Activ e‑Factură

CONSULTING COMPANY SRL

CUI: 13746267
CIF: 13746267
Reg. Com.: J13/816/2001
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 martie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:55

Despre CONSULTING COMPANY SRL

CONSULTING COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONSULTING COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-50.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 10.858 RON in 2008 la 10.000 RON in 2024. Datoriile raportate (309.992 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.000 RON
Venituri totale
10.000 RON
Cheltuieli totale
106.684 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
134.241 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-175.751 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. 8 Martie nr. 19, 900278

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. 8 Martie nr. 19, 900278
Cod poștal: 900278
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. 8 Martie nr. 19, 900278
Cod postal
900278
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.03.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.000 RON
Rezultat net
-96.684 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.000 RON 20.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.000 RON 20.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.684 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 20.000 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 16.800 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 96.684 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 96.684 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 134.241 RON 240.060 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 134.241 RON 240.060 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 309.992 RON 319.127 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -175.751 RON -79.067 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active134.241RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

230,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale134.241 RON
Datorii totale309.992 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-130,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.000 -50,0% față de anul precedent 10.000 106.684 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 96.684 96.684
2023 20.000 -10,2% față de anul precedent 20.000 0 20.000 +5,4% față de anul precedent 16.800 -8,3% față de anul precedent 0 0
2022 22.259 22.259 3.278 18.981 18.314 0 0
2021 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 5.000 0 5.000 -48,5% față de anul precedent 4.850 -47,3% față de anul precedent 0 0
2019 16.807 -20,0% față de anul precedent 16.807 7.102 9.705 9.200 0 0
2018 21.008 +400,0% față de anul precedent 21.008 38.326 0 0 17.318 17.528
2017 4.202 +0,8% față de anul precedent 4.202 22.670 0 0 18.468 18.510
2016 4.167 +5,4% față de anul precedent 4.167 15.073 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.906 11.031
2015 3.952 -2,0% față de anul precedent 3.952 -1.036 4.988 4.869 Neraportat 0
2014 4.032 -42,9% față de anul precedent 4.032 19.565 0 0 15.533 15.654
2013 7.061 -30,1% față de anul precedent 7.061 41.860 0 0 34.799 35.011
2012 10.101 -27,3% față de anul precedent 10.101 23.204 0 0 13.103 13.103
2011 13.898 -78,7% față de anul precedent 13.898 21.559 0 0 7.661 7.661
2010 65.271 +1.045,1% față de anul precedent 65.290 127.653 0 0 62.363 64.013
2009 5.700 -47,5% față de anul precedent 5.700 21.585 0 0 15.885 17.352
2008 10.858 10.858 45.973 0 0 35.115 35.387

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 134.241 0 134.241 0 0 0
2023 240.060 0 240.060 0 0 0
2022 240.060 22.526 262.586 0 0 22.526
2021 240.060 266 240.326 0 0 266
2020 240.060 5.724 245.784 0 0 5.724
2019 240.060 724 240.784 0 0 724
2018 240.060 4.431 244.491 0 3.666 765
2017 240.060 7.603 247.663 0 5.440 2.163
2016 209.877 5.463 215.340 0 4.836 627
2015 209.877 6.389 216.266 0 4.715 1.674
2014 191.834 3.960 195.794 0 3.694 266
2013 196.656 6.064 202.720 0 2.017 4.047
2012 196.656 31.192 227.848 17.114 971 13.107
2011 196.656 53.993 250.649 17.114 22.717 14.162
2010 198.613 25.733 224.346 17.114 8.144 475
2009 277.488 35.670 313.158 18.074 3.537 14.059
2008 277.488 33.517 311.005 16.749 2.828 13.940

