Activ

PRIMA SANITARY WARE SRL

CUI: 13613104
CIF: 13613104
Reg. Com.: J2012002544239
CAEN: 4649
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2000 · 25 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 15:47

Despre PRIMA SANITARY WARE SRL

PRIMA SANITARY WARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cernica Com. Cernica, judetul ILFOV, infiintata in 2000 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc" (cod CAEN 4649), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRIMA SANITARY WARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
10.823 RON
Active circulante
26.159 RON
Stocuri
15.087 RON
Creanțe
5.528 RON
Casa & conturi bănci
5.544 RON
Capital propriu
-55.293 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica, Str. Decebal Ogrăzi nr. 66C, 77035
Telefon0744652750

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica, Str. Decebal Ogrăzi nr. 66C, 77035
Cod poștal: 77035
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica, Str. Decebal Ogrăzi nr. 66C, 77035
Cod postal
77035
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 05.09.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
29 noiembrie 2019
Data reactivare
9 februarie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.823 RON 10.823 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.159 RON 26.159 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 36.982 RON 36.982 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 15.087 RON 15.087 RON
CreanțeSume de încasat 5.528 RON 5.528 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.544 RON 5.544 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.275 RON 92.275 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -55.293 RON -55.293 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active36.982RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

249,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale36.982 RON
Datorii totale92.275 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-149,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 3.380 0 0 3.380 3.380
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.831 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 3.831
2014 57.544 +138,6% față de anul precedent 57.605 43.562 14.043 12.315 0 0
2013 24.122 +58,7% față de anul precedent 24.142 26.924 0 0 2.782 3.506
2012 15.200 15.201 19.860 0 0 4.659 4.659
2011 0 0 4.057 0 0 4.057 4.057
2010 0 428 4.146 0 0 3.718 5.368
2009 0 98 4.137 0 0 4.039 5.506
2008 0 83 9.749 0 0 9.666 9.666

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2023 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2022 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2021 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2020 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2019 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2018 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2017 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2016 10.823 26.159 36.982 15.087 5.528 5.544
2015 14.164 31.525 45.689 15.087 10.894 5.544
2014 17.505 26.688 44.193 15.087 5.567 6.034
2013 20.846 35.759 56.605 18.178 6.020 11.561
2012 24.186 11.629 35.815 3.655 7.087 887
2011 27.527 7.235 34.762 360 6.464 411
2010 30.929 7.494 38.423 360 6.465 669
2009 34.417 7.474 41.891 360 6.322 792
2008 38.005 47.862 85.867 360 7.089 40.413

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2023 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2022 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2021 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2020 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2019 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2018 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2017 92.275 0,0% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2016 92.275 -5,5% față de anul precedent -55.293 Neraportat 0
2015 97.602 +5,8% față de anul precedent -51.913 Neraportat 0
2014 92.275 -21,1% față de anul precedent -48.082 Neraportat 0
2013 117.002 +26,2% față de anul precedent -60.397 Neraportat 0
2012 92.707 +6,6% față de anul precedent -56.892 Neraportat 0
2011 86.994 +0,5% față de anul precedent -52.232 Neraportat 0
2010 86.599 +2,2% față de anul precedent -48.176 Neraportat 0
2009 84.699 -31,2% față de anul precedent -42.808 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 123.169 -37.302 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PSPRIMA SANITARY WARE SRL prin ANDREI COSTACHEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2000 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2000 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9727/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.380 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON -5.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.831 RON
Angajati
0
Datorii
97.602 RON +5.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 57.544 RON. Profit: 12.315 RON

Cifra de afaceri: 57.544 RON. Profit: 12.315 RON

Cifra de afaceri
57.544 RON +138.55% față de anul precedent
Profit net
12.315 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.275 RON -21.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.122 RON +58.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.506 RON
Angajati
0
Datorii
117.002 RON +26.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 15.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.200 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.659 RON
Angajati
0
Datorii
92.707 RON +6.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.057 RON
Angajati
0
Datorii
86.994 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.368 RON
Angajati
0
Datorii
86.599 RON +2.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.032026Mentiune · Buletin 9727/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PRIMA SANITARY WARE SRL
CUI
13613104
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.03.2026
Registrul Comerțului
J2012002544239
EUID
ROONRC.J2012002544239
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Cernica, Comuna Cernica, Strada DECEBAL OGRĂZI, Nr. 66C
Județ
Ilfov
Număr încheiere
210016
Data încheierii
12.03.2026
Număr dosar
1029026
Data dosarului
09.03.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1029026 din 09.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 4 din 05.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9727/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4649, Ilfov

GLOBAL PAPER BAGS S.R.L.
CUI: 13535278CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2000-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.877.595 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
HIRAM PRODCOM S.R.L.
CUI: 13714630CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2001-02-20
fara e-Factura
ESCAR COM SRL
CUI: 13521515CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2000-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.791.552 RON
Profit
295.950 RON
Angajati
7
TELEGRAFIA ROMANIA SRL
CUI: 13838468CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2001-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.639 RON
Profit
89.117 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL
CUI: 13610337CAEN: 4781
Activ
ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani2000-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.709.210 RON
Profit
5.183.089 RON
Angajati
42
ELSTECOM SRL
CUI: 13630750CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2001-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.404.000 RON
Profit
547.664 RON
Angajati
1
BOSSROM EXIM COM SRL
CUI: 13579207CAEN: 4641
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2000-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.867.755 RON
Profit
5.260 RON
Angajati
2
ALY STAR COM SRL
CUI: 13664353CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2001-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
607.806 RON
Profit
3.278 RON
Angajati
0
B & M NATURAL FOOD S.R.L.
CUI: 13070911CAEN: 5622
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2000-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.300 RON
Profit
34.838 RON
Angajati
1
ISCOM IMPEX SRL
CUI: 13935215CAEN: 7320
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2001-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CASAEXPERT.RO S.R.L.
CUI: 6808170CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla1995-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.017.540 RON
Profit
141.368 RON
Angajati
1
STOP & BUY SRL
CUI: 32191456CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2013-08-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRIMA SANITARY WARE SRL?

CUI-ul PRIMA SANITARY WARE SRL este 13613104.

Unde este sediul PRIMA SANITARY WARE SRL?

PRIMA SANITARY WARE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica, Str. Decebal Ogrăzi nr. 66C, 77035, Sat Cernica Com. Cernica, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata PRIMA SANITARY WARE SRL?

PRIMA SANITARY WARE SRL a fost infiintata in anul 2000 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRIMA SANITARY WARE SRL in 2024?

In 2024, PRIMA SANITARY WARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PRIMA SANITARY WARE SRL?

PRIMA SANITARY WARE SRL are codul CAEN principal 4649 (Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc).

Ce profit a inregistrat PRIMA SANITARY WARE SRL in 2024?

PRIMA SANITARY WARE SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.