Activ Plătitor TVAe‑Factură

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.

CUI: 13556130
CIF: RO13556130
Reg. Com.: J10/507/2000
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2000 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:41

Despre TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, judetul BUZĂU, infiintata in 2000 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.441.327 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 775.566 RON in 2008 la 1.441.327 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.441.327 RON
Venituri totale
1.458.379 RON
Cheltuieli totale
1.507.045 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
141.814 RON
Active circulante
831.862 RON
Stocuri
768.633 RON
Creanțe
59.246 RON
Casa & conturi bănci
3.983 RON
Capital propriu
7.935 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, Com. CHIOJDU, 127171
Telefon0238599681

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, Com. CHIOJDU, 127171
Cod poștal: 127171
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, Com. CHIOJDU, 127171
Cod postal
127171
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.2000
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.441.327 RON
Rezultat net
-91.953 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.441.327 RON 2.212.710 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.458.379 RON 2.194.819 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.507.045 RON 2.166.562 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 28.257 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 6.573 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 48.666 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 91.953 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 141.814 RON 159.666 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 831.862 RON 556.256 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 973.676 RON 715.922 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 768.633 RON 342.615 RON
CreanțeSume de încasat 59.246 RON 100.229 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.983 RON 113.412 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 966.627 RON 616.523 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.935 RON 99.888 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 15 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active973.676RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale973.676 RON
Datorii totale966.627 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.441.327 -34,9% față de anul precedent 1.458.379 1.507.045 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.666 91.953
2023 2.212.710 -16,9% față de anul precedent 2.194.819 2.166.562 28.257 -70,2% față de anul precedent 6.573 -90,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.661.792 +29,6% față de anul precedent 2.658.488 2.563.719 94.769 -70,4% față de anul precedent 72.031 -76,0% față de anul precedent 0 0
2021 2.053.307 +98,4% față de anul precedent 2.102.185 1.782.473 319.712 +1.842,0% față de anul precedent 300.616 +6.031,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.035.216 -22,9% față de anul precedent 1.181.257 1.164.794 16.463 4.903 0 0
2019 1.342.716 -6,7% față de anul precedent 1.337.127 1.631.691 0 0 294.564 308.002
2018 1.438.461 +3,9% față de anul precedent 1.465.390 1.538.864 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 73.474 87.901
2017 1.384.552 -6,7% față de anul precedent 1.409.022 1.389.612 19.410 6.272 0 0
2016 1.483.347 +4,2% față de anul precedent 1.510.963 1.560.039 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 49.076 49.076
2015 1.424.172 +49,5% față de anul precedent 1.429.710 1.327.757 101.953 94.208 Neraportat 0
2014 952.683 -12,5% față de anul precedent 990.061 1.054.451 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.390 64.390
2013 1.088.254 +37,6% față de anul precedent 1.107.684 966.856 140.828 +130,6% față de anul precedent 118.132 +131,0% față de anul precedent 0 0
2012 790.987 +10,0% față de anul precedent 809.086 748.004 61.082 +254,6% față de anul precedent 51.131 +276,9% față de anul precedent 0 0
2011 718.879 +10,5% față de anul precedent 721.438 704.211 17.227 -34,4% față de anul precedent 13.568 -31,6% față de anul precedent 0 0
2010 650.531 +9,2% față de anul precedent 651.668 625.396 26.272 19.822 0 0
2009 596.003 -23,2% față de anul precedent 632.667 650.566 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.899 23.632
2008 775.566 778.793 729.474 49.319 40.902 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 141.814 831.862 973.676 768.633 59.246 3.983
2023 159.666 556.256 715.922 342.615 100.229 113.412
2022 145.083 696.614 841.697 241.758 122.764 332.092
2021 166.964 592.062 759.026 376.070 94.900 121.092
2020 165.035 309.745 474.780 248.730 59.565 1.450
2019 245.230 351.535 596.765 289.684 38.296 23.555
2018 216.580 487.124 703.704 242.006 53.403 191.715
2017 221.903 459.327 681.230 282.519 133.378 43.430
2016 238.191 287.828 526.019 223.483 35.964 28.381
2015 278.496 262.446 540.942 104.116 39.978 118.352
2014 343.260 300.983 644.243 236.352 30.689 33.942
2013 390.512 315.476 705.988 56.104 109.005 150.367
2012 480.303 187.015 667.318 40.274 92.948 53.793
2011 281.097 141.242 422.339 26.118 53.280 61.844
2010 326.191 137.158 463.349 60.106 69.766 7.286
2009 196.901 177.070 373.971 57.050 92.033 27.987
2008 184.642 191.959 376.601 73.206 114.090 4.663

