Activ

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL

CUI: 13758253
CIF: 13758253
Reg. Com.: J29/200/2001
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2001 · 25 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:22

Despre INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2001 (25 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 114.064 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 571 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 106.522 RON in 2008 la 114.064 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
114.064 RON
Venituri totale
114.064 RON
Cheltuieli totale
113.382 RON
Profit brut
682 RON
Profit net
571 RON
Marja profit net
0,50%
Active imobilizate
11.336 RON
Active circulante
53.297 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
21.182 RON
Casa & conturi bănci
32.115 RON
Capital propriu
23.728 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Mihai Bravu nr. 45.A
Telefon0244516864

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Mihai Bravu nr. 45.A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Mihai Bravu nr. 45.A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2001
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 19 ianuarie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
114.064 RON
Rezultat net
571 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 114.064 RON 119.021 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 114.064 RON 119.021 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 113.382 RON 108.187 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 682 RON 10.834 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 571 RON 9.136 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.336 RON 11.336 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 53.297 RON 44.183 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.633 RON 55.519 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 21.182 RON 15.638 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.115 RON 28.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.905 RON 32.362 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.728 RON 23.157 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active64.633RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.633 RON
Datorii totale40.905 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,9 %Profit net / active totale
ROE
2,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
36,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 114.064 -4,2% față de anul precedent 114.064 113.382 682 -93,7% față de anul precedent 571 -93,8% față de anul precedent 0 0
2023 119.021 +21,6% față de anul precedent 119.021 108.187 10.834 9.136 0 0
2022 97.902 -14,3% față de anul precedent 97.992 113.022 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.030 16.944
2021 114.243 +6,9% față de anul precedent 114.243 95.647 18.596 +44,0% față de anul precedent 15.921 +53,1% față de anul precedent 0 0
2020 106.898 -1,1% față de anul precedent 106.898 93.987 12.911 -3,8% față de anul precedent 10.402 +2,2% față de anul precedent 0 0
2019 108.065 +10,4% față de anul precedent 108.066 94.646 13.420 10.178 0 0
2018 97.878 -13,0% față de anul precedent 97.878 118.481 0 -100,0% față de anul precedent 0 20.603 23.539
2017 112.459 -12,0% față de anul precedent 112.459 110.290 2.169 -89,7% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.205
2016 127.803 -11,9% față de anul precedent 125.624 104.542 21.082 -32,6% față de anul precedent 17.316 -35,7% față de anul precedent 0 0
2015 145.122 -7,5% față de anul precedent 144.722 113.432 31.290 -41,7% față de anul precedent 26.948 -44,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 156.874 -6,3% față de anul precedent 156.874 103.227 53.647 -19,4% față de anul precedent 48.941 -19,5% față de anul precedent 0 0
2013 167.443 +0,3% față de anul precedent 167.443 100.862 66.581 -2,2% față de anul precedent 60.756 +6,2% față de anul precedent 0 0
2012 166.965 +0,8% față de anul precedent 167.020 98.933 68.087 -17,4% față de anul precedent 57.225 -17,3% față de anul precedent 0 0
2011 165.608 +17,7% față de anul precedent 165.608 83.222 82.386 +29,6% față de anul precedent 69.211 +29,7% față de anul precedent 0 0
2010 140.742 -1,7% față de anul precedent 140.742 77.155 63.587 +18,7% față de anul precedent 53.383 +15,7% față de anul precedent 0 0
2009 143.202 +34,4% față de anul precedent 143.202 89.622 53.580 +76,1% față de anul precedent 46.130 +51,6% față de anul precedent 0 0
2008 106.522 106.557 76.122 30.435 30.435 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.336 53.297 64.633 0 21.182 32.115
2023 11.336 44.183 55.519 0 15.638 28.545
2022 11.336 30.567 41.903 0 15.987 14.580
2021 11.336 55.869 67.205 0 15.654 40.215
2020 11.336 43.465 54.801 0 18.110 25.355
2019 11.336 35.903 47.239 0 28.019 7.884
2018 13.118 32.337 45.455 0 31.147 1.190
2017 16.923 43.182 60.105 94 24.158 18.930
2016 32.065 54.312 86.377 0 30.312 24.000
2015 60.493 32.704 93.197 0 7.466 25.238
2014 72.231 74.130 146.361 0 9.763 64.367
2013 56.400 84.938 141.338 0 18.131 66.807
2012 65.078 36.520 101.598 0 3.022 33.498
2011 66.832 38.044 104.876 0 1.365 36.679
2010 68.261 19.820 88.081 0 0 19.820
2009 68.261 6.925 75.186 0 0 6.925
2008 68.261 4.656 72.917 0 0 4.656

