Activ Plătitor TVAe‑Factură

TRESCAL ROMANIA SRL

CUI: 13587714
CIF: RO13587714
Reg. Com.: J2000011441401
CAEN: 7120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2000 · 25 ani
Distribuie:

Activități de testări și analize tehnice

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:22

Despre TRESCAL ROMANIA SRL

TRESCAL ROMANIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2000 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de testări și analize tehnice" (cod CAEN 7120), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRESCAL ROMANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.761.277 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.2%). Profitul net inregistrat a fost de 416.435 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.102.659 RON in 2008 la 5.761.277 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.761.277 RON
Venituri totale
5.779.906 RON
Cheltuieli totale
5.214.948 RON
Profit brut
564.958 RON
Profit net
416.435 RON
Marja profit net
7,23%
Active imobilizate
1.148.781 RON
Active circulante
1.671.055 RON
Stocuri
199 RON
Creanțe
1.426.808 RON
Casa & conturi bănci
244.048 RON
Capital propriu
1.694.364 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 266-268
Detalii adresaCORP 2. PARTER. AXELE B 1/2 -D STÂLPII 1-9. CAMERA 12
Telefon0214230103
Fax2310303

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 266-268
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 266-268
Detalii
CORP 2. PARTER. AXELE B 1/2 -D STÂLPII 1-9. CAMERA 12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 14.01.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.761.277 RON
Rezultat net
416.435 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.761.277 RON 5.136.339 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.779.906 RON 5.180.758 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.214.948 RON 4.885.907 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 564.958 RON 294.851 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 416.435 RON 210.405 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.148.781 RON 610.720 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.671.055 RON 2.570.504 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.819.836 RON 3.181.224 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 199 RON 41.912 RON
CreanțeSume de încasat 1.426.808 RON 1.901.322 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 244.048 RON 627.270 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.124.352 RON 1.888.766 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.694.364 RON 1.277.936 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.819.836RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.819.836 RON
Datorii totale1.124.352 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,8 %Profit net / active totale
ROE
24,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
60,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.761.277 +12,2% față de anul precedent 5.779.906 5.214.948 564.958 +91,6% față de anul precedent 416.435 +97,9% față de anul precedent 0 0
2023 5.136.339 +17,5% față de anul precedent 5.180.758 4.885.907 294.851 -58,6% față de anul precedent 210.405 -64,2% față de anul precedent 0 0
2022 4.370.930 +4,5% față de anul precedent 4.432.331 3.720.054 712.277 +26,3% față de anul precedent 588.455 +27,5% față de anul precedent 0 0
2021 4.181.927 +7,9% față de anul precedent 4.389.634 3.825.624 564.010 +24,8% față de anul precedent 461.448 +27,4% față de anul precedent 0 0
2020 3.874.940 +5,5% față de anul precedent 3.892.203 3.440.301 451.902 +20,5% față de anul precedent 362.359 +19,5% față de anul precedent 0 0
2019 3.672.343 +10,7% față de anul precedent 3.703.388 3.328.496 374.892 -10,6% față de anul precedent 303.117 -9,0% față de anul precedent 0 0
2018 3.317.398 +23,4% față de anul precedent 3.348.495 2.929.267 419.228 +437,9% față de anul precedent 333.004 +337,4% față de anul precedent 0 0
2017 2.687.496 -9,5% față de anul precedent 2.729.347 2.651.405 77.942 -76,2% față de anul precedent 76.130 -76,8% față de anul precedent 0 0
2016 2.970.425 +32,0% față de anul precedent 3.043.983 2.716.081 327.902 +259,0% față de anul precedent 327.902 +259,0% față de anul precedent 0 0
2015 2.250.140 -8,0% față de anul precedent 2.336.799 2.245.463 91.336 -54,6% față de anul precedent 91.336 -54,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 2.446.088 +3,9% față de anul precedent 2.511.107 2.309.823 201.284 201.284 0 0
2013 2.354.548 +5,1% față de anul precedent 2.492.910 2.516.326 0 0 23.416 23.416
2012 2.241.034 +27,0% față de anul precedent 2.378.618 2.544.087 0 0 165.469 165.469
2011 1.764.694 -11,5% față de anul precedent 1.916.458 2.468.979 0 0 552.521 552.521
2010 1.992.947 -6,6% față de anul precedent 2.099.536 2.425.284 0 0 325.748 332.198
2009 2.134.214 +1,5% față de anul precedent 2.151.536 2.445.204 0 0 293.668 299.401
2008 2.102.659 2.156.052 2.694.662 0 0 538.610 538.610

