Activ

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.

CUI: 13663919
CIF: 13663919
Reg. Com.: J40/824/2001
CAEN: 6619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 ianuarie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 14:24

Despre CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii" (cod CAEN 6619), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
4.084 RON
Cheltuieli totale
18.193 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
27.497 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.559 RON
Casa & conturi bănci
24.938 RON
Capital propriu
-326.662 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. PLANTELOR nr. 19, 23971
Telefon0723985545

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. PLANTELOR nr. 19, 23971
Cod poștal: 23971
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. PLANTELOR nr. 19, 23971
Cod postal
23971
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
14 martie 2016
Data reactivare
11 august 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-14.109 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 2.559 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.084 RON 2.559 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.193 RON 25.571 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.109 RON 23.012 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.109 RON 23.012 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 4.258 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.497 RON 44.545 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 27.497 RON 48.803 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.559 RON 2.559 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.938 RON 3.098 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 354.159 RON 361.356 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -326.662 RON -312.553 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active27.497RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.288,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale27.497 RON
Datorii totale354.159 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.188,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 4.084 18.193 0 0 14.109 14.109
2023 2.559 2.559 25.571 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.012 23.012
2022 0 128.401 24.080 104.321 100.469 0 0
2021 0 0 12.478 0 0 12.478 12.478
2020 0 0 38.416 0 0 38.416 38.416
2019 0 0 50.151 0 0 50.151 50.151
2018 0 0 46.476 0 0 46.476 46.476
2017 0 0 42.235 0 0 42.235 42.235
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.522 0 0 9.522 9.522
2015 27.331 +15,3% față de anul precedent 27.540 58.698 0 0 Neraportat 31.158
2014 23.700 -34,2% față de anul precedent 33.457 78.149 0 0 44.692 44.692
2013 36.000 +177,2% față de anul precedent 38.471 55.312 0 0 16.841 17.877
2012 12.987 -87,4% față de anul precedent 24.719 67.021 0 0 42.302 42.302
2011 102.663 +0,7% față de anul precedent 129.985 175.685 0 0 45.700 45.700
2010 101.972 +42,0% față de anul precedent 107.279 148.046 0 0 40.767 43.992
2008 71.805 192.567 312.629 0 0 120.062 124.854

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 27.497 27.497 0 2.559 24.938
2023 4.258 44.545 48.803 0 2.559 3.098
2022 7.908 105.696 113.604 0 0 15.696
2021 19.142 1.237 20.379 0 973 264
2020 22.792 1.143 23.935 0 1.115 28
2019 37.433 273.075 310.508 0 675 272.400
2018 75.610 1.687 77.297 0 1.115 572
2017 113.787 5.552 119.339 0 1.115 4.437
2016 148.782 2.762 151.544 0 1.115 326
2015 148.782 49.816 198.598 0 237 48.258
2014 10.074 30.101 40.175 0 11.320 574
2013 8.591 80.859 89.450 0 9.616 4.112
2012 11.801 99.995 111.796 0 8.812 147
2011 26.222 132.425 158.647 0 7.780 399
2010 59.205 172.445 231.650 0 12.676 159.769
2008 340.859 31.684 372.543 0 19.942 11.742