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 966.627 +56,8% față de anul precedent 7.935 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2023 616.523 +3,3% față de anul precedent 99.888 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2022 596.931 +1,9% față de anul precedent 245.280 Neraportat 16 +23,1% față de anul precedent
2021 585.777 -2,7% față de anul precedent 173.249 Neraportat 13 +30,0% față de anul precedent
2020 602.147 -13,7% față de anul precedent -127.367 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2019 697.742 +40,8% față de anul precedent -99.922 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2018 495.624 +28,7% față de anul precedent 208.080 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2017 385.249 +63,0% față de anul precedent 295.981 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2016 236.310 +16,9% față de anul precedent 289.709 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2015 202.158 -49,4% față de anul precedent 338.784 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2014 399.667 +0,7% față de anul precedent 244.576 Neraportat 16 0,0% față de anul precedent
2013 397.022 -18,8% față de anul precedent 308.966 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2012 489.184 +73,1% față de anul precedent 190.834 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2011 282.636 -15,0% față de anul precedent 139.703 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2010 332.688 +26,4% față de anul precedent 130.661 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2009 263.133 +8,7% față de anul precedent 110.838 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2008 242.131 134.470 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGHE COSTIN MITAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37859/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.441.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.441.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.441.327 RON -34.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
91.953 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
966.627 RON +56.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.212.710 RON. Profit: 6.573 RON

Cifra de afaceri: 2.212.710 RON. Profit: 6.573 RON

Cifra de afaceri
2.212.710 RON -16.87% față de anul precedent
Profit net
6.573 RON -90.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
616.523 RON +3.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.661.792 RON. Profit: 72.031 RON

Cifra de afaceri: 2.661.792 RON. Profit: 72.031 RON

Cifra de afaceri
2.661.792 RON +29.63% față de anul precedent
Profit net
72.031 RON -76.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +23.08% față de anul precedent
Datorii
596.931 RON +1.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.053.307 RON. Profit: 300.616 RON

Cifra de afaceri: 2.053.307 RON. Profit: 300.616 RON

Cifra de afaceri
2.053.307 RON +98.35% față de anul precedent
Profit net
300.616 RON +6031.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +30% față de anul precedent
Datorii
585.777 RON -2.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.035.216 RON. Profit: 4.903 RON

Cifra de afaceri: 1.035.216 RON. Profit: 4.903 RON

Cifra de afaceri
1.035.216 RON -22.9% față de anul precedent
Profit net
4.903 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
602.147 RON -13.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.342.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.342.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.342.716 RON -6.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
308.002 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
697.742 RON +40.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.438.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.438.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.438.461 RON +3.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.901 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
495.624 RON +28.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.384.552 RON. Profit: 6.272 RON

Cifra de afaceri: 1.384.552 RON. Profit: 6.272 RON

Cifra de afaceri
1.384.552 RON -6.66% față de anul precedent
Profit net
6.272 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
385.249 RON +63.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.483.347 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.483.347 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.483.347 RON +4.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
49.076 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
236.310 RON +16.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.424.172 RON. Profit: 94.208 RON

Cifra de afaceri: 1.424.172 RON. Profit: 94.208 RON

Cifra de afaceri
1.424.172 RON +49.49% față de anul precedent
Profit net
94.208 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
202.158 RON -49.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 952.683 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 952.683 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
952.683 RON -12.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
64.390 RON
Angajati
16 0% față de anul precedent
Datorii
399.667 RON +0.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.088.254 RON. Profit: 118.132 RON

Cifra de afaceri: 1.088.254 RON. Profit: 118.132 RON

Cifra de afaceri
1.088.254 RON +37.58% față de anul precedent
Profit net
118.132 RON +131.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
397.022 RON -18.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 790.987 RON. Profit: 51.131 RON

Cifra de afaceri: 790.987 RON. Profit: 51.131 RON

Cifra de afaceri
790.987 RON +10.03% față de anul precedent
Profit net
51.131 RON +276.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
489.184 RON +73.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 718.879 RON. Profit: 13.568 RON