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.148.781 1.671.055 2.819.836 199 1.426.808 244.048
2023 610.720 2.570.504 3.181.224 41.912 1.901.322 627.270
2022 669.550 2.754.041 3.423.591 41.486 1.663.270 1.049.285
2021 539.485 2.222.050 2.761.535 40.551 1.840.428 341.071
2020 489.633 2.383.630 2.873.263 41.484 1.544.661 797.485
2019 478.788 2.348.973 2.827.761 85.440 1.348.524 915.009
2018 436.158 2.447.682 2.883.840 68.538 1.139.912 1.239.232
2017 510.173 1.928.337 2.438.510 68.538 1.009.918 849.881
2016 594.218 1.811.473 2.405.691 74.562 944.106 792.805
2015 674.160 1.314.959 1.989.119 72.302 524.932 717.725
2014 862.334 1.063.251 1.925.585 73.848 503.372 486.031
2013 1.158.794 910.283 2.069.077 59.270 506.563 344.450
2012 1.209.326 1.026.850 2.236.176 52.282 784.774 189.794
2011 1.414.246 852.104 2.266.350 68.516 590.627 192.961
2010 1.328.505 836.161 2.164.666 38.844 579.645 217.672
2009 1.401.814 725.308 2.127.122 67.104 525.583 132.621
2008 1.107.046 675.019 1.782.065 112.749 402.887 159.383

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.124.352 -40,5% față de anul precedent 1.694.364 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2023 1.888.766 -19,2% față de anul precedent 1.277.936 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2022 2.336.149 +2,5% față de anul precedent 1.067.531 Neraportat 10
2021 2.278.470 -22,1% față de anul precedent 479.076 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 2.923.809 -7,8% față de anul precedent 17.628 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2019 3.169.603 -10,3% față de anul precedent -344.731 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2018 3.532.403 +3,3% față de anul precedent -647.849 Neraportat 11
2017 3.421.021 -1,1% față de anul precedent -980.852 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 3.459.092 +1,7% față de anul precedent -1.056.981 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2015 3.401.509 -1,9% față de anul precedent -1.384.883 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2014 3.468.931 -9,1% față de anul precedent -1.476.219 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2013 3.817.714 -3,3% față de anul precedent -1.677.502 Neraportat 11 -21,4% față de anul precedent
2012 3.948.557 +3,8% față de anul precedent -1.654.086 Neraportat 14 -17,7% față de anul precedent
2011 3.804.649 +20,7% față de anul precedent -1.488.617 Neraportat 17 -10,5% față de anul precedent
2010 3.151.031 +14,2% față de anul precedent -936.096 Neraportat 19 -9,5% față de anul precedent
2009 2.758.161 +32,2% față de anul precedent -603.898 Neraportat 21 -36,4% față de anul precedent
2008 2.086.169 -304.497 Neraportat 33

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MTMIHNEA TRAIAN VUICAadministratorNeraportatăNeraportată
MZMARIE ZOE JACQUELINE HELENE BOST casatorita BEUGRANDnespecificataNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34242/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23532/2026retragere asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

retragere asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.761.277 RON. Profit: 416.435 RON

Cifra de afaceri: 5.761.277 RON. Profit: 416.435 RON

Cifra de afaceri
5.761.277 RON +12.17% față de anul precedent
Profit net
416.435 RON +97.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
1.124.352 RON -40.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.136.339 RON. Profit: 210.405 RON

Cifra de afaceri: 5.136.339 RON. Profit: 210.405 RON

Cifra de afaceri
5.136.339 RON +17.51% față de anul precedent
Profit net
210.405 RON -64.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.888.766 RON -19.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.370.930 RON. Profit: 588.455 RON

Cifra de afaceri: 4.370.930 RON. Profit: 588.455 RON

Cifra de afaceri
4.370.930 RON +4.52% față de anul precedent
Profit net
588.455 RON +27.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
2.336.149 RON +2.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.181.927 RON. Profit: 461.448 RON

Cifra de afaceri: 4.181.927 RON. Profit: 461.448 RON

Cifra de afaceri
4.181.927 RON +7.92% față de anul precedent
Profit net
461.448 RON +27.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.278.470 RON -22.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.874.940 RON. Profit: 362.359 RON

Cifra de afaceri: 3.874.940 RON. Profit: 362.359 RON

Cifra de afaceri
3.874.940 RON +5.52% față de anul precedent
Profit net
362.359 RON +19.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
2.923.809 RON -7.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.672.343 RON. Profit: 303.117 RON

Cifra de afaceri: 3.672.343 RON. Profit: 303.117 RON

Cifra de afaceri
3.672.343 RON +10.7% față de anul precedent
Profit net
303.117 RON -8.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
3.169.603 RON -10.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.317.398 RON. Profit: 333.004 RON

Cifra de afaceri: 3.317.398 RON. Profit: 333.004 RON

Cifra de afaceri
3.317.398 RON +23.44% față de anul precedent
Profit net
333.004 RON +337.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
3.532.403 RON +3.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.687.496 RON. Profit: 76.130 RON

Cifra de afaceri: 2.687.496 RON. Profit: 76.130 RON

Cifra de afaceri
2.687.496 RON -9.52% față de anul precedent
Profit net
76.130 RON -76.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.421.021 RON -1.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.970.425 RON. Profit: 327.902 RON

Cifra de afaceri: 2.970.425 RON. Profit: 327.902 RON

Cifra de afaceri
2.970.425 RON +32.01% față de anul precedent
Profit net
327.902 RON +259.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
3.459.092 RON +1.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.250.140 RON. Profit: 91.336 RON

