Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 16:13
Despre D.D. GOLD S.R.L.
D.D. GOLD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor" (cod CAEN 4777), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, D.D. GOLD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 315.506 RON, in crestere fata de anul precedent (+46.4%). Profitul net inregistrat a fost de 87.634 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.320 RON in 2009 la 315.506 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 315.506 RON
- Venituri totale
- 315.515 RON
- Cheltuieli totale
- 224.726 RON
- Profit brut
- 90.789 RON
- Profit net
- 87.634 RON
- Marja profit net
- 27,78%
- Active imobilizate
- 4 RON
- Active circulante
- 386.748 RON
- Stocuri
- 378.862 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.886 RON
- Capital propriu
- 369.669 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. NUMA POMPILIU nr. 16, 220132
- Cod postal
- 220132
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.01.2001
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 iulie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 315.506 RON
- Rezultat net
- 87.634 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 315.506 RON | 215.507 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 315.515 RON | 215.554 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 224.726 RON | 180.143 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 90.789 RON | 35.411 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 87.634 RON | 33.255 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4 RON | 4 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 386.748 RON | 404.430 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 386.752 RON | 404.434 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 378.862 RON | 392.992 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.886 RON | 11.438 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 17.083 RON | 122.399 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 369.669 RON | 282.035 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 22,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 23,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 22,64 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 95,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 315.506 +46,4% față de anul precedent | 315.515 | 224.726 | 90.789 +156,4% față de anul precedent | 87.634 +163,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 215.507 -2,1% față de anul precedent | 215.554 | 180.143 | 35.411 +106,1% față de anul precedent | 33.255 +121,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 220.030 +0,6% față de anul precedent | 220.032 | 202.848 | 17.184 -67,7% față de anul precedent | 14.984 -70,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 218.800 +35,4% față de anul precedent | 218.802 | 165.554 | 53.248 +13,0% față de anul precedent | 51.060 +12,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 161.598 +0,1% față de anul precedent | 162.513 | 115.405 | 47.108 +46,7% față de anul precedent | 45.483 +49,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 161.525 -3,4% față de anul precedent | 161.525 | 129.404 | 32.121 -41,7% față de anul precedent | 30.505 -42,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 167.273 +36,6% față de anul precedent | 167.273 | 112.175 | 55.098 +2,6% față de anul precedent | 53.428 +1,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 122.448 +95,7% față de anul precedent | 122.448 | 68.730 | 53.718 +7.120,2% față de anul precedent | 52.493 +8.298,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 62.575 +29,4% față de anul precedent | 62.575 | 61.831 | 744 | 625 | 0 | 0 |
| 2015 | 48.352 +8,7% față de anul precedent | 48.352 | 50.014 | 0 | 0 | 1.662 | 1.662 |
| 2014 | 44.491 -11,1% față de anul precedent | 44.491 | 47.350 | 0 | 0 | 2.859 | 2.859 |
| 2013 | 50.028 -9,0% față de anul precedent | 50.028 | 50.650 | 0 | 0 | 622 | 622 |
| 2012 | 54.976 +23,6% față de anul precedent | 54.976 | 56.229 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.253 | 1.253 |
| 2011 | 44.491 -9,8% față de anul precedent | 44.491 | 36.292 | 8.199 -52,9% față de anul precedent | 6.832 -53,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 49.320 | 49.320 | 31.909 | 17.411 | 14.773 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4 | 386.748 | 386.752 | 378.862 | 0 | 7.886 |
| 2023 | 4 | 404.430 | 404.434 | 392.992 | 0 | 11.438 |
| 2022 | 4 | 328.475 | 328.479 | 326.086 | 367 | 2.022 |
| 2021 | 4 | 298.131 | 298.135 | 283.261 | 0 | 14.870 |
| 2020 | 4 | 243.744 | 243.748 | 235.677 | 0 | 8.067 |
| 2019 | 4 | 252.110 | 252.114 | 251.189 | 0 | 921 |
| 2018 | 4 | 156.877 | 156.881 | 150.701 | 0 | 6.176 |
| 2017 | 4 | 138.100 | 138.104 | 134.422 | 0 | 3.678 |
| 2016 | 4 | 152.866 | 152.870 | 148.313 | 0 | 4.553 |
| 2015 | 4 | 87.968 | 87.972 | 82.558 | 0 | 5.410 |
| 2014 | 4 | 72.615 | 72.619 | 71.569 | 0 | 1.046 |
| 2013 | 4 | 81.588 | 81.592 | 80.415 | 0 | 1.173 |
| 2012 | 4 | 89.012 | 89.016 | 86.502 | 0 | 2.510 |
| 2011 | 4 | 97.011 | 97.015 | 94.024 | 0 | 2.987 |
| 2009 | 1.475 | 116.827 | 118.302 | 115.142 | 670 | 1.015 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.083 -86,0% față de anul precedent | 369.669 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 122.399 +53,6% față de anul precedent | 282.035 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 79.699 +23,9% față de anul precedent | 248.780 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 64.339 +5,5% față de anul precedent | 233.796 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 61.012 -46,9% față de anul precedent | 182.736 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 114.861 +129,1% față de anul precedent | 137.253 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 50.133 -41,3% față de anul precedent | 106.748 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 85.411 -46,1% față de anul precedent | 52.693 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 158.441 +68,3% față de anul precedent | -5.571 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 94.168 +22,1% față de anul precedent | -6.196 | Neraportat | 1 |