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 354.159 -2,0% față de anul precedent -326.662 Neraportat 0
2023 361.356 -10,4% față de anul precedent -312.553 Neraportat 0
2022 403.145 -1,8% față de anul precedent -289.541 Neraportat 0
2021 410.389 +2,2% față de anul precedent -390.010 Neraportat 0
2020 401.467 +170,9% față de anul precedent -377.532 Neraportat 0
2019 148.221 -59,5% față de anul precedent 162.287 Neraportat 0
2018 366.263 +1,2% față de anul precedent -288.966 Neraportat 0
2017 361.829 +2,9% față de anul precedent -242.490 Neraportat 0
2016 351.799 -9,6% față de anul precedent -200.255 Neraportat 0
2015 389.331 +94,9% față de anul precedent -190.733 Neraportat 0
2014 199.749 -2,2% față de anul precedent -159.574 Neraportat 0
2013 204.332 -2,2% față de anul precedent -114.882 Neraportat 0
2012 208.885 -3,1% față de anul precedent -97.004 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 215.630 -10,6% față de anul precedent -54.703 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 241.301 +11,8% față de anul precedent -9.003 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 215.804 162.563 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISIONUT STROE- MIHALCEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36748/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane 1 / 2 36 fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane 1 / 2 36 fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.109 RON
Angajati
0
Datorii
354.159 RON -1.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.559 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.012 RON
Angajati
0
Datorii
361.356 RON -10.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 100.469 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 100.469 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
100.469 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
403.145 RON -1.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.478 RON
Angajati
0
Datorii
410.389 RON +2.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.416 RON
Angajati
0
Datorii
401.467 RON +170.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.151 RON
Angajati
0
Datorii
148.221 RON -59.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.476 RON
Angajati
0
Datorii
366.263 RON +1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.235 RON
Angajati
0
Datorii
361.829 RON +2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.522 RON
Angajati
0
Datorii
351.799 RON -9.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 27.331 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.331 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.331 RON +15.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.158 RON
Angajati
0
Datorii
389.331 RON +94.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.700 RON -34.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.692 RON
Angajati
0
Datorii
199.749 RON -2.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.000 RON +177.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.877 RON
Angajati
0
Datorii
204.332 RON -2.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.987 RON -87.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.302 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
208.885 RON -3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 102.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.663 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.663 RON +0.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.700 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
215.630 RON -10.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 101.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.972 RON +42.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.992 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
241.301 RON +11.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.102026Mentiune · Buletin 36748/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane 1 / 2 36 fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; sedii secundare; retragere, modificare date asociaţi persoane 1 / 2 36 fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.08.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CAPITAL MANAGEMENT SRL
CUI
13663919
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.10.2026
Registrul Comerțului
J40/824/2001
EUID
ROONRC.J40/824/2001
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. PLANTELOR, Nr. 19, Bl. CORP C, Etaj P
Județ
București
Număr încheiere
785550
Data încheierii
05.10.2026
Număr dosar
3411652
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Marinela Stan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare, retragere, modificare date asociaţi persoane 1 / 2 36 fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3411652 din 27.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 24.08.2026
  • Cerere de înregistrare nr. 3411652 din 27.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36748/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6619, Municipiul Bucureşti

PROMPT SOLUTIONS SRL
CUI: 13528971CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.253 RON
Profit
14.281 RON
Angajati
0
SIBS ROMANIA S.A.
CUI: 13683215CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.747.611 RON
Profit
16.007.078 RON
Angajati
168
ROMFACTOR SRL
CUI: 13435350CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.192.474 RON
Profit
496.409 RON
Angajati
1
EUROLOGIC SRL
CUI: 13824632CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-04-10
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

de SEMN SRL
CUI: 13663757CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.976 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KDRAN SRL
CUI: 13664086CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.789.317 RON
Profit
173.312 RON
Angajati
2
FOR R LG SRL
CUI: 13660629CAEN: 4531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-01-25
fara e-Factura
VALEO IMPORT EXPORT SRL
CUI: 13668860CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2001-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.734.551 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AVIROM DANINIK SRL
CUI: 13710735CAEN: 4633
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.405.083 RON
Profit
35.393 RON
Angajati
9
ADY - PATRIS S.R.L.
CUI: 14196293CAEN: 4772
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2001-09-26
fara e-Factura
MIDIAN COMEXIM S.R.L.
CUI: 4072468CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.167.046 RON
Profit
43.921 RON
Angajati
4
CONSULTING PM&PSI SRL
CUI: 16780441CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.740 RON
Profit
28.823 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. este 13663919.

Unde este sediul CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.?

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. PLANTELOR nr. 19, 23971, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.?

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.?

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 6619 (Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii).

Ce profit a inregistrat CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

CAPITAL MANAGEMENT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 14.109 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.