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 309.992 -2,9% față de anul precedent -175.751 Neraportat 0
2023 319.127 -11,0% față de anul precedent -79.067 Neraportat 0
2022 358.454 +1,1% față de anul precedent -95.868 Neraportat 0
2021 354.508 -1,5% față de anul precedent -114.182 Neraportat 0
2020 359.966 +0,0% față de anul precedent -114.182 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 359.816 -3,5% față de anul precedent -119.032 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 372.723 +4,0% față de anul precedent -128.232 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 358.367 +4,0% față de anul precedent -110.704 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 344.746 +3,0% față de anul precedent -129.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 334.640 +4,9% față de anul precedent -118.374 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 319.037 +2,8% față de anul precedent -123.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 310.309 +3,3% față de anul precedent -107.589 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 300.425 -3,1% față de anul precedent -72.577 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 310.123 +13,1% față de anul precedent -59.474 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 274.237 -8,3% față de anul precedent -49.891 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 299.036 +7,0% față de anul precedent 14.122 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 279.531 31.474 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.000 RON -50% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
96.684 RON
Angajati
0
Datorii
309.992 RON -2.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 16.800 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 16.800 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON -10.15% față de anul precedent
Profit net
16.800 RON -8.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
319.127 RON -10.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 22.259 RON. Profit: 18.314 RON

Cifra de afaceri: 22.259 RON. Profit: 18.314 RON

Cifra de afaceri
22.259 RON
Profit net
18.314 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
358.454 RON +1.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
354.508 RON -1.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.850 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.850 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
4.850 RON -47.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
359.966 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.807 RON. Profit: 9.200 RON

Cifra de afaceri: 16.807 RON. Profit: 9.200 RON

Cifra de afaceri
16.807 RON -20% față de anul precedent
Profit net
9.200 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
359.816 RON -3.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.008 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.008 RON +399.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.528 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
372.723 RON +4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.202 RON +0.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.510 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
358.367 RON +3.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.167 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.167 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.167 RON +5.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.031 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
344.746 RON +3.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.952 RON. Profit: 4.869 RON

Cifra de afaceri: 3.952 RON. Profit: 4.869 RON

Cifra de afaceri
3.952 RON -1.98% față de anul precedent
Profit net
4.869 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
334.640 RON +4.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.032 RON -42.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.654 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
319.037 RON +2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.061 RON -30.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.011 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
310.309 RON +3.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 10.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.101 RON -27.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.103 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
300.425 RON -3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.898 RON -78.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.661 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
310.123 RON +13.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 65.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65.271 RON +1045.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.013 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
274.237 RON -8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 5.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.700 RON -47.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.352 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
299.036 RON +6.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 10.858 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.858 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.858 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.387 RON
Angajati
1
Datorii
279.531 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Constanţa

MO.RAL EXPERTS S.R.L.
CUI: 50101095CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.434 RON
Profit
4.540 RON
Angajati
1
GLOBAL CONSULT SRL
CUI: 16255329CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar2004-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.357 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARRA DELUXE BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 38729482CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Constanţa

CLIPPER SHIPPING AGENCY SRL
CUI: 13934830CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.578 RON
Profit
364.718 RON
Angajati
2
LUBTECH INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 14320609CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
741.982 RON
Profit
258.327 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

SANDIAS CONSTRUCT SRL
CUI: 13742613CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.519 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INFOPRO CONSULT SRL
CUI: 13749530CAEN: 7499
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2001-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.381 RON
Profit
43.415 RON
Angajati
1
BELBRACO SRL
CUI: 13716029CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTOLINK TRANS EUROPA SRL
CUI: 13762599CAEN: 7120
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.857 RON
Profit
170.219 RON
Angajati
3
ULTRAMAR ZEN S.R.L.
CUI: 13450619CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAŢU & PUSI SRL
CUI: 14004150CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.566 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TERMO TOP SRL
CUI: 9049644CAEN: 4322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.539.373 RON
Profit
89.556 RON
Angajati
10
NATURAL AGROPLANT SRL
CUI: 35026267CAEN: 0113
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2015-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.191 RON
Profit
14.266 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSULTING COMPANY SRL?

CUI-ul CONSULTING COMPANY SRL este 13746267.

Unde este sediul CONSULTING COMPANY SRL?

CONSULTING COMPANY SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Prl. 8 Martie nr. 19, 900278, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata CONSULTING COMPANY SRL?

CONSULTING COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONSULTING COMPANY SRL in 2024?

In 2024, CONSULTING COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.000 RON.

Ce activitate are CONSULTING COMPANY SRL?

CONSULTING COMPANY SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat CONSULTING COMPANY SRL in 2024?

CONSULTING COMPANY SRL a inregistrat o pierdere neta de 96.684 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.