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.905 +26,4% față de anul precedent 23.728 Neraportat 0
2023 32.362 +16,1% față de anul precedent 23.157 Neraportat 0
2022 27.881 -23,1% față de anul precedent 14.022 Neraportat 0
2021 36.239 +18,6% față de anul precedent 30.966 Neraportat 0
2020 30.555 -8,5% față de anul precedent 24.246 Neraportat 0
2019 33.396 -20,1% față de anul precedent 13.843 Neraportat 0
2018 41.790 +27,0% față de anul precedent 3.665 Neraportat 0
2017 32.901 -13,4% față de anul precedent 27.204 Neraportat 0
2016 37.968 +71,8% față de anul precedent 48.409 Neraportat 0
2015 22.104 -18,8% față de anul precedent 71.093 Neraportat 0
2014 27.216 +38,7% față de anul precedent 119.145 Neraportat 0
2013 19.626 -4,9% față de anul precedent 121.712 Neraportat 0
2012 20.642 +7,1% față de anul precedent 80.956 Neraportat 0
2011 19.271 -32,4% față de anul precedent 85.605 Neraportat 0
2010 28.524 -53,3% față de anul precedent 59.557 Neraportat 0
2009 61.012 -41,8% față de anul precedent 14.174 Neraportat 0
2008 104.873 -31.956 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2001 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2001 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 114.064 RON. Profit: 571 RON

Cifra de afaceri: 114.064 RON. Profit: 571 RON

Cifra de afaceri
114.064 RON -4.16% față de anul precedent
Profit net
571 RON -93.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.905 RON +26.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 119.021 RON. Profit: 9.136 RON

Cifra de afaceri: 119.021 RON. Profit: 9.136 RON

Cifra de afaceri
119.021 RON +21.57% față de anul precedent
Profit net
9.136 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
32.362 RON +16.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 97.902 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.902 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.902 RON -14.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.944 RON
Angajati
0
Datorii
27.881 RON -23.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 114.243 RON. Profit: 15.921 RON

Cifra de afaceri: 114.243 RON. Profit: 15.921 RON

Cifra de afaceri
114.243 RON +6.87% față de anul precedent
Profit net
15.921 RON +53.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
36.239 RON +18.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 106.898 RON. Profit: 10.402 RON

Cifra de afaceri: 106.898 RON. Profit: 10.402 RON

Cifra de afaceri
106.898 RON -1.08% față de anul precedent
Profit net
10.402 RON +2.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.555 RON -8.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 108.065 RON. Profit: 10.178 RON

Cifra de afaceri: 108.065 RON. Profit: 10.178 RON

Cifra de afaceri
108.065 RON +10.41% față de anul precedent
Profit net
10.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
33.396 RON -20.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 97.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.878 RON -12.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.539 RON
Angajati
0
Datorii
41.790 RON +27.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 112.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
112.459 RON -12.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.205 RON
Angajati
0
Datorii
32.901 RON -13.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 127.803 RON. Profit: 17.316 RON

Cifra de afaceri: 127.803 RON. Profit: 17.316 RON

Cifra de afaceri
127.803 RON -11.93% față de anul precedent
Profit net
17.316 RON -35.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.968 RON +71.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 145.122 RON. Profit: 26.948 RON

