Activ e‑Factură

HAPPY HOLIDAY SRL

CUI: 13533358
CIF: 13533358
Reg. Com.: J2000000486037
CAEN: 7912
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 noiembrie 2000 · 25 ani
Distribuie:

Activități ale tur-operatorilor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 23:57

Despre HAPPY HOLIDAY SRL

HAPPY HOLIDAY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2000 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale tur-operatorilor" (cod CAEN 7912), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAPPY HOLIDAY SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
661 RON
Cheltuieli totale
23.632 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
5.315 RON
Active circulante
946.513 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
944.837 RON
Casa & conturi bănci
1.676 RON
Capital propriu
-81.062 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mircea Vodă nr. 5A, 110227
Telefon0248223266

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mircea Vodă nr. 5A, 110227
Cod poștal: 110227
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mircea Vodă nr. 5A, 110227
Cod postal
110227
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.11.2000
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-22.971 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 93.251 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 661 RON 100.668 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.632 RON 252.906 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.971 RON 152.238 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.971 RON 153.234 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.315 RON 5.315 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 946.513 RON 966.345 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 951.828 RON 971.660 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 944.837 RON 932.236 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.676 RON 34.109 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.032.890 RON 1.029.750 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -81.062 RON -58.090 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active951.828RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale951.828 RON
Datorii totale1.032.890 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 661 23.632 0 0 22.971 22.971
2023 93.251 -77,4% față de anul precedent 100.668 252.906 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 152.238 153.234
2022 412.072 -28,7% față de anul precedent 735.304 318.503 416.801 -10,5% față de anul precedent 410.636 -10,6% față de anul precedent 0 0
2021 578.273 +21,7% față de anul precedent 693.719 227.947 465.772 +1.233,3% față de anul precedent 459.496 +1.353,6% față de anul precedent 0 0
2020 475.204 -16,8% față de anul precedent 547.208 512.274 34.934 -68,0% față de anul precedent 31.610 -69,4% față de anul precedent 0 0
2019 571.191 +2,8% față de anul precedent 574.819 465.665 109.154 +67,2% față de anul precedent 103.413 +73,1% față de anul precedent 0 0
2018 555.627 +21,7% față de anul precedent 556.432 491.136 65.296 -38,7% față de anul precedent 59.736 -41,0% față de anul precedent 0 0
2017 456.407 -15,2% față de anul precedent 468.258 361.795 106.463 -39,8% față de anul precedent 101.182 -30,6% față de anul precedent 0 0
2016 538.040 +1,9% față de anul precedent 548.343 371.614 176.729 +7,6% față de anul precedent 145.851 +8,2% față de anul precedent 0 0
2015 527.864 +4,6% față de anul precedent 532.838 368.553 164.285 +6,3% față de anul precedent 134.773 +7,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 504.758 -3,8% față de anul precedent 529.386 374.822 154.564 -16,7% față de anul precedent 126.002 -17,9% față de anul precedent 0 0
2013 524.703 +29,3% față de anul precedent 543.064 357.446 185.618 +41,4% față de anul precedent 153.497 +39,8% față de anul precedent 0 0
2012 405.974 +35,4% față de anul precedent 414.265 282.958 131.307 +1.580,8% față de anul precedent 109.772 +1.857,4% față de anul precedent 0 0
2011 299.920 -8,3% față de anul precedent 313.415 305.603 7.812 -7,2% față de anul precedent 5.608 +640,8% față de anul precedent 0 0
2010 327.142 -9,5% față de anul precedent 353.294 344.879 8.415 -91,3% față de anul precedent 757 -99,1% față de anul precedent 0 0
2009 361.296 +13,8% față de anul precedent 389.038 292.327 96.711 -7,4% față de anul precedent 84.336 -12,1% față de anul precedent 0 0
2008 317.570 340.480 236.025 104.455 95.943 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.315 946.513 951.828 0 944.837 1.676
2023 5.315 966.345 971.660 0 932.236 34.109
2022 7.221 1.012.444 1.019.665 0 582.808 429.636
2021 449 860.712 861.161 351 53.210 807.151
2020 1.121 3.442.641 3.443.762 351 704.431 2.737.859
2019 1.793 3.878.526 3.880.319 351 2.448.221 1.429.954
2018 2.465 3.020.390 3.022.855 351 2.280.243 739.796
2017 6.909 2.331.077 2.337.986 1.943 2.846 2.326.288
2016 15.405 2.646.795 2.662.200 352 18.047 2.628.396
2015 23.902 2.632.997 2.656.899 0 6.000 2.626.997
2014 32.398 2.442.083 2.474.481 414 0 2.441.669
2013 2.501 1.915.035 1.917.536 883 10.609 1.903.543
2012 4.170 1.805.367 1.809.537 7.812 10.394 1.787.161
2011 6.234 1.803.018 1.809.252 15.255 10.954 1.776.809
2010 8.405 1.411.624 1.420.029 15.075 14.088 1.382.461
2009 8.711 1.640.715 1.649.426 14.086 210.313 1.416.316
2008 10.074 1.179.999 1.190.073 13.673 30.121 1.136.205