Cifra de afaceri: 718.879 RON. Profit: 13.568 RON

Cifra de afaceri
718.879 RON +10.51% față de anul precedent
Profit net
13.568 RON -31.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
282.636 RON -15.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 650.531 RON. Profit: 19.822 RON

Cifra de afaceri: 650.531 RON. Profit: 19.822 RON

Cifra de afaceri
650.531 RON +9.15% față de anul precedent
Profit net
19.822 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
332.688 RON +26.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 596.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 596.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
596.003 RON -23.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.632 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
263.133 RON +8.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 775.566 RON. Profit: 40.902 RON

Cifra de afaceri: 775.566 RON. Profit: 40.902 RON

Cifra de afaceri
775.566 RON
Profit net
40.902 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
242.131 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.102026Mentiune · Buletin 37859/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TEHNOLEMN IMPEX 2000 SRL
CUI
13556130
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.10.2026
Registrul Comerțului
J10/507/2000
EUID
ROONRC.J10/507/2000
Sediu
Sat Bâsca Chiojdului, Comuna Chiojdu, Jud. Buzău, Com. CHIOJDU
Județ
Buzău
Număr încheiere
811061
Data încheierii
13.10.2026
Număr dosar
3616975
Data dosarului
09.09.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3616975 din 09.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37859/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Buzău

FAMILY COMERCIAL SRL
CUI: 24542882CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.463.067 RON
Profit
31.547 RON
Angajati
1
RAFI BOG & VLAD SRL
CUI: 28739276CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.438.615 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
IULI ADI MAR SRL
CUI: 30036367CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.470.042 RON
Profit
35.693 RON
Angajati
6
INDIANA GOLD SRL
CUI: 32073418CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Săgeata Com. Săgeata2013-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.435.216 RON
Profit
18.827 RON
Angajati
4
JORDACHE COM SRL
CUI: 7589737CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Sătuc Com. Berca1995-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.572.465 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
FANGEONIC SRL
CUI: 16794510CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2004-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.347.948 RON
Profit
58.006 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Buzău

TRANSGABI SRL
CUI: 13526253CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Gura Dimienii Com. Beceni2000-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.822 RON
Profit
25.285 RON
Angajati
0
BEBY SERVCOM SRL
CUI: 13667813CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Bozioru Com. Bozioru2001-01-29
fara e-Factura
AMW SRL
CUI: 13522553CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2000-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.391 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MILENIUM COM 2001 SRL
CUI: 13673432CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Lunca Orş. Pătârlagele2001-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.152 RON
Profit
3.614 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

ROTRANS DANI SRL
CUI: 13549400CAEN: 4931
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2000-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.206 RON
Profit
116.688 RON
Angajati
4
TOPO FLOREA SRL
CUI: 13559323CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Sat Spătaru Com. Costeşti2000-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TRANS INVEST SRL
CUI: 13439700CAEN: 4782
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2000-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.749.476 RON
Profit
90.129 RON
Angajati
7
PARMITRANS SRL
CUI: 13610396CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Albeşti Com. Smeeni2000-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.660 RON
Profit
82.200 RON
Angajati
1
DELTA ELECTRONIC SRL
CUI: 14292932CAEN: 8009
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2001-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.234.096 RON
Profit
320.577 RON
Angajati
3
MERCUR COMEX SRL
CUI: 5766743CAEN: 5610
Activ
BUZĂU, Sat Căpăţâneşti Com. Mărăcineni1994-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.150.398 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
MEDICOM ECO SRL
CUI: 17563947CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2005-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.840 RON
Profit
124.317 RON
Angajati
1
VIBE ALBERTO SYNC IP90 S.R.L.
CUI: 46592318CAEN: 7711
Activ
BUZĂU, Sat Lunca Frumoasă Com. Pârscov2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.?

CUI-ul TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. este 13556130.

Unde este sediul TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.?

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, Com. CHIOJDU, 127171, Sat Bâsca Chiojdului Com. Chiojdu, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.?

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. a fost infiintata in anul 2000 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. in 2024?

In 2024, TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.441.327 RON.

Cati angajati are TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.?

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L.?

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. in 2024?

TEHNOLEMN IMPEX 2000 S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 91.953 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.