Cifra de afaceri: 145.122 RON. Profit: 26.948 RON

Cifra de afaceri
145.122 RON -7.49% față de anul precedent
Profit net
26.948 RON -44.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.104 RON -18.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 156.874 RON. Profit: 48.941 RON

Cifra de afaceri: 156.874 RON. Profit: 48.941 RON

Cifra de afaceri
156.874 RON -6.31% față de anul precedent
Profit net
48.941 RON -19.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.216 RON +38.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 167.443 RON. Profit: 60.756 RON

Cifra de afaceri: 167.443 RON. Profit: 60.756 RON

Cifra de afaceri
167.443 RON +0.29% față de anul precedent
Profit net
60.756 RON +6.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.626 RON -4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 166.965 RON. Profit: 57.225 RON

Cifra de afaceri: 166.965 RON. Profit: 57.225 RON

Cifra de afaceri
166.965 RON +0.82% față de anul precedent
Profit net
57.225 RON -17.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.642 RON +7.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 165.608 RON. Profit: 69.211 RON

Cifra de afaceri: 165.608 RON. Profit: 69.211 RON

Cifra de afaceri
165.608 RON +17.67% față de anul precedent
Profit net
69.211 RON +29.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.271 RON -32.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 140.742 RON. Profit: 53.383 RON

Cifra de afaceri: 140.742 RON. Profit: 53.383 RON

Cifra de afaceri
140.742 RON -1.72% față de anul precedent
Profit net
53.383 RON +15.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.524 RON -53.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 143.202 RON. Profit: 46.130 RON

Cifra de afaceri: 143.202 RON. Profit: 46.130 RON

Cifra de afaceri
143.202 RON +34.43% față de anul precedent
Profit net
46.130 RON +51.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.012 RON -41.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 106.522 RON. Profit: 30.435 RON

Cifra de afaceri: 106.522 RON. Profit: 30.435 RON

Cifra de afaceri
106.522 RON
Profit net
30.435 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
104.873 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2001 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Prahova

VEYARY SRL
CUI: 16876199CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.506 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUCON - SOFT SRL
CUI: 18439000CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2006-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.214 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GLOBNOVA SERV SRL
CUI: 4000461CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1993-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.173 RON
Profit
284.300 RON
Angajati
0
FABY NG TRADING SRL
CUI: 21766621CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.048 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STUD-BART S.R.L.
CUI: 49142300CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2023-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KAROLA IMOB SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 22690777CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.100 RON
Profit
19.361 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Prahova

SAFA TRADING SRL
CUI: 13708425CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Com. Măneciu2001-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.424.569 RON
Profit
166.852 RON
Angajati
1
STEF SERV IMPEX S.R.L.
CUI: 13990619CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Loc. Breaza de Jos Orş. Breaza2001-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
4.244 RON
Angajati
0
LEBROM COM SRL
CUI: 13705364CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2001-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOBISISTEM CONSULT SRL
CUI: 14153314CAEN: 6820
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.070.122 RON
Profit
728.802 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

SWIFT TRIMMINGS SRL
CUI: 13758245CAEN: 4616
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi2001-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.124.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ELFLOR S.R.L.
CUI: 13758300CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2001-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.535 RON
Profit
7.016 RON
Angajati
1
ALILI S.R.L.
CUI: 13740736CAEN: 7729
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2001-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
745.241 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RISTORE SRL
CUI: 13786920CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2001-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUZILA S.R.L.
CUI: 13415565CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Scorţeni Com. Scorţeni2000-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.968 RON
Profit
16.440 RON
Angajati
1
VIZUAL ART COM SRL
CUI: 8519985CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1996-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.496 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LECARRO AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 16108212CAEN: 4511
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
22.147 RON
Angajati
0
WESOFT IDEAS FOURTECH SRL
CUI: 36779530CAEN: 6201
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL?

CUI-ul INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL este 13758253.

Unde este sediul INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL?

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Mihai Bravu nr. 45.A, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL?

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2001 (25 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL in 2024?

In 2024, INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 114.064 RON.

Ce activitate are INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL?

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL in 2024?

INFORMEDIA TOTAL SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 571 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.