Cifra de afaceri: 2.250.140 RON. Profit: 91.336 RON

Cifra de afaceri
2.250.140 RON -8.01% față de anul precedent
Profit net
91.336 RON -54.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
3.401.509 RON -1.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.446.088 RON. Profit: 201.284 RON

Cifra de afaceri: 2.446.088 RON. Profit: 201.284 RON

Cifra de afaceri
2.446.088 RON +3.89% față de anul precedent
Profit net
201.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
3.468.931 RON -9.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.354.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.354.548 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.354.548 RON +5.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.416 RON
Angajati
11 -21.43% față de anul precedent
Datorii
3.817.714 RON -3.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.241.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.241.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.241.034 RON +26.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
165.469 RON
Angajati
14 -17.65% față de anul precedent
Datorii
3.948.557 RON +3.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.764.694 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.764.694 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.764.694 RON -11.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
552.521 RON
Angajati
17 -10.53% față de anul precedent
Datorii
3.804.649 RON +20.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.992.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.992.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.992.947 RON -6.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
332.198 RON
Angajati
19 -9.52% față de anul precedent
Datorii
3.151.031 RON +14.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.092026Mentiune · Buletin 34242/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TRESCAL ROMANIA SRL
CUI
13587714
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.09.2026
Registrul Comerțului
J2000011441401
EUID
ROONRC.J2000011441401
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Calea Rahovei, Nr. 266-268, CORP 2, PARTER, AXELE B 1/2 -D
Județ
București
Număr încheiere
725589
Data încheierii
15.09.2026
Număr dosar
3469866
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 10.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3469866 din 01.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34242/2026 (PDF)
19.062026Mentiune · Buletin 23532/2026retragere asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

retragere asociaţi persoane fizice; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.05.2026

Companie
TRESCAL ROMANIA SRL
CUI
13587714
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.06.2026
Registrul Comerțului
J2000011441401
EUID
ROONRC.J2000011441401
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Calea Rahovei, Nr. 266-268, CORP 2, PARTER, AXELE B 1/2 -D
Județ
București
Număr încheiere
497740
Data încheierii
19.06.2026
Număr dosar
2423408
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Bolintiru

Subiecte

retragere asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale extraordinare a asociaţilor din 29.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23532/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7120, Municipiul Bucureşti

S.I.M.A.R. SA
CUI: 433497CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.046.624 RON
Profit
19.162 RON
Angajati
20
BEST EXPRESS SRL
CUI: 15086477CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.883.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
LAJEDO SRL
CUI: 4458290CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.946.780 RON
Profit
1.539.380 RON
Angajati
17
R.S.V.T.I CONSULTING SRL
CUI: 21813189CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.104.409 RON
Profit
195.556 RON
Angajati
26
AEROQ SA
CUI: 2785546CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.755.665 RON
Profit
337.699 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7120, Municipiul Bucureşti

TÜV RHEINLAND ROMANIA SRL
CUI: 13477711CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.437.565 RON
Profit
839.129 RON
Angajati
21
NetPlus SRL
CUI: 13795588CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.062 RON
Profit
307.133 RON
Angajati
1
AUTOCENTER GABRIEL SERVICE SRL
CUI: 13381837CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.111 RON
Profit
32.469 RON
Angajati
4
QUALITY-CERT SA
CUI: 13813234CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.511.591 RON
Profit
174.922 RON
Angajati
11

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DIAGNO-MED & SERVICE SRL
CUI: 13584629CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.496 RON
Profit
326.131 RON
Angajati
3
INTERNET SOFTWARE SRL
CUI: 13587935CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BECONS GROUP S.R.L.
CUI: 13578490CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-12-07
fara e-Factura
ROM STORN SRL
CUI: 13591812CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-12-13
fara e-Factura
PERIODENT SRL
CUI: 13642487CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.623 RON
Profit
17.180 RON
Angajati
2
AMCART SRL
CUI: 12835595CAEN: 1814
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2000-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.287 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FASTIGO SRL
CUI: 14129227CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-08-21
fara e-Factura
TEMPO MEDIA S.R.L.
CUI: 3946136CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
858.171 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRESCAL ROMANIA SRL?

CUI-ul TRESCAL ROMANIA SRL este 13587714.

Unde este sediul TRESCAL ROMANIA SRL?

TRESCAL ROMANIA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Cal. Rahovei nr. 266-268, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TRESCAL ROMANIA SRL?

TRESCAL ROMANIA SRL a fost infiintata in anul 2000 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRESCAL ROMANIA SRL in 2024?

In 2024, TRESCAL ROMANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.761.277 RON.

Cati angajati are TRESCAL ROMANIA SRL?

TRESCAL ROMANIA SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are TRESCAL ROMANIA SRL?

TRESCAL ROMANIA SRL are codul CAEN principal 7120 (Activități de testări și analize tehnice).

Ce profit a inregistrat TRESCAL ROMANIA SRL in 2024?

TRESCAL ROMANIA SRL a inregistrat un profit net de 416.435 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.