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.032.890 +0,3% față de anul precedent -81.062 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 1.029.750 +77,7% față de anul precedent -58.090 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 579.521 -30,3% față de anul precedent 440.144 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 831.161 +23,8% față de anul precedent 30.000 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 671.583 -6,0% față de anul precedent 471.636 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 714.762 -5,4% față de anul precedent 440.026 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 755.648 +15,7% față de anul precedent 336.614 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 652.964 +7,1% față de anul precedent 252.078 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 609.921 -0,8% față de anul precedent 761.949 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2015 614.968 -12,7% față de anul precedent 616.098 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2014 704.213 +39,3% față de anul precedent 481.325 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2013 505.411 -4,9% față de anul precedent 355.322 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2012 531.571 +33,4% față de anul precedent 201.825 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2011 398.497 -13,1% față de anul precedent 92.053 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 458.681 +132,0% față de anul precedent 86.445 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2009 197.681 -29,0% față de anul precedent 85.688 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2008 278.458 1.353 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.971 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.032.890 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 93.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.251 RON -77.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
153.234 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.029.750 RON +77.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 412.072 RON. Profit: 410.636 RON

Cifra de afaceri: 412.072 RON. Profit: 410.636 RON

Cifra de afaceri
412.072 RON -28.74% față de anul precedent
Profit net
410.636 RON -10.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
579.521 RON -30.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 578.273 RON. Profit: 459.496 RON

Cifra de afaceri: 578.273 RON. Profit: 459.496 RON

Cifra de afaceri
578.273 RON +21.69% față de anul precedent
Profit net
459.496 RON +1353.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
831.161 RON +23.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 475.204 RON. Profit: 31.610 RON

Cifra de afaceri: 475.204 RON. Profit: 31.610 RON

Cifra de afaceri
475.204 RON -16.8% față de anul precedent
Profit net
31.610 RON -69.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
671.583 RON -6.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 571.191 RON. Profit: 103.413 RON

Cifra de afaceri: 571.191 RON. Profit: 103.413 RON

Cifra de afaceri
571.191 RON +2.8% față de anul precedent
Profit net
103.413 RON +73.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
714.762 RON -5.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 555.627 RON. Profit: 59.736 RON

Cifra de afaceri: 555.627 RON. Profit: 59.736 RON

Cifra de afaceri
555.627 RON +21.74% față de anul precedent
Profit net
59.736 RON -40.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
755.648 RON +15.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 456.407 RON. Profit: 101.182 RON

Cifra de afaceri: 456.407 RON. Profit: 101.182 RON

Cifra de afaceri
456.407 RON -15.17% față de anul precedent
Profit net
101.182 RON -30.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
652.964 RON +7.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 538.040 RON. Profit: 145.851 RON

Cifra de afaceri: 538.040 RON. Profit: 145.851 RON

Cifra de afaceri
538.040 RON +1.93% față de anul precedent
Profit net
145.851 RON +8.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
609.921 RON -0.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 527.864 RON. Profit: 134.773 RON

Cifra de afaceri: 527.864 RON. Profit: 134.773 RON

Cifra de afaceri
527.864 RON +4.58% față de anul precedent
Profit net
134.773 RON +6.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
614.968 RON -12.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 504.758 RON. Profit: 126.002 RON

Cifra de afaceri: 504.758 RON. Profit: 126.002 RON

Cifra de afaceri
504.758 RON -3.8% față de anul precedent
Profit net
126.002 RON -17.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
704.213 RON +39.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 524.703 RON. Profit: 153.497 RON