| 2014 | 77.153 -7,3% față de anul precedent | -4.534 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 83.267 -7,6% față de anul precedent | -1.675 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 90.069 +0,1% față de anul precedent | -1.053 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 89.983 -4,5% față de anul precedent | 7.032 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 94.225 | 24.077 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 315.506 RON. Profit: 87.634 RON
Cifra de afaceri: 315.506 RON. Profit: 87.634 RON
- Cifra de afaceri
- 315.506 RON +46.4% față de anul precedent
- Profit net
- 87.634 RON +163.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.083 RON -86.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 215.507 RON. Profit: 33.255 RON
Cifra de afaceri: 215.507 RON. Profit: 33.255 RON
- Cifra de afaceri
- 215.507 RON -2.06% față de anul precedent
- Profit net
- 33.255 RON +121.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 122.399 RON +53.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.030 RON. Profit: 14.984 RON
Cifra de afaceri: 220.030 RON. Profit: 14.984 RON
- Cifra de afaceri
- 220.030 RON +0.56% față de anul precedent
- Profit net
- 14.984 RON -70.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 79.699 RON +23.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 218.800 RON. Profit: 51.060 RON
Cifra de afaceri: 218.800 RON. Profit: 51.060 RON
- Cifra de afaceri
- 218.800 RON +35.4% față de anul precedent
- Profit net
- 51.060 RON +12.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 64.339 RON +5.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 161.598 RON. Profit: 45.483 RON
Cifra de afaceri: 161.598 RON. Profit: 45.483 RON
- Cifra de afaceri
- 161.598 RON +0.05% față de anul precedent
- Profit net
- 45.483 RON +49.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.012 RON -46.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 161.525 RON. Profit: 30.505 RON
Cifra de afaceri: 161.525 RON. Profit: 30.505 RON
- Cifra de afaceri
- 161.525 RON -3.44% față de anul precedent
- Profit net
- 30.505 RON -42.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 114.861 RON +129.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 167.273 RON. Profit: 53.428 RON
Cifra de afaceri: 167.273 RON. Profit: 53.428 RON
- Cifra de afaceri
- 167.273 RON +36.61% față de anul precedent
- Profit net
- 53.428 RON +1.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 50.133 RON -41.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 122.448 RON. Profit: 52.493 RON
Cifra de afaceri: 122.448 RON. Profit: 52.493 RON
- Cifra de afaceri
- 122.448 RON +95.68% față de anul precedent
- Profit net
- 52.493 RON +8298.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 85.411 RON -46.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 62.575 RON. Profit: 625 RON
Cifra de afaceri: 62.575 RON. Profit: 625 RON
- Cifra de afaceri
- 62.575 RON +29.42% față de anul precedent
- Profit net
- 625 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 158.441 RON +68.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 48.352 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.352 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.352 RON +8.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.662 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 94.168 RON +22.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.491 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.491 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.491 RON -11.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.859 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 77.153 RON -7.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 50.028 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.028 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.028 RON -9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 622 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 83.267 RON -7.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.976 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.976 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.976 RON +23.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.253 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 90.069 RON +0.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 44.491 RON. Profit: 6.832 RON
Cifra de afaceri: 44.491 RON. Profit: 6.832 RON
- Cifra de afaceri
- 44.491 RON -9.79% față de anul precedent
- Profit net
- 6.832 RON -53.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 89.983 RON -4.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 49.320 RON. Profit: 14.773 RON
Cifra de afaceri: 49.320 RON. Profit: 14.773 RON
- Cifra de afaceri
- 49.320 RON
- Profit net
- 14.773 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 94.225 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092001 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataD.D. GOLD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4777 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)
D.D. GOLD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4777 in Mun. Drobeta-Turnu Severin (MEHEDINŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4777, Mehedinţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4777, Mehedinţi
Alte firme din Mehedinţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul D.D. GOLD S.R.L.?
CUI-ul D.D. GOLD S.R.L. este 13669709.
Unde este sediul D.D. GOLD S.R.L.?
D.D. GOLD S.R.L. are sediul in Romania, MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Str. Numa Pompiliu nr. 16, 220132, Mun. Drobeta-Turnu Severin, judetul MEHEDINŢI.
Cand a fost infiintata D.D. GOLD S.R.L.?
D.D. GOLD S.R.L. a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a D.D. GOLD S.R.L. in 2024?
In 2024, D.D. GOLD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 315.506 RON.
Ce activitate are D.D. GOLD S.R.L.?
D.D. GOLD S.R.L. are codul CAEN principal 4777 (Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor).
Ce profit a inregistrat D.D. GOLD S.R.L. in 2024?
D.D. GOLD S.R.L. a inregistrat un profit net de 87.634 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.