON. Profit: 855.527 RON

Cifra de afaceri: 4.418.624 RON. Profit: 855.527 RON

Cifra de afaceri
4.418.624 RON +55.8% față de anul precedent
Profit net
855.527 RON +101.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +25% față de anul precedent
Datorii
1.020.990 RON +55.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri567din 57.697 · CLUJ 3din 154 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 4din 29 · CAEN 1725 1din 2 · CAEN 1725 - CLUJ 1din 2 · CAEN 1725 - Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu
2024Profit net348din 57.685 · CLUJ 1din 154 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 2din 29 · CAEN 1725 1din 2 · CAEN 1725 - CLUJ 1din 2 · CAEN 1725 - Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu
2024Angajati797din 57.690 · CLUJ 4din 154 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 7din 29 · CAEN 1725 1din 2 · CAEN 1725 - CLUJ 1din 2 · CAEN 1725 - Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu
2023Cifra de afaceri587din 58.223 · CLUJ 3din 159 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2023Profit net316din 58.217 · CLUJ 1din 159 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2023Angajati919din 58.224 · CLUJ 4din 159 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2022Cifra de afaceri560din 56.500 · CLUJ 3din 145 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2022Profit net444din 56.494 · CLUJ 1din 145 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2022Angajati1.143din 56.501 · CLUJ 4din 145 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2021Cifra de afaceri588din 53.101 · CLUJ 3din 131 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2021Profit net576din 53.102 · CLUJ 1din 131 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2021Angajati1.452din 53.102 · CLUJ 6din 131 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 2 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2020Cifra de afaceri592din 50.214 · CLUJ 3din 118 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 1 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2020Profit net283din 50.215 · CLUJ 1din 118 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 1 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat
2020Angajati2.225din 50.215 · CLUJ 10din 118 · Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu 1din 1 · CAEN 1725 NeraportatNeraportat

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1725, Cluj

ETINET LABELS S.R.L.
CUI: 15976785CAEN: 1725
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu2003-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.231.515 RON
Profit
1.803.372 RON
Angajati
8
DANIELLE DIGITAL S.R.L.
CUI: 37709371CAEN: 1725
Activ
CLUJ, Sat Luncani Com. Luna2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.656.738 RON
Profit
701.743 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1725, Cluj

ASCENS LEASING SRL
CUI: 15736340CAEN: 1725
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.220 RON
Profit
124.694 RON
Angajati
1
EANCOD SRL
CUI: 15873569CAEN: 1725
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.963 RON
Profit
2.307 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

FARMEDICA S.R.L.
CUI: 13410576CAEN: 4773
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-10-03
fara e-Factura
LAPP CABLE WORKS CLUJ S.R.L.
CUI: 13414934CAEN: 2732
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.012.225 RON
Profit
2.727.647 RON
Angajati
35
ASIC TRANS SRL
CUI: 13390444CAEN: 6024
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-09-26
fara e-Factura
CORADYN INVEST SRL
CUI: 13433910CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.878 RON
Profit
33.859 RON
Angajati
0
IPERCOMP EXIM SRL
CUI: 13091655CAEN: 4531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.876.622 RON
Profit
1.666.125 RON
Angajati
32
AUTOBAC PRODCOMEXIM S.R.L.
CUI: 13657852CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.782 RON
Profit
165.536 RON
Angajati
3
GABIOANA SRL
CUI: 14918921CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.902 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FIMARO INVEST SA
CUI: 27206313CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.923 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL?

CUI-ul AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL este 13410649.

Unde este sediul AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL?

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, Str. Rovine nr. 3, 407353, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL?

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL a fost infiintata in anul 2000 (26 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL in 2024?

In 2024, AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL a raportat o cifra de afaceri de 26.517.648 RON.

Cati angajati are AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL?

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL a raportat un numar mediu de 31 salariati in 2024.

Ce activitate are AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL?

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL are codul CAEN principal 1725 (Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.).

Ce profit a inregistrat AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL in 2024?

AB SYSTEMS (ADAPTIVE BARCODING SYSTEMS) SRL a inregistrat un profit net de 4.065.239 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.