Cifra de afaceri: 524.703 RON. Profit: 153.497 RON

Cifra de afaceri
524.703 RON +29.25% față de anul precedent
Profit net
153.497 RON +39.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
505.411 RON -4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 405.974 RON. Profit: 109.772 RON

Cifra de afaceri: 405.974 RON. Profit: 109.772 RON

Cifra de afaceri
405.974 RON +35.36% față de anul precedent
Profit net
109.772 RON +1857.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
531.571 RON +33.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 299.920 RON. Profit: 5.608 RON

Cifra de afaceri: 299.920 RON. Profit: 5.608 RON

Cifra de afaceri
299.920 RON -8.32% față de anul precedent
Profit net
5.608 RON +640.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
398.497 RON -13.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 327.142 RON. Profit: 757 RON

Cifra de afaceri: 327.142 RON. Profit: 757 RON

Cifra de afaceri
327.142 RON -9.45% față de anul precedent
Profit net
757 RON -99.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
458.681 RON +132.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 361.296 RON. Profit: 84.336 RON

Cifra de afaceri: 361.296 RON. Profit: 84.336 RON

Cifra de afaceri
361.296 RON +13.77% față de anul precedent
Profit net
84.336 RON -12.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
197.681 RON -29.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 317.570 RON. Profit: 95.943 RON

Cifra de afaceri: 317.570 RON. Profit: 95.943 RON

Cifra de afaceri
317.570 RON
Profit net
95.943 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
278.458 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2000 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY HOLIDAY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

HAPPY HOLIDAY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7912, Argeş

CRISTIAN TRAVEL AGENCY SRL
CUI: 10060620CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1997-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.053 RON
Profit
1.162 RON
Angajati
0
CARPATI GROUP SRL
CUI: 13607960CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
729.651 RON
Profit
68.239 RON
Angajati
5
AMICITIA TRAVEL SRL
CUI: 9517303CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1997-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.643 RON
Profit
22.638 RON
Angajati
1
M.B.C. TRAVEL RENT SRL
CUI: 15604110CAEN: 7912
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2003-07-18
fara e-Factura

Alte firme din Argeş

CONSTRUCT ELECTRON T.C. SRL
CUI: 13533277CAEN: 4222
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.649.577 RON
Profit
771.116 RON
Angajati
21
BLITZ LORIMAR 2001 SRL
CUI: 13569700CAEN: 7420
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.436 RON
Profit
196 RON
Angajati
1
ANTICARIAT MOLIDA SRL
CUI: 13398049CAEN: 4779
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti2000-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SICIL TRE EMME SRL
CUI: 13608078CAEN: 4531
Activ
ARGEŞ, Orş. Ştefăneşti2000-12-20
fara e-Factura
GRAMA COMPANY S.R.L.
CUI: 12780988CAEN: 4120
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2000-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.000 RON
Profit
11.829 RON
Angajati
1
GEOFOR DIVERT SRL
CUI: 13919503CAEN: 4221
Activ
ARGEŞ, Sat Zăvoi Orş. Ştefăneşti2001-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.651.507 RON
Profit
421.888 RON
Angajati
5
DINAMIC INTERNATIONAL SRL
CUI: 6748842CAEN: 6820
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.646 RON
Profit
104.599 RON
Angajati
1
ROBBA 1001 ARTICOLE SRL
CUI: 16142419CAEN: 4712
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2004-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.354 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAPPY HOLIDAY SRL?

CUI-ul HAPPY HOLIDAY SRL este 13533358.

Unde este sediul HAPPY HOLIDAY SRL?

HAPPY HOLIDAY SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mircea Vodă nr. 5A, 110227, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata HAPPY HOLIDAY SRL?

HAPPY HOLIDAY SRL a fost infiintata in anul 2000 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAPPY HOLIDAY SRL in 2024?

In 2024, HAPPY HOLIDAY SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are HAPPY HOLIDAY SRL?

HAPPY HOLIDAY SRL are codul CAEN principal 7912 (Activități ale tur-operatorilor).

Ce profit a inregistrat HAPPY HOLIDAY SRL in 2024?

HAPPY HOLIDAY SRL a inregistrat o pierdere neta de 22.971 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.